קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 דאבל שוויצרית רגל + יורוליג WIN

WINWIN9

הודעות מומלצות

WINWIN9 500+
1.5k
יחס ההמלצה כולל : 2.7
רמת הביטחון :

סטאד לוזאן - לוצרן - אובר 2.5 שערים יחס 1.5
ריאל מדריד - ליון וילרבאן+16 - וילרבאן +16 יחס 1.8

יחס כולל - 2.7

סטאד לוזאן - לוצרן -
שתי קבוצות שבמשחקיהן מובקעים הרבה שערים כאשר ברוב משחקיהן גם כובשות וגם סופגות , לוזאן 14/21 אובר 2.5 , לוצרן 11/21 אובר 2.5
לא מצאתי חיסורים משמעותיים ולדעתי הרבה נראה כאן משחק תוסס עם לא פחות מ3 שערים.

ריאל מדריד ליון וילרבאן +16 - וילרבאן קבוצה עקשנית ולא תוותר כאן לריאל בקלות , כמו כן אני מניח שבמדריד ינסו לפתוח פער גדול כבר מחצית ראשונה והרבה שחקנים יקבלו מנוחה לאור העומס.
ריאל היא קבוצת NBA לכל דבר ואם היא מכריזה שהיא באה לפרק יריבה הייתי מאוד מאמין שדבר כזה יקרה. עדיין לא ברור 100% מבחינת פצועים וסגלים , אבל אני בהחלט רואה את וילרבאן נותנת פה פייט ולא מפסידה ביותר מ10 נק'.
כמו כן ריאל הבטיחה לעצמה פער בפסגה שהיא באמת יכולה להוריד הילוך במשחקיה אם תרצה וזה לא ישפיע על שום דבר.

הימור בונוס:
אובר 168 נק' במשחק הזה.

בהצלחה רבה !

• Like 1
קישור להערה
itamar777 500+
5.3k

בהצלחה אחי! 
תרם בדקתי את ריאל ליון לעומק אבל נראה אפשרי

קישור להערה
MaccaBEAST 0-500
340

חייב לומר שאני עוקב שנים אחרי ליינים ביורוליג, ובערך ב-90% אחוז מהמקרים כשיש ליין כל כך גבוה, הפייבוריטית מכסה אותו (בניגוד ל-NBA שם זה סיפור אחר לגמרי).

מאוד לא ממליץ לך ללכת נגד ריאל כאן.

קישור להערה
WINWIN9 500+
1.5k
לפני 3 דקות, גרש אמר:

לדעתי ריאל מדריד תפרק ותנצח מעל הליין

שיהיה בהצלחה

בהחלט יכול לקרות ובכל יום נתון שהיא רוצה לעשות זאת היא תעשה...היום בגלל העומס ומעט פצועים לדעתי הם יורידו הילוך ווילרבאן ינצלו זאת ותתפוס את הליין .

קישור להערה
WINWIN9 500+
1.5k
לפני 2 דקות, MaccaBEAST אמר:

חייב לומר שאני עוקב שנים אחרי ליינים ביורוליג, ובערך ב-90% אחוז מהמקרים כשיש ליין כל כך גבוה, הפייבוריטית מכסה אותו (בניגוד ל-NBA שם זה סיפור אחר לגמרי).

מאוד לא ממליץ לך ללכת נגד ריאל כאן.

מקווה שאני אהיה היום בצד של ה10%....איך הגעת דרך אגב לנתון הזה? מאוד מעניין אותי לדעת
צריך לעבור פה על משחקים וליינים מכל השנים וזאת חתיכת עבודה , אז אם זה מדוייק כל הכבוד לך!
וד"א בוא אני אתן לך נתון שאולי לא שמת לב אליו - 8/9 מפגשים בין שתי הקבוצות וילרבאן מכסה את הליין ויפה אפילו. 
ולא רק זה היא עומדת בליין של 16+ 8/10 פעמים בכל 10 משחקיה האחרונים.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות