קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל כדורסל של המעניש . WIN

המעניש במזומן

הודעות מומלצות

המעניש במזומן 500+
12.9k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

הפועל חיפה - קרית אתא (+1) 2

חיפה מגיעה אחרי ניצחון על באר שבע , מנגד קרית אתא מגיעה אחרי שתי הפסדים רצופים ,אני חושב שהליין לא במקום הנכון , קרית אתא הוכיחה את עצמה גם נגד הפועל תל אביב וגם נגד חולון , מנגד הניצחון של חיפה על באר שבע היה צפוי וגם המלצתי על זה אבל חיפה לדעתי עדיין אחת הקבוצות הכי חלשות בליגה ואני מאמין שהכל תלוי בקרית אתא במשחק הזה.

בהצלחה למשכפלים. 

• Like 3
קישור להערה
Djoker1 500+
3.9k

אי אפשר לשפוט את הפועל חיפה לפי המאזן שלה ויכולת עד עכשיו כי בסגל הזה מתחילת העונה לדעתי היו יותר גבוה בטבלה והליין היה גדול יותר, חיפה עכשיו עם 4 זרים מצויינים ו-2-3 ישראלים טובים לעומת אתא עם 3 זרים וסגל ישראלי שלדעתי לא עולה על חיפה לדעתי חיפה מנצחת בהצלחה 

• Like 4
קישור להערה
המעניש במזומן 500+
12.9k
לפני 5 דקות, Djoker1 אמר:

אי אפשר לשפוט את הפועל חיפה לפי המאזן שלה ויכולת עד עכשיו כי בסגל הזה מתחילת העונה לדעתי היו יותר גבוה בטבלה והליין היה גדול יותר, חיפה עכשיו עם 4 זרים מצויינים ו-2-3 ישראלים טובים לעומת אתא עם 3 זרים וסגל ישראלי שלדעתי לא עולה על חיפה לדעתי חיפה מנצחת בהצלחה 

אני שופט מה שאני רואה , חיפה בעיני גם עכשיו בסגל שלה אחת החלשות בליגה , 4 זרים חלשים וישראלים ברמה של ליגה לאומית

• Like 1
קישור להערה
Djoker1 500+
3.9k
לפני 2 דקות, המעניש במזומן אמר:

אני שופט מה שאני רואה , חיפה בעיני גם עכשיו בסגל שלה אחת החלשות בליגה , 4 זרים חלשים וישראלים ברמה של ליגה לאומית

לדעתי ממש הגזמת פה אחי.. איך אפשר להגיד 4 זרים חלשים? אריק גריפין זר מוכח בליגה הזאת שנים.. מייק מקגרל גניבה מעל 22 נק בממוצע, גון דיוויס 15 נק ממוצע, דקארי טאקר 15 נק מאז שהגיע +שמחון וגרשון 2 ישראלים מוכחים וגור לביא שמשתפר אבל תצליח אחי

קישור להערה
smekintosh 0-500
99
בדיוק עכשיו, Djoker1 אמר:

לדעתי ממש הגזמת פה אחי.. איך אפשר להגיד 4 זרים חלשים? אריק גריפין זר מוכח בליגה הזאת שנים.. מייק מקגרל גניבה מעל 22 נק בממוצע, גון דיוויס 15 נק ממוצע, דקארי טאקר 15 נק מאז שהגיע +שמחון וגרשון 2 ישראלים מוכחים וגור לביא שמשתפר אבל תצליח אחי

בגדול אתה צודק אבל יש גם כימיה קבוצתית.  מצד אחד שלם שגדול מסך חלקיו ומצד שני ההיפך. לא הכל נמדד באיכות השחקנים בלבד.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות