קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 שלישייה להיום

WINWIN9

הודעות מומלצות

WINWIN9 500+
1.7k
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

לאחר יום חלומי , אולי הכי טוב שהיה לי בשנה האחרונה מחזיק אצבעות להמשיך את הרצף :))

הפועל ת"א - בי סי וולבס+9 - הפועל ת"א -9 יחס 1.8
הפועל פתח תקווה - מכבי חיפה - 2 ביחס 1.2
וירטוס בולוניה - ניצחון מאני ליין יחס 1.3

הפועל ת"א - וולבס - 
הפועל ת"א "מארחת" את בי סי וולבס למשחק מעניין ביורוקאפ. הפועל ת"א לוהטת ביורוקאפ כשהיא מנצחת את יריבותיה בסקורים גבוהים והפרשים לא קטנים ולרוב בדו. גם בליגה ת"א לא פראיירית למעט הנפילה האחרונה מול קרית אתא שבכושר מעולה.
הפועל ת"א תגיע היום עם הצהרת כוונות מוחלטת לרוץ מהר ולברוח כבר מהפתיחה. סגנון המשחק של הפועל + הכושר הנוכחי של השחקנים + תומר גינת שעלול לחזור למשחק הזה מחזקים אותי שהפועל תמשיך את המסורת ותתפוצץ על וולבס בהפרש דו ספרתי.
האם היא תגיע שוב ל100 נק'? מאמין שכן . משחק קודם בחוץ הפועל ניצחה 89-81 ובבית "בבלגרד" צריכה לנצח מעל 9.

הפועל פתח תקווה-מכבי חיפה - לאחר התיקו מול הפועל ת"א , חיפה תגיע לתקן ואין יריבה נוחה מהפועל פתח תקווה לעשות זאת.  שון גולדברג חוזר להרכב לאחר פציעה ממושכת , ענאן חליילה בספק וכנראה בחוץ אבל זה עדיין לא 100%. כנ"ל גם חגג'. כנראה ישולבו במחצית השנייה... הרכב משוער חיפה: שריף כיוף; מאור קנדיל (סוף פודגראנו), דניאל סונדגרן, לורנצו שימיץ', שון גולדברג, פייר קורנו; מחמוד ג'אבר, ליאור רפאלוב (עלי מוחמד), צ'ארון שרי; דין דוד ופרנזי פיירו. הרכב שבהחלט אמור לעשות את העבודה

וירטוס בולוניה - באיירן - על וירטוס בבית אין יותר מידי מה להרחיב. אם היה לי אומץ הייתי גם לוקח אותם מעל הליין , יחס 1.3 קורץ מאוד במיוחד שמדובר בקבוצה נהדרת , שעוד יותר מרשימה בביתה . 

בהצלחה לכולם וזכיות מרובות!

קישור להערה
Mlixon15 500+
752

בהצלחה רבה אחי

מאוד אוהב את ההימורים וההסברים שלך

לקחתי ממך סינגלים ביומיים האחרונים(ר״ג נשים ואתמול שלשות) שיחקת אותה

תודה

קישור להערה
itamar777 500+
5.3k

נראה טוב סה"כ אבל בהחלט הייתי מוותר על חיפה בחוץ ביחס 1.20. כבר ידעה כשלונות במצבים כאלה. פתח תקווה תתבנקר ולא אפול אם פתאום יהיה פה תיקו.
תצליח אחי

קישור להערה
WINWIN9 500+
1.7k
לפני 11 דקות, itamar777 אמר:

נראה טוב סה"כ אבל בהחלט הייתי מוותר על חיפה בחוץ ביחס 1.20. כבר ידעה כשלונות במצבים כאלה. פתח תקווה תתבנקר ולא אפול אם פתאום יהיה פה תיקו.
תצליח אחי

תודה רבה ,אותי דווקא הכי מפחיד מבין ה3 זה הפועל ת"א והחיסורים/פצועים...  מקווה שהסגל הקצר יתעלה וינצח בדו את הוולבסים החלשים.
החזרה גם של תומר גינת קצת מרגיעה אותי.

וד"א לא לשכוח שהתיקו של חיפה היה מול קבוצה במומנטום מעולה שעשתה לה חיים מאוד קשים , לחיפה היו הזדמנויות לנצח את המשחק הזה אבל לא מימשו אותן.
פ"ת היא סיפור אחר , כרגע המועמדת הכי מובילה לירידה לדעתי והקבוצה הכי חלשה / לא מסודרת ומאורגנת בליגה.

לפני 29 דקות, Mlixon15 אמר:

בהצלחה רבה אחי

מאוד אוהב את ההימורים וההסברים שלך

לקחתי ממך סינגלים ביומיים האחרונים(ר״ג נשים ואתמול שלשות) שיחקת אותה

תודה

כיף גדול!
באהבה רבה ולא לשכוח לקחת תמיד הכל בפרופורציות
אין דבר כזה באנקרים ואני שמח שהמלצות טובות נתפסות ועוד יותר שמח שזה משוכפל ואחרים נהנים מזה גם.

כן יירבו איש יקר

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות