קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 שלישייה של WINWIN לרביעי + ערך! WIN

WINWIN9

הודעות מומלצות

WINWIN9 500+
1.7k
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

בוקר טוב ומוצלח לכולם
השלישייה שלי להיום ביחס מעולה -

אנדר אובר שלשות (17) מכבי תל אביב - מונאקו - אובר 17 יחס 1.75
ז'לגיריס קובנה - אלבה ברלין +7 - אלבה +7 יחס 1.8
מכבי בני ריינה - נתניה+1 - נתניה +1 יחס 1.2

יחס כולל 3.78

אובר שלשות מכבי- מכבי באחוזי קליעה ביורוליג של 34.5% מחוץ לקשת , מונאקו 37% . כל אחת קולעת בממוצע במשחק 8.4 שלשות...
2 משחקים אחרונים בין השניים הסתיימו - האחרון 21 שלשות (בו מכבי הפסידה 28 הפרש) , אחד לפניו גם 21 (המשחק האחרון של הפלייאוף)
היום ההגנה תתבטא בעיקרה בצבע  מה שישחרר הרבה זריקות מבחוץ. מה שנותר זה להחזיק אצבעות לאחוזי קליעה לא רעים של 2 הקבוצות והאובר צריך לתפוס בקלות.
מונאקו קבוצה שלא קולעת הרבה לשלוש בדרך כלל אבל בהחלט ניתן לראות את השיפור הזה בקבוצה הזאת גם באחוזים וגם בכמות הזריקות.. להערכתי נראה היום 19-20 שלשות
כמו כן הזרים חוזרים למכבי בעוצמה מלאה ותיהיה עליהם חובת ההוכחה לאחר שכל התנאים סוכמו שוב בשנית. לכן אני צופה הגנה יותר חזקה מתחת לצבע ויותר זריקות לשלוש מצד שני הקבוצות.

אלבה +7 - אז לאחר שהיא האכילה את כולנו חמוצים עם המשחק מול חמניץ וניצחה אותה בדו , אלבה העקשנית מגיעה למשחק חוץ לא פשוט מול ז'לגיריס קובנה המדשדשת.
ז'לגיריס במאזן רע של 12-5 שלילי והעונה לא מתחבר לה לאחר שמפסידה גם כמה משחקים צמודים לגדולות.
משחק שעבר אלבה קיבלה בבית + 5 וניצחה 64- 62 והיום היא מקבלת רק +7 בחוץ....אני בכל הכוח עם אלבה +7.
מה שכן לדעתי גם עד המשחק הליין ירד ל4-5 כי בעולם הממוצעים כבר יורדים לכיוון 4-5 הפרש ולא 7.
אלבה בתקופה לא רעה תרצה לשמור על המומנטום ותנצח את ז'לגיריס בביתה במשחק צמוד צמוד....
יש פה ערך אדיר למשחק הזה ואני לוקח אותו גם כסינגל . 

נתניה + 1 - לא רואה איך נתניה מפסידה את המשחק הזה בכושר הנוכחי והמוטיבציה שגיא צרפתי הכניס בשחקנים. אני מאמין שנראה כאן תיקו משעמם של 1-1 0-0
אבל אהיה רגוע יותר שיש לי ניצחון של נתניה גם בכיס.

אגבה את השלשות במכבי להחזר השקעה.

יחס טופס עיקרי 
3.78
יחס טופס גיבוי
3.78

בהצלחה לכולם!

בוצעה עריכה ל על ידי WINWIN9
קישור להערה
buster 500+
3.7k

אין שום סיכוי שאלבה ירד ל4. אלא אם יהיה משהו מאוד דרסטי, כגון האוטובוס של זלגריס התפצל ל2 ורק חצי קבוצה הגיעה.

בקשר לגיבוי, לא הבנתי, אתה שולח אובר ואז מגבה אנדר? מה לגבי האיקס אותו לא צריך לגבות אם כבר?

קישור להערה
WINWIN9 500+
1.7k
לפני 1 דקה, buster אמר:

אין שום סיכוי שאלבה ירד ל4. אלא אם יהיה משהו מאוד דרסטי, כגון האוטובוס של זלגריס התפצל ל2 ורק חצי קבוצה הגיעה.

בקשר לגיבוי, לא הבנתי, אתה שולח אובר ואז מגבה אנדר? מה לגבי האיקס אותו לא צריך לגבות אם כבר?

היי אחי , 
מכבד את הדעה שלך אבל איך אתה יכול לקבוע "שאין סיכוי" ..
רשמתי שירד ל4-5 וזאת דעתי . יכול להיות שיעלה גם ל8
כל אחד בודק את הבחירות שלו היטב היטב ומי שלא עושה כך לדעתי דביל.

לגבי הכפול - מסכים איתך לחלוטין וגם את האיקס חייב לגבות בגלל היחס הגבוה. אבל לזרוק גם כסף על גיבויים זה לא הכי חכם.
אז הייתי פועל פה בחוכמה ושם גיבוי איקס רק איפה שנראה לך שיהיה מאוד גבולי עם הליין.

לדוגמא - יחס 3.78
נשלח ב100 - זכייה 378 שח
גיבוי עם אנדר שלשות במכבי - נשלח ב 50 זכייה 189 שח .

בהצלחה

קישור להערה
buster 500+
3.7k
לפני 5 דקות, WINWIN9 אמר:

היי אחי , 
מכבד את הדעה שלך אבל איך אתה יכול לקבוע "שאין סיכוי" ..
רשמתי שירד ל4-5 וזאת דעתי . יכול להיות שיעלה גם ל8
כל אחד בודק את הבחירות שלו היטב היטב ומי שלא עושה כך לדעתי דביל.

לגבי הכפול - מסכים איתך לחלוטין וגם את האיקס חייב לגבות בגלל היחס הגבוה. אבל לזרוק גם כסף על גיבויים זה לא הכי חכם.
אז הייתי פועל פה בחוכמה ושם גיבוי איקס רק איפה שנראה לך שיהיה מאוד גבולי עם הליין.

לדוגמא - יחס 3.78
נשלח ב100 - זכייה 378 שח
גיבוי עם אנדר שלשות במכבי - נשלח ב 50 זכייה 189 שח .

בהצלחה

אני קובע שאין סיכוי, כי שליין ירד בצורה דרסטית כזו צריך להיות משהו דרסטי. ונכון לעכשיו אין כזה משהו, לכן הסיכוי שאמרת שירד וזו דעתך זה בסדר, אבל זה לא אומר שזה יקרה.

לגבי הגיבוי, בווינר חובה לגבות איקס דברים כאלה, אם אתה חושב אובר לך על זה, תגבה את האיקס.
ברגע שאתה שם גם אובר גם אנדר לא רואה מה עשית בזה.

בהצלחה!

קישור להערה
markies 500+
3k

בהצלחה 

לא מזהה איפוה הערך בשלשות ?באלבה? 

שניהם תואמים לעולם.

מסכים עם גיבוי תיקו להחזר השקעה הסכום זניח ובשלשות יש סיכוי גבוה לתיקו יחסית 

ומסכים באובר שלשות בגיבוי תיקו ככך מקבל מעל 16 שלשות

קישור להערה
WINWIN9 500+
1.7k
לפני 4 דקות, buster אמר:

אני קובע שאין סיכוי, כי שליין ירד בצורה דרסטית כזו צריך להיות משהו דרסטי. ונכון לעכשיו אין כזה משהו, לכן הסיכוי שאמרת שירד וזו דעתך זה בסדר, אבל זה לא אומר שזה יקרה.

לגבי הגיבוי, בווינר חובה לגבות איקס דברים כאלה, אם אתה חושב אובר לך על זה, תגבה את האיקס.
ברגע שאתה שם גם אובר גם אנדר לא רואה מה עשית בזה.

בהצלחה!

אז אני חושב הפוך ממך בגיבוי כי זה ברוב המקרים לזרוק כסף לפח. ההיגיון הוא לגבות את הצד השני ואולי ביחד גם את האיקס....אבל בטח שלא רק את האיקס מה ההיגיון להימור שפוגע אחד ל100(הערכה) ונופל איקס?

קישור להערה
WINWIN9 500+
1.7k
לפני 6 דקות, markies אמר:

בהצלחה 

לא מזהה איפוה הערך בשלשות ?באלבה? 

שניהם תואמים לעולם.

מסכים עם גיבוי תיקו להחזר השקעה הסכום זניח ובשלשות יש סיכוי גבוה לתיקו יחסית 

ומסכים באובר שלשות בגיבוי תיקו ככך מקבל מעל 16 שלשות

כשבדקתי לפני שעה ב ODDS PORTAL , האחוז הגבוה ביותר של הבוקיז הוא -5.
מוזמן לבדוק.

והכוונה בערך הייתה בהימור הזה בלבד ולא בשלשות.

בוצעה עריכה ל על ידי WINWIN9
קישור להערה
יואב 500+
522

סביר אכן שירד אולי ל6 ואז זה לקחת זלגריס או לא לגעת ...מעריך את כתיבתך ויש לה ערך ותובנה ואולם הבוקיז הגם שהם לא משחקים יודעים טוב מאיתנו להיכן המשחק ילך .

לטעמי בליין הגבוה ועוד ובנוסף לבלגן המאמן וכו ובהתאם לתוצאות האחרונות הייתי מצפה ללין נמוך יותר .. הליין הגבוה מאותת חזק לעצור ולחשוב ...ראה מיקרה ניקס אתמול איך הפבילק זרם וקנה את מיניסוטה בלין 1 או 2 והתוצאה ידועה ...

לטעמי בליין הנוכחי או זלגריס או להמנע 

• Like 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות