קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל NBA בתקווה להמשיך בריצה 🧡💙 WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.90
רמת הביטחון :

ניו יורק ניקס +2

ביחס 1.90

נאמר הכל על המשחק הזה ע"י רבים וטובים פה ואני האמת בצד הביתי. כמו שכבר הוזכר אנואובי עבר בטרייד עם פלין ואצ'יוואה הסנטר שגם הוא כשיר למשחק משמע מלבד פלין הניקס בסגל מלא למשחק שהשניים החדשים יערכו את הבכורה כבר הערב. מיניסוטה קבוצה נהדרת ומגיעה בכושר טוב יותר מאשר ניו יורק אבל זה משחק ביתי וגם מבדיקה חלקית משהו כל פעם כמעט שניו יורק שיחקה בשעות מוקדמות כמו הערב בבית היא בדרך כלל לקחה את הליין. קצת יותר מקצועית ? העזיבה של בארט לטעמי מצד אחד יכולה להועיל ולתת לרנדל את הספוט שהוא כל כך צריך כדי להוביל את הניקס בצוותא עם ברונסון (שלטעמי בשנתיים האחרונות הוא אולסטאר אמיתי) אבל מצד שני יכולה קצת לעכב את הצמיחה של הניקס בעונה וחצי האחרונות כי אנואובי אמנם יותר יציב מבארט אבל לטעמי פחות כישרוני. יכול מאוד להיות שבניקס הבינו שעם כישרון ופוטנציאל לא הולכים למכולת והם רוצים יותר תכלס,עבודה קשה והגנה ואת זה יש לו. יש לניו יורק את הסייז המתאים כדי לעצר את הצעדים של שחקניה של מיניסוטה ולרוץ בצורה שנכונה לה. מילווקי אגב הגיעה למדיסון סקוור גארדן בשבוע שעבר (גם כן זה היה משחק בשעה מוקדמת 😉) שגם ניו יורק הייתה בתקופת גמגום משהו בתוספת הפסד משחק לפניי לאותה מילווקי שהייתה גם עם רצף נהדר שנקטע ע"י הניקס במשחק נהדר וניצחון סופר משכנע, מה שאני גם חושב שיכול לקרות הערב.

• Like 3
קישור להערה
  • תגובות 28
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• שמול שמול

6

• avile

2

• יואב

2

• midas88

2

avile 500+
18.3k

בהצלחה רבה שמול הפוך ואתה יודע שהטובה על המגרש שתנצח ,חברים נשאר תמיד .

קישור להערה
midas88 500+
576

לאור המשפט האחרון שכתבת -מילווקי שבוע שעבר …,ההימור על נויורק מפחיד אותי ואני מוותר שיהיה בהצלחה

קישור להערה
יואב 500+
522

כתבת נהדר וצנוע,ממש תענוג לקרוא

אני חושב כמוך והייתי מוסיף גם את הפבליק לצורך הענין שלטעמי נמצאים במיני ונצחון שלה ..

תהיה התוצאה אשר תהיה ,נהנתי לקרוא אותך !

בהצלה לך ולנו ,אמן כן יהי רצון 

קישור להערה
איש האינטואיציה 500+
36.8k
לפני 2 דקות, דור מלול אמר:

ברכה והצלחה חבר !

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות