קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 שלישייה נוספת של WINWIN עם גיבוי WIN

WINWIN9

הודעות מומלצות

WINWIN9 500+
1.7k
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

אתנה סל נשים - מכבי אשדוד(+4) - עירוני ר"ג -  ר"ג -4  יחס 1.8
בני הרצליה - עירוני נס ציונה (+3)  - נס ציונה +3  יחס 1.8
אנדר אובר שערים 2.5 לסטר האדרספילד - אובר  יחס 1.40

אתנה סל נשים - ר"ג קבוצה הרבה יותר טובה עמוקה ומוכשרת מאשדוד שנשענת על שחקנית ישראלית אחת (טל יעקב) שביום טוב שלה האשדודיות בד"כ מנצחות. משחק אחרון בגביע יעקב לא הגיעה למשחק ואשדוד הפסידה לרמה"ש ב16 הפרש. משחק אחרון של אשדוד מול רמלה יעקב הייתה עם משחק מעולה והחזיקה את הקבוצה אבל עדיין זה לא הספיק לה והפסידה 15 הפרש...
היום לדעתי נראה משחק די צמוד לאורך המחצית הראשונה ובמחצית השנייה תגיע הבריחה של ר"ג לדו ספרתי כאשר לבנות אשדוד יגמר האוויר. סמנו ר"ג -4

בני הרצליה - עירוני נס ציונה -  אני עם הזרם על נס ציונה ומסכים שנס ציונה קבוצה טובה יותר ושנראה משחק צמוד היום עם יתרון לטובת נס ציונה.
לדעתי זה משחק שיהיה בו גם סקור גבוה + אובר שלשות . נס ציונה +3 נראה הכי מבטיח מבין אובר נק'/אובר שלשות או המשחק עצמו עם הליין.

אנדר אובר שערים 2.5 לסטר - האדרספילד -  אובר 2.5 - לסטר המארחת ממוקמת במקום ה-1 עם 62 נקודות ויחס שערים חיובי של 33 שערים (כובשת בממוצע למשחק 2.00 וסופגת 0.68 שערים) כאשר מנגד האדרספילד האורחת ממוקמת במקום ה-21 עם 25 נקודות ויחס שערים שלילי של -15 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.00 וסופגת 1.60 שערים). 
החזקה מול החלשה לרוב מביאים משחקים עם לא מעט שערים....הערכה שלי 3-1 3-0 לסטר

את הגיבוי שלי אני שם על מכבי הרצליה -3 , יכולים לתפוס יום טוב ולעבור את הליין.

יחס טופס עיקרי - 4.54
יחס טופס גיבוי - 4.54 

בהצלחה למשכפלים!

• Like 1
קישור להערה
WINWIN9 500+
1.7k
לפני 10 דקות, בנאדם מחושב אמר:

מזל טוב כל הכבוד לך על הזכייה :balloon::sign0098:

תודה רבה אלוף

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות