קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינגל כדורסל של המעניש לליגת העל. WIN

המעניש במזומן

הודעות מומלצות

המעניש במזומן 500+
12.9k
יחס ההמלצה כולל : 1.80
רמת הביטחון :

בני הרצליה - גליל עליון (+8) 1

על הנייר הרצליה קבוצה הרבה יותר חזקה מגליל עליון שמשחקת עם שני זרים, במשחק האחרון של הרצליה ראו שיפור ניכר אצל תומאס בנוסף גם מרכוס שרק הצטרף נראה לא רע, היום גם יערוך בכורה בקבוצה טיילור סטון , מצד שני גליל איכשהו מצליחה לנצח משחקים עם המון נחישות, היום לדעתי זה לא יספיק לה והיא תפסיד דו ספרתי , בעולם בחלק האתרים הליין עומד על 13.5 שזה יותר הגיוני למשחק הזה.

בהצלחה למשכפלים.

בוצעה עריכה ל על ידי המעניש במזומן
  • Like 1
קישור להערה
מהמר כדורסל 500+
4.2k

אם בעולם 13 ובמועצה רק 8 אז מעניין למה המועצה פתחו רק 8 וכאמור המועצה מבינה יותר מהרשת בליגת ווינר סל

• Like 4
קישור להערה
המעניש במזומן 500+
12.9k
לפני 2 דקות, מהמר כדורסל אמר:

אם בעולם 13 ובמועצה רק 8 אז מעניין למה המועצה פתחו רק 8 וכאמור המועצה מבינה יותר מהרשת בליגת ווינר סל

ממה שאני עוקב מסתבר שהמועצה לא מבינה כלום , אתמול היה בעולם פלוס 1.5 אילת ופלוס 2.5 ירושליים לעומת המועצה שהיה פלוס 4 הפועל תל אביב ופלוס 4 אילת וראינו איך נגמר

• Like 1
קישור להערה
מהמר כדורסל 500+
4.2k
לפני 3 דקות, המעניש במזומן אמר:

ממה שאני עוקב מסתבר שהמועצה לא מבינה כלום , אתמול היה בעולם פלוס 1.5 אילת ופלוס 2.5 ירושליים לעומת המועצה שהיה פלוס 4 הפועל תל אביב ופלוס 4 אילת וראינו איך נגמר

כן אבל לגבי ירושלים נפתח +4 לים ואז התהפך 8 נקודות אבל אני מבין מה שאתה אומר 

קישור להערה
המעניש במזומן 500+
12.9k
לפני 6 דקות, מהמר כדורסל אמר:

כן אבל לגבי ירושלים נפתח +4 לים ואז התהפך 8 נקודות אבל אני מבין מה שאתה אומר 

הליין התהפך כי אנחנו כל הזמן מחפשים מי לא משחק במקום להסתכל מי כן משחק , הפועל תל אביב גם עם 3 זרים ועם הקהל שווה נצחון גם בהרכב הזה , מה שכן הפתיע אותי אתמול זה איך אילת קבוצת הפח הצליחה לנצח בלי בוקר שלא שיחק .

בוצעה עריכה ל על ידי המעניש במזומן
  • Like 1
קישור להערה
העוקץ האולטימטיבי 500+
23k
לפני 5 דקות, המעניש במזומן אמר:

הליין התהפך כי אנחנו כל הזמן מחפשים מי לא משחק במקום להסתכל מי כן משחק , הפועל תל אביב גם עם 3 זרים ועם הקהל שווה נצחון גם בהרכב הזה , מה שכן הפתיע אותי אתמול זה איך אילת קבוצת הפח הצליחה לנצח בלי בוקר שלא שיחק .

חוץ משלושת הגדולות ואולי קצת חולון כל שאר הקבוצות בליגה העונה בתקופה של אחרי ה7.10 קבוצות תחתית כל אחת שבכל יום נתון יכולות לקום או ליפול... אין באמת הבדלי רמות מהותיים בדרגים האלה.

נמצאים פה יותר מדי זרים שבמצב רגיל בקושי משחקים בארץ בקבוצות תחתית בליגה הלאומית 

בוצעה עריכה ל על ידי העוקץ האולטימטיבי
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות