קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 כדורסל אינדונזי ב 7,250₪ WIN

La Mano De Dios

הודעות מומלצות

La Mano De Dios 500+
855
לפני 10 דקות, RiddleBox אמר:

@La Mano De Dios יש לך 2 נקודות אזהרה עקב ציון סכום שליחה שעולה על 300 ש"ח ללא צירוף תמונהף יומיים רצוף. 

נא לקרוא את חוקת הפורום.  

אחי, אני מכבד אותך (ואת הפורום), אבל בוא נבהיר משהו, אתה/ם לא עושה/ים לי טובה. צירפתי כמה וכמה תמונות בפוסטים קודמים, אני בן עסוק והזמן שלי שווה הרבה כסף (עם כל הצניעות שבדבר). אין לי זמן עכשיו לערוך ולהעלות תמונות באופן קבוע. מתי שיש לי אז אני עושה את זה. לא הבנתי אני מרוויח מפה משהו בזה שאני מפרסם ועוזר לאנשים לעשות כסף? אם זאת הגישה אז הכל טוב אני לא אפרסם יותר. אני מקבל הרבה פניות בפרטי וגם עוזר לאנשים מתחת לרדאר. אם אתה/ם רוצים להנות מהידע שלי, באהבה. לא רוצים, תהיה בריא אחי. מקווה שלא תיעלב (לא שיש לך ממה) ותרחיק אותי לצמיתות (אבל אם אתה רוצה לך על זה באהבה). אתה מציג את זה כאילו אתם עושים לי טובה חחח. ניראה לי שזה אינטרס שלכם שאני אפרסם פה, לא להפך.

בוצעה עריכה ל על ידי La Mano De Dios
קישור להערה
RiddleBox 0-500
96
לפני 17 דקות, La Mano De Dios אמר:

אחי, אני מכבד אותך (ואת הפורום), אבל בוא נבהיר משהו, אתה/ם לא עושה/ים לי טובה. צירפתי כמה וכמה תמונות בפוסטים קודמים, אני בן עסוק והזמן שלי שווה הרבה כסף (עם כל הצניעות שבדבר). אין לי זמן עכשיו לערוך ולהעלות תמונות באופן קבוע. מתי שיש לי אז אני עושה את זה. לא הבנתי אני מרוויח מפה משהו בזה שאני מפרסם ועוזר לאנשים לעשות כסף? אם זאת הגישה אז הכל טוב אני לא אפרסם יותר. אני מקבל הרבה פניות בפרטי וגם עוזר לאנשים מתחת לרדאר. אם אתה/ם רוצים להנות מהידע שלי, באהבה. לא רוצים, תהיה בריא אחי. מקווה שלא תיעלב (לא שיש לך ממה) ותרחיק אותי לצמיתות (אבל אם אתה רוצה לך על זה באהבה). אתה מציג את זה כאילו אתם עושים לי טובה חחח. ניראה לי שזה אינטרס שלכם שאני אפרסם פה, לא להפך.

האינטרס היחיד שלי בתור מנהל משמעת, זה לוודא שלא עוברים על חוקי הפורום, כל השאר זניח מבחינתי.

קודם כל תוסיף לעצמך עוד נקודת אזהרה על התשובה החצופה שלך, דבר שני - אתה זה שבאת לפורום שלנו, הפורום לא בא אליך
ופעם הבאה שתציין סכום בלי תמונה אתה תורחק במידית, מקווה שהנושא הובן.

מבחינתי הנושא סגור ונעול. 

• Like 4
קישור להערה
אורח
הנושא הזה נעול כעת לתגובות נוספות.
  • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות