קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 המלצות יורוליג מחזור 1(יום חמישי)

מלך הסלים 31

הודעות מומלצות

מלך הסלים 31 500+
1.4k
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

אז סוף סוף מחר האקשן חוזר והחלטתי לנסות לכתוב המלצות קצרות... אין הרבה יכולת להעריך כי יורוליג רק מחזור ראשון והליגות המקומיות רק התחילו אבל ממה שכן אתן את דעתי... כמו כן אכתוב חיסורים נכון להיום יום רביעי, מחובתכם לעקוב. 

ליון וילרבאן+4-אולימפיה מילאנו - 2

חיסורים - מילאנו-טומאסו בלדאסו, לואיגי דאטומה, קוסטאנטינוס מיטוגולו, נאז מיטרו לונג(בחוץ). שאבון שילדס מוגדר בספק. 

בוילרבאן לא ידוע כרגע על חיסורים. 

אז ככה וילרבאן שגם כך לא מאריות היורוליג בנתה את עצמה מחדש עם קבוצה חדשה כמעט לגמרי כאשר עזבו לא פחות מ9 שחקנים. מנגד הוחתם ננדו דה קולו הכוכב של פנרבחצ'ה וכמובן שחובת ההוכחה תהיה עליו וגם רטין אבסוהן שזכור לנו מהפועל ירושלים. 

מנגד מילאנו גם היא עשתה לא מעט שינויים כאשר הגיעו שחקנים מוכחים כמו בילי בארון, ברנדון דיוויס, קווים פאנגוס ודישון טומאס וסבלה מלא מעט פציעות במשחקי ההכנה אך עם כל זאת הספיקה לנצח את פנאתיינאיקוס ומכבי תל אביב, להפסיד לוירטוס בסופר קאפ ולנצח את ברשיה בנקודה. מנגד וילרבאן פתחה את העונה לא טוב עם ניצחון ו2 הפסדים ואני חושב שזה לא המשחק בו הם ימצאו את הנקודות, מילאנו מחוברת וטובה יותר - מילאנו מעל 4 נקודות 

פנאתיינאיקוס+6-ריאל מדריד - 2 

חיסורים - בפנאתינאייקוס נייט וולטרס מוגדר בספק כרגע. בריאל מדריד - אלוסן, רודי, האנגה ואנתוני רנדולף בחוץ כאשר נייגל וויליאם גוס בספק.  

ריאל מדריד עם הסגל הכי טוב באירופה, ריאל מדריד באה אחרי שלא הפסידה עוד השנה לא בהכנה ולא במשחקים רשמיים שהיו כולל זכייה בסופר קאפ הספרדי נגד ברצלונה. 

בפנאתינאייקוס בנו קבוצה ביחס לסדר גודל שהתרגלו אליהם בשנים האחרונות עם שמות כמו מתאוז פוניטקה, דרק וויליאמס, מריו גריגוניס, ארתוראס גודאיטיס ופאריס ליי אבל גם במקרה הזה חושב שהם יחפשו את הנקודות במשחק מול קבוצות האמצע טבלה ואם אני לוקח את איך שנראו במשחקים עד עכשיו למעט הניצחון על אנאדולו בהכנה זה עדיין לא זה כולל משחק מזעזע נגד אולימפיאקוס בשבת האחרונה בה קלעו 52 נק בלבד-אני מסמן ריאל מדריד מעל 6 נק 

מכבי תל אביב - זלגריס קובנה+8 -1

חיסורים-כרגע לא דווח על חיסורים בשתי הקבוצות. 

לא כוחות מבחינתי, זלגריס שהייתה אולי החלשה ביותר לאורך שנה שעברה למעט איזה חודש שעשו תוצאות יפות, גם היא עברה מהפך לסגל ולעניות דעתי נחלשה עוד יותר. הכוכב הראשי גפרי לוברן עזב, כנל גוש ניבו כמובן וסטרלינקס ולא בטוח שהגיעו שמות מספיק מבטיחים במקום. מנגד מכבי ת"א לא נראתה משהו בהכנה אבל ראינו נגד חולון במשך שלושה רבעים מה הפוטנציאל הטמון שם. ובכלל גם בעונות הכי קשות שלה באירופה מכבי תל אביב תמיד שמרה לא רע על הבית. לדעתי קטש למד ממה שקרה נגד חולון ויהיה פה דו ספרתי בלי הורדת רגל מהגז-אני מסמן מכבי מעל 8 נקודות 

באיירן מינכן+2-פנרבחצה - 1

חיסורים-פנרבחצ'ה - כרגע טאריק ביברוביץ ונמניה בליצה מוגדרים בספק. בבאיירן איזק בונגה בספק. 

אתחיל ואומר שלדעתי פנרבחצ'ה תהיה אכזבת העונה. עשו רכש שעל הנייר יש בו כמה שמות מרשימים כמו קלאתס, סקוטי ווילבקין, טוניה גאקירי ואפילו קארסן אדוארדס ולפחות כרגע אין פה כדורסל שאותי הרשים. אז בהכנה עשו תוצאות יפות אבל ראיתי את 2 המשחקים הרשמיים שלהם גם הסופר קאפ נגד אנאדולו ושלושה וחצי רבעים זה היה נראה רע וגם נגד באשקשהיר בליגה הפסידו שלושה רבעים ורק בזכות רבע אחד ניצחו. 

באיירן מנגד שמרה על רוב החשובים בסגל למעט דדוביץ שעזב למלאגה והילארד שעבר למכבי וגם ככה החסיר לא מעט שנה שעברה פתחה את הליגה לא רע עם ניצחונות על אולם ופרנקפורט וגם פה אני מאמין שהיא תפתח עם ניצחון ותשמור על הבית-אני מסמן באיירן עם הפלוס 

ולנסיה-באסקוניה+5 - 2

חיסורים-בולנסיה יעדר מרטין הרמנסון, בבאסקוניה לא דווח על חיסורים. 

זה ההימור החזק שלי למחר ואני אסביר - מודה שזילזלתי בבאסקוניה בהתחלה בטח לאור העזיבה של בולדווין ופונטקיו אבל - גם המחצית הראשונה נגד ברצלונה ובטח שלושת הרבעים האחרונים נגד מלאגה הוכיחו לי שהם כנראה טובים משחשבתי. 

לבאסקוניה הגיע המאמן שהיה בולנסיה שנה שעברה ועשה איתה עונה נהדרת בליגה הספרדית, בתוספת מרקוס הווארד, דריוס תומפסון ודלטון הומס הם הוכיחו לי שהם יכולים להתמודד גם נגד קבוצות שוות אליהם ומעלה. אז נכון שגם ולנסיה נראית טוב השנה כאשר פתחה עם 2/2 את הליגה המקומית עם ניצחונות על בטיס ועל בדאלונה בהארכה אבל אני חושב שגם המפגש מול האקסית על הקווים מבחינת המאמן+ העובדה שולנסיה חוזרת אחרי פגרה קצרה מהיורוליג + זה שכשביורוליג נפגשות קבוצות מאותה מדינה ויש לי פלוס עם קצת בשר אני אוהב לקחת אותו והעובדה שבאמת התרשמתי בלא מעט דקות מכושר הקליעה של באסקוניה אני חושב שזה סימון חזק כאשר לא בשמיים שינצחו גם - אני מסמן באסקוניה עם ה+5

• Like 6
קישור להערה
  • תגובות 16
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• ציון 55

2

• avile

1

• zipi asher

1

• מלך הסלים 31

1

zipi asher 500+
2.6k

מברוק על ההשקעה , עוד לא יודע איך לאכול את בסקוניה , משחק אחד נתנה הצגה ,  משחק שני אצל ברצלונה התחילה בסערה , וחצי שני פשוט נעלמו מהפרקט ואכלו תבוסה

הצלחה 

קישור להערה
קווקזי81 500+
8.8k
לפני 7 דקות, avile אמר:

שאפו גדול על הפירוט וההשקעה בהצלחה רבה לך אלוף

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות