ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

מנתח לעומק

לחובבי הקונספירציות!!! חובה להיכנס.

Recommended Posts

ב 31.5.2019 ב- 16:32, Z3R0 אמר:

כשמנסים לחשוב איך הדברים האלה יתבצעו בפועל, מבינים כמה הרעיונות האלה על גבול המופרכים. מילא למכור משחק, להפסיד בכוונה, אבל בדיוק בהפרש מסוים דורש שיתוף פעולה מלא של הרבה גורמים חסרי אינטרס, כדי לבצע משהו שקשה לבצע אותו בפועל.

כל סיפורי המכירות בד"כ כוללים תבוסות, תוצאות מוזרות, שערים עצמיים, הפרשים הזויים. לא זוכר אי פעם סיפור מכירה של הפרש מדוייק על הנקודה. אצלנו בטוחים שזה קורה בכל משחק שני. 

צריך להבין שהנוכל האמיתי ברוב הקונספירציות הוא המוח שלנו. הוא מתוכנת לחפש תבניות ולהתמקד בפרט אחד על פני התמונה הכוללת. והתוצאה היא שמשחק שיסתיים ב 25 הפרש כשהליין 2 יראה למהמרים טבעי יותר מהפרש 3, והעובדה שרוב סיפורי המכירה וגם ההגיון אומרים שאם מוכרים משחק לא לוקחים סיכון וכבר מפסידים בגדול, לא משנה מסתבר. 

תודה על תגובתך זירו היקר

אני מדמיין את זה די בקלות איך זה קורה בפועל פשוט משחקים עם עונשין החלטות שמסייעות עד שההפרש יעמוד קרוב מאוד להפרש הרצוי ואז כבר מנסים, ככל שזה תלוי בהחלטות כאלו ואחרות, להשאיר את ההפרש קרוב לשם ולקוות שנצליח במשימה.

כמובן שאם ההפרש יהיה רחוק אז בטוח לא יצליחו לפגוע באיקס לכן במשחקים מסוימים הניסיון, (בהנחה ואכן יש כזה ניסיון), הוא להשאיר את המשחק צמוד לליין ולנסות את המזל באיקס.

קשה להתעלם מנתונים בלתי סבירים ובלתי הגיוניים של איקסים לאורך העונה בכל סוגי ההימורים בקבוצות מסוימות בסל.

כמלך הסטטיסטיקה תוכל למצוא לפחות כ50 איקסים העונה בכלל משחקי סל מכבי תל אביב, כולל האיקס מחצית שהיה במשחק שעליו נסובה הכתבה.

אי אפשר להוכיח זאת ורק אלוקים והצדדים השותפים בפועל במשחק (שחקנים שופטים וכו') אמורים לדעת זאת אבל האקסים הרבים, וריבוי הנפילות של הצד של הרוב שהימרו, גורם לחשוב שיש סיבה לדברים מסוימים.

יתכן שאני טועה וזהו אכן הצד שלך, אולם זוהי מהות קונספירציה, שכשיש לך נתונים מסוימים שגורמים לך לחשוד בקיומה, ולכן למרות שעל פניו זה נראה מנותק מהמציאות, אתה כבר מתחיל לחשוד שככל שהיא הזויה עדיין היא המציאות האמתית.

בנוסף יש כאלו שהימורים הוא לחם חוקם, יש כאלו שצורכים דווקא פוליטיקה, ויש כאלו שנהנים מקונספירציה מעניינת אז לכן הקדמתי בכותרת "לחובבי הקונספירציות", כלומר איני בטוח שהדבר נכון אבל זהו צד מעניין שאותם חובבים יהנו לנתח, לדבר עליו, ולנסות לפענח את נכונותו.

אישית אני מחשב טוב את היתכנות הצינור והאיקס בכל הימור חושש מהנתונים הדי מחשידים שהבאתי לעיל.

בכל אופן זהו כסף וחבל לי עליו ולכן אני מעדיף לחשבן כל דבר כולל החשדות הלכאורה "לא סבירים" האלו

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

ידוע שיש מכירות בעונה הסדירה בטוח אחי גם בNBA וגם במועצה במיוחד חולון עובדת איתם יופי יופי :D

אבל בפלייאוף קשה לי להאמין

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 14 שעות, slavik25 אמר:

ידוע שיש מכירות בעונה הסדירה בטוח אחי גם בNBA וגם במועצה במיוחד חולון עובדת איתם יופי יופי :D

אבל בפלייאוף קשה לי להאמין

באנקר שהפציעה של דוראנט מכורה! 

הסוכנויות שיחדו אותו להיפצע, חחח 🙃

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, Real Deal אמר:

באנקר שהפציעה של דוראנט מכורה! 

הסוכנויות שיחדו אותו להיפצע, חחח 🙃

:giggle:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
ב 2.6.2019 ב- 02:05, מנתח לעומק אמר:

תודה על תגובתך זירו היקר

אני מדמיין את זה די בקלות איך זה קורה בפועל פשוט משחקים עם עונשין החלטות שמסייעות עד שההפרש יעמוד קרוב מאוד להפרש הרצוי ואז כבר מנסים, ככל שזה תלוי בהחלטות כאלו ואחרות, להשאיר את ההפרש קרוב לשם ולקוות שנצליח במשימה.

כמובן שאם ההפרש יהיה רחוק אז בטוח לא יצליחו לפגוע באיקס לכן במשחקים מסוימים הניסיון, (בהנחה ואכן יש כזה ניסיון), הוא להשאיר את המשחק צמוד לליין ולנסות את המזל באיקס.

קשה להתעלם מנתונים בלתי סבירים ובלתי הגיוניים של איקסים לאורך העונה בכל סוגי ההימורים בקבוצות מסוימות בסל.

כמלך הסטטיסטיקה תוכל למצוא לפחות כ50 איקסים העונה בכלל משחקי סל מכבי תל אביב, כולל האיקס מחצית שהיה במשחק שעליו נסובה הכתבה.

אי אפשר להוכיח זאת ורק אלוקים והצדדים השותפים בפועל במשחק (שחקנים שופטים וכו') אמורים לדעת זאת אבל האקסים הרבים, וריבוי הנפילות של הצד של הרוב שהימרו, גורם לחשוב שיש סיבה לדברים מסוימים.

יתכן שאני טועה וזהו אכן הצד שלך, אולם זוהי מהות קונספירציה, שכשיש לך נתונים מסוימים שגורמים לך לחשוד בקיומה, ולכן למרות שעל פניו זה נראה מנותק מהמציאות, אתה כבר מתחיל לחשוד שככל שהיא הזויה עדיין היא המציאות האמתית.

בנוסף יש כאלו שהימורים הוא לחם חוקם, יש כאלו שצורכים דווקא פוליטיקה, ויש כאלו שנהנים מקונספירציה מעניינת אז לכן הקדמתי בכותרת "לחובבי הקונספירציות", כלומר איני בטוח שהדבר נכון אבל זהו צד מעניין שאותם חובבים יהנו לנתח, לדבר עליו, ולנסות לפענח את נכונותו.

אישית אני מחשב טוב את היתכנות הצינור והאיקס בכל הימור חושש מהנתונים הדי מחשידים שהבאתי לעיל.

בכל אופן זהו כסף וחבל לי עליו ולכן אני מעדיף לחשבן כל דבר כולל החשדות הלכאורה "לא סבירים" האלו

כאן הוכחת בדיוק את הטענה לאי הרצינות של התיאוריה.

כמה איקסים יש בשנה בליגת ווינר? יש לך נתון? בדקת? השווית את כמות הליינים לכמות האיקסים בכמה ליגות והגעת למסקנה שבליגת ווינר יש יותר, או שאתה פשוט מאמין בזה אבל לא מספיק מאמין כדי להניח כסף על איקסים....

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, Z3R0 אמר:

כמה איקסים יש בשנה בליגת ווינר? יש לך נתון? בדקת? השווית את כמות הליינים לכמות האיקסים בכמה ליגות והגעת למסקנה שבליגת ווינר יש יותר, או שאתה פשוט מאמין בזה אבל לא מספיק מאמין כדי להניח כסף על איקסים....

זירו כ:king: הסטטיסטיקה אתה אמור לדעת יותר טוב אבל ברור שיש מספר רב מאוד מאוד של איקסים בכל סוגי ההימורים בליגת וינר סל בצורה מאוד מוגזמת.

להלן תגובה מהצ'אט של חבר מהפורום מיום 04/06/2019

Magic johnsonהיום 11:16

בוקר טוב לאוהבי הקונספירציות, 7 שחקני ויאדוליד מכרו משחק לפני חודש ופה מדובר בליגה הספרדית הראשונה, עכשיו תארו לכם כמה כסף רץ על ליגה א בארץ שיש עליה הימורים ב BET365.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 11 שעות, Z3R0 אמר:

כאן הוכחת בדיוק את הטענה לאי הרצינות של התיאוריה.

היום (05/06/20199) היה משחק ולנסיה מול מלאגה, רציתי לשלוח ולנסיה והודעתי על כוונתי זאת באשכול של אחד מהחברים.

ולנסיה לא עמדה בליין אולם לשמחתי לא שלחתי עליה בסוף, נמנעתי מההימור.

הסיבה, בהא הידיעה שנמנעתי מלשלוח - היא כמו שהטבת לתאר אותה במילותיך בצ'אט....

•  
    Z3R04 June 19:28
    י מספיק לי לדעת שכולם ולנסיה ולשמוע בתחנה שזה הימור חזק כדי להתרחק קילומטר
  •  

האם זה מסייע למה שאמרתי שאם כולם מהמרים על צד אחד סיכוי גדול שיצא הפוך?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

צור חשבון או התחבר על מנת להגיב

עליך להיות משתמש על מנת להשאיר הערה

צור חשבון

הרשם עם חשבון חדש לקהילה שלנו. זה קל!

רשום חשבון חדש

התחבר

כבר רשום אלינו? התחבר מכאן

התחבר עכשיו