ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

מנתח לעומק

לחובבי הקונספירציות!!! חובה להיכנס.

Recommended Posts

היום היה משחק הפלאיוף הראשון בכדורסל בין מכבי תל אביב להפועל תל אביב, הליין במועצה נפתח מינוס אחת עשרה נקודות למכבי תל אביב, עלה בהמשך לשתים עשרה, עמד כך רוב יום המשחק, וכשעה לפני המשחק הגיע הליין למינוס שלש עשרה נקודות. 

בסופו של דבר מכבי תל אביב ניצחה את הפועל 89 -67, לקחה את הליין בגדול, אבל זה עניין שולי מאוד כלפי מה שקרה במשחק הזה.... 

היה כאן סיפור עסיסי, שלדעתי, נוטף ממנו ריח רע מאוד, אילו היה לי איך להוכיח אותו, הייתי מניח אותו בין ספרי הלימוד לחקר המשפט, וקובע אותו כחומר חובה למתלמדי הפקולטות לפשעי צווארון הלבן....

איי איי איי.... מה עוד אפשר לומר? היה כאן משהו שלא קורה כל יום - "טעות במועצה"......

מהימורי הסל הידועים, איזה קבוצה תנצח את המחצית ובכמה, כשבדרך כלל הקבוצה הפייבוריטית מקבלת מינוס נקודות שהוא חצי ממינוס ליין המשחק השלם.

והמועצה, כדרכה, מדויקת עד מאוד, לעולם, כמעט, לא תמצא אצלה טעות, והנה הפעם - סוף סוף טעות, הליין למשחק השלם עומד על מינוס שתים עשרה נקודות למכבי תל אביב, וכמוהו הליין למחצית, גם עומד מינוס שתים עשרה נקודות....ואצל המהמרים - שישו ושמחו, הלכו כבר לקחת משכנתא בבנק על הגרביים שאין להם.....

ובערב, שומו שמים, מה זאת היה למכבי תל אביב שסיימו את המחצית בדיוק בשתים עשרה -איקס.

חורבן הבית למהמרים, איפה עכשיו יגורו?!!!!!!!! מאיפה יקנו אוכל לשבת?......הלכה כל המשכורת...............

והאזרח הפשוט שואל את עצמו, למה רק לי זה קורה, למה, דווקא, היום, סיימו, מחצית, בדיוק, בשתים, עשרה,???????

בראש עוברת המחשבה "איך זה קורה לי?", "למה אני כזה לא יוצלח?", "מאיפה הצלחתי להגריל את המזל השחור הזה?". 

אז זהו שלא, כלומר לדעתי לא, לא מדובר במזל שחור של המהמר, ולא במזל לבן של המועצה.......

מה כן? הכל מתוכנן מראש!

חברים לא תוכלו לנצח את הבית, את המערכת, את העסק שממנו הרבה מתפרנסים, את הקומבינה.

עוד לא קם האדם שהצליח לפצח את הקוד, לנצח את השיטה!

מה היה כאן? בוא נפעיל קצת את המוח, נכנס לנבכי פעולת מוח המהמרים...

נניח וניתן למהמר ליין מחצית הדומה מאוד לליין המשחק השלם, מה הוא יחשוב?

שזו טעות!

עכשיו בוא נמנף את הידיעה הזאת לטובת מנהל הבנק שלנו.....

בוא ניתן לו ליין כזה, שייראה כטעות, הוא ישים עליו מה שישים, ואנחנו רק, טוב, בעצם אסור לומר את זה, לפחות כל עוד שבאופן רשמי לא הוכח כזה דבר....   

זה לא סוד שאחת או יותר(......!!!!!.......), מכל שתי משחקים או פחות (....!!!.....) יוצא איקס במכבי תל אביב.....

לפעמים זה בליין המשחק, לפעמים זה ברבע, לפעמים בשלשות, לפעמים במצאפ, ולפעמים בנקודות, אבל איקס - נדמה שחייב להיות.....

אז תגידו, למה יש איזו ציפור עקשנית שלוחשת לי "היה שם מי שנתן או קיבל טלפון, שהמחצית תיגמר בדיוק, בשתים עשרה, בדיוק היום, בדיוק כשהמועצה "טעתה"....

עכשיו אתם מבינים איך עד שסוף סוף יש כזאת "טעות" במועצה, בדיוק באותה טעות נגמר איקס?...

הציפור אומרת לי שזה השיטה שהייתה כאן, ושאנחנו הקרבנות של השיטה הבזויה הזאת. 

כן, בסוף הורידו את הטעות, יש בזה גם עומק, אולי כי חייבים להשאיר את הרושם שמדובר בטעות, אולי כדי שבפעם הבאה יהיו עוד "טעויות" כאלו....

טוב אני לא מתייחס לציפור הזאת, אני רק אומר לכם מה היא אומרת לי כדי ש...תיכף תבינו, אני מעדיף לסיים בבדיחה, כדרכי לשמח את הקורא...

ראובן מתהפך במיטתו, הוא לווה משמעון, מועד הפירעון הגיע, וכסף לתשלום - אין...
אשתו מנסה להרגיע אותו, תישן, מחר תבקש ממנו ארכה, אולי תצליח ללוות מאחר..אולי יפול עליך מחר כסף מן השמיים... העיקר תישן....

אבל לא, זה לא עוזר, ראובן - נותר ער.

אשתו התייאשה, אך מה התפלאה לאחר כמה רגעים, למשמע נחרותיו הרגועות?

מה קרה שאלה אותו למחרת? איך הצלחת להרדם?

פשוט מאוד, ענה לה שמעון, גמרתי בליבי להתקשר לשמעון ולומר לו שעדיין אין לי כסף, עכשיו, שהוא לא יישן....

אז זהו, החלטתי לשלוח את הציפור הזו אליכם, עכשיו, אתם תתמודדו איתה.

תודה שהייתם איתי. אנא כבדו את בקשתי שלא להגיב על הפוסט בשבת, אין להפיץ את הכתבה מבלי רשותי, או מבלי רשות הנהלת האתר. 

בוצעה עריכה ל על ידי מנתח לעומק

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

כמה אני מבין אותך אין לך מושג אני גם מוצא טעוית בלין שהם גם בסןף לא נותנות רווחים לא אמיתי כמה מזל יש לגוף הזה ,הכל מקרה ידוע שבסוף כולם מפסידים סתם אשליה כל ההימורים האלה הלוואה ברבית 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

פסססט...מה נשמע מנתח?הכל טוב אחי?

תראה את המחצית הראשונה בשידור חוזר ולקראת סיום הרבע השני תראה בקהל שניי אנשים מתלחששים ביניהם לכאורה ומסמנים סימונים משונים לכאורה...יכול להיות שזה קשור גם לזאת עם המיקרופון שבין הרבעים מנחה את התחרות זריקות בין הילדים,היא גירדה באף בצורה מחשידה כמה פעמים לכאורה ועוד ביד שמאל...

האומנם?!?!?

Ripleys belive it or not...

:worried:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, ZOOM אמר:

פסססט...מה נשמע מנתח?הכל טוב אחי?

תראה את המחצית הראשונה בשידור חוזר ולקראת סיום הרבע השני תראה בקהל שניי אנשים מתלחששים ביניהם לכאורה ומסמנים סימונים משונים לכאורה...יכול להיות שזה קשור גם לזאת עם המיקרופון שבין הרבעים מנחה את התחרות זריקות בין הילדים,היא גירדה באף בצורה מחשידה כמה פעמים לכאורה ועוד ביד שמאל...

האומנם?!?!?

Ripleys belive it or not...

שלום זום, תודה על תגובתך מעריך אותך מאוד

כשאחותי ניקתה את הבית לפסח היא כתבה בדף על כל החדרים כשר לפסח, החלטתי להתבדח ובאחד הדפים הוספתי כוכבית על המילה כשר ולמטה כתבתי ,כשר, אבל מסריח....

גם כאן הכל מובן למי שצופה אבל אין לך מה לעשות עם זה. הכל כשר אך מסריח. 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

אני תמיד טוען שיש ים של משחקים שמריחים רע על גבול המכירות,לא חדש לי,ומה שתיארת פה עם הטעות אז לדעתי הטעות נעשתה באמת בטעות אבל כדי לא לשלם על הטעות הזאת רקחו קומבינה(לא יודע מי שותף לה בדיוק,אולי שחקנים אולי מאמנים ואולי שופטים) כדי שלא משנה מה יהיה המחצית תסתיים ב12 ומעלה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, מנתח לעומק אמר:

שלום זום, תודה על תגובתך מעריך אותך מאוד

כשאחותי ניקתה את הבית לפסח היא כתבה בדף על כל החדרים כשר לפסח, החלטתי להתבדח ובאחד הדפים הוספתי כוכבית על המילה כשר ולמטה כתבתי ,כשר, אבל מסריח....

גם כאן הכל מובן למי שצופה אבל אין לך מה לעשות עם זה. הכל כשר אך מסריח. 

וגם לאורך הנסיעה של האוטובוס של מכבי ת"א החדירו להם לתת מודע לכאורה את הסיפרה 12 לכאורה 

שזה ההפרש שהיה במחצית...

וגם סופוקלוס אכל צהריים בדיוק בשעה 12 לכאורה 

וגם לפניי שבלאק החטיא מהעונשין הוא הקפיץ 4 פעמים וזריקה לפניי זה 3 פעמים וכידוע 4 כפול 3 זה 12 

האומנם?!?!?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, ZOOM אמר:

גם לאורך הנסיעה של האוטובוס של מכבי ת"א החדירו להם לתת מודע לכאורה את הסיפרה 12 לכאורה 

שזה ההפרש שהיה במחצית...

וגם סופוקלוס אכל צהריים בדיוק בשעה 12 לכאורה 

וגם לפניי שבלאק החטיא מהעונשין הוא הקפיץ 4 פעמים וזריקה לפניי זה 3 פעמים וכידוע 4 כפול 3 זה 12 

האומנם?!?!?

אני רואה שהקונספירציות עושות לנו טוב, יש לי קונספירציה שלימה על רצח ג'ון קנדי אולי נעלה אותה בהמשך 

כמובן אשנה את שמי לאיש הקונספירציות

לפני 6 דקות, המעיר אמר:

אני תמיד טוען שיש ים של משחקים שמריחים רע על גבול המכירות,לא חדש לי,ומה שתיארת פה עם הטעות אז לדעתי הטעות נעשתה באמת בטעות אבל כדי לא לשלם על הטעות הזאת רקחו קומבינה(לא יודע מי שותף לה בדיוק,אולי שחקנים אולי מאמנים ואולי שופטים) כדי שלא משנה מה יהיה המחצית תסתיים ב12 ומעלה.

תודה על תגובתך

מה שברור גם לפי דעתך שהיה פה משהו לא כשר

ועוד דבר ברור שאסור לנצל "טעויות" של המועצה בליגות ישראליות.

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

צור חשבון או התחבר על מנת להגיב

עליך להיות משתמש על מנת להשאיר הערה

צור חשבון

הרשם עם חשבון חדש לקהילה שלנו. זה קל!

רשום חשבון חדש

התחבר

כבר רשום אלינו? התחבר מכאן

התחבר עכשיו