ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

• צ'אט

אין לך הרשאת תגובה בצ'אט.
    טען עוד
מלך היחסים

זוכה מלך היחסים עונה 5- Roei~Star כנסו לפרגן

Recommended Posts

רועי יאלוף כל הכבוד על הזכייה הפצצת לא פשוט לזכות בטורניר יש פה מעל 40 משתתפים כולל המחליפים ( שהתחלתי אחד מהם ) , באמת נתת בראש ושמרת על יציבות 🏆 תעלה המלצות לפורום שנמשיך ללמוד ממך לעבור שלב אפשר להגיד מקרה שניים אולי גם , לזכות בצורה כזאת באמת שאפו !!  תמשיך כך 🔥 היה לי הכבוד להשתתף בטורניר אחרי שהגעתי לרבע גמר פעם קודמת , הפעם עם הרבה מזל אני הגעתי לגמר ( או שבעצם לא הגעתי 0 מ-7 בושה חח אחרי שלא קרה לי אף פעם בטורניר שלא תפסתי במחזור לפחות משחק 1 בגמר זה הגיע בכפול משחקים לא הבאתי כלום ) , היה כיף כל הכבוד למנהלי הטורניר שבזכותם ראיתי ליגות דייגים במתח כאילו זה גמר אלופות חוויתי ביותר מחכה לטורנירים הבאים (: 

• לייקים 2

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בהחלט מגיע לך שמח מאוד לראות שזכית בסוף אחד הממליצים הכי טובים והצנועים של הפורום תמיד מכבד את כולם ולא מדבר גבוהה גבוהה פשוט תענוג של אישיות ותענוג של ממליץ! ישר כח

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

מהרגע הראשון ידעתי שתיקח את העונה הזו במלך יחסים, אני כול כך שמח בשבילך מגיע לך אח יקר כול הכבוד אלוףף!!!

תמשיך כך אחי.:cup::cup::cup::sign0098:

בוצעה עריכה ל על ידי אופיר הממליץ
  • לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

צור חשבון או התחבר כדי להעיר

עליך להיות משתמש על מנת להשאיר הערה

צור חשבון

הרשם עם חשבון חדש לקהילה שלנו. זה קל!

רשום חשבון חדש

התחבר

כבר רשום אלינו? התחבר מכאן