קפוץ אל תוכן
שלח טופס

עוד התקפה של הצדיק והפעם סכום מטורף של 9500 שקל רווח המועצה נתפרה

amiedri1

הודעות מומלצות

amiedri1 0-500
20

הליגה היפנית נאגויה גרמפוס נגד אביסקה פוקוקה איזה משחק אדיר היה.

מלא שווארמות הצטרפו לחגיגה של הצדיק חחח

הנה תראו בעצמכם:

730000.jpg

• Like 1
קישור להערה
סינגל~המיוחדת 500+
6.4k

הסכומים אלה אדירים, 

לא תגיע לשום מקום עם סכומים כאלה,עכשיו או בעתיד אני בטווח שאתה שולח לא רק את זה, כמה טפסים ומשחקים שונים באותו יום,אתה לא שולט על המוח שלך הוא שולט עליך לפי דעתי תוריד סכומים תשלח פעם בחודש 1000 או 2000 זה נורמלי אבל זה לא נורמלי בכלל חבר.

ברגע שאתה עם סכומים כאלה שולח לא תוכל לרדת לסכומים יותר קטנים אתה רק תגדיל אותם וזה מפתה מאוד.

אתה לא תבין עד שתגיע לסוף שלו ושם אתה תבין שאין דרך חזרה.

שיהיה בהצלחה בהמשך.

מקווה שתפנים ותוריד סכומים ותיצא לדרך חדשה.

• Like 1
קישור להערה
amiedri1 0-500
20
לפני 15 דקות, אופיר הממליץ אמר:

הסכומים אלה אדירים, 

לא תגיע לשום מקום עם סכומים כאלה,עכשיו או בעתיד אני בטווח שאתה שולח לא רק את זה, כמה טפסים ומשחקים שונים באותו יום,אתה לא שולט על המוח שלך הוא שולט עליך לפי דעתי תוריד סכומים תשלח פעם בחודש 1000 או 2000 זה נורמלי אבל זה לא נורמלי בכלל חבר.

ברגע שאתה עם סכומים כאלה שולח לא תוכל לרדת לסכומים יותר קטנים אתה רק תגדיל אותם וזה מפתה מאוד.

אתה לא תבין עד שתגיע לסוף שלו ושם אתה תבין שאין דרך חזרה.

שיהיה בהצלחה בהמשך.

מקווה שתפנים ותוריד סכומים ותיצא לדרך חדשה.

אחי היקר תודה על העיצה והדאגה אני מעריך זאת מאוד ומה שאתה כותב כאן נכון לגבי כלל משתמשי ומהמרי הפורום.

אך אם זאת אני נחשב למומחה גדול בתחום בעל המון שנים בתחום ויודע מתי לשלוח סכומים כאלו ומתי לא לגעת.

יש זמנים שאני חודשים רבים לא מהמר כי הכול על הפנים ויש תקופות בהם אני מפציץ וכול העולם רועד מפחד :D

אני כמובן לא מתלהב מכסף ומבין את משמעות הסכומים הגבוהים ויודע לפעול בתבונה ובחוכמה בכול משחק ומשחק.

ובכול מקרה תודה רבה שכתבת זאת כדי שכולם יזכרו שהימור הוא הימור ויש לפעול בזהירות יתירה במיוחד אם לא עברתם הכשרה רצינית 

כמו שאני עשיתי ולפני שהימרתי למדתי את כול הקבוצות בעולם במשך שנה שלימה ואחר כך השתפשפתי בסטאז מעשי עם הזמן 

וכיום אני קוטף את הפירות (האמת כבר הרבה זמן אני קוטף את הפירות ונהנה מהשווארמות)

בכול מקרה לסיום אנא אחי ורעי זהירות אם ההימורים והסכומים שאתם הולכים 

יום טוב ושווארמות טריות לכולם:cup:

בוצעה עריכה ל על ידי amiedri1
קישור להערה
S.eto9 0-500
402

לרגע אחד הייתי מאמין ל"הכשרה" אבל אחי ברגע שאתה שולח ליגה בארהב של קבוצות מילואים כלומר סיאטל ב וכו או ליגה יפנית שעוד ניחה אפשר באמת לדעת ולהבין מראה כמה אין ידע בזה לחלוטין.

מבחינת ידע תאמין לי שיש לי יותר ממך אבל זה לא האישו.

גל נפילות אחד ואתה מתרסק זה מדרון שהסוף ידוע היו פה לפני ויהיו כאלו אחריך.

• Like 2
קישור להערה
barca0079 0-500
387
ב 21.8.2017 ב- 01:36, amiedri1 אמר:

אחי היקר תודה על העיצה והדאגה אני מעריך זאת מאוד ומה שאתה כותב כאן נכון לגבי כלל משתמשי ומהמרי הפורום.

אך אם זאת אני נחשב למומחה גדול בתחום בעל המון שנים בתחום ויודע מתי לשלוח סכומים כאלו ומתי לא לגעת.

יש זמנים שאני חודשים רבים לא מהמר כי הכול על הפנים ויש תקופות בהם אני מפציץ וכול העולם רועד מפחד :D

אני כמובן לא מתלהב מכסף ומבין את משמעות הסכומים הגבוהים ויודע לפעול בתבונה ובחוכמה בכול משחק ומשחק.

ובכול מקרה תודה רבה שכתבת זאת כדי שכולם יזכרו שהימור הוא הימור ויש לפעול בזהירות יתירה במיוחד אם לא עברתם הכשרה רצינית 

כמו שאני עשיתי ולפני שהימרתי למדתי את כול הקבוצות בעולם במשך שנה שלימה ואחר כך השתפשפתי בסטאז מעשי עם הזמן 

וכיום אני קוטף את הפירות (האמת כבר הרבה זמן אני קוטף את הפירות ונהנה מהשווארמות)

בכול מקרה לסיום אנא אחי ורעי זהירות אם ההימורים והסכומים שאתם הולכים 

יום טוב ושווארמות טריות לכולם:cup:

חחח נשמה טובה כל הכבוד 

קישור להערה
Dannyman 500+
1.8k

אני רק מקווה באמת שאתה מרוויח, ולא כדי לצאת ״תותח״ בפורום, כמו שאמרו החבר׳ה למעלה עם הסכומים האלה כשיבוא הגל של הנפילות זה התרסקות, ואל תגיד ידע והכל זה עדיין הימור כשמו כן הוא. להרבה מהאנשים פה יש ידע וזה עדיין לא מבטיח שום דבר. במיוחד שאתה מהמר במועצה שהאופציות שם דלות מאוד מבחינת סינגלים ואפשרויות הימור והיחסים ברצפה.

בכל מקרה מזל טוב ושיהיה בהצלחה בהמשך ורק זכיות :$

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות