קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'פוטבול'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל הסופרבול עם אינטואיציה

קנזס סיטי צ׳יפס - סן פרנסיקו 49 : 1 הסופר בול הגיע אחרי עונה נפלאה עם מלא תפיסות היונה הסדירה בפלייאוף קצת פחות המלצתי רק שלחתי פה ושם וגם נתפס , לא ממליץ להשתגע הלילה בכל מקרה עונה נפלאה הייתה לנו וצפוי משחק מעניין . ה 49 עם נתונים רבים יותר טובים אפילו של הקווארטבאק פארדי מבחינת נתונים יבשים למרות שהוא מחוויר כמובן לעומת הניסיון והכישרון של מהומס שהכי טוב בעסק , גם יכול לטעות יותר כמו בגמר האיזורי נגד דטרויט, יתרון קטן יותר שלו שהוא יכול לרוץ עם הכדור מהפוקט ולהפתיע קצת הגנה, אבל חיסרון גדול דווקא אצלהם זה משחק ההגנה של ה 49 נגד הריצה וזה משהו שהצ׳יפס יכולים לנצל למרות שגם 49 יכולים ועשויים להכות במשחק הריצה עם הראיניג באק הטוב בעסק מקאפרי . גם כמה ווייד רסיברים טובים איוק ג׳נינגס סמואל אל מול רייס ווטסון וולדס סקנטלינג . מאצ׳אפ חזק גם בין הטייט אנדס קלצי לקיטל שם דווקא קלצי היתרון בא חזק ובכושר מטרה גדולה למהומס . אם יהיה משחק הגנות אז יהיה צמוד עד הסוף ולדעתי מהומס ידע לקחת מה שיתנו לו כמו גם ההתקפה שלהם , לא פשוט לקחת באק טו באק אליפות אבל יש אפשרות למורשת פה ואני עם הניסיון של מהומס והמאמן שלו ריד שידעו לצאת מנצחים בסיום . בהצלחה !
  2. שבת שלום יוסטון טקסאנס תארח את הקליבלנד בראונס במסגרת סיבוב הסופר וולידקארד. רק לפני 3 שבועות ניפגשו 2 הקבוצות הללו ביוסטון וקליבלנד ניצחה 36-22 אבל לדעתי התוצאה הערב תהיה שונה לגמרי בעיקר מכיוון שיוסטון תהיה עם הקווטרבק הראשון שלה שנותן עונה נפלאה והיא באה במומנט טוב של נצחונות. הסימון שלי למשחק הוא 1 יוסטון טקסאנס+2.5 - קליבלנד בראונס לדעתי יוסטון תנצח 28- 24 ותעבור לשלב הבא. בהצלחה לכולם
  3. לאס וגאס ריידרס - דנבר ברונקוס (+3.5) משחק אחרון לעונה וחסר משמעות עבור השניים, דנבר פתחו את העונה רע אך לאחר מכן השיגו חמישה ניצחונות רצופים שנתנו להם מעט תקווה אבל שלושה הפסדים במהלך חודש דצמבר מנעו ממנה להיות בפלייאוף ובעקבות כך לספסל את ווילסון הQB הפותח שלה, הלילה יעלו עם המחליף ג'ארט סטידהאם. השניים נפגשו במחזור הראשון העונה והריידרס ניצחו בנקודה אחת כשהQB של דנבר היה ווילסון. לדעתי הפעם זה לא יהיה צמוד כמו במפגש הקודם בין השניים ולמרות שהמשחק ללא חשיבות וגאס אמורה לעשות את העבודה כאן ולנצח את משחק הבית האחרון מעל 3 נקודות, וגאס ניצחו את דנבר בשבעת המפגשים האחרונים בניהם ואני איתם גם הלילה.
  4. Eden26

04-ball-icon-LG-20x19 טמפה ביי -3.5

קרוליינה פנתרס (+3.5) - טמפה ביי בקאנירס מחזור אחרון של העונה הסדירה שקרוליינה כבר מחוץ לתמונת הפלייאוף במאזן 14-2 שלילי כשמנגד טמפה ביי במאזן 8-8 חייבת ניצחון, במקרה של הפסד והם מחוץ לפלייאוף. טמפה ביי יכולה להבטיח את ראשות הבית במקרה של ניצחון על הפנתרס שעשו עונה חלשה ואני איתם שינצחו כאן מעל 3 נקודות ויבטיחו גם את ראשות הבית וגם פלייאוף.
  5. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל nfl

דנבר ברונקוס (3.5-) - לוס אנג׳לס צ׳ארג׳רס : 1 אמנם לוס אנג׳לס ירצו לנקום על ההפסד הביתי אבל מצד שני דנבר שהייתה בקצב טוב וירדה מעט תרצה לחזור למצח בביתה במשחק זה בכל קבוצה קאוורבטברקים מחליפים סטידהאם משחק ראשון העונה אבל בעבר בתור מחליף בקבוצות שונות היה נחמד , סטיק מצד שני משח קודם היה טוב בהפסד הצמוד יודע לרוץ שזה יתרון לצד אקלר הראנינג באק עדיין חושב שהביתיות ומפגשי עבר ידברו פה לוס אנג׳לס גם עם יותר ביטחון בביתה מאשר בחוץ להערכתי דנבר ירצו לנצח יריבה עיקשת כמו במפגשי בר ומעל שער שדה . בהצלחה !
  6. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל MNF

סן פרנסיסקו 49 - בולטימור רייבנס (6.5+) : 2 שוב קרב אדיר בין שתיים מהקבוצות המובילות בליגה עם מאזן 11-3 . הקבוצות לא מאותה דיוויזיה לא נפגשות הרבה , זכור הסופרבול האגדי בין האחים מאמנים ב 2013 במשחק ענק שבו בולטימור נצחו ב 3 בסיום . אז פה אולי יהיה להם קשה יותר כי ה 49 על הגל אבל גם בולטימור , למרות שפארדי הקווטרבאק של 49 חם וזורק נהדר גם לאמר ג׳קסון מנגד לא פראייר ויש לו יתרון שהוא יכול לרוץ עם הכדור . וכן יש ל 49 את הראנינג באק הטוב בליגה לטעמי מקאפריי אבל גם מנגד אדוארדס לא פראייר , בבולטימור נראה שהוויד רסיבר החשוב פלאורס ישחק אבל מה שמפתח כמובן מבחינתם למשחק זה ההגנה החזקה שלהם מובילה בכמה מדדים בליגה ליינבקרים חזקים מאוד ויצטרכו לתת עבודה היום וגם התקפית יש להם מה למכור , אז אמנם לא פשוט במשחק חג המולד המרכזי ובחוץ נגד ה 49 , אבל לדעתי בולטימור יכולה לעמוד פה בליין . בהצלחה !
  7. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל nfl

מיאמי דולפינס (1.5- ) - דאלאס קאבויס : 1 קרב טיטאנים בין שתי קבוצות מובילות בעלת מאזן 10-4 כל אחת . כל קבוצה כוחה בביתה אבל דאלאס בעיקר בחוץ היא נצחה רק קבוצות חלשות ולא הרבה , מיאמי כמעט שלא הפסידה בבית . הליין לא גבוה כי יש למיאמי לא מעט חיסורים בקו ההתקפה ובסקונדריז ודאלאס יכולה לנצל זאת אבל פריסקוט היה במשחק האחרון לא משהו מצד שני טראבוגיליה שומר על יציבות חושב שבמשחק חג המולד פה הביתיות תדבר ומיאמי למרות החיסורים ( שגם לדאלאס יש כמה כאלו ) תדע לנסות לעצור את משחק הריצה של דאלאס ולעשות כמה עצירות משל עצמה בשביל לעשות מספיק נקודות בצד שני ולנצח את המשחק . בהצלחה !
  8. משחק 357:דנבר נגד ניו אינגלנד 7.5+ הסימון הוא 1. דנבר 7 נצחונות,7 הפסדים ניו אינגלנד 3 נצחונות 11 הפסדים דנבר יותר טובים במיוחד שזה משחק בית רואה כאן סיכוי סביר שהם מנצחים מעל הליין. המון זמן לא הימרתי פוטבול ולכן 2 כוכבים מקווה שבחרתי נכון,ההימור נבדק ונלקח בקפידה משאר המשחקים שהווניר מציע בהמשך הערב,ובמשחק הנ"ל לפנות בוקר בספורט אין 100 אחוז ויתכנו נפילות,ההימור טעון בדיקה לפני שמשקיעים את הכסף היקר בהצלחה רבה
  9. שיקגו ברס +3.5 - דטרויט ליונס 1 שיקגו במקום ה12 מול דטרויט שבמקום ה4 , שיקגו במאזן שלילי 4-8 ודטרויט חיובי 9-3, על הנייר דטרויט אמורים לנצח אבל אני הולך הפוך על הפוך ולוקח את שיקגו והפלוס יחס עלוב 1.6 אבל אני בביטחון איתם מי שרוצה שיחכה לקראת המשחק אולי יקבל יחס גבוה יותר אני יהיה עסוק לכן שולח מעכשיו נשלח ב1000 נוגעים בזה מהקופה של הנבא כרגע אחרי השליחה19,800 מינוס 200 ובסין 19,900 -100 בהצלחה
  10. rondo

04-ball-icon-LG-20x19 דאבל

ניו יורק ג'טס(+1.5) - אטלנטה פאלקונס 2 יוסטון טקסאנס -דנבר ברונקוס(+3.5) 1 מתקרבים לישורת האחרונה בליגה אני מאוד אוהב את הימורי הקונצזוס בליגה הזאת ואלה לפי החישובים שלי הכי מובהקים לפי המגמות.
  11. לאטלנטה יש עדיין סיכוי להעפיל לפלייאוף. אם היא רוצה לעשות את זה ניצחון כנגד הג'טס הוא בגדר חובה ואין אופציה אחרת. לדעתי הם ייעשו את זה מעל 2 נקודות ולכן הסימון הינו אטלנטה פלקונס 1.5- בהצלחה רבה
  12. טמפה ביי נגד קרוליינה פנתרס +3.5 2222 אינני מומחה גדול לפוטבול אך מניתוח הליין זה נראה מלכודת לטובת קרוליינה.. קרוליינה קבוצה די גרועה זה נכון שטמפה גם לא יציבה אבל אחרי הניתןח ליין אני רואה פה מלכודת מאני ליין כבר 1.6 ואני מריח את קרוליינה מנצחת פה מועצה נותנים 1.6 עלוב אבל זה מה יש בהצלחה
  13. הקבוצה התוססת של השנה יוצאת למשחק חוץ. למיאמי יש נטייה לפרק קבוצות חלשות בליגה. היום נגד וושינגטון שפחות או יותר סיימה את העונה. אני מאמין שהם יינצחו מעל 8.5 נקודות. מיאמי דולפינס 8.5- בהצלחה
  14. אני כמעט אף פעם לא מסמן 5 כוכבים, אלא 4 מקסימום, כי כפי שגדולים וחכמים מאיתנו יודעים, אין דבר כזה "בטוח" בהימורים. ועכשיו למשחק עצמו, Washington מארחת את ה- Dolphins במסגרת המחזור ה- 13 בליגת הפוטבול האמריקאית. מיאמי עם מאזן חיובי של 3-8, לעומת וושיגנטון עם מאזן שלילי של 8-4. הליין התחיל 9.5+, ירד ל- 8.5+ (בפרקטיקה אין לזה שום משמעות כי טאצ'דאון שווה 7 נקודות (כן, תיאורטית יכול להיות שווה גם 8 נקודות אבל קבוצות מעטות להשתמש בזה ומעדיף נקודה אחת בטוחה מאשר שתיים על העץ), ושער שדה עם הרגל שווה 3 נקודות. אני לא רואה את וושינגטון עוצרת את ה- Dolphins, אלא ניצחון דו ספרתי ומעלה למיאמי. בהצלחה למשכפלים
  15. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל אן אף אל

איניאנאפוליס קולטס (3.5-) - טמפה ביי באקנירס : 1 הליין משתנה לסירוגין והיחס גם עם קצת תנודות גם בעולם . ההבדל בין הקבוצות לא גדול מאזן 5-5 למקומייל אל מול 4-6 לטמפה . בנתונים היבשים הקווארטבק מייפיליד והרסיבר המוביל שלו אוונס מטמפה עולים על מינשאו ופיטמן בקולטס ( ומשחק הריצה של הקבוצות די דומה ) אבל זה לאוו דווקא מתבטא בלוח התוצאות מבחינת הסקור ההתקפי שלהם . הסיבה העיקרית להימור היא שהקולטס באים אחרי מחזור שלא שיחקו שזה חשוב בפוטבול וגם אחרי 2 נצחונות חוץ אמנם לא נגד קבוצות גדולות כמו הפאטס וקרוליינה אבל עכשיו חוזרים לביתם עם יותר מנוחה וטמפה עם יותר פצועים ולכן לדעתי הקולטס יכולים לנצח בביתם מעל שער שדה . בהצלחה !
  16. Dallas Cowboys מארחת את Washington Commanders. הקאובויס פתחו את העונה במאזן חיובי של 3-7, לעומת וושינגטון שפתחו את העונה במאזן שלילי של 7-4. מוסיף לזה את העובדה שהקאובויס במאזן ביתי של 1-13 מתוך 14 המשחקים הביתיים האחרונים שלהם. אני עם הקאובויס שינצחו ב- 13 נקודות הפרש ומעלה את המשחק הזה. בהצלחה למשכפלים
  17. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 NFL ללילה

קנזס סיטי צ׳יפס (5.5-) - לוס אנג׳לס צ׳ארג׳רס : 1 במשחק המקדים הקווארטבאק של הבראונס עלה לשחק אבל לא באמת היה כשיר היה טובים מחצית ובהמשך לא , למשחק הזה פטריק מהומס הקווארטבק הכי טוב בענף נכנס לקצב הצ׳יפס נצחו מעל הליין ב 4 מ 5 משחקים שנצחו העונה , אמנם מצד שני הרברט גם קוארטברק טוב מקבל את הסנטר שלו חזרה אבל גם הצ׳יפס קיבלו שחקני הגנה מפציעות וההגנה שלהם נראית טוב מאוד גם לצד הבולדזר קלצי בהתקפה , הצ׳ארג׳רס אולי תמיד נלחמים וכדהפדידו 3 פעמים זה היה בנקודות בודדות וכשנחתו זה היה 2 קבוצות חלשות , אבל גם בהפסדים עדיין לא לכדו קבוצת עלית כמו הצ׳יחס עם ההגנה שלהם והביתיות לדעתי יכולים לנצח מעל הליין . בהצלחה !
  18. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 Tnf ללילה

ניו אורלינס סיינטס - ג׳קסנוויל ג׳גוארס (2.5+) : 2 הסיינטס העונה לא מייצרים הרבה בהתקפה לא עברו חוץ מפעם אחת את ה 20 נק׳ מנגד הג׳גוארס נכנסו לקצב עם 3 נצחונות ברצף 2 בלונדון נצחו את הקולטס גם פעמיים הפסידו רק לקנזס האלופה ויוסטון המפתיעה . המפתח למשחק הזה זה כמובן הקאוורטבק לורנס בחירת הדראפט ה 1 לפני שנתיים מציג עונה טובה כמע ולא מאבד מייצר טאצ׳דאונים קיבל פציעה קלה בברך משחק אחרון אבל כל הכיוונים מראים שישחק לא מחסיר משחקים ואמר שיעשה הכל שישחק איתו ועם אטיין הרץ וכמה רסיברים טובים יש להם איך להתקדם במגרש ולייצר טאצ׳דאונים ושערי שדה , גם הסיינטס אבל יתקשו יותר מול ההגנה של הג׳גוארס שלדעתי עם לורנס יכולים לנצח בחוץ ולהמשיך בקצב שלהם . בהצלחה !
  19. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 MNF ללילה

לוס אנג׳לס צ׳ארג׳רס - דאלאס קאובויז : מתחת 50.5 נק׳ אמנם הצ׳ארג׳רס עברו את סך הנקודות הזה ב 3 מ 4 משחקיהם אבל אני צופה האטה קצת בקצב הנקודות שלהם ושל הרברט כמו במשחק הבית האחרון נגד הריידרס גם בגלל פציעות שלהם וגם בגלל שהם נגד הקאבויז שירצו לשפר את ההגנה שלהם אחרי שחטפו בראש מה 49 החזקים . פריסקוט גם היה מפוזר ואם ימשיך כך אולי זה יעזור לאנדר וגם להם יש כמה פציעות לקבוצות יש בועטים טובים אבל חושב שההגנות פה גם יעלו את הרמה ויכול להסתיים פה אנדר . בהצלחה !
  20. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל Tnf

וושינגטון קומנדרס - שיקאגו ברס (5.5+) : 2 הליין ירד בנקודה ועלה קצת היחס וושי במאזן 2-2 שיקגו עם 0-4 ולמרות זאת לא בהכרח שיש כזה הבדל גדול בין הקבוצות . הברז הפסידו לקנזס האלופה ולטמפה שלא פראיירית גם גרין ביי , באחרון הפסידו לדנבר שלא משהו אחרי איבוד יתרון גדול . וושי נתנה ליייט אידר לפילי הטובים והפסידה ונגד הבילס בתבוסה עם שער שדה בלבד ובנצחונות נצחה בנקודות בודדות את אותה דנבר ואריזונה הלא חזקה . אז כן וושי בבית ויש לה יתרון במשחק הריצה עם רובינסון אבל האוול הקווארטבק לא בהרבה טוב מפילדס מנגד שקצת מפוזר , במשחק הזריקה אין הבדלים כאלה גדולים אולי לוושי יש יותר מטרות וההגנה של הברס לא חזקה עם כמה חיסורים בסקונדריס ואולי בריסקר יחזור , חושב שעדיין הברס יבואו להלחם פה למרות שוושי נחשבים יותר מוכשרים לא בטוח ששווה ליין כזה כאשר הברס ילחמו על כבודם ויש להם גם קצת כוח התקפי עם קמט ומור , רק יצטרכו לאבד תפלות ולשפר את משחק הריצה להתקדם במעלה המגרש ולהשיג גם כמה שערי שדה על הדרך בתוספת טאצ׳דאונים בשביל לעמוד פה בליין ואולי אף מעבר לכך . בהצלחה !
  21. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל פוטבול

אינדיאנפוליס קולטס - לוס אנג׳לס ראמס (1.5-) : 2 הליין ההתחלתי התהפך ולדעתי לא סתם ע״י הבוקיז , הקולטס גירדו נצחונות אבל על הנייר הראמס יותר התקפיים מהם ועל כן פייבוריטים בחוץ , היחס גם עלה אבל הראמס עם סטאפורד שמנצל את המטרות שלו קופ והרוקי הנהדר נקואה שיכולים לנצל חורים בקו המשני של לההגנה של הקולטס למסירות עמוקות לעומק מה גם שהקולטס יותר חסרים וגם במשחק הריצה מוריס של הראמס יותר אפקטיבי ממוס , חושב שבסופו של משחק הראמס ידעו לחזור למסלול הנצחונות כפי שהבוקיז צופים ואני איתם . בהצלחה !
  22. איש האינטואיציה

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל MNF

ניו יורק ג׳אינטס - סיאטל סיהוקס (2.5-) : 2 המשחק המרכזי שבו הליין התהפך ( כמו אתמול) מהליין ההתחלתי ואף גדל קצת יותר הג׳אנטס לא פתחו טוב את העונה ג׳ונס נראה מפוזר והקו ההתקפי שלו שמגן עליו בפוקט לא נותן לו מספיק זמן לזרוק הפסידו בפירוק לדאלאס וה 49 נצחו את אריזונה שחלשים על הנייר רק אחרי קאמבאק גדול , אז אמנם חלק מהפצועים יחזרו גם אלה שמגינים על ג׳ונס אבל הרץ ברקלי נראה שלא ישחק , מנגד יש לסיאטל כמה פצועים וגם כמה כאלה שחוזרים אחרי משחק פתיחה לא טוב נצחו 2 ברצף נגד דטרויט הקשה בחוץ לאחר הארכה וקרוליינה בבית . סמית׳ קוורטרבאק סולידי וטוב עבורם והרץ וולקר השלישי רץ נהדר וגם התופסים שלהם מטקאלף לוקט סמית׳- ניגבה וגם אם הטייט אנד פאנט לא ישחק ( בספק ) עדיין לדעתי יש לסמית׳ יותר מטרות איכותיות בשביל ביחד עם וולקר לייצר דרייבים לייצור נקודות בטאצ׳דאונים או שערי שדה למאיירס ,גם אם הג׳יאנטס ילחמו , בשביל לנצח את המשחק בשער שדה ומעלה . בהצלחה !
  23. SOS

04-ball-icon-LG-20x19 סינגל NFL

ארצות הברית — פוטבול אמריקאי . ניו יורק ג'טס - קנזס סיטי צ'יפס ניו יורק ג'טס (‪+‬7.5) מאזן הכוחות ברור, אבל לדעתי הניו יורק ג'טס הולכים לעשות חיים קשים לצ'יפס.
  24. SOS

ארצות הברית — פוטבול אמריקאי אינדיאנפוליס קולטס - לוס אנג'לס ראמס לוס אנג'לס ראמס (‪-‬0.5) אחרי ניצחון במחזור הראשון, הראמס עם 2 הפסדים רצופים ו 1-2 שלילי. אני עם מתיו סטאפורד והראמס שחוזרים לנצח היום.
  25. SOS

ארצות הברית — פוטבול אמריקאי גרין ביי פקרס - דטרויט ליונס דטרויט ליונס (‪-‬2.5) דטרויט נראים טוב מאוד השנה במיוחד התקפית. לדעתי דטרויט קבוצה טובה יותר נכון לעכשיו, לכן אני הולך איתם ניצחון מעל 2. יהיה משחק מצויין זה בטוח.

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות