קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדורסל'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. טורקי בויוקצמיקצה נגד מרקינזי הסימון: מרקינזי 5.5 פסספתי בשניות 7.5 עדיין מאמין גם ב5.5 בפחות בטחון , מתחיל עוד מעט, אני עם קבוצת החוץ מרקינזי שתחזיק את הליין פה במשחק חשוב לשני הקבוצות
  2. itayZ

1211729507-20x19 Nagasaki Velca (Japan)

יפני סאגה נגד נגאסקי הסימון: נגאסקי-1.5 ליגה יפנית, צונח על קבוצת החוץ בעולם( ליין פתיחה ועכשיו הזיה), תכף מתחיל אז פחות מלל, אני מסכים פה עם נצחון חוץ של נגאסקי, בהצלחה ושבת שלום לכולם
  3. תאמת שחשבתי להרחיב על המשחק הזה לטובת האובר כאן , אבל אין מה להרחיב .. מכבי בהיכל תעלה בהתלהבות ולדעתי תגיע ל95-100 נק' , חולון לא תתן לה לברוח בקלות ותגיע לאזור ה80-85 הגנות לא יהיו במשחק הזה באחוזי קליעה נורמליים האובר כאן צריך להיות קליל , נקווה שלא נראה ריסוק של מכבי שיוביל למשחק איטי ואולי לאנדר. סומך על חולון שתגיע למשחק היום ושתיהן אמורות לספק פה אובר יפה של אזור ה175-180 נק' בהצלחה לכולם
  4. מכבי רחובות vs עירוני נהריה (4+) הקבוצות יפגשו במסגרת המחזור ה25 בליגה הלאומית. סגלים צפויים+מובילים. מכבי רחובות: טל פלד, עומר בן דוד, עידן אברהם, עידו רוימי, ג'וש פרוינד, תומר אברמוביץ, אליעד טל, דניאל שרון, שגיב דוד, אלירן חדד, עומר הראל. מובילי מכבי רחובות: 1. עומר בן דוד 1.85, 17.0 נק' למשחק בקבוצה העונה. 2. ג'וש פרוינד 2.02, 20.5 נק' למשחק בקבוצה העונה. 3. טל פלד 1.93, 14.5 נק' למשחק בקבוצה העונה. עירוני נהריה: יהונתן ים, אלכס צוברביץ', עמית ראובן, דולב דראפיץ, עוז לביא, עומר טל, אבנר דרור, טראוויס ווריק, יניר בנימין. מובילי עירוני נהריה: 1. יהונתן ים 1.80, 16.1 נק' למשחק בקבוצה העונה. 2. עמית ראובן 1.82, 18.2 נק' למשחק בקבוצה העונה. 3. עומר טל 1.89, 13.1 נק' למשחק בקבוצה העונה. סיכום: מכבי רחובות מגיעה לאחר הפסד חוץ 63:75 לגלבוע גליל במשחק הגרוע ביותר של הקבוצה העונה מכל הבחינות שהיא רושמת שיא שלילי בנק' ומלבד ג'וש פרוינד 20 נק' ב6/9 מהשדה והכוכב מאשקלון אליעד טל שבערב הבכורה סיפק 10 נק' כל שאר החבורה הציגה יום חלש מאוד בדגש על הגארד היוצר עומר בן דוד שסיים עם 5 נק' בסך הכל ואחוזים מזעזעים של 1/8 ל2 נק' ו1/4 מחוץ לקשת. מנגד, עירוני נהריה מגיעה לאחר ניצחון ביתי קליל 53:93 על רמת השרון האומללה שעמית ראובן ממשיך בגרף ההתקדמות המטאורית העונה (לדעתי השחקן המשתפר בליגת המשנה ביחד עם עומר פולג מנתניה) בערב נוסף של 20 נק' ו8/9 מכל הטווחים וביחד עם עומר טל (22 נק') וטראוויס ווריק עם 14 לא השאירו הרבה סיכוי לאופטימיות מצד הקבוצה המתארחת וזה נהפך לגארבז טיים אחד ארוך כבר בשלבים מוקדמים. רחובות קבוצת הבית הטובה בליגת המשנה אבל... מאבדת קצת גובה ודומיננטיות לקראת סוף העונה באופן טבעי ומובן ומנגד נהריה קבוצה עם קו אחורי קטלני ואחד הטובים שיש להציע מתברגת גבוה ומשתפרת בכל משחק והיא יודעת שניצחון בשישי צהריים יכול להבטיח יתרון ביתיות בפלייאוף ולדעתי כל עוד הקבוצה תקלע באחוזים סבירים מחוץ לקשת היא לגמרי יכולה לאתגר בהקשר הליין ואפילו לנצח בסיטואציה מסוימת בטח אם תמשיך לקחת ריבאונד התקפה בכמויות מסחריות ולקבל הזדמנויות שניות (מקום ראשון בליגה עם 19.5 כדורים חוזרים שלשם השוואה במקום השני בנתון זה נמצאת מכבי חיפה עם 14.5 בלבד). ולכן אקח אותם בתקווה שזה יתממש. סמנו עירוני נהריה (4+) מאזן לאומית העונה: 14/19 בהצלחה למשכפלים ולכולם!
  5. אושרי

1211729507-20x19 שישי ביורוליג

בסקוניה+5 - ממשיך שוב עם בסקוניה גם השבוע לאחר הזכיה איתם בשבוע שעבר מול ריאל מדריד בניצחון הענק שלהם אצל ריאל במדריד.. בסקוניה תתארח הערב אצל וירטוס למשחק קריטי ואחרון בעונה הסידרה של היורוליג שהמנצחת בהתמדדות תשחק מול מכבי ת״א שתעדיף לקבל את וירטוס מן הסתם.. הקבוצות ילחמו כאן על המקום השמיני שהמפסידה עלולה ליפול למקום העשירי וזהו משחק מפתח חשוב לכל אחת מהקבוצות.. לאחר הפתיחה העוצמתית של וירטוס הם חזרו למימדים הרגילים שלהם ואפילו פחות מזה שהם מפסידים את כל חמשת המשחקים האחרונים במפעל ברצף.. בסקוניה אישרו את הרצינות והכושר הטוב שלהם בניצחון הענק מול ריאל מדריד ויש להם שחקנים כמו האוורד ומוניקה שמסוגלים לייצר בערב 20 ו30 נקודות במשחק מה שלוריטוס אולי חוץ מבלינלי אין כלים כאלה.. אני חושב שבסקוניה תיהיה במשחק עד הסוף והמשחק החשוב הזה יוכרע רק בשניות הסיום בכדור אחרון והליין על בסקוניה שקיים גם סיכוי לא קטן שתנצח את המשחק יתפס.
  6. כן זה מוקדם מאוד ואולי מוקדם מידי אבל מרגיש לי הימור שצריך לתפוס מהר לפני שיתחילו עליות בעולם. פילדלפיה 76 - אורלנדו מג'יק מעל/מתחת 211.5 פילי מאז חזרת אמביד חזרה לממוצעים הקודמים שלה של 120+- למשחק. אמנם אורלנדו קבוצת הגנה חזקה (שגם בעצמה קולעת 115+-) אבל אין להם מי שיכול להתמודד עם אמביד שייקלע את ה35 נקודות ויחגוג בצבע. אני חושב שעדיין למרות שההגנה של אורלנדו מרשימה פילי תכתיב את הקצב של המשחק עם המהירות של מקסי והיציבות של אמביד. לסיכום מעל 211.5 נקודות *דעתי היא שכששלוחים אובר נקודות עדיף בחצאים כי ההפרש בין היחס 1.65 -1.7 לא שווה את האיקס וגם נותן את המרווח ביטחון במקרה של הארכה. בהצלחה לכולם ושבת שלום ושקטה
  7. כדורסל יורוליג וירטוס בולוניה מארחת את בסקוניה למשחק על כל הקופה מי יזכה לשחק אם מכבי תל אביב וירטוס כבר לא כמו וירטוס של תחילת העונה ובסקוניה בכושר מצויין ומסוגלת גם לנצח בוירטוס וגם אם חלילה תפסיד זה יהיה בליין
  8. יורוליג ליון נגד ברצלונה הסימון: ליון+7 ליון קבוצה לא רעה הם הובילו בהרבה על מונאקו אבל רבע 4 עשו במכנסיים בסוף עדיין קבוצה טובה , ליון סגל מלא , משחקים טוב לאחרונה ועשו לא מעט צרות בבית ללא מעט קבוצות , להערכתי ליון מחזיקה את הליין בסיום
  9. itayZ

1211729507-20x19 לאומית סל

לאומית סל רמת השרון נגד אשקלון הסימון : רמת השרון+5 רמת השרון במשחק הליגה האחרון שלה בעונה הסדירה, הם לא תלויים בעצמם ובמקרה של הפסד יסיימו את העונה הסדירה מתחת לקו האדום מעבר לזה היא כבר 4 הפסדים רצופים ובכושר רע ובמקום הראוי לה, משחק חשוב לפני הבית התחתון הפסד תסיים 12 ותתארח אצל מקום 11 בקרב היורדות, נצחון ועשויה היא לארח את המשחק החשוב עדיין רמת השרון מעמידה מאזן חיובי של 6-5 בבית ששם היא עוד משחקת כדורסל לא רע אשקלון מצד שני הבטיחה את הפלייאוף אבל תלחם על יתרון ביתיות, מעבר לזה אשקלון בכושר רע כמה רע? 6מ7 הפסדים אחרונים, בחוץ מעמידה 4-7 שלילי אשקלון פייבוריטים כי עדיין איכותיים יותר , משחק סופר חשוב לרמת השרון מאמין שילחמו פה עד הסיום ויחזיקו את הליין
  10. יורוליג אולימפיקוס נגד פנרבחצה הסימון: אנדר 160 נק מי שתנצח תקבל את ברצלונה ברצלונה, המפסידה את מונאקו השאלה מה הם מעדיפים לדעתי עדיף להם מונאקו יהיה מעניין רואה פה משחק הגנתי האמת בקצב נמוך, להערכתי בסיום גם מתחת לליין בעולם נוטה ל156.5
  11. Xgiga

1211729507-20x19 רמת השרון 5+

בוקר טוב ושבת שלום, רמת השרון מצד אחד מאכזבת מצד שני יודעת לכתוש ולנצח משחקים בביתה אני מאמין שתדע לנצח/לעמוד בליין לכל הפחות מול אליצור אשקלון 3/5 חיובי בבית ב5 משחקים אחרונים אשקלון בחוץ 4/5 שלילי לדעתי הליין היה צריך להיות - 0 (מאני ליין) ה5+ בהחלט גרם לי לקחת החלטה, רואה משחק צמוד רוב הרבעים עד לבריחה של רמהש בהצלחה
  12. הכל הזוי היום אז אין מה להשתגע אם יבוא יבוא אם לא לא נורא, האמת שכל משחק לגופו שקלתי ובדקתי ככל הניתן. אחרי הכל ב-nba עם כל הספק שיש שם זה עץ או פלי, נקווה לנחות טוב.
  13. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל nba

סקרמנטו קינגס - ניו אורלינס פליקנס (1+) : 2 משחק קשוח ומעניין בין האורחת שרוצה לשמור על מקום בפלייאוף והמארחת שרוצה להתקדם עוד קצת . אבל במאצ׳אפ הפנימי בינהן הפליקנס נצחו כבר 4 פעמים העונה חלק בפירוק חלק צמוד יותר אבל יש לה עדיפות לדעתי מה גם שבחוץ הם בכוש רנהדר לאחרונה גם בלנ אינגרם אלב הקינגס בלי מונק ואולי מארי שחקנים של 15 נק׳ בממוצע לדעתי הפליקנס מסוגלים להפתיע שוב ולנצח . בהצלחה !
  14. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל Nba

מילווקי באקס (2-) - בוסטון סלטיקס : 1 נכון הבאקס בכושר רע אבל בדיוק כמו פעם קודמת שאירחו והמלצתי נגד בוסטון זה ההזדמנות שלהם לתת אמרה . לא חושב שייהיה אותו פירוק בכמעט 30 הפרש כי בראון את טייטום לא ייתנו אותו משחק חלש בעיקר טייטום אבל מצד שני כן ייחסרו להם בצבע שני הסנטרים פרוזינגיס והורפורד וקורנט לא באותה רמה , משהו שיאניס פורטיס ולופז יכולים לנצל . בוסטון יכולה לנצח בכל אולם אבל נגד הבאקס מתקשה במאצ׳אפ בביתה פעמיים נצחה העונה רק ב 3 הפרש ואצל הבאקס הסיפור שונה בטח שהבאקס יכולים לאבד את המקום השני להידרדר אפילו עד ה 5 בעוד בוסטון כבר הבטיחה מקום 1 . לדעתי שעת הנחיצות הבית והמאצ׳אפ לטובת הבאקס היותר כשירים שצריכים לתת נצחון הצהרה אני איתם מעל לפוזישן . בהצלחה !
  15. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל Nba

פורטלנד טריילבלייזרס (14+) - גולדן סטייט ווריורס : 1 יצאה הודעה שקליי וגרין בחוץ והם חשובים במערך שלהם למרות שגולדן כן יכולה לפרק ורוצה להתקדם במיקום בפלייאין לעומת המקומיים שסיימו עונה אבל במאצ׳אפ בינהן הם הפסידו צמוד פעמיים רק ב 4 והם גם בבית וגם יש את כל הפצועים שלהם אבל גם כמה שייתנו עבודה כמו איטון הנדרסון מארי ואחרים מצד שני קרי יכול לתפוס יום ויש את וויגנס פוזמינסקי קאמינגה ועוד אבל הליען פה קצת גדול לטעמי ואני עם המקומיים . בהצלחה !
  16. וירטוס בולוניה - בסקוניה (5+) מפגש מכריע הערב בבולוניה שיקבע מי תסיים במקום השמיני ותפגוש את מכבי (ותקבל צ'אנס כפול להעפיל לפלייאוף) ומי תסיים במקום התשיעי ותפגוש את אנאדולו (ותזדקק לשני נצחונות על מנת להעפיל לפלייאוף). בולוניה העונה במאזן 12-4 חיובי בביתה אך הפסידה שם 3/4 האחרונים לאריות הליגה מונאקו, ריאל, פאנא ובאופן כללי נמצאת בכושר לא טוב כבר תקופה ארוכה עם 4 נצחונות ב-14 האחרונים בכל המסגרות. עדיין בביתה יש לבולוניה הרבה רוח גבית מהקהל הנהדר שלה והיא הראית במגרש הזה הרבה אופי העונה. קורדינייה שהיה פצוע לאחרונה כנראה יהיה כשיר למשחק הערב וישותף. מנגד בסקוניה העונה עם מאזן חוץ 7-9 שלילי, לא רע סך הכל אבל מנצחת בחוץ רק 2/10 האחרונים בכל המסגרות, האחרון דווקא ניצחון חוץ מרשים וקריטי אצל ריאל שכלל קמבאק מרשים. המשימה של הספרדים הערב לא הולכת להיות פשוטה אבל לאור הכושר של האיטלקים, כן אפשרית. האיטלקים עדיין פייבוריטים בביתם אבל אף אחד לא ירים גבה בסוף הערב אם נראה ניצחון ספרדי. הליין למשחק עומד על 5 נקודות וזה לא מעט בשר למשחק גורלי שכזה. אם נבחן את הקבוצות מול הליין אז בולוניה וה-12-4 חיובי שלה בבית מצטמקת ל 8-1-7 מול ליין של 5- נק'. בסקוניה ומאזן החוץ 7-9 שלילי שלה מתהפך ל 10-6 חיובי מול ליין של 5+ נק'. אז כשגם הסטטיסטיקה וגם כושר המשחק תומכים בספרדים הערב אני רואה לנכון ללכת איתם ולדעתי נראה כאן סיום צמוד ודרמטי כשגם הארכה בהחלט על הפרק. הסימון: בסקוניה 5+ בהצלחה!
  17. אולימפי נגד אולקר צופה לקרב חפירות אשר יגרור משחק צמוד הסימון 2 אולקר+5 משחק שני בסקוניה לדעתי ינצחו את האיטלקים סמנו 2 משחק שלישי פילי מארחת את אורלנדו סמנו שוב 2
  18. כדורסל ליגה לאומית רחובות נגד נהריה רחובות במקום הראשון אבל מגמגמת קצת בזמן האחרון נהריה קבוצה המומנטום טוב ויש לה שחקנים מצויינים שלדעתי מסוגלים גם לנצח ולנקום ברחובות על ההפסד בסיבוב הראשון בכל מקרה נראה משחק צמוד ויש מצב גם להארכה
  19. המשלש

1211729507-20x19 ליון וילרבאן +7

ליון וילרבאן(+7) - ברצלונה - 1 ליון וילרבאן נמצאת בתקופה לא רעה יחסית מאמין שבבית שלה במיוחד במשחק חסר חשיבות תראה משחק טוב , לברצלונה זה גם משחק חסר חשיבות יחסית ולכן מאמין שליון וילרבאן לפחות תעמוד בליין אם לא תנצח סמנו 1
  20. itayZ

1211729507-20x19 Philippine Cup

פיליפינים קונברג נגד פיניקס הסימון: קונברג +7.5 הליין התרסק מאתמול היה 12.5 וכרגע עומד על 5.5, קונברג עדיין ללא נצחון מאזן 0-6 , פיניקס אחריה מאזן 1-4 שלילי יעדכן אם יש חיסורים מיוחדים למרות שהערך הגבוה היה על 12.5 הבוקיז מאמינים פה חד ספרתי
  21. יהודה ווינר

1211729507-20x19 3 ב500

אהלן חברים להערב נשלחה שלישייה של כדורסל אחד מהיורוליג ו2 NBA כרגיל לא קל בכלל לתפוס שלושה הימורים בטור אך הסימונים נבחרו בקפידה והטור נשלח באמונה שלמה . ונשלח עוד טור ארוך ארוך.. ניסיון עקיצה להיום ומחר ( לא מומלץ 😁 ) שיהיה בהצלחה וערב / לילה פורה לכולם !!
  22. בוסטון החזקה תארח את ניו יורק הלילה כאשר נשארו 3 מחזורים לסיום העונה הסדירה האומנם רק 3 לניו יורק למה ? כל הסימנים וכל המשחק הזה ילך רק עם קבוצה אחת לדעתי ,זאת כן ניו יורק . מי שמסתכל על המשחק הזה רואה קל את הבחירה מקום ראשון בפער מול מקום 3 ,15 ניצחונות יותר לבוסטון ,אך כן ישנה טעות ואני חושב שאני מזהה את זה וניצחון מובהק של ניו יורק הלילה , והפסד שני רצוף לבוסטון ,זה ככל הנראה יקרה ואני חושב שאני לא טועה . בדקתי וחפרתי גם לגבי שחקני בוסטון שבספק ,אני לוקח ניו יורק ומאמין בהם שישארו לפחות במקום ה3 ויש להם מה להציע פה במשחק. אז קדימה ניו יורק אני איתכם הלילה . הפרוייקט של אבי ,אסור לי ליפול ואני משאר שכך יהיה הלילה .בהצלחה לכולם.
  23. העוקץ האולטימטיבי

1211729507-20x19 דאבל נחמד של העוקץ

ז'לגיריס קובנה vs ריאל מדריד הקבוצות יפגשו במסגרת המחזור ה34 והאחרון בעונה הסדירה של היורוליג. סגלים צפויים+מובילים. ז'לגיריס קובנה: לוקאס לקביצ'יוס, תומאס דימשה, בריידי מאנק, לורינאס בירוטיס, קינן אוונס, אדגראס אולנובאס, קאווריס הייז, אדמונד סאמר, ארנס בוטקביציוס, רולנד סמיתס. מובילי ז'לגיריס קובנה: 1. קינן אוונס 1.91, 17.4 נק' למשחק העונה ביורוליג. רולנד סמיתס 2.08, 10.8 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. אדגראס אולנובאס 1.99, 7.8 נק' למשחק העונה ביורוליג. ריאל מדריד: פקונדו קאמפאצו, דג'נאן מוסה, מריו הזוניה, וולטר טאברס, סרחיו יול, סרחיו רודריגז, גבריאל דק, פביאן קוזר, גרשון יאבוסלה, וינסנט פוארייה, רודי פרננדז, אלברטו אבלדה. מובילי ריאל מדריד: 1. פקונדו קאמפאצו 1.81, 11.3 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. דג'נאן מוסה 2.06, 13.8 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. מריו הזוניה 2.03, 13.9 נק' למשחק העונה ביורוליג. סיכום: ז'לגיריס מגיעה לאחר הפסד חוץ בצרפת 69:66 למונאקו שבעצם חיסל סופית את סיכויי העלייה לפלייאין שגם ככה היו בגדר חלום לאור הלוז הקשוח במחזורי הסיום. ובמשחק עצמו הקבוצה הליטאית הציגה לנו הרבה אופי ברבע האחרון למרות יום נורא של האקס פקטור בתקופה האחרונה אדמונד סאמר שהרבה לאבד כדורים בנוסף לאי הדיוק מחוץ לקשת והכוכב קינן אוונס שגם הוא סיפק יום חלש (מבחינת אחוזים) ועמד על 5/16 מהשדה שבכל זאת הספיקו ל17 נק' אישיות. מנגד, ריאל מדריד מגיעה לאחר הפסד חוץ בקלאסיקו הספרדי לברצלונה 79:85 ומעמיקה את "המשבר הגדול" בשורות הבלאנקוס העונה שכולל כבר 3 הפסדים רצופים בכל המסגרות (לא קרה עד כה) ומשהו עובר על הקבוצה מבחינת אנרגיות וחשק כי כשהרהיטים בראש מסודרים אצל קמפאצו והזוניה מדובר באחת הקבוצות הטובות באירופה אפילו מבחינה היסטורית. ז'לגיריס תרצה לסיים את פרק היורוליג בטעם טוב לעיני הקהל הביתי אבל... לדעתי הבלאנקוס ירצו לקטוע את הרצף השלילי לקראת הפלייאוף ויש ברשותם מספיק כלים בכל חמישייה על הפרקט לנטרל את ההתלהבות הליטאית ולהשיג לפחות ניצחון גדול/דחוק. סמנו ריאל מדריד מאני ליין מכבי ת"א vs אולימפיה מילאנו הקבוצות יפגשו במסגרת המחזור ה34 והאחרון בעונה הסדירה של היורוליג. סגלים צפויים+מובילים. מכבי ת''א: ג'יימס ווב, בונזי קולסון, ג'וש ניבו, לורנזו בראון, תמיר בלאט, חסיאל ריביירו, ג'ו תומאסון, ג'ייק כהן, רפי מנקו, אנטוניוס קליבלנד, וויד בולדווין. מובילי מכבי ת''א: 1. וויד בולדווין 1.93, 17.7 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. בונזי קולסון 1.98, 13.0 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. לורנזו בראון 1.96, 12.2 נק' למשחק העונה ביורוליג. אולימפיה מילאנו: ניקולו מלי, שאבון שילדס, אלכס פויתרס, שבאז נאפייר, מאודו לו, יהונאס וויגטמן, קייל היינס, דבון הול, ניקולה מירוטיץ, ג'ורדנו ברטולני, סטפנו טונוט. מובילי אולימפיה מילאנו: 1. ניקולה מירוטיץ 2.08, 17.2 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. שאבון שילדס 2.01, 15.9 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. שבאז נאפייר 1.85, 10.9 נק' למשחק העונה ביורוליג. סיכום קצר: מכבי ת"א מגיעה לאחר ניצחון ביתי בשיניים בליגה המקומית 82:86 על נס ציונה במשחק בו חזרה מפיגור 8 נק' (75:67) 4:30 דקות לסוף בדרך להתנפלות וריצת 7:19 שהשאירה את הקבוצה של אלעד חסין ללא מילים. והחדשות הרעות כמובן זה פציעתו של ג'ון דיברתולומאו שיעדר מול האיטלקים ויש מאמצים להכשיר אותו לקראת הפלייאין למרות החשש תחילה שמדובר בפציעה דומה לזו שהשביתה אותו למשך חצי שנה בעונת 2019/2020. מנגד, מילאנו מגיעה לאחר ניצחון ביתי בליגה האיטלקית 86:91 על טרנטו בעוד ערב שחמישה שחקנים שונים קולעים בספרות כפולות וניקולו מלי אחד ויחיד עם 16 נק' ו6 ריבאונדים מעל כולם ומונע ביחד עם נאפייר ומירוטיץ (שסיפקו 15 נק' כל אחד) הפסד שיכול היה לפגוע במאמצים להדביק את הפער בטבלה במרדף אחר ברשיה ובולוניה. לאיטלקים עוד סיכוי קלוש לפלייאין אבל... לעניות דעתי מקבלים אובר קרדיט בליין. למרות שמדובר במשחק "חסר חשיבות לצהובים" יש פה עניין של טביעת חותם מקצועית על שנת מלחמה מורכבת שכזו עבור עודד קטש והשוואת המאזן של העונה שעברה ביורוליג (20-14) זה לגמרי הישג נחמד שהוא יוכל לזקוף לזכותו בסוף העונה וקשה לי להאמין שהצהובים גם כקבוצה יוותרו על ההזדמנות. סמנו מכבי ת"א מאני ליין בהצלחה למשכפלים ולכולם!
  24. אושרי

1211729507-20x19 חמישי ביורוליג

ז׳לגיריס+4 - יארחו את ריאל מדריד למשחק שכבר לא קובע כלום בשביל הקבוצות להמשך.. אני ממשיך עם ז׳לגיריס לאחר הזכייה איתם בשבוע שעבר בהפסד הצמוד למונאקו שחיסל סופית למעשה את הסיכויים שלהם להמשך העונה.. ריאל גם היא מזמן כבר מחכה שהדבר האמיתי יתחיל ואפשר לראות לפי התוצאות האחרונות שלהם שהם הורידו את העוצמה משחקים ברוטציות רחבות ומחכים להגיע למשחקים המכריעים בצורה טובה ושהקבוצה בריאה שזה מה שחשוב מבחינתם.. ז׳לגיריס יארחו תמשחק הביתי האחרון שלהם לעונה במפעל ששם הם משחקים מצויין שהם עם הפסד בודד בעשרת המשחקים האחרונים שלהם בכל המסגרות, אני חושב שלליטאים תיהיה את המוטיבציה לתת לקהל שלהם ניצחון יוקרתי שלא ישנה הרבה כאמור אבל עשוי לתת תחושה קצת טובה יותר ולסיום.
  25. גמר ליגת אתנה ווינר סל נשים הפועל ירושלים נגד אליצור רמלה הסימון: הפועל ירושלים +2 משחק מס 2 , רמלה מובילה 1-0 סדרה הטוב מ5 ירושלים הוכחה כבר 3 פעמים העונה גמר גביע, ופעמיים אצל רמלה ליגה ומשחק אחרון שיש להן קבוצה אדירה השנה ושהן יכולות לתת להן פייט , רמלה עמוקה יותר ואיכותית יותר אבל עדיין ירושלים העולה החדשה העונה ענקית ולהערכתי שווה פה 1-1 אני עם ירושלים והליין
  • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות