קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדורסל'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל סיני לצהריים

ליונס (8+) - גוואנדונג : 1 משחק על כל הקופה מבחינת הליונס לאחר שבפיגור 2-0 אחרי שני משחקי הבית גוואנדונג ששלטה ונצחה 20 הפרש ו 10 הפרש ועדיין כמו שהם טובים בבית כך גם הליונס היו מרבית העונה כמו במשחק בעונה הסדירה שנצחו ב 15 הפרש . אמנם האיכות אצל האורחים אבל זה עדיין לא אומר שהליונס בהכרח יתבטלו פה על הנייר הזרים עם עבר ב nba יותר איכותיים וויטרס ווימס בל אבל הגיע הזמן של ווית׳רספון להתעורר פה אחרי משחק חלש ולקבל עזרה מאוקפור ( פלויד אולי קצת ) ובעיקר הסיני סונג מינגווי ז׳נקווין, לי ואחרים בשביל לתת להם סיכוי להישאר בסדרה . בהצלחה !
  2. הפועל ירושלים vs הפועל אילת (11+) הקבוצות יפגשו במסגרת המחזור ה17 של ליגת ווינר סל. סגלים צפויים+מובילים. הפועל ירושלים: קאדין קרינגטון, ספידי סמית, כריס ג'ונסון, ליוואי רנדולף, ג'אקורי וויליאמס, נמרוד לוי, יובל זוסמן, עוז בלייזר, אור קורנליוס, נועם דוברת. מובילי הפועל ירושלים: 1. קאדין קרינגטון 1.93, 13.4 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. 2. ליוואי רנדולף 1.98, 16.1 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. 3. ג'אקורי וויליאמס 2.03, 11.6 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. הפועל אילת: עמית זיס, אלייז'ה סטיוארט, ג'רמי סנגלין, אור אשכנזי, ג'גואן ג'ונסון, קורן ז'ורנו, דישון בוקר, ארטיום זאבלין, יהונתן לוי, שגיא פנחס. מובילי הפועל אילת: 1. אלייז'ה סטיוארט 1.96, 20.8 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. 2. ג'גואן ג'ונסון 2.08, 16.8 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. 3. דישון בוקר 1.91, 14.5 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. סיכום: הפועל ירושלים מגיעה לאחר ניצחון חוץ מפתיע 89:96 על הפועל חולון במשחק שנפתח בריצה ביתית אדירה עם דאנקים של סמית (14 נק') ושלשות כואבות מצד הארווי 12 נק' (3/5 מחוץ לקשת) עד יתרון שיא של 26:42 לקראת אמצע הרבע השני אבל אז הקבוצה של שי אולארציק התאפסה ובזכות כמה סלים גדולים של ספידי סמית 26 נק' ביום אדיר מחוץ לקשת (8/12) ויובל זוסמן ב19 נק' שסיפק את אחד ממשחקיו הטובים ביותר מאז הגיע למועדון ואולי הטוב ביותר שלו מבחינה אישית בליגת ווינר סל בקריירה, מנצחת בסטייל במחצית השנייה. מנגד, הפועל אילת מגיעה לאחר הפסד שגרתי הפעם בחוץ למכבי רמת גן בתוצאה 69:75 בערב שהתחיל עם שלשות מכל עבר מצד ג'רמי סנגלין וקצת זאבלין אנד בוקר ונגמר בקול ענות חלושה עם הזדמנויות בלתי פוסקות לנצח שלא נוצלו כראוי לקבוצה עם הסגל החלש בליגה. לאילת יש זרים עם מספרים נהדרים על הנייר אבל... הסגל הישראלי הביזיוני שבספק רמת אמצע טבלה בליגה לאומית (רמז הוא לא!) מפיל אותה כל פעם מחדש וכנראה מדובר בחלש ביותר שנוכחנו לראות בליגה הישראלית אי פעם וירושלים גם ביום סביר מינוס לדעתי אמורה לסגור את הליין בצורה מיטבית כל עוד לא נקבל יום מטורף מבחוץ. סמנו הפועל ירושלים (11-) בהצלחה למשכפלים ולכולם!
  3. פלייאוף לאומית במפגש הקודם במחזור 26 בליגה גלבוע כיסחה את ראשון בתוצאה 85-97 היום זה משחק פלייאוף חשוב זה התחיל ב4+ לראשון ורק יורד בעולם, רציתי לקחת 4+ היה קצת חששות אבל יסתכן ויקח גם 3+ לדעתי הסגל שלהם חזק ויעמדו מול הישראלים של גלבוע אני עם הפלוס ראשון לציון 3+ בהצלחה
  4. ערב טוב מועדים לשמחה, גליל מול מכבי ראשון (3+) - 2 אני עם ראשון והליין חושב שיש להם איכות ועומק וינצחו את המשחק ללא הליין הנחמד ברצלונה (5-) - אולימפיאקוס - 1 אנחנו בשלבים המכריעים, אני אוהב ללכת נגד בארסה אבל חושב שהיא תראה מה היא שווה, כמו במשחקים האחרונים שהיא רצה ודורסת קבוצות, זה המאני טיים לדעתי 7-10 נקודות הפרש לפחות לטובת הספרדים. בהצלחה
  5. פלייאוף סיני שנחאי נגד גולדן הסימון: שנחאי+2 1-1 בסדרה שנחאי חוזרת הביתה, חיכיתי שהליין התהפך ובעולם התהפך למאני ליין -1 לבית , אני עם שנחאי בבית מאמין פה בנצחון ביתי של בלדסו ובייקון בהצלחה רבה וחג שמח. .
  6. אושרי

1211729507-20x19 סינים🇨🇳

לונג ליונס+11 - טוב זה לא סוד שהאחוזים שהיו גבוהים מאוד בעונה הרגילה ירדו משמעותית במשחקי הפלייאוף האחרונים שהם קשים וטריקים הרבה יותר ממשחק רגיל אבל מאמין שזה רק עניין של זמן עד שנחזור שוב להפיץ כמו שהתרגלנו.. ועכשיו לענייננו.. קסיאנג מובילה 2-0 בסידרה ותתארח היום אצל הלונג ליונס שאני מצפה מהם להגיב הפעם בחזרה כמו שצריך.. הליונס יהיו חייבים לנצח כאמור כדי להימנע מ3-0 שיגמור להם את העונה במידה ויגיע.. הליונס בעשרת המשחקים האחרונים הפסידו פעמיים בלבד שאחד מההפסדים היה לאחר הארכה וגם ניצחו את היריבה של היום בין היתר.. יש עידכונים חשובים ומעניינים שעשויים להשפיע מהמשחק האחרון שבו הקבוצות התקוטטו בינהם ויש עונשים וקנסות.. ״השחקן מספר 1 של קבוצת Xinjiang Yilit, הושעה ל-3 משחקים ונקנס ב-15 RMB. יוטל עונש של 10,000 יואן, וההשעיה תהיה משחק 543 של רבע גמר הפלייאוף ב-24 באפריל 2024, ושני המשחקים הבאים של קבוצת Xinjiang Yilite בפלייאוף העונה״.. ״המאמן הראשי של קבוצת שינג'יאנג. , צ'יו ביאו, נקנס ב-20,000 יואן. על פי הוראות פרק 2, סעיף 23 של "קוד המשמעת", קוי יונגשי, השחקן מספר 8 של הדרקונים והאריות של גואנגג'ואו, נקנס ב-20,000 יואן״.. אני חושב שהמשחק הפעם יהיה הרבה יותר צמוד ומתוח והליונס לא יפסידו כל כך בקלות וגם אם כן אז לא חושב שזה יהיה בדו ספרתי בסיום.
  7. markies

1211729507-20x19 ליונס אנדר 213

ליונס פוגשים למשחק שלישי בפיגור 2 0את גוואנדונג . מצפה שיעצרו את הקצב בקשיחות ועברות . משחק 24 סימון 2 יחס 1.7 אנדר ליונס בביתה כבר עצרה את גוואנדונג בסקור נמוך
  8. markies

1211729507-20x19 ליקרס אובר 229

ליקרס נגד קליפרס אובר 229 יחס 1.7 סינגל משחק 331 סימון 1 וינר 229 פיני 234.5 עולה בהתמדה בשעתיים האחרונות כבר יש ערך לי זה מספיק תכף יעלה ל 234
  9. צהריים טובים לכולם , סינגל צהריים לליגה הסינית גוואנגז'ו לונג ליונס (‎+11) - שינג'יאנג פליינג טייגרס משחק מספר 3 בסדרה כאשר שינג'יאנג מובילה 2-0 לאחר שניצחה את שני המשחקים בדו ספרתי. גוואנגז'ו מגיעה לבית שלה כאשר היא בפיגור 2-0 והיא חייבת לנצח היום ,גוואנגז'ו קבוצת בית חזקה מאוד שניצחה כבר את שינג'יאנג העונה בבית. מאמין שהיא היום תבוא ותתאבד על כל כדור כדאי לנסות למשוך את הסדרה לפחות לעוד משחק,הליין יחסית גבוה ואני מקווה שזה יספיק במידה והיא תפסיד לכן הסימון הוא 1. יום טוב לכולם ,ובהצלחה .
  10. היה לי נטייה חזק ל 3+ של שארקס אבל אמרתי נחכה לאיזור שעה 1 נראה תשינוים...והתפכות בעולם שארקס חזרה לקבל 2+ עכשיו!! וגולדן 2- על יחס 1.95 בעוחם , י השתנה עכשיו יש מצב להפתעה של גולדן כמו ששארקס עשו להם בחוץ אני נוטה לפלוס רציתי גם אנדר נק אבל תחושה גם לאובר אבל יש שם משהו גבולי... בכל אופן: גולדן בולס 2+
  11. לדעתי שחיטה כשרה מחר יגמר באזור ה-15 לפנא,היוונים יגיעו בטרוף מהשנייה הראשונה ולא ירפו להחזיר את הכבוד שנפגע ,מכבי הפתיעו בגדול ולקחו את הראשון ,ההיסטוריה מלמדת אותנו שכל הדברים יקרו מחר ,מכבי עוד יעשו קולות של מתאמצים אבל בשלב כל שהוא יותרו על המשחק.ועוד לא ציינתי את כשירותו של בולדווין. ההימור פנא מינוס 6,אני לקחתי מינוס 5. בהצלחה למשכפלים
  12. Eden26

1211729507-20x19 דאלאס +1.5

לוס אנג'לס קליפרס - דאלאס מאבריקס (+1.5) הקליפרס מובילים 1-0 בסדרה לאחר שניצחו 109-97 ללא קוואי ולמרות ההצגה של הקליפרס הם נפתחים שוב אנדרדוג בקריפטו, נפתח בעולם קליפרס +1, עלה ל+3 ועכשיו הם במינוס 1.5 ליין הגיוני יותר גם ללא קוואי שככל הנראה ישחק נטו בגלל התזוזה. עד כה כל הביתיות שמרו על הבית מאמין ומקווה שהלילה זה לא יקרה ואני עם לוקה כאן בתקווה שינצח.
  13. המשלש

1211729507-20x19 מונאקו לחג 3

חג שמח לכולם מונאקו מול פרנבחצ'ה (+3) סימון 1 מונאקו קבוצה ביתית וחזקה פנרבחצה היא קבוצה חזקה אבל בחוץ היא קצת פחות הפלוס נמוך בגלל זה אני הולך עם מונאקו חג שמח לכולם משחק שלישי ואחרון של המשלש להיום סמנו 1 בהצלחה לכולם
  14. חג שמח לכולם ברצלונה מול אלימפיאקוס (+5) סימון 2 שתי קבוצות מאוד חזקות המשחק יכול ללכת לכאן או לכאן בגלל זה אני חושב שהפלוס של אולימפיאקוס מאוד משמעותי לכן אני חושב שאולימפיאקוס תעמוד בליין סמנו 2 בהצלחה לכולם
  15. חג שמח לכולם עירוני נס ציונה(+6) מול הפועל תל אביב סימון 2 מאמין שמאמן חדש תמיד מביא שינוי בטח אחרי 2 הפסדים של קבוצה מאוד חזקה מאמין שהפועל תל אביב תחזור למסלול הנצחונות ותביס את הליין סמנו 2 בהצלחה לכולם
  16. גוואנגז'ו לונג ליונס (‎+11) - שינג'יאנג פליינג טייגרס סימון 1 עירוני נס ציונה +6-הפועל תל אביב סימון 2 ,הפועל בתקופה לא טובה אבל היום עם המאמן החדש על הקווים אני מאמין שהיא תתפוצץ ,יש לה את היכולות וראינו אותם בתחילת העונה למרות עזיבת שחקנים משמעותיים. עירוני נהריה -מכבי רעננה +6 סימון 1 ,רעננה בתקופה לא טובה ,נהריה קבוצת בית חזקה וכבר ניצחה העונה פעמיים את רעננה בדו ספרתי ליגה לאומית אף פעם לא קל. השלישיה נשלחה ב600 ש"ח. בהצלחה לכולם ורק זכיות!
  17. מינסוטה מארחת את פיניקס למשחק השני בסדרה. במשחק הראשון זה נגמר 25 הפרש למארחים (ממה שזכור לי) שהצליחו לשתק את בוקר, אלן וביל. רק דוראנט עשה להם צרות. לא רואה סיבה שהמגמה לא תימשך. הפעם פיניקס תהיה טובה יותר אבל מאמין שמינסוטה עדיין תנצח מעל 3 הפרש שזה ליין זניח בנ.ב.א. אני ממשיך עם מינסוטה ומאמין שתנצח שוב מעל הליין. בהצלחה.
  18. קליפרס נתנו הצגה וניצחו את דאלאס מההתחלה ועד הסוף. היום דאלאס תגיע באנרגיות אחרות אחריי הזעזוע שקיבלו וייתנו משחק הרבה יותר טוב. לדעתי דאלאס תנצח את המשחק הפעם. דונצ'יץ' יחזור לעניינים ועם ארווינג, הארדווי עם השלשות, והגנה אחרת לגמרי לדעתי הם יעשו את העבודה הפעם. אני עם דאלאס +1 שינצחו . בהצלחה.
  19. שמול שמול

1211729507-20x19 NBA של שמול, Game 2 🏀

מיניסוטה -3 ביחס 1.80 שוב אני אקח את מיני מעל הליין. מינסוטה תארח הלילה את פיניקס למשחק מספר 2 שהיא מנצחת את המשחק הראשון ושומרת על הבית עם 95-120 מהדהד שהיא מציגה כדורסל מדהים ומוכיחה כמה הספסל הוא קריטי בסדרה הזו. בצד שלה נושא הספסל היה תוספת סופר חשובה במשחק הראשון שאצל פיניקס מלבד אוניל וגורדון זה לא באמת פקטור למשהו רציני ואלמלא משחק טוב של הטריו ביל, בוקר וקווין והם בבעיה חריפה. גורדון מהספסל סיים על 0 נק' ואוניל עם 14 נק' ואחלה אחוזים מחוץ לקשת. ההגנה שמיניסוטה עשתה על בוקר הייתה ברמה גבוהה מאוד ואין ספק שכדי לנצח הלילה הם יצטרכו לעצר את צעדיו שוב כי להבדיל מדוראנט שיודע לייצר לעצמו בג'אמפ שוט מהבלטה שלו דווין קצת יותר אול אראונד והם נכנסו לו חזק לגופיה. דיברתי במשחק הראשון על משחק הצבע והגבוהים ואכן ראינו יתרון משמעותי לזאבים למרות שנורקיץ' היה טוב התקפית הגנתית בריבאונד טאונס את גובר את ריד פשוט שיחקו הורים נגד ילדים בלא מעט דקות. אדוארדס פשוט פנומנלי שבמחצית הראשונה הוא לא היה כל כך בעניינים אבל כיאה לאולסטאר שהוא (מזכיר קצת את ג'ורדן בהתפוצצות ובגישה). ברבע השלישי הוא פירק את פיניקס לבד. גם הלילה לדעתי מיני תראה שוב כמה היא טובה בבית ותסביר לכל מי שרק רוצה לראות להבין ולדעת - זה הבית שלנו ואנחנו צריכים לשמור עליו. חג שמח ומועדים לשמחה לכל בית ישראל 🤍
  20. העוקץ האולטימטיבי

1211729507-20x19 פנא vs מכבי ת"א (6+) של העוקץ

פנא vs מכבי ת"א (6+) הקבוצות יפגשו במסגרת פלייאוף היורוליג משחק מספר 1 בסדרה. יום שלישי סגלים צפויים+מובילים. פנא: קוסטס סלוקאס, לוקה וילדוזה, מתיאס לסורט, ג'ריאן גרנט, חואנצ'ו הרננגומז, לפטריס מנדזוקאס, מריוס גריגוניס, קוסטס אנטטקומפו, אלכסנדר בלצ'רובסקי, קונסטנטינוס מיטוגלו, קנדריק נאן. מובילי פנא: 1. מתיאס לסורט 2.06, 13.6 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. קוסטס סלוקאס 1.90, 12.1 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. קנדריק נאן 1.95, 15.4 נק' למשחק העונה ביורוליג. מכבי ת''א: ג'יימס ווב, בונזי קולסון, ג'וש ניבו, לורנזו בראון, תמיר בלאט, חסיאל ריביירו, רומן סורקין, ג'ייק כהן, רפי מנקו, אנטוניוס קליבלנד, וויד בולדווין, ג'ון דיברתולומאו. מובילי מכבי ת''א: 1. וויד בולדווין 1.93, 18.0 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. בונזי קולסון 1.98, 12.8 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. לורנזו בראון 1.96, 12.6 נק' למשחק העונה ביורוליג. במה פנא טובה יותר? 1. מאזן! היוונים על 23 נצחונות ו11 הפסדים (מקום שני ביורוליג) לעומת 20 נצחונות ו14 הפסדים (מקום 7 ביורוליג) בצד הצהוב. ואם הסדרה תתבסס על היכולת לשמור על יציבות ומכבי לא תפעיל שטיקים ותערער את הסדר קיים הקבוצה של עתמאן כנראה תנצח בסופו של דבר. 2. ריבאונד הגנה! היוונים לוקחים כ23.4 ריבאונדים בהגנה בממוצע לערב (מקום 7 ביורוליג) לעומת 22.9 ריבאונדים בהגנה (מקום 11 ביורוליג) בצד הצהוב. 3. אחוזים מחוץ לקשת! היוונים קולעים ב38.1% העונה מחוץ לקשת (מקום 3 ביורוליג) לעומת 37.1% מחוץ לקשת (מקום 6 ביורוליג) בצד הצהוב. 4. עמדת המאמן! אין מה לעשות עטמאן מנוסה ומעוטר יותר מעודד קטש במעמדים מהסוג הזה ובעיקר בשנים האחרונות על הקווים. ולעיתים קרובות קבלת החלטות של מאמן במאני טיים מנצחת/מפסידה משחקים. במה מכבי טובה יותר? 1. אסיסטים! הצהובים מוסרים בהצלחה כ19.7 אסיסטים למשחק (מקום 2 ביורוליג) לעומת 16.3 (מקום 11 ביורוליג) בצד היווני ואם תקבל מרחבים פתוחים היא תדע לפרגן ולנצל בצורה יעילה יותר. 2. נקודות פר משחק! הצהובים קולעים 88.5 נק' למשחק העונה (מקום 1 ביורוליג) לעומת 80.7 (מקום 9 ביורוליג) בצד היווני ואם נלך למשחקים בסקור גבוה זה לאו דווקא יבוא תמיד לרעת הצהובים. 3. ריבאונד התקפה! הצהובים לוקחים כ13.1 ריבאונדים בממוצע (מקום 1 ביורוליג) לעומת 9.8 (מקום 12 ביורוליג) בצד היווני. ואם לא תהיה פציעה מפתיעה של אחד הגבוהים כנראה שמכבי תשלוט באספקט הנ"ל למרות שפנא ניצחה במאבקי הריבאונד ב2 המפגשים העונה בין הקבוצות. 4. כדורים נכנסים מטווח 2 הנק! הצהובים קולעים כ23.0 סלים ל2 הנק' בממוצע (מקום 1 ביורוליג) לעומת 19.7 (מקום 10 ביורוליג) בצד היווני. סיכום: מכבי ת"א מגיעה בתקופה מדהימה ולאחר ניצחון ביתי קליל בתוצאה 77:90 על הפועל ב"ש מתחתית הליגה המקומית ביכולת מצוינת של רומן סורקין הגבוה הטוב בישראל שסיים עם שורה סטטיסטית של 21 נק', 9 ריבאונדים, ו2 אסיסטים, ב8/15 מהשדה ו4/4 מקו העונשין. וכשמלבדו עוד שבעה שחקנים שונים בצהוב קולעים 8 נק' ומעלה ב53.7% ל2 הנק' וכמעט 40% מחוץ לקשת הדרך לרשום עוד הישג קצרה ובכך הצהובים של עודש קטש מאז ההפסד לאנאדולו ביורוליג (91:105) ב8.2.2024 מנצחים כבר 24 משחקים בכל המסגרות מתוך 25 שהתקיימו שההפסד היחידי הוא לברצלונה הגדולה בספרד. מנגד, פנא מגיעה גם היא בתקופה מדהימה שהיא מנצחת 14 משחקים בכל המסגרות מתוך 15 כולל נצחונות בין היתר על קבוצות "נמושות ברמה אירופאית" כמו ריאל מדריד בחוץ וברצלונה בבית בערבים אדירים של קנדריק נאן סלוקאס ואפילו מיטוגלו שמתאושש מפרשת הסמים שהייתה בעניינו במילאנו לפני עונה וקצת, וכבר עכשיו אפשר להגיד בביטחון שמדובר באחד השחקנים הטובים באירופה בעמדת הפאוור פורוורד בטח כשצריך את היכולת הוורסטילית שלו ברגעים קריטיים. פנא קבוצה עם פוטנציאל גבוה יותר על הנייר בטח במצב העניינים הנוכחי של העונה ובמה שנוכחנו לדעת בהסתמך על הטבלה אבל... עדיין הכדורסל שלה רחוק מלהיות מושלם ולאחרונה סוג של מגרדת נצחונות בליגה היוונית בנוסף ליורוליג שם התקשתה במידה מסוימת נגד וירטוס, באיירן, ואלבה שממש לא מאריות המפעל ביכולת מגומגמת לפרקים ארוכים והרבה מזל בדמות יריבות שלא ידעו לקחת. ופה מכבי האיכותית נכנסת לתמונה גם אם פנא תגיע מפוקסת לדעתי הצהובים יצליחו להיצמד ולשמור על העסק חי לאורך רוב שלבי המשחק (לפחות בעניין הליין) ואם היוונים יתרגשו ויהיו פזיזים המכבים יכולים גם לעקוץ באואקה. ולכן אקח אותם בתקווה שזה יתממש (להערכתי לא נראה 7+ בווינר). סמנו מכבי ת"א (6+) בהצלחה למשכפלים ולכולם!
  21. כדורסל משחק ראשון של פלייאוף היןרוליג פנאתניקוס מארחת את מכבי תל אביב פנאי אולי פבורטית על הנייר אבל השנה הפסידה לה פעמיים גם ההארכה אצלהם בבית ואצל מכבי הפסידה גם בכל מקרה מכבי בכושר שיא ונראה משחק צמוד שילך אולי להארכה או הפסד גג ב3 נקודות
  22. אהלן חברים וחג שמח לכולם לאחר תקופה ארוכה שלא המלצתי חוזר בכל הכוח עם סימון שלדעתי הוא טוב! ריאל מדריד בתקופה האחרונה נראת על הפנים ורחוקה מאוד מתצוגת התכלית האגדית שלה של תחילת ואמצע העונה (כולם זוכרים) בסקוניה מגיע לאחר משחק קשוח במלאגה לפני יומיים,משחק נגד בולוניה לפני ארבעה ימים ומשחק שבו הובסה נגד מכבי תא כל זה בשבוע אחד. לדעתי ריאל מדריד תגיע חדורת מטרה עם רצון להראות מי הטובה באירופה וכך גם תגמר תוצאת המשחק סמנו ריאל מדריד -11 תוצאת משחק 101-82
  23. פנאתינייקוס vs מכבי תל אביב התחבטתי המון עם עצמי בהימור הזה למה אני ממש נעול בהרגשה שיהיה פה משחק האומנם קשוח וחזק אבל סקור טוב לא גבוהה אבל כזה שיעבור תליין. פעם אחרונה שפנא נפגשה העונה עם מכבי זה נגמר 165 זה היה בבלגרד. היום זה פלייאוף ויש לו חוקים משלו הכל אחרת. מכבי ניראת ממש טוב בחודשיים האחרונים וזה גם מקבל תמונת מראה בכמות הנקודות הגבוהה שהיא קולעת. למכבי יש שחקנים שיודעים לייצר סלים לעצמם הם קולעים שלשות באחוזים מעולים כמעט כל הסגל שלה יכול לקלוע שלשה בכל רגע נתון. גם קבוצתית גם אישית מכבי קולעת הרבה במיוחד לאחרונה שבלדווין נמצא בזון מטורף וגם כל מי שמסביבו. פנא זאת פנא קבוצה שמנצחת מההגנה שלה במיוחד בבית שלה, אבל בכושר שמכבי נמצאת וראיתי שיש המון בפורום שמאמינים במכבי (אישית אין דיעה על מנצחת) אז אם מכבי רוצה לעשות פה קרב טוב היא תלויה בזה שהיא תקלע סקור גבוהה ותצטרך למשוך אחרייה גם את פנא (נקווה שתצליח) לסגנון הזה אחרת הסיכויים שלה יפחתו. לקחתי את מכבי בקטנה ממש בגרושים בשביל ההנאה מהצפייה בהמלצתו של חבר, אבל תסכום הנאה מהרווחים (ב״ה) מהימים האחרונים שמתי על אובר מאמין מאוד באובר, למרות שאתמול היה חסר לי נקודה לתפוס את פילי וניקס וזה הקשה עליי לקחת תהימור (נכון זה לא קשור אבל יושב בראש) כי הייתי סגור על האובר הזה. אני מקווה שמכבי באמת תבוא טוב תתן הצגה יש קלעים מצויינים בשני הצדדי המגרש ושהכדורים הכנסו ואז האובר יהיה בהישג יד וכנראה שיגמר צפוף ליד הליין נקווה שמעל. פנאתינייקוס vs מכבי תל אביב מעל/מתחת נקודות - מעל 164 נקודות ביחס 1.7
  24. ערב טוב לכולם , התלבטתי המון אבל זה נראה כמו ההימור המתבקש להערב ,מכבי ופאו נפגשות למשחק הראשון בסדרה מכבי השנה קבוצת התקפה מטורפת ,מחוברת מאוד שקשה מאוד לעצור אותה.מאמין שנראה משחק התקפתי במיוחד שמכבי יודעת לייצר סל מכל מצב והמון שחקני התקפה מנוסים (מאמין שנראה את שני הקבוצות הולכות המון לקו,לשני הקבוצות יש קלעים טובים) הליין גבוה אבל אני מאמין שהם יעברו אותו הסימון אובר 165 נקודות. שלחתי עוד שלושה משחקים ב600 לניסיון. בהצלחה לכולם ומועדים לשמחה.
  25. לאחר שאתמול חטפתי כמה זכיות בניחוח פילדלפיה ולייקרס, והיום גם אבל כמו שאמרתי מעלה בקטנה מה שיכול ומה שאפשר יורוליג פלייאוף - ל20:30 🏀 מכבי תתארח אצל היוונים למשחק שבו היא צריכה להראות שהיא כן שווה משהו אבל פנא השנה התחזקו אם כל הכבוד שניהם עם התקפה חזקה אני צופה היום לראשונה לסקור מטורף מצד שניהם מעל 164 נקודות במשחק הזה ויש צפי שהליין נקודות יעלה זה הזמן לחטוף ואני מאמין בו 🏀 בתוכנייה: 113 - 1

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות