קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדורסל'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. itayZ

1211729507-20x19 Egis vs Anyang

קוראני אגיס נגד אניינג הסימון: אניינג+3.5 הליין צונח בעולם מתקרב ל0, יש חשיבות לרידות ליינים כאלה כמו שראינו משחקים אחרונים, מעבר לזה שלאניינג חזר גם הזר וגם הפיליפני החשוב שלה, גם נמצאת בכושר טוב, אגיס כבר תהיה בפלייאוף יתכן ותעשה רוטציות כמו לא מעט קבוצת שהבטיחו פלייאוף אני עם אניינג והליין שעשוי להתהפך גם
  2. קווקזי81

1211729507-20x19 סינגל אן בי איי

להמר נגד המפלצת של המזרח סוג של התאבדות מראש. בוסטון ברצף מטורף 9/9 כיסו תליין גם שמונה מתוך תשע משחקים. הסלטיקס ניצחו את אטלנטה העונה 3/3 בליגה שני משחקים ומשחק אחד בגביע הווגאס. למרות החיסורים בהוקס היום, הסלטיקס לא ניצחו את הוקס העונה מעל הליין שנקבע היום נכון על פניו נראה כמו ליין הצהרות של הבוקיז ועדיין אני נוטה להאמין שהבוקיז הגזימו פה לפחות בין 4/5 נק' בליין. אני רואה את הוקס עומדים בליין הזה למרות המאזן השלילי שלהם. בהצלחה לכולם אמן רק זכיות!
  3. מכבי תל אביב אחרי רצף מרשים של המון ניצחונות ביורוליג ובליגה משחק קודם באוקטובר ולנסיה ניצחה אותם עכשיו אני מאמין שמכבי תיתן פייט ותנצח מעל הליין את ולנסיה מכבי תל אביב תרצה להמשיך במומנטום החיובי ותעשה צד נוסף לעבר השמינית
  4. קליבלנד לאחר הפסד מביך אתמול למיאמי ב-37 הפרש מארחת את שארלוט שהיא גם אחריי הפסד מביך שלשום לאטלנטה ב-41 הפרש. שתי הקבוצות מגיעות בכושר רע. קליבלנד שעד לא מזמן הייתה במקום השני יכולה למצוא את עצמה במקום הרביעי, החמישי ואפילו השישי אם תמשיך בקצב הזה. מיטשל בחוץ אצל קליבלנד אבל סטרוס בספק ויכול להיות שיחזור לשחק מה שייתן להם עוד כוח אש מבחוץ. קליבלנד חייבת ניצחון לעומת שארלוט שבאה לשחק בשביל לסיים את העונה. אני מאמין שקליבלנד תכסה את הליין ותנצח את שארלוט מעל 12. לאחרונה פורסם שמהמרים איימו על מאמן קליבלנד ועל משפחתו בגלל שלא ניצחו מעל הליין... ועכשיו הנטייה בעולם של המהמרים היא לכיוון שארלוט... אז מאמין שהם הולכים להתאכזב שוב. אני עם קליבלנד שתגיע נחושה מההתחלה ותנצח את המשחק מעל הליין אחריי ההשפלה מול מיאמי.
  5. אושרי

1211729507-20x19 NBA ללילה

אינדיאנה+6 - תתארח אצל הקליפרס הלילה למשחק מעניין מאוד בין הקבוצות.. הקליפרס מגיעים לאחר ההפסד לפילי שבו הם היו פייבוריטים גדולים לניצחון בעוד שאינדי שיחקו משחק מטורף מול הלייקרס שבו הם קלעו 145 נקודות בזמן החוקי וגם הפסידו.. אינדיאנה מציגה התקפה קטלנית במשחקים האחרונים ואחרי הפספוס אתמול מול הלייקרס שבו הם פספסו גם את הליין בפוזישן אחד אני חושב שהיום הם ירצו לתקן ויהיו שם שוב קרובים בסיום.
  6. איטלקי שניה קרמונה נגד רימיני הסימון: רימיני+2.5 התמהמתי ירד כבר נק, רמיני משחק חשוב מאוד פה, גם מקצועית לדעתי קבוצה טובה יותר, מאמין בנצחון חוץ פה של רימיני בהצלחה וערב מוצלח
  7. ליטא יובנטוס נגד קלפיידה הסימון: קלייפדה+3.5 קלייפדה עם מאמן יווני חדש, איתו מנצחים 3מ3 משחקים אחרונים כולל את ריטאס ולייטקבליס בחוץ, נראים מצויין , מאמין שקלייפדה תמשיך ביכולת גם פה עם נצחון נוסף
  8. המופרע

1211729507-20x19 דאבל סל 🏀🏀

פלייאוף אתנה נשים. משחק ראשון הפועל לב ירושלים מארחת את מכבי בנות אשדוד. במשחק הקודם בין השתיים 176 נקודות. חושב שגם הפעם יהיו הרבה נקודות. אובר נקודות 153 יחס 1.7 משחק שני אליצור רמלה מארחת את מכבי רמת גן במשחק הקודם בין השתיים 172 נקודות. חושב שגם הפעם יהיו הרבה נקודות. אובר נקודות 153 יחס 1.7 בהצלחה 🍻
  9. dangabay885

1211729507-20x19 צהוב צהוב עולה

משחק קודם קרית אתא ניצחו את מכבי תל אביב היום אני רואה את מכבי תל אביב מפרקת אותם ודורסת אותם מעל הליין הסימון הוא 2 מכבי תל אביב מנצחת מעל 11
  10. אושרי

1211729507-20x19 NBA לערב

פילדלפיה+10 - יתארחו אצל הקליפרס למשחק מעניין ומוקדם בין הקבוצות.. הקליפרס מגיעים אחרי ניצחון כפול על פורטלנד בעוד שפילי מפסידה כבר 2 משחקים ברציפות בעיקר בגלל שהיא לא בהרכב החזק שלה ולמרות זאת בהגנה הם שומרים טוב ולאחר 2 הפסדים רצופים אני חושב שהם הולכים להתנגד כאן לקליפרס הערב ולקחת את הליין בסיום.
  11. בני הרצליה (+4) - הפועל ירושלים הפועל ירושלים נראת רע לאחרונה ולאחר ההדחה מליגת האלופות פיטרה את קנצוריס, הערב יעמוד על הקווים שי אולארצ'יק שרשם למשחק את הנקינס, קרינגטון, סמית, ג'ונסון, ורנדולף. וויליאמס ולמאר מחוץ לסגל. למרות היכולת הרעה של הירושלמים הם עדיין איכותיים יותר מהרצליה ואני איתם בתקווה שיראו אחרת ללא קנצוריס.
  12. ירושלים -4 ביחס 1.80 שידור בספורט 5 הולך הפוך ממצבה העגום משהו של ירושלים דווקא בשל הפיצוץ שהיה והפיטורים של קאנצוריס. לטעמי השחקנים יבואו קצת יותר משוחררים והלחץ שירד יכול לתת שקט היום. מה שכן, האש או החצים או איך נקרא לזה מעכשיו עובר לצד שלהם. על הכישרון של ירושלים ועל היכולת שלה לתת דו ספרתי להרצליה בערב נתון לא צריך יותר מידי להרחיב אבל אין הוקוס פוקוס בכדורסל רק שמשחק אחד דווקא כן. מהמצב ומהסיטואציה שהיא כרגע נמצאת בה יש לה רק מה להרוויח שהעוזרים של היווני/זד'יקיץ לשעבר ינהלו את המשחק יחד עם עזרתו של אלון מאחורי הקלעים. ירושלים לדעתי תתן לנו תשובה ברורה של "מה היה אילו" הערב. אני איתם.
  13. הפועל גליל עליון - הפועל באר שבע (+3) שני הקבוצות לאחר חמישה הפסדים רצופים ישחקו הערב באולם נייטרלי בעפולה, גליל עליון הפסידה עד כה את חמשת המשחקים שאירחה (רק אחד מהם היה באולמם ללא קהל) כשמנגד באר שבע 1-8 שלילי בחוץ, ניצחה רק את אילת. מייק לואיס סיים את הבכורה באדום עם 22 נקודות נגד הפועל חיפה מקווה שימשיך לתת מספרים גם הערב, אני עם באר שבע בתקווה שנראה ניצחון בכורה לאהרוני.
  14. קרית אתא תארח הערב את מכבי תל אביב אתא - מיוסיוס,פרואיט,בייטמון,שטרית,פלטין,פורת,בייטנר,קפלן,עמירם,בן שרף תל אביב - קליבלנד,בולדווין,דיברתולומאו,כהן,מאייר,תומאסון,ניבו,בלאט,ריברו,מנקו בסיבוב הקודם קרית אתא ניצחה את מכבי בפעם השניה בלבד בתולדותיה 86:78 בהיכל מנורה עם תצוגת תכלית של ג'יימס בייטמון שקלע 29 נק' קרית אתא מקדימה בטבלה את הפועל ירושלים בחצי משחק עם יתרון לאדומים בין השתיים, כאשר עפולה נושפת בעורף וכל משחק קריטי להמשך לסיום הליגה הסדירה בין מקום בשישייה הראשונה או בין מקומות 7-13. מכבי תל אביב בתקופת שיא משל עצמה עם רצף של 11 נצחונות ליגה ומגיעה לאחר שבוע כפול ביורוליג אך לא שוכחת את הליגה בה היא רוצה להמשיך להשיג את המקום הראשון בתום הסיבוב השני בכדי לארח את הסגנית בבית העליון שעשוי להכריע על הביתיות בפלייאוף. הקבוצה של קטש עומדת על מאזן 6:0 בקריות כאשר שלושת המפגשים האחרונים הסתיימו בפער דו ספרתי ולדעתי גם הפעם במיוחד אחרי ההפסד בסיבוב הקודם במנורה מכבי תגיע לסגור חשבון עם אתא ובכושר הנוכחי של מכבי עם ג'ון די ובלאט שנראים טוב מתמיד בהחלט יכולים לעשות זאת מעל הליין.. מכבי תל אביב 11 -
  15. המופרע

1211729507-20x19 דאבל סל 🏀🏀

משחקים מליגת ווינר סל. משחק ראשון בני הרצליה מארחת את הפועל ירושלים. לאחר שהמאמן פוטר יעמדו על הקווים בירושלים העוזרים שי ותד, לדעתי היום יקטע רצף ההפסדים של ירושלים והיא תנצח. הפועל ירושלים 4- משחק שני קרית אתא מארחת את מכבי תל אביב. נכון שמכבי לא רשמו את בראון ווב וקולסון אך מנגד לא ישחק בקרית אתא הגארד בייטמון שפלטין ותומר פורת פצועים אבל כנראה ישחקו. למכבי סגל מטורף ואני חושב שהם ינצחו ויחזירו על ההפסד במשחק הקודם. מכבי תל אביב 11- בהצלחה 🍻
  16. שמול שמול

1211729507-20x19 It's payback time 💛💙

מכבי -11 ביחס 1.80 בייטמון בחוץ למשחק הערב (ע"פ דבריו של גור שלף בשידור של ירושלים) וזה באמת משמעותי מול קבוצה כמו מכבי על אחת וכמה אחרי ההצגה שלו בתל אביב עם ניצחון על מכבי. אתא בעונה מהסרטים איך שלא נהפוך את זה ומגיעה לי המון מילים טובות. מה שאברהמי מוציא מהקבוצה הזו זה משהו. מכבי תרצה לנצח ולנצל את המעידה של האדומים מול חיפה אמש. מכבי ת"א באמת מקבלת ממני יותר כבוד בטח אחרי המשחק בגרמניה, והיא כבר שכחה מה טעמו של הפסד. לדעתי בליגה הישראלית שהיא בחצי הילוך היא שווה 15 צפונה מטל כל קבוצה שהיא לא הפועל ת"א. 11 פור זה לא מעט נכון, אבל אם זה היה 9 10 מאמין שהרוב היו נוהרים על מכבי שתרצה להחזיר על אותו הפסד הירואי ודמעות של בייטמון בסוף המשחק. לוקח אותם בעשר אצבעות ובביטחון מלא בטח שבייטמון בחוץ. בהצלחה.
  17. itayZ

1211729507-20x19 ליגת winner סל

ליגת ווינר גליל נגד באר שבע הסימון: באר שבע+3 מגרש בעפולה נייטלרי, 2 קבוצות באותו רמה מבחינתי, נותן צ'אנס אחרון לבאר7 , עדיין חושב ששווים יותר יכולת טובה מאשר עד היום, צ'אנס נוסף לאהרוני להוציא משהו מהסגל הזה מול קבוצה שלא טובה יותר מבש( לדעתי האישית) אני עם בש והפלוס פה
  18. ליגת ווינר ציונה נגד חולון הסימון: ציונה+3 ציונה סוף סוף ניצחה ושברה את הבצורת עם נצחון באילת אצל חולון שון דוסון שנעדר תקופה ארוכה ישוב לסגל , לא נרשמו דיאונדרה ברנס, טאג'יר מקול וג'סטין סמית' החולה. יותם חנוכי ימשיך להיעדר, ארבעת הזרים שנרשמו הם: סי.ג`יי האריס, קווין הרווי, דרו קרופורד והנס ואנוויין. אצל ציונה אותו סגל 4 זרים, אולקינס,מיינסי,קינג, ווייטהד, עם המקומים צוף,שגב,קרביץ חולון אחרי סיום חלקם האירופי יתרכזו בליגה, חולון עם מאזן חוץ 5-2 שלילי בליגה , נס 4-5 שלילי בבית אני עם נס ציונה בבית, ציונה אחרי נצחון חשוב באילת ואולי יצאה מהמשבר בהחלט יכולה לתת פה פייט בבית לחולון ולנצח, משחק שקול לטעמי ועדיין חושב שציונה יש את הכלים לנצח פה
  19. קוראני דונגבו נגד גויאנג הסימון: גויאנג+5.5 דונגבו כבר מזמן הבטיחה מקום 1 לכן הרוטציות בהתאם משחקים אחרונים, גויאנג נראת טוב משחקים אחרונים בעיקר הקוראני שלה לי גון יונג שקולע על 30 נק למשחק משחקים אחרונים גויאנג נראת טוב משחקים אחרונים ונלחמת כל משחק, מעריך היום משחק צמוד, דונגבו תמשיך רוטציות לקראת הפלייאוף ולשמור על השחקנים עדיין דונגבו טובה יותר אבל מעריך פה משחק צמוד עד הסיום
  20. גליל מארחת בעפולה את ב"ש כשהרכש החדש שלה ישחק לראשונה. ב"ש הפסידה במחזור האחרון להפועל חיפה לאחר פתיחה טובה מאוד,עם משחק ראשון טוב של הגארד החדש שלה. שתי הקבוצות נראות רע... ועפולה זה אולם נייטרלי. לדעתי אורן אהרוני ישיג ניצחון בכורה ראשון מאז החתמתו במשחק יחסית נוח על הנייר. בכל אופן יש +3 כגיבוי ונראה לי שב"ש זה הימור טוב.
  21. איטלקי פזארו נגד אמיליה הסימון: פזארו+2.5 אני עם הבית, למרות מאזן הבית הגרוע 4/8שלילי גם אמיליה בחוץ לא מזהיר 3/8 שלילי, פזארו צירפו לפני 6 מחזורים את מרקיז מקדפין מטלקום, מעמיד בנתיים 16 נק למשחק, בנוסף צירפו לפני 3 מחזורים את הגארד המצויין גסטין רייט פורמן המצויין כבר מעמיד 19 נק למשחק פזארו 2 משחקי בית אחרונים מנצחת את בולוניה וברשיה החזקות , פזארו נלחמת על חייה בליגה ונצחון היום סופר חשוב על מנת להתקרב משחק פחות מהמקום מתחת לקו האדום אני עם הבתיים היום במשחק סופר חשוב לנצח
  22. וושינגטון ודני אבדיה יארחו הלילה את הדינוזאורים מקנדה אבדיה חזר מפציעה והוביל את הקבוצה מהבירה לניצחון משכנע על סקרמנטו טורונטו מגיעה ללא מנוחה לאחר הפסד ביתי לאוקלהומה למרות הפציעות הקריטיות בטורונטו לדעתי וושינגטון עם כל הכבוד לא מגיעה לה להיות פייבוריטית ובליין כזה גבוה, הליין בעיקר בגלל החיסורים אצל הקנדים והעובדה שהם מגיעים בבק טו בק ועדיין המאזן שלהם הרבה יותר משכנע כאנדרדוג ללא מנוחה מאשר וושינגטון כפייבוריטית בבית טורונטו 6 +
  23. הפועל תל אביב מארחת בהיכל שלמה את הפועל חיפה סגלים : תל אביב - מנפורד,אלכסנדר,הנאס,אנגולה,קאמינגס,הורד,זלמנסון,גינת,טימור,בני,רבינוביץ,שטרנברג חיפה - המילטון,דייוויס,טאקר,בינגהאם,משגב,שמחון,גרשון,שניידור,סלע,רוזנבאום,לביא שתי הקבוצות מגיעות לאחר ניצחון במחזור הקודם, הפועל תל אביב מביסה את ירושלים בארנה והפועל חיפה בניצחון ביתי על באר שבע הפועל תל אביב תרצה לשמור על הפיסגה תתרכז בליגה ובגביע אחרי ההדחה הכואבת מאירופה, הפועל חיפה במומנטום יחסי לאחר שני נצחונות תרצה להמשיך להתרחק מהתחתית הצפופה בכל ארבעת המפגשים האחרונים הפועל תל אביב ניצחה בפער מצטבר של 64 נקודות בעיקר בזכות מחצית שניה גדולה, אין ספק שפער האיכות בין הקבוצות ברור למרות זאת חיפה משחקת טוב בשני המשחקים האחרונים טאקר והמילטון נכנסו טוב למשבצת ברוטציה אחרי שינויים בקבוצה ביחד עם שמחון וגרשון הקבוצה מתחילה לקבל ביטחון ולהאמין בעצמה גם אחרי פיגור גדול מגלה אופי וחוזרת למשחק אין ספק שבכל רגע נתון הפועל תל אביב יכולה לברוח להפרש דו ספרתי ומעבר אבל אם חיפה תשחק רבע אחרי רבע ותחזיק מעמד עם ריכוז במשך 40 דק' בעיקר בתקווה שהמילטון וטאקר יכנסו טוב למשחק היא תוכל להחזיק את הליין הגבוה הפועל חיפה 16 +
  24. אורלנדו מג'יק - סקרמנטו קינגס (+4) המג'יק כפייבוריטים בבית בעל המאזן הטוב בליגה עם 16-3 חיובי 84.2% הצלחה יארחו הלילה את הקינגס שמאזנם כאנדרדוג בחוץ 12-7 חיובי 63.2% הצלחה, הקינגס ללא קווין הוארטר (10.2 נקודות). נכון לרגע זה רוב הכסף על הקוסמים והליין עושה את הדרך ההפוכה, למרות שלא פשוט להתעסק עם אורלנדו כפייבוריטים באולמם אני עם הקינגס בתקווה שיעשו הלילה את העבודה וינצחו.
  25. גויאנג +4.5 ביחס 1.65 אני עם האורחת שמראה ניצוצות דווקא בישורת האחרונה של העונה עם 3 w ברצף שצ'יף אונאקו מיודענו מעמיד מספרים של nba2k בליגה. פרומי שיחקה אמש ש-2 מ-3 הזרים שלה שיחקו 20+ דקות. גויאנג גם שיחקה שלשום אבל לא הפסידה 28 הפרש לקינוח. אני עם גויאנג שיכולה להחזיק יפה את הליין ואולי אף להפתיע במצב העניינים והעייפות הכבדה.

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות