קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדורסל'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. מונאקו תארח את פנרבחצ׳ה למשחק ראשון בפלייאוף לדעתי המעניין ביותר. שני הקבוצות עם שחקנים אדירים משני צדדי המגרש, אני הולך פה על אובר היום 160 נקודות משחק ראשון, בהתחלה קצת הססתי בגלל מונאקו בגלל שהיא הגנתית בבית שלה לא רעה, מונאקו העונה קלעה בבית ברוב המשחקים מעל 80 נקודות יש לה את ג׳יימס שיתן את שלו, גם בפנר יש שחקנים קטלניים שיכולים לעשות סל בכל רגע נתון. אני חושב שנקבל פה משחק מצויין הרבה שלשות שפרבחצ׳ה תיקח יש לה אחוזים טובים, מונאקו תעשה תסלים שלה בצבע, אני חושב שנקבל סקור מעל מונאקו vs פנרבחצ׳ה מעל/מתחת 160 נק׳ - מעל 160 נקודות
  2. ברצלונה - אולימפיאקוס (5+) ברצלונה מארחת בסדרה הראשונה את אולימפיאקוס קל לא יהיה לנו אך מאמין שילך צמוד לאורך כל המשחק והפלוס 5 שיש לנו ביד בטחון במקרה ו… בהצלחה שיהיה לכולם.
  3. כדורסל יורוליג משחק ראשון בפליאוף ברצלונה מארחת את אולמפיקוס ברצלונה אולי עדיפה על הנייר וניצחה כבר גם בבית וגם בחוץ את אולמפיקוס אבל הסיפור הפעם יהיה שונה אולמפיקוס מסוגלת גם להפתיע ולנצח בכל מקרה הליין יספיק
  4. אוקלהומה תפגוש בביתה את ניו אורלינס למשחק 2 בסדרה שתראשון ניצחה במשחק צמוד שהפתיעה אותי . נתחיל באוקלהומה שעשתה דרך ארוכה ומוצלחת להגיע לפסגת המערב ,לא פשוט בכלל אך קבוצה נועזת וחזקה שלא מפחדת מאף קבוצה יכולת פר שחקן בקבוצה כמעט מושלמת רצה יודעת להכריע משחקים אך יש קבוצה שממולה שלדעתי לא נחותה הרבה ממנה יודעת לתת פייט שזאת אורלינס ,יש בה שחקנים עם ניסיון שיבואו לקחת את המשחק השני ולהעביר תביתיות אליה הביתה . אני מאמין באורלינס שלכל הפחות תעמוד בליין ואף יכולה לקחת את המשחק . בהצלחה אני איתה .
  5. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל פלייאוף Nba

אוקלהומה סיטי ת׳אנדרס - ניו אולרינס פליקנס (7+) : 2 משחק מס׳ 2 אחרי שהפליקנס הפסידו רק ב 2 הפרש אפילו שהיו הזדמנויות להם לנצח אז או שיקחו את זה לפה או שיקחו על עצמם לתת עוד פייט במשחק 2 שם יכולים לגנוב ביתיות . קל זה לא יהיה כי אוקלוהמה יבואו יותר מכונים אבל מצד שני על אף כל הכשרון הם עדיין צעירים והפליקנס יש שחקנים עם יותר ניסיון כמו מקולום או וולנצ׳יונאס . אוקלהומה עם ווינר כמו שיי הווילאמסים הולמגרן גידי דורט ואחרים אבל לדעתי הפליקנס גם בלי ציון עם מאצ׳אפ טוב כשהם בחוץ ובאים כאנדרדוג כנגד הליין נכון שגם אוקלהומה בביתם מול הליין אבל מצד שני יש לפליקנס את הכשרון לקלוע עם מקולום אינגרם וולנצ׳יונאס מאזיבי יותר מהומלגרן בצבע במאבק על הריבאונד ואקס פקטורים כמו מרפי הנהדר או לוחמים כמו ג׳והס נאנס אלברדו ומארשל . אם לא תהיה להם ירידת מתח מהפספוס בסיום המשחק הקודם , אז לטעמי הפליקנס יוכלים לתת פייט שוב . בהצלחה !
  6. Floxp

1211729507-20x19 NBA U/O

סדרת הפלייאוף של הNBA ממשיכה למשחק של בוסטון- מיאמי כאשר בוסטון מובילה 1-0 אחרי ניצחון בלי הרבה מאמץ עם מטווח שלשות מרשים משחק שנגמר 114-94. במשחק הקודם המעל/מתחת עמד על 210 נקודות, היום הוא עומד על 205.5. יכול להיות שיש פה מלכודות והבוקיז חושבים שיהיה היום פחות נקודות אבל לדעתי פעם מה שנראה קל מידי באמת קל מידי. בוסטון לא מתכננת לעצור באדום והיא ממש לא קבוצה שנכנסת לשאננות אחרי ניצחון של 20 הפרש, בוסטון הגיע השנה במטרה ברורה לנצח את הליגה וכך גם סיימה במקום הראשון בליגה במאזן מטורף של 64-18 חיובי. להערכתי היום גם מיאמי יישפרו את האחוזים שלהם ולא ייתפרקו לגמרי כמו במשחק האחרון ויעשו את ההתאמות אבל עדיין לא יצליחו לעצור את בוסטון להגיע ל110+ נקודות שלה. להערכתי תוצאה מדוייקת 112-102 בוסטון לסיכום מעל 205.5
  7. הפועל ת"א -6 ביחס 1.80 שידור בספורט 5 לייב אני עם הפועל היום שמגיעה למשחק הזה עם ארבעה זרים, הולנד, אנגולה, אלכסנדר ומנפורד שגיל בני חוזר לסגל בצד הישראלי. דדאס לטעמי זה סיפור המשחק הזה. נס ציונה עם 2 ניצחונות בלבד בסיבוב השני בליגה שהפער בינם לבין המקום שמוביל בסוף העונה לפלייאוף רק הולך וגדל בזכות הניצחונות של היריבות הישירות שלה שהיא תסיים עוד ללא פלייאוף בפעם השלישית מאז עלה המועדון הכתום לליגת העל לפני למעלה מעשור. היל הזר החדש של הקבוצה שלא שיחק מול קרית אתא בשל בעיות של השחרור הבינלאומי שלו יערוך את הבכורה שלו על חשבון קינג. אצל נסצי אין חדש תחת השמש לגבי הזרים שלה והיא גם בנוסף להכל תפגוש את אנאס שיגיע לביקור מול הקבוצה הקודמת שלו. דדאס שם את הדגש על הפן המנטלי שהקבוצה שלו פשוט משוועת לצאת לדרך חדשה ואין סיבה שזה לא יקרה לטעמי כבר הערב. הפועל ת"א הרבה יותר איכותית מנס ציונה ואלמלא המצב השברירי משהו אולי הפלוס היה גבוה מ-6. אפקט של מאמן חדש בליגות שלנו כמעט תמיד נושא פרי על אחת כמה וכמה מאמן שכבר היה אצלנו בארץ ומכיר את הנפשות הפועלות ואת הלך הדברים. אני עם הפועל מעל הליין.
  8. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל יורוליג זריז

בארסה - אולימפיאקוס (6+) : 2 משחק ראשון בסדרה אמנם בעונה בארסה שלטה במשחקים מולה אף יותר מהליין הנוכחי אבל לדעתי כמו מכבי זה ההזדמנות של אולימפי להפתיע פה עם הליין או בלעדיו פשוט זה לא יהיה אבל אם הם רוצים להפתיע בסדרה שאין להם יתרון ביתיות לדעתי דווקא במשחק ראשון זה ההזדמנות שלהם לגנוב את הביתיות ( בשונה למשל ה nba שם זה יותר במשחק השני ) עם פאל פיטרס ברזדיקיס וולקאפ קאנן והשאר ואני איתם . בהצלחה !
  9. בוסטון מארחת את מיאמי למשחק מספר 2 בסידרה בין 1-8 במזרח המשחק הראשון התחיל בריצה של בוסטון שהשאירה אבק למיאמי וברבע הרביעי כבר ההפרש הגיע ל30! מיאמי בריצה אדירה ללא ג'ימי הורידה כבר ל12 אבל בסוף סלטיקס התעשתו ונגמר מעל הליין (14) היום אני רואה תסריט אחר אמנם בוסטון פייבוריטית מובהקת אין ספק ומיאמי סובלת מחיסורים של באטלר ורוייזר ועדיין ביום קליעה טוב של הירו ועזרה מהרוקי חיימה ואקז וקלאב מרטין אני חושב שמיאמי יכולה לאתגר את הסלטיקס היא תצטרך לקלוע הרבה מעל המשחק האחרון אין ספק שההיט במצב לא קל בסידרה אבל מיאמי כבר הוכיחה לאורך השנים שאף פעם אסור להספיד אותה! היום להערכתי נראה משחק צמוד יותר והליין המכובד יספיק. מיאמי 15+ בהצלחה
  10. יורוליג ברצלונה נגד אולימפיאקוס הסימון: אולימפיקוס +5 פלייאוף הטוב מ5, משחק מס 1 בקצרה, 2 קבוצות מצויינות עדיין לטעמי למרות הביתיות רואה פה משחק צמוד, להערכתי משחק קשוח עד הסיום לדעתי היוונים מחזיקים את הליין
  11. היום בשעה 22:00 יוצא משחק רביעי בפלייאוף הנהדר הזה. יש לנו פה דו קרב שלדעתי חייב ללכת ל 5 משחקים ושהטובה תנצח. שתי הקבוצות אמורות לבטל אחת את השניה מבחינת התקפה והגנה. יש לנו פה מצ'אמפ נפלא בין השחקנים. נתחיל מברצלונה: סיימו את העונה במקום ה-4 עם 22 ניצחונות ו 12 הפסדים. קולעת 82.7 נקודות למשחק. שלישית בליגה בכדורים חוזרים עם 36 בממוצע לערב, שלישית בליגה באסיסטים עם כמעט 19.4 בממוצע לערב, ועוד נתון מעניין שממקם אותה במקום השלישי זה אחוזי דיוק לשתי נקודות עם 56%. עם רוסטר שחקנים נהדר שבממצוע 4 שחקנים אצלה קולעים דו ספרתי לערב: יאן וסלי, לאפרביטולה, הרננגומז ופארקר. לאפרביטולה זה כמו פצצה ויכול להתפוצץ עם 25-30 נקודות ואיזה 6-8 שלשות ואותו דבר גם לגבי אלכס אברינס שנכנס בשביל זריקות לשלוש. בחמשת משחקי היורוליג האחרונים, היא מפסידה 3 מתוכם. ביורוליג שיחקו 17 משחקי בית בברצלונה, 15 ניצחונות לעומת 2 הפסדים. בבית הם מאוד חזקים. נמשיך עם אולימפיאקוס: סיימו את העונה במקום ה-4 עם 22 ניצחונות ו 12 הפסדים. קולעת 79 נקודות למשחק. מבחינת התקפה לא נתונים שאפשר להתגאות בהם. אבל שימו לב לנתוני הגנה שלה: מקום ראשון בנקודות שהיריבה קולעת עליה, לוקחים הרבה ריבאונדים בהגנה, עושה לא קצת חטיפות ועוד... בחטיפות, בלוקים ואיבודי כדור ממוקמים מאוד גבוה בטבלה. רוסטר סנטרים מהמרשימים שיש באירופה: מולוטינוב 2.13, פטרוסב 2.11, פאל 2.18 (גם פיזי מאוד), ומוזס רייט 2.08. גם בגזרת הפורווארדים יש לה גודל לא קטן: עם פיטרס, סיקמה וברזדקיס. יש את אייזיה קאנן הגארד המתפוצץ שפעם מתפוצץ ומשחק הבא נעלם, וככה אצלו משחק כן משחק לא. בחמשת משחקי היורוליג האחרונים, היא מנצחת ב 4 מתוכם. ביורוליג שיחקו 17 משחקי חוץ והמאזן לא כל כך טוב עם 9 ניצחונות ו 8 הפסדים. חייב לציין נתון מעניין מאוד: ב 13 משחקי היורוליג האחרונים, אולימפיאקוס הפסידה רק פעמיים (13 לאנדולו ו 5 לריאל). מפגשים אחרונים: בשני משחקי היורוליג האחרונים ברצלונה ניצחה 86-78 בבית ו 77-68 בחוץ. בשני המשחקים ברצלונה ניצחה בזכות השלשות ורק בזכותם. חיסורים: רק פפאניקולאו חסר אצל אולימפיאקוס (חיסור לא הייתי אומר הכי משמעותי אם כי הבחור כבר לא ילד ויש מי שישחק במקומו - אבל כן מישהו עם ניסיון רב). לסיכום: יש לאולימפיאקוס כלים להתמודד עם ברצלונה בסוף שני הקבוצות סיימו את העונה באותו מאזן. כן הביתיות יכולה לשחק תפקיד מאוד חשוב אבל גם הניסיון על הקווים יכול לשחק תפקיד מרכזי. ברצוקס המאמן של אולימפיאקוס שועל מאוד ותיק לעומת גרימאו ללא ניסיון כלל. אולימפיאקוס המפתח שלה למשחק זה להוריד את אחוזי השלשות של ברצלונה ולתת הגנה חזקה בצבע. אם זה יקרה, אין לי ספק שהפלוס ישחק פה תפקיד מאוד חשוב בכל זאת פלוס 5 למשחק כזה זה לא קצת. אני דעתי זה אולימפיאקוס עם פלוס 5 בדומה למשחק של מכבי אתמול. תהמרו בחוכמה. בסוף זה הימורים והכל יכול להיות וראינו כבר הכל מהכל. שיהיה לכולם בהצלחה.
  12. Lopi900

1211729507-20x19 מיאמי

במשחק הקודם מיאמי היו נוראיים ובוסטון עשו מהם מצחוק. גם היום באטלר חסר למרות כל זאת +15 זה יפה. אני חושב שמיאמי בד"כ כשהם מאוד מתאמצים ונלחמים בהגנה יכולים לעשות נזק לכל קבוצה. אני מאמין שהיום הם יבואו באנרגיות אחרות וילחמו. אני גם מקווה שבוסטון יבואו זכוכים לדעתי מיאמי יפסידו גג ב 10 ואולי גם יהיה משחק צמוד.. מה אתם אומרים?
  13. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל פלייאוף NBA

לוס אנג׳לס קליפרס - דאלאס מאבריקס (1+) : 2 על הנייר לא פשוט אחרי מה שדאלאס עברו במשחק ראשון ללכת איתם אבל למשחק שני נפתחו עדיין פייבוריטים ככה שהבוקיז היו איתם וזה שהתהפך רק בגלל שקוואי נראה שחוזר לא בהכרח אומר שהרול תנשב לכיוון הקליפרס . דברים לא הלכו לדאלאס ולא באו מוכנים לשמערה על לוקה וקיירי ואחרים לא תרמו אבל הפעם לדעתי יעשו התאמות גם למובילים בקליפרס ולוקה יבוא גם לקחת על עצמו בקליעה והליכה לסל וקיירי יעזור לו במידה שכם אם ישמרו עליהם כפול יעשו אחרים יותר טוב אבל בכל מקרה רואה את המשחק הזה כההזדמנות של דאלאס להפתיע פה ולגנוב את הביתיות ואני איתם . בהצלחה !
  14. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל סיני

שנגחאי שארקס (2+) - גולדן בולס : 1 המצב 1-1 בסדרה המשחק חשוב אבל יהיה עוד משחק ועדייי השארקס בבית חזקים מה גם שהליין שהתחיל ב 3 לא מזמן כבר 2 ובעולם להתהפך ל 2- עליהם כמעט מה גם שבביתם לטעמי הם קבוצה טובה וגולדן עושה את שלה עם פרי שמוביל גוליי ולפעמים ג׳ונס אבל לטעמי בביתה השארקס אם בייקון ייתן משחק שיא לצד בלדסו יש להם סיכוי לנצח . במשחק הקודם בעונה רגילה קיבלו גם בביתה תבוסה של 33 הפרש אבל לטעמי יותר זרקו את המשחק הזה והמשחק שיותר צפוי הוא זה שהיה לפניו בביתם שארחו שהיה צמוד מאוד ובסופו השארקס נצחו בנקודה . לשארקס יש גם סנטר טוב בדמותו של וואנג אבל יצטרכו לקבל יותר מיאן לי ליו ועוש אקס פקטור אולי כמו הונקוון . גולדן עם כמה סינים טובים משלהם ירצו להחזיר את הביתיות אבל לטעמי השארקס מסוגלים להביא עוד נצחון פה בביתם . בהצלחה !
  15. מאזן שלי 3/4 חיובי עד כה בפלייאוף. שקנאים +7 ביחס 1.85 היתרון של ניו אורלינס בריבאונד במשחק הראשון שמר אותם חזק חזק בתמונה ובטח השמירה שנתנו שם בהגנה של שיי, היום אני לא צופה שזה הולך להשתנות ואולי אפילו זה יתהדק יותר. אוקלהומה לא קבוצה שמפרקת בכללי שלה גם בעונה הסדירה שעברה עליה. ניו אורלינס סוג של סוס שחור ואני לא יודע כמה החיסרון של ווילאמסון מזיק לשקנאים בהיעדר משחק גבוהים אצל המארחת מה גם שאיתו ההגנה שלו אפילו הייתה לוקחת 2 צעדים אחורה. במשחק הראשון זה היה על חודו של סל וזה לבטח רק הוכיח כמה שהסדרה הזו פתוחה למרות, אחרי ולפני הכל ובטח אחרי המאזן של אוקלהומה בעונה הסדירה. ניו אורלינס עומדת יפה עם הצעירים של okc ואם וואלצ'ונאס ימשיך לשלוט ולתת עוד 20 פלאס ריבאונד יש לניו אורלינס גם סיכוי אולי אפילו להפתיע, כך או כך אני חושב שהליין צריך ויכול להספיק.
  16. קווקזי81

1211729507-20x19 סינגל יורוליג

הנסיכים מארחים את שאראס ולהקתו לאחד הסדרות היותר מעניינות שיכלנו לבקש באירופה. בהתחלה חשבתי לכיוון הבית אבל הליין באמת מרמז שאין פה פייבוריט מובהק למרות הביתיות של הצרפתים וגם המאזן של פנר נראה תומך את ההימור. ליין 3+ כוסה על ידי פנרבחצ'ה בכל 5 המשחקים האחרונים שלה. ליין 3+ כוסה על ידי פנרבחצ'ה ב-8 מתוך 10 המשחקים האחרונים שלה. ליין 3+ כוסה על ידי פנרבחצ'ה ב-8 משחקים רצופים. ליין 3- לא כוסה על ידי מונאקו ב-4 מתוך 6 המשחקים האחרונים שלה מול פנרבחצ'ה. בהצלחה לכולם אמן רק זכיות!
  17. יורוליג מונאקו נגד פנרבחצה הסימון: אנדר 164 נק יום רביעי רבע גמר פלייאוף הטוב מ5 מונאקו עם הביתיות מארחת את המשחק ה1, משחק 1 מאמין בגישושים בהתחלה ובמשחק הגנתי , לדעתי משחק קשוח וצמוד והגנות חזקות, המפתח לנצח לדעתי פה ההגנה ושני הקבוצות יודעות לעשות הגנה 2 המפגשים העונה בניהם נגמרו מתחת לליין מאמין גם פה פלייאוף קשוח בתקווה גם למתחת ל164 נק
  18. מונאקו -1 רבע ראשון ביחס 1.75 שידור בספורט 5 גולד משחק ראשון בסדרה סופר מסקרנת לקבוצה שבלא מעט משחקיה העונה בבית לוקחת את הרבע הראשון לא משנה מי היריבה שמולה (4 מתוך 5 משחקים אחרונים מונאקו מנצחת את הרבע הראשון די בקלות אפילו) מול קבוצה שמצויה קצת בתקופה פחות טובה ומגיעה קצת שייקי לצרפת (4 הפסדים ב-6 משחקיה האחרונים). יש משמעות לפתיחת המשחק ולכך שזה פלייאוף זה נכון (!) והרבה התרגשויות גם זה נכון (!!) וזה יכול לבוא גם לטובת הצד ההפוך בטח שהיריב עיקש זה ברור (!!!) אבל שאני חושב על הקהל, האווירה והאנרגיות שיש באולם הזה ובטח כשמונאקו תרצה לפתוח טוב שבנוסף לכל זה אני סומך על הקו האחורי של מונאקו שיבואו מהפתיחה לתת הצהרה ברורה אני ככה אקח את הצרפתים בקטנה מעל נקודה אחת.
  19. קריית אתא מארחת את עפולה 2 מחזורים לסיום. משחק חשוב לשתי הקבוצות שרוצות להעפיל לפלייאוף. אין לי יותר מדי מה להרחיב חוץ מזה שקריית אתא לדעתי הרבה יותר טובה עם סגל טוב יותר והיא משחקת בבית והיא חייבת את הניצחון. אני עם קריית אתא שתנצח מעל הליין. בהצלחה.
  20. חג פסח שמח וכשר לכל הפורום לא נשכח את כל החטופים אמן שכולם יחזרו הביתה במהרה 🙏🇮🇱 המלצה מהיורוליג ליום רביעי רבע גמר פלייאוף יוצאים לדרך על הכרטיס לפיינל 4 מונאקו מארחת את פנרבחצה סגלים : מונאקו - ג'יימס,אואטורה,דיאלו,בראון,מיטיונאס, אוקובו,קמבהווקר,לויד,שרטצל,בלוסנגהאםדונטה הול,גייטה ייעדר טרי טרפיי פנרבחצה - קלאתס,דורסי,פייר,הייז דייויס,סנלי,ווילבקין,מדר, גודוריץ,ביברוביץ,נואה,ססטינה,מחמוטוגולו ייעדרו : מוטלי,נטו,מוסטוגלו הסידרה לדעתי הכי פתוחה מכולן תצא לדרך ברביעי מונאקו הצרפתית שסיימה במקום השלישי נגד פנרבחצה הטורקית שסיימה שישית .. קצת דה זה וו מהעונה שעברה כאשר קטש ולהקתו הגיעו במשחק הראשון וגנבו את הביתיות לצרפתים פנרבחצה פתחה את העונה בצורה מגמגמת מאז שאראס הגיע היא לדעתי על הנייר הסוס השחור של המפעל יכולה בהחלט להגיע לפיינל פור וגם מעבר לכך מאזן הקבוצות עד כה ביורוליג 4-2 לטובת הטורקים העונה כל קבוצה שמרה על הביתיות פנר ניצחה 86:74 מונאקו בסיבוב השני 76:69 למרות חסרונו של מוטלי פנר לא נופלת ממונאקו אמנם מלך הסלים של כל הזמנים ביורוליג מייק ג'יימס בשורות הצרפתים ועדיין פנר עם קאדר של שחקנים עם המון ניסיון ובעיקר רעב לחזור למרכז הבמה באירופה מונאקו בעיניי מבחינת כל הקבוצות הביתיות הכי פחות מסוכנת למרות המאזן הביתי הקהל והמגרש פחות מאיימים לעומת האואקה לצורך העניין... בעונה שעברה מכבי עשתה זאת העונה בהחלט גם הטורקים שיודעים שבכדי להעביר את השליטה בסידרה אליה המשחק הראשון הוא המפתח ! במשחק הקודם בצרפת הטורקים סבלו מיום חלש של הייז דייויס שיאן הנקודות ביורוליג שרק העונה נגד אלבה קלע 50 סיים עם 4 בנוסף יום חלש של טיילור דורסי שסיים עם 2 בלבד וגודוריץ 2 בהיעדרו של מוטלי פנר תשחק בעיקר על משחק הגארדים הקטלני שלה מונאקו קבוצה מצוינת עונה שניה ברציפות מסיימת במקום שמבטיח ביתיות ועדיין מבחינת מסורת ביורוליג היא לוקה בחסר מול הטורקים ג'יימס הוא מעל כולם אבל לטעמי המשחק שלה תלוי בו יותר מידיי למרות לויד ואוקובו קמבה נשאר רק השם הוא כבר בשלהי הקריירה שתי הקבוצות עם גארדים ברמה הגבוהה ביותר לפנר יש עדיין יתרון בצבע כשבראון ומוטיונאס שחקנים שעושים את העבודה השחורה אבל לא כאלה שביום נתון יתנו 20 + ומדד שישפיעו ויובילו אותך לניצחון אצל שאראס כל שחקן יכול ביום נתון להפתיע וכקבוצה שלמה אני רואה בפנרבחצה יותר כלים לניצחון בסידרה הזאת הליין 4+ מקנה לנו רשת ביטחון אני רואה כאן משחק צמוד בסיומו הטורקים יעלו ל1-0 ויגנבו את הביתיות או במקרה של משחק צמוד (לא שולל הארכה) הליין יקנה לנו זכיה בהימור פנרבחצה 4 + בהצלחה
  21. Eden26

1211729507-20x19 מכבי רעננה +7

עירוני נהריה - מכבי רעננה (+7) משחק ראשון בסדרה עירוני נהריה תארח בעין שרה את מכבי רעננה שתקבל בחזרה את דורי סהר ויוגב אוחיון, עירוני נהריה בתקופה נהדרת לעומת רעננה אך הסגל של רעננה לא נופל משל נהריה ולמרות המומנטום הנהדר של הקבוצה הביתית אני עם רעננה שתתן פייט בתקווה שתחזיק את הפלוס או תנצח בלעדיו.
  22. הפועל ת"א לאחר 2 הפסדים רצופים החתימה את דדאס שיערוך בכורה הערב. מול עפולה הפועל יכלה לנצח אבל משהו בהם נשבר מבחינה מנטלית ונראה כי שיחקו בלי חשק. היום עם מאמן חדש על הקווים שירים אותם באוויר אם לא ישחקו חזק, מאמין שהם ייתנו מאמץ גם בהגנה וגם בהתקפה, ואם זה אכן יקרה לדעתי הם ינצחו בדו ספרתי. אני עם הפועל הערב שתנצח מעל הליין. בהצלחה.
  23. העוקץ האולטימטיבי

1211729507-20x19 פנא vs מכבי ת"א (5+) של העוקץ

פנא vs מכבי ת"א (5+) הקבוצות יפגשו במסגרת פלייאוף היורוליג משחק מספר 2 בסדרה. יום חמישי סגלים צפויים+מובילים. פנא: קוסטס סלוקאס, לוקה וילדוזה, מתיאס לסורט, ג'ריאן גרנט, חואנצ'ו הרננגומז, לפטריס מנדזוקאס, מריוס גריגוניס, קוסטס אנטטקומפו, אלכסנדר בלצ'רובסקי, קונסטנטינוס מיטוגלו, קנדריק נאן. מובילי פנא: 1. מתיאס לסורט 2.06, 13.9 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. קוסטס סלוקאס 1.90, 12.1 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. קנדריק נאן 1.95, 15.1 נק' למשחק העונה ביורוליג. מכבי ת''א: ג'יימס ווב, בונזי קולסון, ג'וש ניבו, לורנזו בראון, תמיר בלאט, חסיאל ריביירו, רומן סורקין, ג'ייק כהן, רפי מנקו, אנטוניוס קליבלנד, ג'ון דיברתולומאו. מובילי מכבי ת''א: 1. ג'וש ניבו 2.06, 10.9 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. בונזי קולסון 1.98, 13.0 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. לורנזו בראון 1.96, 12.7 נק' למשחק העונה ביורוליג. במה פנא טובה יותר? (מותאם למשחק השני בסדרה) 1. מאזן! היוונים על 23 נצחונות ו11 הפסדים בליגה הסדירה (מקום שני ביורוליג) לעומת 20 נצחונות ו14 הפסדים (מקום 7 ביורוליג) בצד הצהוב. ואם הסדרה תתבסס על היכולת לשמור על יציבות ומכבי לא תפעיל שטיקים ותערער את הסדר קיים הקבוצה של עתמאן כנראה תנצח בסופו של דבר. 2. ריבאונד הגנה! היוונים לוקחים כ23.7 ריבאונדים בהגנה בממוצע לערב (מקום 7 ביורוליג) לעומת 22.9 ריבאונדים בהגנה (מקום 11 ביורוליג) בצד הצהוב. 3. אחוזים מחוץ לקשת! היוונים קולעים ב38.0% העונה מחוץ לקשת (מקום 3 ביורוליג) לעומת 37.1% מחוץ לקשת (מקום 6 ביורוליג) בצד הצהוב. 4. עמדת המאמן! אין מה לעשות עטמאן מנוסה ומעוטר יותר מעודד קטש במעמדים מהסוג הזה ובעיקר בשנים האחרונות על הקווים. ולעיתים קרובות קבלת החלטות של מאמן במאני טיים מנצחת/מפסידה משחקים לאורך זמן. במה מכבי טובה יותר? (מותאם למשחק השני בסדרה) 1. אסיסטים! הצהובים מוסרים בהצלחה כ19.6 אסיסטים למשחק (מקום 2 ביורוליג) לעומת 16.7 (מקום 11 ביורוליג) בצד היווני ואם תקבל מרחבים פתוחים היא תדע לפרגן ולנצל בצורה יעילה יותר. 2. נקודות פר משחק! הצהובים קולעים 88.5 נק' למשחק העונה (מקום 1 ביורוליג) לעומת 80.7 (מקום 9 ביורוליג) בצד היווני ואם נלך למשחקים בסקור גבוה זה לאו דווקא יבוא תמיד לרעת הצהובים. 3. ריבאונד התקפה! הצהובים לוקחים כ13.2 ריבאונדים בממוצע (מקום 1 ביורוליג) לעומת 9.8 (מקום 12 ביורוליג) בצד היווני. ואם לא תהיה פציעה מפתיעה של אחד הגבוהים כנראה שמכבי תשלוט באספקט הנ"ל למרות שפנא ניצחה במאבקי הריבאונד ב2 המפגשים העונה בין הקבוצות. 4. כדורים נכנסים מטווח 2 הנק! הצהובים קולעים כ23.0 סלים ל2 הנק' בממוצע (מקום 1 ביורוליג) לעומת 19.9 (מקום 10 ביורוליג) בצד היווני. 5. מאצ'אפ! מכבי אוהבת לשחק נגד פנא ולא סתם היא מנצחת אותה בשלושה משחקים שונים העונה שהגארדים מנצלים את הרגליים האיטיות של סלוקאס וגריגוניס הקונוס/ וילדוזה לנקודות קלות ברוב המכריע של הניסיונות. כמה מסקנות שלי לאחר המשחק הראשון בסדרה: 1. כל דקה שקוסטאס אנטטקומפו (אח של) נמצא על הפרקט שווה זהב לקשט שהבחור בגיל 26 עדיין לא התפתח כראוי מבחינת סקילס ומעבר לקצת אתלטיות אין לו הרבה מה להביא לשולחן גם בעניין חוכמת משחק שלשלוט בגוף שלו הוא ממש לא יודע ומבצע עבירות למכביר בהגנה ובהתקפה. 2. חואנצ'ו הרננגומז קיבל יותר מדי קרדיט מעתמאן והחזיר ב1/6 מהשדה בכמעט 21 דק' ולשחקן בעונה מזעזעת כמו שלו זה ממש לא היה נחוץ למשחק גורלי שכזה ואפשר היה להשתמש יותר במיטוגלו ואפילו גרנט שלמרות גובהו הוא השומר הטוב בפנא וכששמר על קולסון והגבוהים בצהוב הקשה בצורה יחסית. 3 . מכבי פשוט קבוצה מיוחדת וכשאני אומר מיוחדת אני מתכוון לחיבור והאופי המרגש של החברה המאפשר להם לעשות קאמבק מרגש במחצית השנייה ולנצח למרות פציעת הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה העונה (ווייד בולדווין) 8:00 דק' לסוף שרוב הקבוצות במצב כזה פשוט היו נופלות מהרגליים בדקות האחרונות. 4. הדקות של חסיאל רייבירו היו קריטיות לסיפור המשחק שבדיעבד למרות חגיגה בלתי פוסקת של מתיאס לסורט עליו ועל ניבו הסנטר קובני נתן הרבה לחימה בדברים קטנים שלא נרשמים בסטטיסטיקה והביא להתחלת השינוי כולל גם כמה סלים נחמדים בצבע עם ההתמצאות המוכרת שלו. סיכום קצר: פנא איבדה את הביתיות בהפסד נוסף העונה לצהובים ובכך גם האוויר קצת יצא מהמפרשים של היוונים אבל... קשה לנצח באואקה פעמיים ברצף באותו שבוע ומכבי אמורה להראות סימני עייפות לאחר הצגה מטורפת במשחק הראשון ולדעתי פנא תרוויח מן ההפקר ותנצח מעל הליין. ולכן אקח את היוונים הפעם למרות שבכל שלושת המפגשים הקודמים בין הקבוצות העונה שלחתי והמלצתי על מכבי בתקווה שזה יתממש. סמנו פנא (5-) בהצלחה למשכפלים ולכולם!
  24. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל סיני לצהריים

ליונס (8+) - גוואנדונג : 1 משחק על כל הקופה מבחינת הליונס לאחר שבפיגור 2-0 אחרי שני משחקי הבית גוואנדונג ששלטה ונצחה 20 הפרש ו 10 הפרש ועדיין כמו שהם טובים בבית כך גם הליונס היו מרבית העונה כמו במשחק בעונה הסדירה שנצחו ב 15 הפרש . אמנם האיכות אצל האורחים אבל זה עדיין לא אומר שהליונס בהכרח יתבטלו פה על הנייר הזרים עם עבר ב nba יותר איכותיים וויטרס ווימס בל אבל הגיע הזמן של ווית׳רספון להתעורר פה אחרי משחק חלש ולקבל עזרה מאוקפור ( פלויד אולי קצת ) ובעיקר הסיני סונג מינגווי ז׳נקווין, לי ואחרים בשביל לתת להם סיכוי להישאר בסדרה . בהצלחה !
  25. הפועל ירושלים vs הפועל אילת (11+) הקבוצות יפגשו במסגרת המחזור ה17 של ליגת ווינר סל. סגלים צפויים+מובילים. הפועל ירושלים: קאדין קרינגטון, ספידי סמית, כריס ג'ונסון, ליוואי רנדולף, ג'אקורי וויליאמס, נמרוד לוי, יובל זוסמן, עוז בלייזר, אור קורנליוס, נועם דוברת. מובילי הפועל ירושלים: 1. קאדין קרינגטון 1.93, 13.4 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. 2. ליוואי רנדולף 1.98, 16.1 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. 3. ג'אקורי וויליאמס 2.03, 11.6 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. הפועל אילת: עמית זיס, אלייז'ה סטיוארט, ג'רמי סנגלין, אור אשכנזי, ג'גואן ג'ונסון, קורן ז'ורנו, דישון בוקר, ארטיום זאבלין, יהונתן לוי, שגיא פנחס. מובילי הפועל אילת: 1. אלייז'ה סטיוארט 1.96, 20.8 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. 2. ג'גואן ג'ונסון 2.08, 16.8 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. 3. דישון בוקר 1.91, 14.5 נק' למשחק העונה בליגת ווינר. סיכום: הפועל ירושלים מגיעה לאחר ניצחון חוץ מפתיע 89:96 על הפועל חולון במשחק שנפתח בריצה ביתית אדירה עם דאנקים של סמית (14 נק') ושלשות כואבות מצד הארווי 12 נק' (3/5 מחוץ לקשת) עד יתרון שיא של 26:42 לקראת אמצע הרבע השני אבל אז הקבוצה של שי אולארציק התאפסה ובזכות כמה סלים גדולים של ספידי סמית 26 נק' ביום אדיר מחוץ לקשת (8/12) ויובל זוסמן ב19 נק' שסיפק את אחד ממשחקיו הטובים ביותר מאז הגיע למועדון ואולי הטוב ביותר שלו מבחינה אישית בליגת ווינר סל בקריירה, מנצחת בסטייל במחצית השנייה. מנגד, הפועל אילת מגיעה לאחר הפסד שגרתי הפעם בחוץ למכבי רמת גן בתוצאה 69:75 בערב שהתחיל עם שלשות מכל עבר מצד ג'רמי סנגלין וקצת זאבלין אנד בוקר ונגמר בקול ענות חלושה עם הזדמנויות בלתי פוסקות לנצח שלא נוצלו כראוי לקבוצה עם הסגל החלש בליגה. לאילת יש זרים עם מספרים נהדרים על הנייר אבל... הסגל הישראלי הביזיוני שבספק רמת אמצע טבלה בליגה לאומית (רמז הוא לא!) מפיל אותה כל פעם מחדש וכנראה מדובר בחלש ביותר שנוכחנו לראות בליגה הישראלית אי פעם וירושלים גם ביום סביר מינוס לדעתי אמורה לסגור את הליין בצורה מיטבית כל עוד לא נקבל יום מטורף מבחוץ. סמנו הפועל ירושלים (11-) בהצלחה למשכפלים ולכולם!

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות