קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים יוצא לדרך ביום א'!

מהרו להרשם - מגבלת מקום של 36 משתמשים

להרשמה לחץ כאן:  הרשמה

שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדורסל'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל nba פלייאין

ניו אורלינס פליקנס (2+) - סקרמנטו קינגס : 1 משחק על כל הקופה הפליקנס מקבלים הזדמנות נוספת הודות למיקום המשופר שלהם בעונה הרגילה אחרי שהפסידו ללייקרס , הקינגס העיפו בגאון את גולדן . ( שניהם הומלצו פה ) ולמרות שהפליקנס בפורמה רעה בביתם לאחרונה וגם איבוד את ציון במשחק נגד הלייקרס רואה ערך וחשיבות למאצ׳אפ פנימי כאדר הפליקנס נצחו העונה את הקינגס 5 פעמים ( אחד בטורניר הגביע ) ברובם ציון שיחק אבל נצחון בגדול גם באחד בחוץ כשהוא לא שיחק ועוד אחד שהיה לא משהו בו . ברור לי שהרוב ילכו עם הקינגס שבאים אחרי הצגה נגד גולדן והליין גם עולה עליהם ( ואולי עוד בהמשך ) אבל מעדיף יחס משופר אבל זה גם עניינים של מאצ׳אפ כמו שהפליקנס היו נגד הלייקרס הם כן באים עם יותר ביטחון ויותר מחוברים כעת אבל הפ לאחריךונה במשחקי החוץ היו ככה ככה . חושב שדווקא בלי ציון זה המקום של מקולם ואינגרם לזרוח ושחקנים כמו ג׳ונס מפרי וולנצ׳יונאס אלברדו נאנס דניאלס לא הייתי מזלזל בהם למרות שהקינגס עם פוקס את סאבוניס גם בלי מונק מארי הוורטר מככב לצד בארנס אליס ליילס מיטשל ועוד כמה בהחלט סגל עמוק אבל קוב נותן יותר חשיבות למאצ׳אפ פנימי וגם להזדמנות נוספת לעיני הקהל הביתי לפליקנס לתקן את הרושם ולעלות לפלייאוף עם מיני הפתעה . בהצלחה !
  2. בסקוניה vs וירטוס בולוניה (2+) הקבוצות יפגשו במסגרת שלב הפלייאין של היורוליג. סגלים צפויים+מובילים. בסקוניה: מרקוס האוורד, וניה מרינקוביץ', מתיו קוסטלו, טדאס סדקרסקיס, מילר מקנטייר, כריס צ'יוזה, מייק קוטסר, סנדר ראייסטה, דניאל דיאז. מובילי בסקוניה: 1. מרקוס האוורד 1.78, 19.3 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. מתיו קוסטלו 2.10, 10.2 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. וניה מרינקוביץ' 1.98, 10.8 נק' למשחק העונה ביורוליג. וירטוס בולוניה: טורניקה שנגליה, מרקו בלינלי, אנטה ז'יז'יץ, דניאל האקט, אוגנין דובריץ, גבריאל לונדברג, אקילה פולונארה, אלסנדרו פאיולה, אייזאה קורדנייר, בראיינט דאנסטון, ג'ורדן מיקי. מובילי וירטוס בולוניה: 1. טורניקה שנגליה 2.06, 14.5 נק' למשחק העונה ביורוליג. 2. מרקו בלינלי 1.96, 14.2 נק' למשחק העונה ביורוליג. 3. גבריאל לונדברג 1.93, 9.4 נק' למשחק העונה ביורוליג. סיכום: בסקוניה מגיעה למשחק לאחר תבוסה בשלישי בבלגרד 85:113 למכבי ת"א במשחק בו לקבוצה של דושקו איבנוביץ פשוט לא היו תשובות בהגנה לצמד בראון אנד בולדווין שקלעו יחד במצטבר 55 נק' ומסרו כ10 אסיסטים בנוסף לעוד חמישה שחקנים בצהוב שסיפקו 8 נק' ומעלה על הלוח ולמרות ערב שיא של מילר מקנטייר ביורוליג עם 32 נק' עדיין מרקוס האוורד נעצר (יחסית) ובלעדיו הבאסקים התקשו להיות תחרותיים לפחות במפגש הספציפי. מנגד וירטוס בולוניה מגיעה לאחר ניצחון חוץ גדול ומפתיע בטורקיה 64:66 על אנאדולו דווקא שכמעט אף אחד לא ציפה מהם לגדולות (בלשון המעטה) עם תצוגה הגנתית נדירה נגד הקבוצה החמה באירופה עד לאותה עת שהייתה עם 10 נצחונות רצופים בכל המסגרות שהיא מצליחה לסגור את הצבע בצורה מושלמת ולהוריד את האחוזים ל2 הנק' עד32.4% (12/37) ולא לתת לאף שחקן מלבד קלייברן ולארקין להיכנס לעסק ולהביא את האקסטרה שגם בצד השני של הפרקט הופיע לו מרקו בלינלי עם כמה סלים גדולים בתחילת הרבע האחרון וגבריאל לונדברג (17 נק' ו7 אסיסטים) אחד ויחיד שתקע את המסמר האחרון בארון בדרך להשאיר את חלום הפלייאוף בחיים לפחות עד שישי בלילה. בולוניה באה בסוג של מיני מומנטום ותרצה לתת גושפנקה סופית לכך אבל... בסקוניה גם ללא צ'ימה מונאקה קבוצה מסוכנת מאוד ואם תפגע בביתה באחוזים סבירים מחוץ לקשת + הידוק ההגנה כשצריך אין סיבה שלא תנצח לדעתי מעל הליין הזניח. ולכן אקח אותם בתקווה שזה יתממש. סמנו בסקוניה (2-) בהצלחה למשכפלים ולכולם!
  3. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל NBA פלייאין

פילדלפיה 76 - מיאמי היט (5+) : 2 משחק הפלייאין בין המקום ה 7 פילי ל 8 מיאמי . המנצחת תעלה לפלייאוף לסדרה מול הניקס, המפסידה תקבל עוד הזדמנות נגד המנצחת מהפלייאין של מקומות 9 ו 10 . אז כעקרון לא יהיה פשוט למיאמי ועדיין יכולה לקבל עוד צ׳אנס אם תפסיד אבל מיאמי זו קבוצה שונה כשהיא מגיעה לפלייאוף ( זכר לגמר שנה שעברה ועוד אחרי שהעיפה את בוסטון ) . פילי באה בסיום עונה יותר טוב וגם אמביד חזר ועל אף שרשום בספק אמור לשחק ( והבוקיז העריכו זאת בליין ) אבל גם לאחרונה שנצחו זה היה לרוב מול החלשות בליגה , נגד הטובות זה היה צמוד פוזישן או שניים אחד מהם נגד מיאמי נצחה אותה בחוץ ב 4 אבל עונתית הם 2-2 מולם וכולם נגמרו בין 4 ל 7 . אז נכון שמיאמי מגיעה פחות בכושר לאחרונה וגם חזר להם רוזייר הטוב שהשתלב יפה אבל הירו החשוב כבר חזר דאנקן רובינסון חזר לעצמו ואמור לשחק , מצד שני מלטון וקובינגטון יחסרו בפילי . אז על אף הדומיננטיות של אמביד הביתיות ומקסיי שבשיאו לצד האריס ריד פיין אוברה במבה לאורי באטום וסגל טוב עדיין לא הייתי מספיד קבוצה כמו ההיט בזמן פלייאוף מבחינתם באטלר הירו ואדביו יכולים לעשות צרות לכל קבוצה ולא מוותרים אף פעם יש כאמור את רובינסון מרטין לאב נובעת׳ בראיינט הייסמית׳ ואקס פקטור כמו הרוקי הנהדר האאז . ככה שבסיכומו של דבר אני פה עם ההיט למשחק צמוד עם ערך לפלוס בתקווה אפילו אף מעבר לו . בהצלחה !
  4. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל Nba פלייאין

ניו אורלינס פליקנס - לוס אנג׳לס לייקרס (1+) : 2 נכון שעל פניו לא פשוט לנצח קבוצה באותו מקום פעמיים רצוף אבל המאצ׳אפ לטובת הלייקרס פה גם אם הפליקנס יפיקו לקחים מהדו ספרתי האחרון , עדיין הדיווחים שמגיעים הם שדיוויס בספק אחרי שנפל במשחק האחרון על גבו עדיין אמור להיות כשיר השאלה גם איך ישחק לדעתי עדיין יככב גם אם יצטרך לקחת זריקה כמובן שלברון לידו וכל שאר החלקים בפאזל חוץ מכה שפצועים כמו וודס וונדרבליט . הפליקנס כשירים לגמרי אבל העובדה שלאחרונה דווקא בבית מתקשים יותר מאשר בחוץ והלייקרס לאחרונה מתעלה מחוץ לביתה . אמנם לא משחק הזדמנות אחרונה אבל לברון ירצה לדעתי לסיים זאת כבר עתה יש לו עדיין את הכלים לכך בטח עם הזריקה שלו מ 3 העונה . ריבס וראסל זה אחלה אקס פקטורים ומצד שני אינגרם רק חזק מפציעה ציון לא יציב ומקולם תנודתי . חושב שהניסיון ידבר פה הפעם עם הלייקרס . בהצלחה !
  5. פליי אין מזרח מיאמי מארחת את שיקאגו למשחק אחד שיקבע את היריבה נגד בוסטון בסיבוב הראשון כל המשחקים העונה של היט בולס הסתיימו באובר נקודות כאשר הליינים היו 209,217,218 ובכל זאת הבוקיז פתחו את המשחק הלילה ב205.5 בלבד כרגע הליין 209 כאשר בלי באלטר ורוזייר מיאמי בהתקפה תהיה פחות מגוונת ותצטרך לנסות לנצח דרך ההגנה החזקה שלה. בולס קבוצה שיודעת גם כן לעשות הגנה ולהתאים את עצמה ליריבה כיאה למעמד אני מעריך כאן הפעם אנדר נקודות מתחת ל209 נקודות בהצלחה
  6. Eden26

1211729507-20x19 ניו אורלינס +1

ניו אורלינס (+1) - סקרמנטו קינגס הפליקנס יכלו להמנע מלהגיע למשחק הזה אם רק היו מנצחים פעם אחת את הלייקרס בשני המשחקים האחרונים, מצד שני עדיף לה לפגוש את אוקלה מאשר את דנבר. הפליקנס ניצחו את הקינגס 5 פעמים אך הלילה הם ללא זאיון שבלט בהפסד ללייקרס בנוסף הפסידו את ששת משחקי הבית האחרונים. ללא זאיון הציבור רץ עם הקינגס בכל ליין והליין זז נגד הנטיות, אני עם הפליקנס בבית שינצחו גם הפעם את הקינגס.
  7. פליי אין משחק אחד על כל הקופה ניו אורלינס מארחת את סקרמנטו במערב הליין נפתח 2 - אורלינס התהפך ל1+ עלה במועצה גם ל3+ נכון זאיון בחוץ ועדיין אורלינס קבוצה מצוינת אינגרם היום לוקח את המפתחות לידיים אחרי ההפסד ביתי לייקרס אני מתקשה לראות אותם מפסידים בקלות שוב אחרי עונה טובה ומקום 7 במערב הקשוח והכישרוני סאק עשו את ההפתעה נגד גולדן למרות החיסורים הדיחו את סטף ולהקתו לדעתי כאן זה מסתיים לעונה הנוכחית ניו אורלינס 1+ בהצלחה
  8. משחק ראשון מיאמי נגד שיקאגו צופה למשחק אם סקור נמוך שתי הקבוצות הגנות חזקות במיוחד שזה משחק בעל משמעות צופה לאנדר חזק משחק שני ניו אורליניס בלי הכוכב שלה שנפצע קבוצה פחות מסוכנת סאק ינצלו את חסרונו וינצחו את המשחק
  9. משחק NBA - פליי אין , המנצחת עולה לפלייאוף. נתון שתפס לי את העין - כל המפגשים העונה בין הקבוצות נגמרו מעל 210 נקודות. כולל משחקים בהם זייון היו פצוע. אני חושב שהעריכו השפעה שלילית חזקה על הסקור בעקבות היעדרותו של זייון, אבל לטעמי חזקה מדי. אם נרחיב את המשפך עוד יותר, נמצא שמתוך 25 המשחקים האחרונים בין הקבוצות , 25 מתוכם (!) נגמרו מעל הליין. נתון לדעתי שאי אפשר ללכת כנגדו, וגם אם לא ייתפס אני תמיד אעדיף ללכת עם הסטטיסטיקה לצידי. הסימון מעל 210.5 נק.
  10. מיאמי (1.5-) מארחת את שיקגו. מיאמי ללא באטלר ורוזייר אבל זה רק ייתן להם אקסטרא מוטיבציה ובאטלר ישתתף מהספסל עם הסברים לשחקנים ודחיפה מוראלית תהיו בטוחים. אני עם מיאמי מעל הליין. פליקנס (1.5-) מארחת את סקרמנטו. יחס: 1.65 פליקנס אחריי 2 משחקים חלשים בבית עם סגל מלא יגיעו פול פאוור מול סקרמנטו שניצחה את גולדן סטייט בקלות ומרגישים כנראה ביטחון בעצמם. אני מאמין שהפליקנס לא ישמטו משחק שלישי ואם אינגרם, מקולום וולנצ'ונאס יראו משהו ממה שהם יודעים אז הפליקנס תעלה. הדיחו את סקרמנטו מהגביע ותדיח אותם גם מהפלייאוף. יחס:1.70 בהצלחה.
  11. הפועל עפולה תארח בצהרי שישי את הפועל תל אביב בהיכל הספורט העירוני בעפולה סגלים: עפולה - סטנלי,שלטון,ארלינגטון,בריגס,אסייג,וייס,אביבי,גולדנברג,לוטאטי,יטח,שפר,מסילתי תל אביב - הולנד,מנפורד,אלכסנדר,אנגולה,טימור,זלמנסון,גינת,הנאס,שטרנברג,רבינוביץ עפולה מגיעה למשחק ברצף של ארבעה הפסדים אחרי שני משחקים צמודים שהוכרעו בפוזשן 67:65 באילת ו81:78 בארנה בירושלים המטרה של העולה החדשה היא להגיע לפלייאוף דרך הבית התחתון במקומות 7-8 והיא תצטרך בכדי להשיג אותה לשמור על נצחונות בביתה גם אם זה מול יריבה קשה בדמות הפועל תל אביב הפועל תל אביב אחרי רכבת הרים בקבוצה מאז פיטורי פרנקו, ממשיך בפציעתם של גייקובן בראון והורד ואם כל זה לא מספיק גם עזיבתם של וולס וקאמינגס השבוע את הקבוצה דדאס אקס חולון מגיע להפועל בקול תרועה בכוונה לייצב את הספינה ולהוביל אותה למטרות שהציבו בתחילת העונה שהייתה נראית מבטיחה עד ההפסד המפתיע לבשיקטאש הטורקית ביורוקאפ דדאס עצמו יגיע היום למשחק לצפות בו ובברק לדרר מדריך את הקבוצה כמאמן ראשי בפעם האחרונה העונה עד כה לדרר עם ניצחון אחד על גליל והפסד השבוע לרמת גן במשחק בקונכיה. שתי הקבוצות מגיעות במומנטום שלילי כאשר בסיבוב הקודם מנצחת הפועל בביתה 93:81 אך היום היא תגיע בסגל יחסית קצר כאשר אמנם 4 זרים מתלבשים בלי חיסורים אבל החיסור של גייקובן והורד על המגרשש משמעותי כשגם בגיזרת הישראלים גיל בני ייעדר. עפולה קבוצה שביום נתון יכולה לעשות צרות לכל קבוצה במיוחד בבית הוכיחה זאת גם בניצחון על חולון לפני רצף ההפסדים רועי פרל יצטרך תפוקה של עוד שחקנים חוץ מתומר אסייג בריגס וארלינגטון אחרת יהיה לה קשה להתמודד עם הפועל שתנסה לנצל את היתרון בצבע עם אלכסנדר זלמנסון וגינת עפולה במשחק באילת הציגו אחוזי קליעה נמוכים מכל הטווחים היום יצטרכו יום קליעה מספנסר וייס ותוספת נקודות מסטנלי ושלטון בכדי להישאר צמוד במשחק לדעתי במצב הנוכחי של שתי הקבוצות שבמגמה מדשדשת, עפולה יודעת שהדרך היחידה להגיע לפלייאוף היא לסיים במקומות 7-8 הפועל תל אביב תולה תקוות בדדאס שהיום לא יעמוד לרשותה ויצפה בה מהצד אני נוטה לקבוצה הביתית והליין המכובד בתקווה שתוכל לשמור את הפועל תל אביב צמודה אליה כמו במשחק נגד הפועל ירושלים בו עפולה הובילה בביטחה רוב שלבי המשחק ובדקות הסיום איבדה את היתרון בדרך להפסד עפולה 8 +
  12. הפועל עפולה +8 ביחס 1.80 לא ברור לי כל כך הפלוס שלא יורד מאתמול שגם וולס וגם קאמינגס עזבו את הפועל יום אחרי יום ביומיים האחרונים עקב המצב הביטחוני, שבנוסף בראון והורד בחוץ ובעצם הפועל נשארת למשחק הזה (בתקווה שיספיקו להביא זרים ב-9 יום שנותרו להם) עם מנפורד ואלכסנדר, הולנד ואנגולה. זה ברור שהפועל קבוצה איכותית יותר על הנייר גם עם הישראלים אבל התקופה האחרונה בהפועל זה לא משהו לספר עליו לילדים. דדאס הוחתם ויהיה נוכח ביציע שלדרר ינהל את המשחק אבל אני בטוח שהיווני זרק הערה או שתיים. משחק מאוד חשוב לביתיים בראשות פרל שהם ינסו לגרד משהו לפני שהרכבת של הפלייאוף נוסעת לה מטל העיניים וניצחון שלה בצהריי היום ייתן לה את אותו המאזן שיש להפועל חיפה שפורקה לגורמים אתמול מול מכבי (שאפו קטש) 13-10. עפולה לא תעזוב את המשחק כל כך מהר ואם היא תשמור על הקצב שלה ותאט את הפועל שאוהבת לרוץ יש לה סיכוי לקחת פה את הליין. עפולה הייתה צמודה בארנה לירושלים עד דקות הסיום וניצחה את חולון בבית. ראינו מול רמת גן כמה ההגנה של הפועל חדירה גם עם הזרים הללו שאני לא מתלהב יתר על המידה מאף אחד מהם להוציא את אנגולה ביום טוב.
  13. קוראה פלייאוף אגיס נגד דונגבו הסימון: אגיס-1.5 ג'ונסון הזר חוזר לסגל אגיס, לא שיחק בהפסד במשחק מס 2, סדרה 1-1, אגיס מארחת 2 מש על הזכות לשחק בגמר דונגבו סיימה ראשונה והייתה דומיננטית כל העונה מצד שני אגיס שיחקה כמעט חצי העונה לא בסגל מלא(2 סינים טובים) , ושכולם כשירים יש לאגיס קבוצה חזקה מאוד אגיס בכושר נפלא ולמרות ההפסד האחרון ( ללא ג'ונסון) אני רואה נצחון היום בבית מעל פוזישן, ויתרון 2-1 בסדרה
  14. אשר12

1211729507-20x19 NBA של אשר

ניו אורלינס נגד סארקמנטו (1-) סימון של אשר 2. הקבוצות יפגשו במסגרת המשחק השני של הפליי אין לתפוס את המקום השמיני והאחרון בפליאוף ועל הזכות לשחק נגד אוקלהומה. במשחק הראשון ניו אורלינס עשו קאמבק מדהים והיו קרובים לנצח את לוס אנג'לס בזכות משחק מדהים של ציון שקלע 40 נקודות שגם נפצע כמה דקות לסוף ויעדר היום במשחק, הרבה חושבים שבלי הפציעה ניו אורלינס הייתה מנצחת. סקרמנטו מגיעה אחרי שהביסו את גולדן סטייט עם משחק מעולה של מארי, פוקס סבוניס ואחרים. שנה שעברה סקרמנטו עשו פליאוף מעולה וגם חלק מהעונה הסדירה הם היו בצמרת עד שהתדרדרו למיקום של פליי אין. לסיכום, לניו אורלינס יש קבוצה טובה אבל החיסרון של ציון מאוד משמעותי, סקרמנטו קבוצה שרצה כמה שנים ביחד עם חמישה מאוזנת וחזקה, מגיעה במומנטום טוב, מאמין שינצחו מעל הליין הקטן. בהצלחה
  15. גאון ספורט

1211729507-20x19 בסקוניה -2

שבת שלום חברים, כרטיס כניסה לשמינייה ובסקוניה בבית תאסוף את עצמה ותתן הכל בשביל לחדור, מה היה לנו בפליי אין עד כה מכבי מפרקת את בסקוניה לחתיכות, במשחק שאוורד ורוב הקבוצה ירצו לשכוח למעט מקנטייר שנתן משחק סביר, היום בבית הסיפור הוא שונה, בטח שאוורד לא יראה יכולת כמו במכבי, מנגד בולוניה שניצחה באופן מאוד מפתיע אבל מאוד באנדולו, ודווקא בתקופה רעה של בולוניה, לדעתי בולוניה קבוצה מוגבלת, תלויים בשנגליה ובשלשות של בלינאלי ויום טוב של לונדנברג, אסור להתעוור מהניצחון באנדולו שבאמת הגיע באופן לא צפוי, בולוניה לא תנצח פעמיים בחוץ לא רואה את זה קורה בכל אופן למרות שלפליי אין חוקים משלו. שיהיה בהצלחה בסקוניה -2
  16. הפועל עפולה (+7) - הפועל תל אביב הפועל תל אביב תתארח אצל עפולה כשמי שידריך אותם היום הוא ברק לדרר, הפועל שיחררו השבוע את וולז וקאמינגס כשהיא תחסר את הורד ובראון הפצועים. עפולה מגיעה לאחר 5 הפסדים רצופים ולדעתי גם הפעם הם יפסידו, אני עם הפועל בתקווה לדו ספרתי.
  17. הפועל עפולה (8+) - הפועל תל אביב הפועל עפולה מארחת היום את הפועל תל אביב עפולה במקום העשירי עם חמישה הפסדים רצופים ביניהם הפועל אילת החלשה בשבוע שעבר אחרי ההפסד של הפועל תל אביב עם רמת גן ובמיוחד שהפועל במקום השלישי ויכולה שוב לעלות למקום השני לא תוותר הפעם על המשחק נכון שהפועל נמצאת עם 4 זרים אך יש לה לא מעט ישראלים מוכשרים שבהרבה יותר איכותיים מהסגל של עפולה המאמן סטפנוס דדאס היום יהיה נוכח ביציע ונראה את הפועל מתאבדים על המשחק וצופה פה פירוק של הפועל תל אביב הטופס נשלח מאתמול מחשש שיעלה הליין אך רואה שעדיין יציב למרות הכל היום הפועל פירוק בהצלחה לכולם.
  18. המופרע

1211729507-20x19 סינגל 🏀

ווינר סל הפועל עפולה נגד הפועל תל אביב מאמן חדש ביציע ואפשרות לחזור למקום השני נותנים לי את ההרגשה שהפועל תל אביב תבוא לנצח ואולי אפילו תתפוצץ אחרי ההפסד האחרון. הפועל תל אביב 8- בהצלחה 🍻
  19. הסקר היומי

1211729507-20x19 סקר סל יום ו'

סקר סל יום ו' בהצלחה לכולם הצביעו והשפיעו! בהצלחה לכולם הצביעו והשפיעו! בהצלחה לכולם הצביעו והשפיעו! בהצלחה לכולם הצביעו והשפיעו! בהצלחה לכולם הצביעו והשפיעו! בהצלחה לכולם הצביעו והשפיעו! בהצלחה לכולם הצביעו והשפיעו!
  20. GiladonB

1211729507-20x19 NBA עם Giladon

פליי אין המזרח יוצא לדרך הלילה במבט ראשון על הליינים התלבטתי אם לקחת את מיאמי בפלוס במקום לדעתי דאבל ביחס 1.89 הליינים הלילה מרגישים לי מעט גבוהים פילדלפיה מארחת את מיאמי שתי קבוצות שציפו לסיים גבוה יותר אמביד חזר בזמן לדעתי יהיה פה קרב הגנות מתקשה לצערי לראות את מיאמי מנצחת הלילה והיא תסתפק במשחק הבא על המקום השמיני שיקאגו מארחת את אטלנטה קבוצה לא יציבה ביום נתון יאנג יכול לנצח את הבולס לבד לדעתי הליין היה מעט גבוה להוקס וגם כאן אני מתקשה לראות את שיקאגו בבית מפספסים את ההזדמנות להערכתי ימשיכו למשחק אחד נגד מיאמי על הכרטיס האחרון לסידרה עם בוסטון פילדלפיה 1.30 שיקאגו 1.45 סה״כ 1.89 בהצלחה
  21. איש האינטואיציה

1211729507-20x19 סינגל nba פלייאין

סקרמנטו קינגס (2+) - גולדן סטייט ווריורס : 1 משחק הפלייאין בין מקומות ה 9 לביתיים הקינגס ו 10 לאורחת גולדן . למרות שסיימנו באותו מאזן הקינגס זכו לביתיות למשחק להיות או לחדול בגלל המאזן הפנימי ( נגד קבוצות פלייאוף ) העונה שהיה הכי צמוד שיש . אם נשים בצד את המשחק באוקטובר של ממש תחילת העונה שבו גולדן נצחו בדו ספרתי כל שאר 3 המשחקים בית או חוץ היו הכי צמודים שיש ובכולם נגמר 1 הפרש פעם אחת לגולדן ופעמיים לקינגס ( אחד בחוץ ) . מניח שהרוב בעולם ייקח את גולדן זכר למי שנשאר מהשושלת קרי האגדי קליי וגם גרין אבל עדיין לעומת אפילו שנה שעברה יש שם ירידה למרות שסיימו חזק והקינגס סיימו חלש אצת את העונה . עדיין ולמרות כמה צעירים טובים בגולדן חושב שהקינגס בביתם עם דחיפת הקהל עדיין נראה שקצת התגברו עם פוקס את סאבוניס , מונק החשוב חסר ( וגם הוורטר בגולדן פייטון השולי יותר ) אבל עדיין יש שם את בארנס אליס מיטשל ליילס מארי וגם אחרים שמתעלים . זה המאניי טיים מבחינתם הפלוס לצידם למקרה של עוד משחק צמוד ואני איתם . בהצלחה !
  22. קוראה סייקרס נגד סוניק בום הסימון: סוניק בום+5.5 סייקרס מובילה 1-0 ובכללי העונה מנצחת 5מ7 המפגשים מול סוניק כולם די משכנעים, על הנייר סייקרס טובים יותר אבל מרגיש לי שסוניק גונבת נצחון היום ויש לה את היכולת
  23. שמול שמול

1211729507-20x19 קוריאה 🕐 של שמול

סוניק הקיפוד +5.5 ביחס 1.65 חצי גמר של הסדרה השנייה, משחק 2. סאקרס ביתרון של 0-1 אחרי ניצחון במשחק הראשון, ניצחון שהאמת התחלק לשתיים מבחינת היכולת של 2 הקבוצות שהייתה די שווה כמעט בכל אספקט התקפית והגנתית (גם באחוזים). גם במשחק הקודם קיבלנו את אותו ליין שקיבלנו היום וזה נגמר ב-8 הפרש. באס יצטרך לתת קצת יותר הגנתית וללחוץ על מובילי הכדור של סאק כי התקפית הוא נותן את המספרים שלו ומעמיד ממוצע של 26 נק' למשחק. הוא יצטרך לקבל יותר עזרה מהשחקנים הביתייים (און ואיונג'י שמעמידים מספרים טובים אבל מול סאקרס ברוב העונה זה לא קורה) ואם אפשר על הדרך לקלוע קצת יותר נק' גם מצידו מה טוב שבכלל סוניק כקבוצה תצטרך לשפר את האחוזים מהעונשין אם היא רוצה להישאר צמודה כי במשחק האחרון זה לא היה נראה טוב. שתי הקבוצות סיימו את העונה הסדירה צמודות כאשר סאקרס סיימה 2 וסוניק 3. אני אקח את סוניק בתקווה שהפעם זה יהיה סביב הליין עם אופציה להפתעה.
  24. המעניש במזומן

1211729507-20x19 סינגל כדורסל של המעניש.

סייקרס - סוניקבום (+5.5) 2 משחק שני בסדרה כאשר במשחק הראשון לא ממש ראינו הבדלים גדולים בין הקבוצות , סוניקבום נראתה טוב יותר ברבע הראשון והאחרון אבל ברבע השני והשלישי סייקרס פשוט רצתה קצת יותר , מאמין שהיום סוניקבום תבוא חזק יותר למשחק ותדע לנצח את המשחק. בהצלחה למשכפלים .
  25. מפגש בין הסייקרס לסוניקבום, בלט לי מאוד הסקור ביניהן. ב-10 מתוך 12 מפגשים אחרונים ביניהן , הסוקר היה נמוך מ163.5. כאשר השניים היחידים שהיו מעל זה במפגשים ששיחקו בביתה של סוניקבום. 10 מ-10 מפגשים אחרונים בביתה של סייקרס, הסתיימו בפחות. הסטטיסטיקה איתנו, וגם אם זה לא יתפוס לי בכל אופן קשה ללכת נגד נתון כזה. חיזוק נוסף- בעולם נמוך יותר במעט. הסימון אנדר 163.5.

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות