ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

חפש בקהילה: מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדורסל'.

• חפש לפי תגיות

.
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • פורום המלצות Winner
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

המערכת מצאה 234 תוצאות

1. המלצת מצ'אפ מומלצת ביחס 1.80 ששווה להוסיף לכל טור סקוטי ווילבקין - ג'יימס גיסט(+1) - 1 הסימון: סקוטי ווילבקין מצ'אפ של ווילבקין הגארד מול גיסט הסנטר. שני השחקנים בכושר מצויין. גיסט רשם 22 נק' במשחק הראשון ו11 נק' בשני, ווילבקין רשם 9 נק' במשחק הראשון ו22 נק' במשחק השני הסיבות העיקריות לתת את הקרדיט לווילבקין הם כמובן יתרון הביתיות של מכבי, העובדה שווילבקין הוא הגו טו גאי הראשי של מכבי והקלעי המוביל שלה האופציות היותר מגוונות של ווילבקין לשים את הנק' על הלוח. גיסט פתח את העונה מצויין, מדובר בשחקן שכבר עשור משחק ביורוליג בעיקר במדי פנאתייאקוס, וב5 שנים האחרונות רשם ממוצעים של 9.5 נק' למשחק. לא מדובר בסקורר גדול, והוא צפוי למצ'אפ קשה מול בלאק והאנטר הפיזיים הזדמנות טובה לווילבקין לתת משחק מצויין נוסף מול הקהל של מכבי, מאמין שהוא יקח את המצ'אפ בהצלחה!
  2. צסקא מוסקבה 4- מחצית ראשונה פרנבחצה 4- מחצית ראשונה שיהיה בהצלחה לכולם ורק זכיות
  3. שלום לכם , 2 מחזורים ראשונים עומדים על 18\10. ממשיך בסימונים עד למחזור ה-4 ,כולל. מאחל הצלחה רבה רבותיי.! להמר בחוכמה, לא להתפזר, לשחק חכם. כל ליין בפני עצמו טומן מלכודת. אין מתנות. סימונים ליורוליג למשחקי יום חמישי. ז'לגיריס קובנה +7 - ריאל מדריד =2. צסקא מוסקבה - חימקי מוסקבה +7 =2. פנרבחצ'ה אולקר - בסקוניה ויטוריה +8 =1. מכבי תל אביב - הכוכב האדום +9 =1. ביירן מינכן - ליון וילרבאן +8 =1. פנאתינייקוס - אולימפיה מילאנו +6 =2. מוזמנים לשאול שאלות, מדוע ולמה. רמת ביטחון וכד'.
  4. לדעתי ליון מסוגלת ויכולה גם לנצח.
  5. פנרבחצה-בסקוניה+8 סמנו 1 הטורקים אחרי 2 הפסדים בירוליג יבואו להתפרק היום 🙂 בהצלחה לכולם
  6. זלגיריס קובנה (+7) - ריאל מדריד 1 טיפה דומה לסימון מאתמול.. הפוך נגד ההגיון וכמו אתמול אני חושב שקובנה מסוגלת להפתיע את כולם ולנצח את ריאל מדריד בהצלחה למשכפלים
  7. צאסקא תארח את.חימקי מחר חימקי התחזקה השנה ותדבר חזק ,צאסקא לא תביס את חימקי ויש מצב שחימקי תנצח.,בהצלחה רבה לכולם הסינגל הוא מצויין בפלוס,כזה אני.חוטף.
  8. ברשיה (6-) - צדביטה אולימפיה : 1 שעת משחק : 21:45 אחרי שני משחקים בבית ג׳ ברשיה עם נצחון והפסד, ההפסד לבדאלונה בחוץ הנצחון על קזאן החזקה בבית ב 9 הפרש ולדעתי לא סתם האיטלקיות בכל טורניר די חזקות בבית לעומת משחקי החוץ ברשיה עם נצחונות יפים על טרנטו ורג׳ינה וגם נצחון נאה על מילאנו בחוץ ( וגם אף על חולון בידידות ) וכולם כמעט בדו ספרתי. לעומת זאת צדביטה בחוץ לא טובה הפסידה כבר את שתי משחקיה לקזאן ב 13 בחוץ ודארושאפקה בבית ב 6 ובכללי גם בזירה המקומית הובסה מול פרטיזן החזקה אמנם נצחה את בודנצ׳וסט אבל לדעתי היום אצל ברשיה והאמריקאים שנותנים את הטון שם ראה נצחון מעל הליין של ברשיה שיהיה בהצלחה !
  9. לילה טוב לחברי הפורום היקרים, שני סינגלים שנבדקו לעומק בפן המקצועני וישנו גם ערך מסוים מכיוון הליינים של שניהם. ועוד שלישיה בהשקעה נמוכה בניסיון להוציא עוד קצת כסף מערב הכדורסל המטורף שעומד לפנינו. סינגל ראשון: חימקי +7 (שתשחק בחוץ בדרבי של מוסקבה מול צאסקה בשעה 20:00 ולפי דעתי צריכה ובעיקר מסוגלת לעמוד בליין הנדיב הזה בגבורה), נשלח ב- 3 יחידות הימור שלי. סינגל שני: הכוכב +9 (שתשחק בחוץ נגד מכבי ת"א בשעה 21:05, במשחק הזה כל הלחץ הוא על מכבי ת"א, אם הכוכב יבואו משוחררים כמו שאני חושב שיהיה, אז הפלוס הנדיב בהחלט יניב סיכויים טובים לתפיסה), נשלח ב- 3 יחידות הימור שלי. שלישיה: חימקי +7 הכוכב +9 מילאנו +6 נשלח בחצי יחידת הימור שלי. בהצלחה
  10. פנאתינייקוס - מילאנו (+6) - שעה 21:30 פנא באים אחרי הפסד מוזר מול וילרבאן במחזור השני כשהובילו כמעט כל המשחק עד למאני טיים ואיבדו את זה. מילאנו גירדה ניצחון ביתי מול זלגיריס הדי חלשה. פנא תגיע בסגל כמעט מלא חוץ מוויוקאס שבספק למשחק. מילאנו תחסר שוב את גודאיטיס ונדוביץ׳ אבל החיסור המשמעותי יותר הוא שלבין מאק שבא מהnba והוא פצוע יחסית ״טרי״ לעומת השניים האחרים. במילאנו חוץ מרודריגז אין יותר מידי כוח אש בלי הפצועים הללו, ורואים זאת גם בליגה כשמילאנו כבר עם 2 הפסדים ביתיים בנוסף להפסד החוץ במינכן במחזור הראשון. אני חושב שבשלב הזה עם הסגלים הנוכחיים פנא צריכה להיות יותר טובה ועם האנרגיות של הבית תעשה את העבודה ותנצח מעל הליין. הימור : 1 , יחס 1.80 בהצלחה לכולם !
  11. שלום לכם , המועצה החליטה השבוע לפרסם כ-30 ניחושי מאצ' שחקן ומאצ' אפ נקודות . מאצ' שחקן - האם יקלע מעל\מתחת נק'. מאצ' אפ נקודות - מי השחקן שיקלע יותר מיריבו. אפרסם לכם את הניחושים שלהערכתי להם הסיכוי טוב יותר לזכייה , כולל סקר. לשחק חכם וזהיר. מאחל הצלחה רבותייי, שום הימור לא מתנה וההימור הנ"ל כולל תוצאות איקס לכן יש להתחשב מראש. פנאתינייקוס - אולימפיה מילאנו . מעל\מתחת נקודות שחקן כולל הארכות אם יהיו ולדימיר מיכוב (מילאנו) - מעל 12 נקודות =1. גיוארגיוס פאפאגיאניס (פנאתינייקוס) - קיילב טרצ'בסקי (מילאנו) מאצ' אפ נקודות כולל הארכות אם יהיו = 1. מכבי תל אביב - הכוכב האדום . נייט וולטרס (מכבי תל אביב) - בילי בארון (הכוכב האדום) מאצ' אפ נקודות כולל הארכות אם יהיו =2. עומרי כספי (מכבי תל אביב) -2 - סטראטוס פפרגולו +2 (הכוכב האדום) מאצ' אפ נקודות כולל הארכות אם יהיו =1. פנרבחצ'ה אולקר - בסקוניה ויטוריה. קוסטס סלוקס (פנרבחצ'ה אולקר) - פריאיי הנרי (בסקוניה ויטוריה) מאצ' אפ נקודות כולל הארכות אם יהיו =2. ניקולה קליניץ' (פנרבחצ'ה אולקר) - מייקל אריק (בסקוניה ויטוריה) מאצ' אפ נקודות כולל הארכות אם יהיו =1. ביירן מינכן - ליון וילרבאן . מעל\מתחת נקודות שחקן כולל הארכות אם יהיו ולדימיר לוצ'יץ' (ביירן מינכן) - מעל 10 נקודות =1. ז'לגיריס קובנה - ריאל מדריד. מעל\מתחת נקודות שחקן כולל הארכות אם יהיו רודי פרננדז (ריאל מדריד) - מעל 9 נקודות =1
  12. חימקי בפלוס 7 בהצלחה חברים 🤩🙏
  13. ביירן מינכן נגד וילבראן +8 הסימון 2 מאמין מאוד במשחק צמוד ושקול ולדעתי וילבראן תעמוד בליין בהצלחה לכולם
  14. פנאתינייקוס ----- מילאנו 6 הניחוש שלי מילאנו+6 רמת ביטחון 9 וגם מאניין ליין בהצלחה לי ולמצטרפים בתקיפת היעד 💣💥😎
  15. פנר ראשונה ל 20 פנא ראשונה ל 20 שתי קבוצות שבבית פותחות חזק מאמין ששניהם יגיעו ראשונות ל 20 ביחס של 2. אפשר להוסיף גם מינכן ראשונה ל 20 וגם ריאל ראשונה ל 20 למי שרוצה. בהצלחה לי ולמשכפלים ....
  16. פנא - מילאנו אנדר 39 נקודות פנא באואקה המבצר הפרטי שלה ,קבוצת הגנה חזקה מאוד .. רואה 2-3 דקות עד שמילאנו יצאו מההלם ורק אז יתחילו לשחק, בנוסף משחקים של פנא נפתחים בטירוף עם עידוד מהקהל והגנה חזקה .. בהמשך המשחק יפתח יותר אבל זה כבר לא משנה לי צופה שבסיום הרבע הראשון נראה משהו כמו 17-13 לפנא. פנא ראשונה ל20 מאותה הסיבה הקודמת פנא פותחת בהתלהבות והגנת ברזל מאמין שלאיטלקים יקח כמה דקות להתאפס על עצמם, בנוסף מאמין שההפסד של פנא בשבוע שעבר יגרום להם לפתוח יותר חזק עם דגש על ההגנה קודם כל. ולסגור שלישייה - ספורטינג ליסבון מנצחת את אלברסה יחס 3.05 כולל. נשלח ב200 ש״ח חדשים. שבת שלום !
  17. תומר הבנאדם

8iz_K7n_BLT_17x17 שלשת כדורסל יורוליג

פנא ראשונה ל20 הכוכב האדום9+ טארים בלאק2- ברכה והצלחה.
  18. זלגריס קובנה (+7) ריאל מדריד 1 בהצלחה למשכפלים.
  19. בהצלחה לכולם ורק זכיות על ראשכם אמן!
  20. משחק 229 סימון1 אובר 152 בדלונה דרופשנקה. סגירה לכל טור עם סיכויים טובים מאוד. בעוחם 157.5 צפוי להשתנות אצלנו בקרוב
  21. אובר 152 נק״ חובנטוד/דרושאפקה קובאן ראשונה ל20 נק׳ בודוצ׳נוסט ראשונה ל20 נק׳ יחס 3.67 כולל. נשלח בסכום יפה. שבוע טוב !
  22. בנדירמה+4-י-ם בנדירמה איבדה את הספונסר הראשי ובגלל זה זהו שמה הנוכחי, כתוצאה מזה היא נחלשה תקציבית וגם מקצועית מן הסתם. היא ניצחה את אפס בראשון אבל צריך לומר את האמת שהאחרונה הייתה בסגל חסר אחרי משחק שניצחה בהארכה ומסע קשה לבנדירמה פחות מיומיים אחרי, ככה שלטעמי זה יוצא מן הכלל שלא מעיד הכלל. הרוטציה של הזרים די קצרה והחומר המקומי צעיר מאוד שלא לומר מדי. ירושלים בפורמה טובה מאוד של תחילת עונה והמפעל הזה מאוד משמעותי לה יצטרפו אליה תומאס ושני הזרים האחרים שלא שיחקו בליגה, מה שנותן להם עדיפות גדולה לדעתי על הטורקים הן בקו הקדמי והן האחורי. עדיין משחק חוץ ובטורקיה אבל שווה ניסיון. חבל מודיעין+16-נס ציונה הקבוצה המארחת שרק עלתה ליגה תארח ברמלה ולא באולמה הרגיל שלא אושר עוד. פערים עצומים בין הקבוצות, אמנם נס ציונה עם זר פחות כנראה אבל הקבוצה ממול בעיקר עם שמות עבר זקנים ואמורה להיאבק בתחתית של הלאומית, הזרים לא נראים משהו גם לרמה של הליגה הזו.
  23. אולם מארחת את פרומיתיאס הערב הסימון שלי פרומיתיאס 3+ פרומיתיאס קבוצה חזקה וראינו מה עשתה במשחקה מול ראשון,מאמין שינצחו בהצלחה רבה לכולם.
  24. לוקומוטיב קובאן - לימוז״ ראשונה ל20 נקודות - קובאן היחסים בווינר וברשת שווים ובלי קשר קבוצנ שמקבלת ליין של -12 שזה ליין גבוהה בהחלט אמורה להגיע ראשונה ל20 נקודות בטח ובטח כשהיא משחקת בביתה.
  25. והנה שוב נפגשים בהימור קדם עונה NBA , אז מה השתנה לעומת הפעם הקודמת שבה ציינתי, כי הימורי קדם עונה הם מיותרים ומסוכנים ? שוב התשובה היא ערך מוסף בהימור והפעם אנחנו בכלל עם אוקלוהומה (אותה קבוצה שהייתי נגדה בפעם הקודמת), אז מה השתנה הפעם ? הטאנדרס הפעם , ככל הנראה ישתפו את כל השחקנים המובילים (אדמס ופול - לעומת המשחק הקודם) , הנושא עדיין לא ודאי ויוחלט בסמוך למשחק אבל הסיכוי לכך גבוה, כי מדובר במשחק הכנה אחרון ועוד בבית . לעומתם ממפיס פשוט נראים לא טוב במשחקי הכנה ויחסרו את Valanciunnas. אגב שתי הקבוצות שיחקו לאחרונה ממש , במשחקי הכנה מול ניו זילנד ברייקרס, והפרשי הנצחונות יכולים ללמד מעט על הבדלי הרמות בין הקבוצות + הפסד 21 נק לשארלוט שמרמז על כיוון לא טוב של ממפיס. לפי דעתי הליין של - 5.5 בהחלט ניתן להשגה עבור הטאנדרס.