ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

חפש בקהילה: מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדורסל'.

• חפש לפי תגיות

.
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• מבוא לאורחים - מדריך הרשמה
    • מדריך הרשמה
  • המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • פורום המלצות Winner
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • זכיות
    • פספוסים
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

המערכת מצאה 10,822 תוצאות

1. בהצלחה לכולם ורק זכיות על ראשכם אמן!
  2. באיירן מינכן נגד אלבה ברלין (6) 1 בהצלחה למשכפלים.
  3. באיירן מינכן - אלבה ברלין(+6) ההימור : 1 , יחס 1.80 אין זמן לפרט היום מצטער המשחק מתחיל ב19:00 בהצלחה
  4. Maor124578

8iz_K7n_BLT_17x17 ביירן

כיי בשלבים האלו הקבוצה החזקה מבין השתיים מוכיחה את עצמה באולם! (לדעתי ונסיוני בלבד)
  5. וילרבאן (1-) - מונאקו : 1 שעת משחק : 19:30 אז במשחק הראשון בגמר הפלייאוף הצרפתי בין המדורגת ראשונה וילרבאן ובין מונאקו השנייה בחרתי ללכת עם וילרבאן שיפתחו חזק את הסדרה בביתם כמו שעשו השנה לפני חודש וחצי במשחק שאמנם היה צמוד שבו וילרבאן נצחו בנקודה בבית אבל את הרבע הראשון פתחן חזק ונצחו ב 10 הפרש וכמו במשחק בסוף שנה שעברה בביתם בו נצחו את הרבע הראשון ב 8 הפרש , אז הפעם בגמר הפלייאוף אולי יכול להיות קצת יותר צמוד אבל נסתפק גם ב הפרש יותר קטן שלדעתי עשוי להספיק להם לנצח את הרבע הראשון . בהצלחה !
  6. איש האינטואיציה

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל סל פלייאוף גרמני

באיירן מינכן (2-) - אלבה ברלין : 1 רבע ראשון שעת משחק : 19:00 אז במשחק ראשון בסדרת הגמר הגרמני בין המדורגת ראשונה בליגה הסדרה המארחת באיירן מינכן לבין האורחת והמדורגת 3 בליגה הסדרה אלבה ברלין, בחרתי ללכת עם באיירן שיפתחו חזק את הסדרה והרבע הראשון . ב 11 המפגשים האחרונים בין הקבוצות בשנתיים האחרונות בליגה ובגביע באיירן הפסידה פעם אחת בלבד את הרבע וגם זה היה במפגש בגביע בינהן לפני כשנה וחצי . בשאר 10 המפגשים בינהן באיירן לא נצחה מעל הליין הנוכחי רק פעם אחת שנצחה בדיוק ב 2 הפרש ובעוד מפגש אחד שנצחה את הרבע הראשון ב 1, בכל שאר 8 המפגשים באיירן נצחה מעל הליין הנוכחי גם בחוץ וגם בבית . וספציפית ב 3 משחקי הבית האחרונים שארחה היא נצחה ב -3 הפרש (בגביע), ב 4 הפרש וב 13 הפרש . אמנם לגבי כל המשחק אלבה יכולה להקשות עם הפלוס על באיירן אבל לדעתי בגלל שזה תחילת הפלייאוף (ולא משחק גביע) משחק עם יתרון הביתיות לבאיירן היא תרצה לפתוח חזק את הרבע הראשון כמו שעשתה בכ"כ הרבה מפגשים בין הקבוצות, ולדעתי היא יכולה ומסוגלת לנצח את הרבע הראשון מעל הליין . בהצלחה !
  7. אז כמו שניתן לראות במשחק בין השתיים ונציה משכילה לנצח במשחק הראשון בביתה72:70 במשחק צמוד וברבע הראשון היא מנצחת 18:14 משחק שני ססארי מנצחת 66:80 וברבע הראשון ססארי מנצחת 21:17 בביתה של ונציה עוברים לבית של ססארי שם היא מפסידה במשחק צמוד 76:73 לונציה וברבע הראשון ונציה מנצחת 19:16 סה"כ בסידרה ונציה מובילה 2:1 סה"כ רבע ראשון ונציה מובילה 2:1 לאחר ההפסד הצורם לונציה מאמין שססארי לא יורידו את הגז מתחילת הרבע הראשון ויעלו ליתרון של 4 ומעלה סמנו ססארי-2 רבע ראשון ורק זכיות על ראשכם אמן!
  8. העוקץ האולטימטיבי

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל של העוקץ לעשות 8מ8 🔥🔥🤖

באירן מינכן תארח את אלבה ברלין למשחק הראשון בסדרה. שני הקבוצות מגיעות לגמר הזה במומנטום שיא במיוחד אלבה ברלין שעם 11 ניצחונות רצופים עושה רושם שהיא לא תהיה תפאורה בגמר הזה. אלבה קבוצה טובה מאוד שבשני המשחקים האחרונים שהיו במינכן פעם אחת ניצחה פעם אחת הפסידה בשתי נק' לדעתי אלבה לפחות במשחק הראשון תעמוד בליין ואני צופה פה למשחק צמוד מאוד. סמנו אלבה +6 בהצלחה למשכפלים ולכולם 😎 נקווה ל8מ8 חברים כל יום שבוע שעבר הייתה עקיצה יומית בואו נמשיך לזעזע את המערכת. ולהמשיך את הרצף המטורף 🤑
  9. באיירן מינכן-אלבה ברלין (+6) סמנו 2 צופה שיהיה פה משחק צמוד מאוד עם הגנה חזקה, וגם אם באיירן ינצחו זה לא יהיה ביותר מ5 הפרש... בהצלחה למשכפלים
  10. ביירן מינכן מול אלבה ברלין ביירן פותחת משחקים ראשונים בסערה לפחות ו3 שנים האחרונות היום אני עם ביירן במשחק הראשון מעל הליין בהצלחה לכולם
  11. פליסטארי-א.ק אתונה+3.5 22222 בהצלחה לכולם... א.ק טובה תנצח כאן את המשחק.
  12. אמורה לעבור תליין בהצלחה רבה לי ולכל המשכפלים ✡️🤩👏🏻👏🏻👏🏻 בשם השם נעשה ונצליח אמן ✡️🤩👏🏻👏🏻👏🏻 5 משחקים אחרונים קולמביאן קולעת בבית ; 498 נקודות קלעה ספגה 519 -21 5 משחקים אחרונים בחוץ מגנוליה קולעת : 423 קלעה 436 ספגה -13 מינוס 13 פחות מינוס 21 שווה לנו -8 מאמין שינצחו מעל הליין בהצלחה לכולם אמן רמת ביטחון 7 בהצלחה לנו אמן ✡️🤩👏🏻👏🏻👏🏻
  13. ריאל מדריד - ברצלונה(+7) אין על סופרקלאסיקו בגמר הפלייאוף (: אז ככה שתי הקבוצות מגיעות אחרי פלייאוף מושלם עם נצחונות מוחצים ונראים טוב מאוד. הקבוצות בסגלים מלאים ובאים במצב הכי טוב שאפשר למשחק. אני הולך כאן על ריאל פשוט כי אני חושב שהם יבואו רעבים יותר למשחק הזה, ההפסד הצורב שלהם לברצלונה בגמר גביע לא נשכח וזה זמן טוב לנקמה במיוחד שזה משחק ראשון וזה יושב להם על הצוואר. הם מארחים את המשחק ובכלל בסגל מלא ריאל עולים על ברצלונה לדעתי, הפלוס פה קצת משחק בנו כי על פניו בארסה בכושר טוב ונראה שזה צריך להספיק להם אבל אני חושב שהיום ריאל ינצחו בדו ספרתי ולא ירפו את הרגל מהגז במיוחד כשמדובר ביריבה השנואה. ההימור : 1 , יחס 1.80 בהצלחה חברים
  14. העוקץ האולטימטיבי

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל של העוקץ לעשות 7מ7 🔥🔥

טוב אז במסגרת תוכנית העקיצה היומית הנה הסינגל שלי לשבת אם הסבר והפעם פנר מארחת את אנדולו למשחק ה4 בסדרה. פנר נתנה משחק גרוע ומחריד לפני יומיים עוד נתון שחייב לציין לקראת סוף המשחק פנר הכניסה את השחקן הכי טוב שלה ששמו דאטומה כנראה להתחמם לקראת המשחק הבא ואולי היום הוא יקבל דקות משמעותיות אל תתפסו אותי במילה אבל לאור מה שהיה יש מצב גדול שהוא ישחק היום ויקבל דקות משמעותיות בכל מקרה איתו או בלעדיו אני חושב שהאחוזים יתיישרו היום ופנר תיתן את מה שמצופה ממנה. לדעתי יש מצב הליין יעלה לכן ממליץ מעכשיו סמנו פנר -4 בהצלחה למשכפלים ולכולם 😎 קדימה להמשיך את הרצף!!!!! ברכות למשכפלים הניסיון של פנר כשה את העבודה אמרתי פנר לא תפסיד פעמיים בבית לא יעזור בית דין
  15. שתי הקבוצות הגיעו לסופר קלאסיקו בזכות ולא בחסד שתיהן בכושר טוב אבל לריאל מדריד יש ערך מוסף בזה שהקבוצה בריאה סוף סוף ואפשר לתת בראש לקבוצות אחרות וברצלונה היא בדיוק המועמדת הבכירה מדריד לא שוכחים את ההפסד לברצלונה ויבואו לנקום מדריד תפתח חזק מהפתיחה ואני רואה פה שהיא מנצחת את הרבע הראשון מעל הליין סמנו מדריד -2 ורק זכיות על ראשכם אמן!
  16. סינגל ריאל מדריד -6 - ברצלונה = 1 השקעה גבוהה בהצלחה שבוע טוב
  17. משחק 257:ריאל מדריד נגד ברצלונה 6+ הסימון הוא 1. הכל בגדר המלצה,הכיוון הנכון זה ריאל מדריד אם יגמר מעל 6+ זה כבר תלוי בשחקנים,עבירות וכו' וכו' ולכן בגדול זה או ריאל מדריד או לא לגעת,את שלי אמרתי את הפיקוד אני מעביר לשחקני מדריד עכשיו זה כבר תלוי בהם. נא להמר בשיקול דעת,בהצלחה רבה חברים. תגובה מתבקשת לחברי הפורום היקרים:כמו בכל ענף ספורט יתכנו נפילות ולכן אם ברצונכם להשקיע את כספכם היקר בהימור הנ"ל,אז נא לחשוב בכובד ראש ובשיקול דעת אם ההימור הנ"ל מתאים לכם. רק זכיות,נא להמר בסכום הגיוני כי אין 100 אחוז בספורט,מומלץ לראות דעות ותגובות נוספות בפורום לפני שמהמרים.
  18. Matanelh27

8iz_K7n_BLT_17x17 דאבל סל

גולדן סטייט טורונטו +3. 2 וילרבאן -4 מונאקו. 1 מציין שהמשחק של וילרבאן ביום שבת. בהצלחה לכולם.
  19. ריאל.מדריד,מארחת את ברצלונה למשחק ראשון בסדרה . לפי דעתי המשחק הולך.להחוץ שקול ,ויתרון קל.לביתיים אבל ברצלונה לא פריירית בכלל ותעמוד בליין לכל הפחות. סינגל מצויין ,לא רואה מצב שלא תופס ,הסימון החזק מבחינתי ברצלונה 7+ דיי חזק . בהצלחה רבה לכולם ושבת שלום.
  20. ריאל מדריד-ברצלונה(+7) סמנו 1 משחק ראשון ולפי דעתי ריאל בבית פשוט יהיו גדולים על בארסה וינצחו באיזור ה10-15. בהצלחה למשכפלים
  21. משחק מספר 4 אחרי שפילזן ניצחה פעמיים ומובילה את הסדרה פנרבחצה תבוא לנקום ולהשוות את הסדרה מאמין שיגמר דו ספרתי בהצלחה חבל רק שלא הספקתי ב4 אבל מאמין שיגמר מעל 10