קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדוריד'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. הדרבי הראשוני משחק אחרון לסיום העונה הסדירה מכבי ראשון מארחת את הפועל מחזור סיום שיקבע מי תארח בחצי הגמר ותקבל יתרון ביתיות מכבי יותר טובה והיא תנצח מעל 2 הפרש את הפועל כמו ב2 המשחקים הקודמים בנהם
  2. הפועל ראשון לציון (+2) - א.ס רמת השרון רמת השרון הקבוצה הטובה בליגה ניצחו בשלושה מתוך ארבעה מפגשים עם ראשון לציון העונה וסיימו רשמית במקום הראשון בטבלה כשמנגד הפועל ראשון לציון נלחמת על המקום השני יחד עם היריבה העירונית על מנת להבטיח ביתיות בדרבי, רמת השרון עשו לא מעט רוטציות במהלך התיקו עם אשדוד במשחק הקודם וגם הפעם אין סיבה שלא נראה רוטציות/מנוחות מהצד של רמה"ש שכבר הבטיחו את המקום הראשון ואין סיבה להסתכן בפציעות של שחקנים חשובים.
  3. הפועל אשדוד - מכבי ראשון לציון (+1) אשדוד חייבת לנצח בשביל להשאיר לעצמם סיכוי להיות בין ארבעת הראשונים כשמנגד מכבי ראשון לציון רוצה לשמור על המקום השני ולהבטיח יתרון ביתיות בדרבי של ראשון בפלייאוף, מכבי ראשון לציון ניצחו כבר פעמיים את אשדוד אך שניהם נערכו בבית מכבי ולמרות זאת מכבי ראשון טובה יותר השנה לדעתי והם לא אמורים להיות כאן אנדרדוגים למרות יתרון הביתיות של אשדוד, ליין 0 מדויק כאן. אני הולך עם מכבי ראשון שלדעתי איכותית יותר ואני איתם בתקווה שלא יפסידו את המשחק.
  4. itayZ

handball-clipart-hd-844788-20x19 Slovakia vs Israel

מוקדמות אליפות אירופה סלובקיה נגד ישראל הסימון: ישראל+2 סלובקיה מארחת את ישראל במסגרת סיבוב המוקדמות השני לאליפות העולם, הגומלין יתקיים ביום ראשון גם בסלובקיה ישראל עם כמה שינויים בסגל לעומת הסיבוב ה1 אחד מהם הוא חזרתו של השוער דן טפר שוער אאק אתונה, מי ששימש כקפטן בקדנציה הקודמת, ויהיה כעת גם בזו. אדיר כהן (נקסה, קרואטיה) וליאור גורמן (הפועל ראשל"צ) שבים לסגל אחרי שלא היו כשירים במשימה הקודמת אני עם ישראל פה למרות הביתיות אנחנו לא נופלים מהסלובקים ואפשר לנצח
  5. דינמו בוקרשט - ספורטינג ליסבון (+2.5) ספורטינג ליסבון מוליכת הבית תתארח ברומניה אצל דינמו בוקרשט שהפסידה רק פעם אחת מתוך 13 המשחקים האחרונים שלה, ההפסד היחיד היה בפורטוגל לספורטינג שנמצאת בכושר מצוין כשהיא מנצחת את 18 המשחקים האחרונים שלה בכל המסגרות. רק מוליכת הבית תעפיל ישירות לרבע הגמר ובכושר הנוכחי של הפורטוגלים אני איתם שיתנו כאן פייט לרומנים בתקווה שינצחו או יפסידו גג בשני שערים.
  6. אושרי

handball-clipart-hd-844788-20x19 ליגת Winner - כדוריד

מכבי ראשון לציון- תתארח אצל הפועל ראשון לציון למשחק דרבי לוהט.. הפועל הצליחו השבוע לעלות לגמר הגביע ולא הספיקו יותר מידי להתכונן לדרבי הזה.. אני חושב שהמשחק הזה לא בא טוב להפועל שהראש שלהם בגמר הגביע הקרוב.. אני מאמין שמכבי ראשון האלופה תדע לנצל את הסיטואציה כדי לנצח ולפתוח פער קטן מהיריבה העירונית. היחס על מכבי ראשון לניצחון עומד על 1.52 כרגע ברשת.
  7. מוקדמות אליפות אירופה נשים ישראל נגד אוקראינה הסימון: ישראל+10.5 1.75 ישראל אחרי הפסד אתמול נבחרת סלובקיה 31:22 במשחק הראשון במוקדמות אליפות אירופה היום שוב תעלה למגרש ותפגוש את נבחרת אוקראינה החזקה למשחק הראשון מצמד משחקים (בית וחוץ) - שתי הנבחרות מארחות בסלובקיה בשל המלחמה בישראל ובאוקראינה. בעולם ישראל מוערכת כרגע בליין 7.5 8 ככה שיש הבדל קטן 3 נק( בכדוריד זה הבדל די משמעותי) לא מתמצה פה ממש בנבחרות אבל שיחקו אתמול ישראל לא רע ונלחמו מול סלובקיה, שוב משחקים יום אחרי יום יכול לבוא לטובתם מבחינת כושר משחק או לרעתם מבחינת עייפות רמת בטחון בהתאם , אני עם ישראל והליין
  8. אושרי

handball-clipart-hd-844788-20x19 ליגת Winner - כדוריד

הפועל רמת גן+3 - תארח לקרב הישרדות את קרית אונו במצב ש2 הקבוצות במקומות האחרונים שהמצב של אונו מעט טוב יותר ואם ר״ג תפסיד היום שוב בבית היא למעשה תחרוץ את גורלה שמי שיורדת ליגה בסוף העונה היא הקבוצה שתסיים במקום האחרון.. הזדמנות אחרונה לר״ג לסגור מעט את הפער מול אונו שמקדימה אותה, אני חושב שר״ג תילחם על החיים בליגה ולא תסכים להיכנע בקלות אחרי שהבנו כבר מה המשמעות של הפסד מבחינתם.. אני מעריך שר״ג לא תוותר בקלות בבית על המשך העונה ותעשה משחק טוב וצמוד שיוכרע רק בסוף לטובת הליין.
  9. כדוריד ליגת אלופות ויסלה פלוצק נגד מונפלייה הסימון: וילסה פלוצק+0.5 מחר רביעי ליגת אלופות כדוריד, 3 מחזורים לסיום מונפלייה מקום 4 הבטיחה עליה לפלייאוף , ויסלה ופורטו נלחמים על המקום ה6 שניהם אותו מספר נק ( 3-6 עולים לפלייאוף שמינית גמר, 1-2 ישירות לרבע גמר) לפלוצק מחכה עוד גוג בחוץ ופורטו בבית, לפורטו מחכה ברצלונה בחוץ(קשה ביותר), ציליה בבית ( קל) ופלוצק בחוץ, כמה חשוב לנצח את מונפלייה ? אני לא רואה אותה מנצחת בגוג ופורטו תנצח את ציליה בבית מה שיתן לה יתרון 2 נק על פורטו לפני המפגש בניהם אגב משחק קודם בפורטו , פורטו ניצחה 24-23 ככה שהמשחק בית מול הצרפתים החזקים חשוב מאוד לא להפסיד אותו כי כל נק חשובה משחק לא קל אבל פלוצק בבית משוכה לא קלה( משחק בית אחרון של פלוצק במפעל הביסה את וספארם החזקה 37-30 ) מאמין אם האנרגיות והקהל שינצחו את המשחק
  10. Eden26

handball-clipart-hd-844788-20x19 הפועל אשדוד +3

הפועל אשדוד (+3) - א.ס רמת השרון רבע גמר גביע המדינה בין הפועל אשדוד לבין א.ס רמת השרון הבלתי מנוצחת השנה, רמה"ש ללא הפסדים בכל המסגרות ונראת כמו הפייבוריטית לכל התארים אך מנגד הפועל אשדוד שזכתה בשלושת גביעי המדינה האחרונים החתימה השבוע את אסף לוי בעמדת המאמן אקס רמת השרון, בנוסף החתימו את ולדימיר בוזיץ' שוער בן 40 עם ניסיון רב באירופה. משחק סופר קשה לאשדוד אבל אני אלך איתם בבית יחד עם הפלוס ואני מאמין שהם יתנו את הכל על מנת להגן על התואר, רמת ביטחון נמוכה מהסיבה שרמת השרון גדולה על הליגה.
  11. א.ס רמת השרון - מכבי ראשון לציון (+3) רמת השרון נראת מצוין השנה והיא הפייבוריטית לזכייה בתואר לדעתי כשהיא תפגוש את מכבי ראשון לציון האלופה הנוכחית באולם אורנים ברמת השרון. במשחק האחרון ראשון לציון הייתה בסגל קצר מאוד הכולל שישה שחקנים ו2 שוערים כשהם חסרו את ירמי סידי הכוכב של הקבוצה ופבל אטמן, ולמרות זאת ניצחו בבית את חולון. לפי האתר הרשמי של הכדוריד צוין שראשון לציון תאלץ להופיע למשחק שוב בהרכב חסר בעקבות פציעות של שחקנים מרכזיים, רמת השרון ניצחו ב3 שערים בחוץ את ראשון לציון כשסידי סיים עם 10 שערים, בלעדיו בבית של רמת השרון יהיה להם מאוד קשה ולפחות על הנייר אנחנו אמורים לקבל ניצחון בית מעל 3 שערים, גיבוי X.
  12. Eden26

handball-clipart-hd-844788-20x19 אס"א תל אביב +2

מכבי קריית מוצקין - אס"א תל אביב (+2) מוצקין נראו רע מאז חזרתה של הליגה מפגרת המלחמה, אפילו את רמת גן החלשה הם ניצחו רק בשער בודד בבית. למרות שאס"א תל אביב ללא זרים בסגל הם לא נופלים ממוצקין ואני איתם שיתנו כאן פייט עד הסוף למוצקין הלא יציבה בתקווה שלא יצטרכו כאן את הפלוס.
  13. דניאל המעופף

handball-clipart-hd-844788-20x19 קרואטיה(0.5+) - איסלנד

קרואטיה מארחת את איסלנד ותשימו לב בכל ארבעת המפגשים הקרואטים ניצחו את איסלנד אני חושב שהקרואטים ינצחו שוב את איסלנד עם הליין בהצלחה לכל המשכפלים והמון מזל הסימון הוא 1 🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷 יאללה קרואטיה
  14. דניאל המעופף

handball-clipart-hd-844788-20x19 הונגריה (2.5+) - קרואטיה

הונגריה עד עכשיו מחזיקה בליינים יש לי הרגשה שהיא תנצח את הקרואטים עם הליין דרך אגב הקרואטים הם גם טובים אבל הונגריה עד עכשיו הפתיעה אותי בכל המשחקים אז הסימון הוא 1 בהצלחה🇭🇺
  15. itayZ

handball-clipart-hd-844788-20x19 Champions League

חצי גמר ליגת אלופת מגדבורג נגד ברצלונה הסימון: מגדבורג+4 פיינל פור ליגת האלופות בכדוריד בקלן שבגרמניה האלופה ברצלונה רוצה תואר שלישי ברציפות, אצל ברצלונה כל השחקנים כשירים לפיינל פור, מלבד אייטור אריניו שייעדר בגלל פציעה בברך. אצל מגדבורג אומאר אינגי מגנסון על הנייר, נראה ברור שהאלופה בארסה היא הפייבוריטית הברורה לזכייה בחצי וגם אולי שוב בתואר רק קבוצה אחת הצליחה לנצח את בארסה העונה רק 1 מדהים וזאת הייתה מגדבורג הגרמנית בגביע היבשתי! מגדבורג סיפקה עונה מדהימה כמו ניצחונות על פריז בפריז ועל וספארם נצחון ענק, גם בליגה נותנים עונה נהדרת מגדבורג מגיעה אנדרדוג לגמרי למגרש בקלן מול הענקית ברצלונה אבל לדעתי יכולה לתת פייט ולהשאר צמוד שם עד הסיום
  16. כדוריד הונגרי סגד נגד וספרם הסימון: סגד +0.5 גמר אליפות הונגריה משחק מס 1, 2 היריבות המושבעות, יחס די נמוך פה על סגד מהמפגש האחרון שלהם אצל סגד , בדרכ וספרם פייבוריטית חזקה במפגשים בניהם וספרם על הנייר איכותית יותר ומגיעה אחרי הדחה מרבע גמר אלופות אני עם הבית סגד והליין הדי נמוך לדעתי פה, לדעתי ינצחו
  17. Eden26

handball-clipart-hd-844788-20x19 הפועל אשדוד +1

מכבי ראשון לציון שבאה כאנדרדוג לסדרה הזאת רחוקה ניצחון אחד מהאליפות ה17 בתולדותיה, אשדוד עמוקה יותר מבחינת הסגל ולמרות זאת מכבי ראשון לציון הרשימה יותר. הפועל אשדוד במשחק על עונה שלמה מבחינתה והשנה כבר מצאה את עצמה במשברים וידעה להתרומם מהם, לדעתי אף אחת לא הצליחה לחזור מפיגור 2-0 בסדרת גמר אבל אם יש קבוצה שיכולה לעשות קאמבק לדעתי זאת הפועל אשדוד שלרשותה סגל איכותי ועמוק יותר אני עם הפועל אשדוד בקטנה שתמנע מסוויפ ותצמק את הסדרה ל2-1. הסימון: הפועל אשדוד (+1)
  18. Eden26

handball-clipart-hd-844788-20x19 כדוריד דני

פרדריקיה סיימה את העונה הסדירה במקום השביעי ובמאני טיים של העונה בבית העליון הציגה יכולת טובה וסיימה במקום השני אחרי גוג כשהיא עם הפסד אחד בשער אחד. בחצי הגמר נגד אלבורג נראתה רע כשכבר בפתיחה נכנסה לפיגור 5-0 שאותו הצליחה לצמצם רק לקראת סיום המשחק כשהייתה בפיגור 3 שערים אך לבסוף אלבורג העלו הילוך ודרסו 31-22 אחרי ריצת 6-0. פרדריקיה במשחק על עונה שלמה מבחינתה כי הפסד כאן והם בחוץ, אלבורג על הנייר איכותית יותר אך פרדריקיה בבית נתנה לה כבר פייט בעונה הסדירה כשניצחה 29-28. פרדריקיה הפסידה מעל הליין רק פעם אחת מתוך 16 משחקי הבית שלה העונה וזה היה בחודש תשיעי, במשחק על עונה שלמה קבוצת הבית והפלוס נראה מעניין ואני איתם. הסימון: פרדריקיה (+3.5)
  19. מכבי ראשון לציון - הפועל אשדוד סדרת הגמר תצא הערב לדרך כשיתרון הביתיות שייך למכבי ראשון, השניים נפגשו העונה כבר פעמיים במעמד הגמר ובשני המקרים ניצחה אשדוד. מכבי ראשון לא תוותר גם על התואר הזה ובבית מכבי אני איתם שיפתחו את הסדרה ברגל ימין ויעלו ל1-0 בסדרה לאחר משחק צמוד.
  20. ברצלונה תארח בגומלין רבע הגמר בכדוריד את גוג הדנית, בדנמרק ברצלונה ניצחה 37-30 ומגיעה ביתרון משמעותי למפגש השני בין השניים, הסיכויים של גוג לעלות שלב קלושים מאוד ולכן יבואו לשחק בעיקר על הכבוד, ברצלונה אם תרצה תדרוס גם הפעם אך הם ביתרון משמעותי כבר לפני תחילת המשחק ואני מקווה שגוג תתן פייט בספרד ותפסיד גג ב8 שערים, במשחק הקודם בין השניים היתרון הגבוה במשחק היה 8 שערים לטובת ברצלונה מקווה שגם הערב נקבל ניצחון של הספרדים מתחת לליין. הסימון: גוג (+8.5)
  21. כדוריד אלופות מגדבורג נגד ויסלה פלוצק הסימון: ויסלה פלוצק+3.5 רבע גמר ליגת אלופות משחק 1 אצל ויסלה נגמר 22-22 , הערב הגומלין בגרמניה לאחר התיקו במשחק הראשון, ההכרעה תעבור לגרמניה , בנוסף לסגל הדליל והיעדרותם ארוכת הטווח של צמד הכוכבים של מגדבורג גיסלי קריסטיאנסון (קרסול שבור), ועומר אינגי מגנוסון (ניתוח בעקב) ומגנוס סאוסטרופ (ניתוח בברך) יעדרו בנוסף היום פיליפ ובר, ורגל אוסקר ברגנדהל שעשויים להיות חסרים עבור מגדבורג במשחק השני ברבע הגמר היום מול פלוצק הגרמנים שנלחמים על אליפות גרמניה טובים יותר בטח בבית וכבר היו בדרך לנצחון בפולין אבל ויסלה בקאמבק ענק הוציאה תיקו לא קל בכלל ומגדבורג טובה יותר בטח בבית אבל הפולנים לא פריירים ועצרו אותם על סקור נמוך במשחק ה1, רבע גמר מרגיש לי צמוד ולא פירוק רציני לדעתי ילחמו הפולנים , כך אני מקווה ושואף
  22. כדוריד חצי הגמר משחק מספר 4 מכבי ראשון לציון מארחת את רמת השרון משחקים הטוב מחמש מה שאומר שאם ראשון מנצחת היא עולה לגמר מנגד רמת השרון חיבת לנצח למרות שבסדרה כל קבוצה ניצחה בחוץ היום יסתיים בניצחון של מכבי ראשון שיבואו נמפוקסים ויעלו לגמר בעזרת ה'
  23. מכבי ראשון נגד רמת השרון. הליין כרגע 1 ואולי עד המשחק יעלה בטעות ל 2. אם יעלה ל 2 כמובן לבטל ולשלוח מחדש. נכון שראשון טובה בחוץ נגד רמהש ובבית לא... אבל הגיעה לסיטואציה שהיא נבחנת אם היא לוזרית או וינרית אז אני מקוה שראשון עם כל ההיסטוריה שלה תגיע ותעשה את העבודה
  24. כדוריד חצי הגמר בין הפועל ראשון לציון לבין אשדוד משחק שלישי הטוב מחמש אשדוד מובילה 2-0 ורוצה לגמור את הסיפור היום אבל ראשון לציון בבית לעיני הקהל תבוא להילחם על כבודה ותנצח את המשחק ולא תתן לאשדוד לחגוג לה בבית
  25. כדוריד רבע גמר ליגת האלופות משחק ראשון וספרם ההונגרית מארחת את קיילצה הפולנית משחק שקול מאוד אני בחרתי במחצית כי לדעתי יש מצב לתיקו ואפילו שקיילצה תוביל בכל מקרה במחצית קיילצה לא תפסיד

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות