קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים יוצא לדרך ביום א'!

מהרו להרשם - מגבלת מקום של 36 משתמשים

להרשמה לחץ כאן:  הרשמה

שלח טופס
טורניר מלך היחסים עונה 13 יוצא לדרך: כנסו והירשמו בנעוץ - מגבלה של 36 משתתפים

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'כדורגל'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. rondo

Football-icon-LG סלביה-מילאן

4+ שערים המשחק השני במפגש הזה, מילאן מובילה 4-2 מהמשחק הראשון. סלביה בבית קבוצה מאוד התקפית נכבשים שם הרבה שערים בליגה, באופן די תדיר. מילאן מגיעה בהרכב חזק כדי לסגור את הסיפור מוקדם. צופה לעוד חגיגה של שערים ביחס נהדר.
  2. menash

Football-icon-LG סינגל כדורגל

תאריך 14.3.24 שעת משחק 19:45 מסגרת : קונפרס ליג יחס : 1.70 פאוק סלוניקי נגד דינמו זגרב ההימור פאוק סלוניקי מנצח משחק הגומלין בקונפרס ליג אחרי שהמשחק הראשון נגמר ב 0 - 2למארחת אבל היום זאת פאוק שתארח 3 מפגשים היו בעבר 2 פאוק ניצחה ו 1 דינמו מאמין שהיום פאוק תנצח.
  3. ריינג׳רס-בנפיקה שעת המשחק 19:45 צפוי להיות משחק מעניין ומסקרן אולי אפילו גם תוסס נקווה לראות עניין ושערים הסימון למשחק הוא בנפיקה תעפיל לשלב הבא ביחס 1.60 שיהיה בהצלחה רבה לכולם
  4. סלביה פראג(+1) - מילאן 1 סלביה אמנם הפסידה במילאנו שבוע שעבר אבל קיבלה אדום מחצית ראשונה ועדיין לא נפלה בהרבה ממילאן והצליחה לכבוש גם פעמיים. הפעם אצלה בבית היא חזקה מאוד ולא יודע אם תצליח לעלות אבל מאמין שהיא לא תפסיד. אסטון וילה - אייאקס 1 משחק ראשון היה חלש נגמר ב0-0 אבל אין ספק מי הקבוצה היותר טובה כאן וילה בעונה ענקית לעומת אייאקס שהיא בעונה חלשה מאוד. במשחק חוץ בטח שהיא מתקשה ולדעתי תפסיד פה היום ותודח. יחס כולל : 1.89 בהצלחה ! !
  5. ריינג'רס - בנפיקה - 2 (יחס 2.10) בנפיקה מעפילה (יחס 1.60) המשחק הראשון בין ריינג'רס לבנפיקה, הסתיים בתיקו 2:2 בפורטוגל, כשהשערים של בנפיקה הובקעו, אחד בפנדל והשני שער עצמי. ריינג'רס היתה טובה יותר מהפורטוגלים ומשחק לאחר מכן בגביע, היא ניצחה 2:0 בחוץ את היברניין, כשהיא במקום הראשון בליגה הסקוטית. בנפיקה מנגד, חזרה לעצמה במחזור הליגה האחרון, כשהביסה בבית 3:1 את אסטוריל, כשהיא שניה בליגה הפורטוגלית. למשחק היום, תחסר ריינג'רס את סגן מלך השערים שלה, עבדאללה סימה, שכבש עשרה שערים העונה. גם קטנוול, דנילו, דואל וקורטס הפצועים, יעדרו. אצל בנפיקה, סגל מלא למשחק היום, בתקווה להשיג ניצחון חוץ על הסקוטים, בכדי להעפיל לסיבוב הבא. על הנייר, בנפיקה טובה יותר. משהו לא טוב עברה עליה במשחק הראשון, אך לדעתי, היא תצא מזה וכמו גדולה, תנצח את משחק החוץ היום, בדרך לרבע הגמר. ליין של 2.10 עליהם. סלביה פראג - מילאן - 2 (יחס 1.90) המשחק הראשון בסן סירו היה עמוס שערים והסתיים 4:2 למילאן, כשסלביה איבדה בכרטיס אדום את דיופ, שלא ישחק היום. כל שהצ'כים צריכים לעשות זה לנצח היום בהפרש של שני שערים, בכדי לגרור הארכה, אבל הסיכויים שזה באמת יקרה, דיי קלושים. אחרי התבוסה למילאן, הביסה סלביה בליגה 4:0 את טפליצה. מילאן מנגד, ניצחה את אמפולי, 1:0 קטן, כשהיא נמצאת במומנטום מצוין. מלבד דיופ המושעה, גם סינאן וטסל הפצועים יעדרו וגם סבצ'יק, מלך הבישולים של הקבוצה, בספק למשחק. מילאן תחסר את פלורנציני המוצהב אבל גם בלעדיו, מילאן תסתדר לדעתי. היא לא חייבת לנצח כאן בכדי להעפיל לרבע הגמר, אבל אני חושב שהיא מספיק טובה, בכדי לנצח גם את המשחק הזה, אבל עם כמות שערים קטנה יותר הפעם. 1.90 על מילאן. ברייטון - רומא (1+) - 2 (יחס 1.85) המפגש הראשון באיטליה היה חד צדדי והסתיים 4:0 לרומא. לאחר התבוסה לאיטלקים, חזרה ברייטון לליגה, שם היא שמינית וניצחה 1:0 את נוטינגהאם פורסט. רומא מנגד, חמישית בליגה האיטלקית, נפרדה בתיקו 2:2 מול פיורנטינה, כשהיא כבשה שער בדקה ה-90 והיא עם רצף של שבעה משחקים ללא הפסד ורק הפסד בודד במהלך 12 המשחקים האחרונים שלה. ברייטון עם ניצחון על נוטינגהאם כאמור, שהגיע אחרי שלושה הפסדים רצופים. ברייטון היום עם קצת צרות בסגל שלה. מלך השערים, ג'ואו פדרו לא ישחק. גם מיטומה, מילנר והינשלווד הפצועים, יעדרו. רומא מנגד, מגיעה לאנגליה ללא קריסטיאנסן וסנצ'ס הפצועים. הליין על ברייטון במועצה עומד על 1.60 והאמת, לא ברור לי למה. רומא בכושר מצוין ולמרות שברייטון העונה, נראית לא רע, עדיין היא פוגשת קבוצה חזקה מאוד וקל, לא יהיה לה. אני לא חושב שרומא תפסיד את המשחק הזה. 1.85 עליה בפלוס, נראה כמו הימור לא רע. מכבי ת'א - אולימפיאקוס - 1 (יחס 2.75) מכבי ת'א (1+) - אולימפיאקוס - 1 (יחס 1.50) המשחק הראשון ביוון, היה אחד הטובים של קבוצה ישראלית באירופה. 4:1 מדהים למכבי ת'א שהובילה 2:0 כבר אחרי 9 דק' של משחק. מכבי ת'א חזרה לליגה וניצחה את בית'ר ירושלים בטדי, כשהיא עם רצף של שישה ניצחונות, במהלכם כבשה מכבי ת'א 18 שערים. היוונים נכנסו למשבר קל כשאחרי התבוסה למכבי ת'א, הם קיבלו תבוסה נוספת בליגה, גם כן בבית, מול פנתאנייקוס וכרגע, הם במקום הרביעי ביוון. מכבי ת'א פתחה פער של חמש נק' מעל מכבי חיפה וכמו שהיא נראית כרגע, יהיה קשה לעצור אותה. מכבי ת'א תשחק בסגל זהה לזה שהביס את היוונים בחוץ, כשאולימפיאקוס מנגד, ללא סוטיריס, מרטינס ועדיין ללא קאבראל הפצועים. המשחק יערך היום במונטונגרו ואם מכבי ת'א תראה אפילו קמצוץ, ממה שהראתה במשחק ביוון, אני לא שולל כאן ניצחון נוסף שלה. מכבי ת'א בפלוס, בליין של 1.50. פי 2.75 על מכבי ת'א בישיר. לאולימפיאקוס לא הולך נגד ישראליות. נקווה שגם הפעם לא. פאוק סלוניקי - דינמו זאגרב / מתחת ל-2.5 שערים (יחס 1.65) המשחק הראשון בקרואטיה הסתיים בניצחונה של זאגרב, 2:0 בבית. היוונים שמדורגים במקום השני בליגה שלהם, הפסידו גם את המשחק לאחר מכן בליגה, 1:0 בבית מול אריס, הפסד קריטי שלהם במאבק על האליפות מול א.א.ק אתונה. זאגרב מנגד, שלישית בקרואטיה, כבשה חמישיה במחזור האחרון מול קופריבניצה, כשהיא רחוקה 5 נק' מהפסגה בליגה שלה, עם משחק חסר. פאוק תשחק היום בסגל מלא, לעומת זאגרב, שתחסר למשחק היום את בולאט, מוחראמי ואת סויקוביץ הפצועים. פאוק לא נראית טוב במשחקים האחרונים שלה, אך עדיין בבית, היא יכולה לנצח קבוצה ברמה של זאגרב, שמצידה, גם אם תפסיד, תקווה שזה יהיה בהפרש של לא יותר מגול אחד, מה שיעלה אותה לרבע הגמר. ההימור שלי, מתחת ל-2.5 שערים, בליין של 1.65. זאגרב לדעתי יגררו את היוונים למשחק דל שערים.
  6. שלום לכולם ויום פורה עם רווחים להצלחה בע״ה !!! 260 . 1 אתלטיקו +1 - 1.4 אחרי ההפסד במשחק הראשון אתלטיקו ילחמו על כבודם בבית במינימום. 275 . 1 אתלטיקו ראשונה ל 3 קרנות - 1.35 אתלטיקו ילחמו מהרגע הראשון וישלטו במשחק מהרגע הראשון, אינטר כנראה תתתגונן יותר ותנסה לשמור על היתרון. 285. 1 דורטמונד +1 - 1.25 דורטמונד חוזרת הביתה אחרי תיקו במשחק הראשון, קשה להאמין שהיא תפסיד אבל הכל יכול להיות אני מקווה שהיום היא תנצח. 299. 1 דורטמונד ראשונה ל 3 קרנות - 1.5 דורטמונד לדעתי תתקוף משריקת הפתיחה במטרה להבקיע, היא אמורה לשלוט במשחק בדקות הראשונות ואני מקווה שזה יניב גם קרנות עבורה בע״ה יחס זכייה כולל - 3.54 מאוד מאמין בטופס הזה, מקווה שהכל ילך לפי ההיגיון של הרוב ונרוויח מזה היום בע״ה !!
  7. ליגה אוסטרלית ראשונה, מחזור 21, משחק בין ווסטרן יונייטד שבמקום האחרון בטבלה למלבורן וויקטורי שנמצאת במקום השלישי. כשנשארו עוד שישה משחקים לסיום העונה הסדירה, ווסטרן יונייטד די סיימה את העונה בעוד המשחק חשוב מאוד למלבורן שנאבקת על מקום בפלייאוף. *הסימון: מלבורן ויקטורי.
  8. דורטמונד ביחס 1.80 שידור בספורט 5 פלוס בדומה לבארסה אמש גם הגרמנים צריכים לנצח אחרי 1-1 בחוץ. חיכיתי לראות הרכבים ומערכים. איינדהובן בעונה מדהימה בסף הכל שלה והרבה מעבר לציפיות, שעם כל הכבוד לליגה ההולנדית ולהגנות שם היום ההולנדים יתקלו בקבוצה סופר ביתית וטובה. לשחק בסינגל אידונאפארק זו תמיד חוויה ורק לראות את הקהל הצהוב מטריף. אני עם הגרמנים.
  9. menash

Football-icon-LG סינגל כדורגל

תאריך 13.3.24 שעת משחק 22:00 מסגרת : ליגת האלופות בורוסיה דורטמונד נגד איינדהובן הימור בורוסיה דורטמונד מנצח משחק גומלין אחרי שהמשחק הראשון הסתיים ב 1 - 1 הפעם דורטמונד מארחת נכון ש PSV בכושר טוב אבל ע"פ משחקי העבר מתוך חמש משחקים אחרונים בין הקבוצות הגרמנים ניצחו 2 ו 3 הסתיימו בתיקו.
  10. קווקזי81

Football-icon-LG סינגל אן בי איי

קודם כל הליין נכון לעכשיו שש אני שלחתי בשבע אבל גם בשש לא הייתי מתלבט לגבי ההימור. אוקלה בעונה אדירה רוסטר צעיר תוסס מאזן בית מפחיד מקום ראשון במערב נכון לעכשיו. הסטט' לא משקרת קבוצה רווחית למרות הכל יש לה בעייה אם קבוצות שיש להם יתרון גובה אינדי לדעתי אחד מהם מבחינת המאצ' אפ יש להם פה יתרון על צ'ט הולמגרן סיאקם וטרנר הולכים לנצל אותו מבחינת ריבאונד התקפה/הגנה בטח שצ'ט יקבל מנוחה תוך כדי משחק זה אמור לבוא לידי ביטוי אם וכאשר יהיה לנו משחק צמוד במאני טיים של המשחק. בהצלחה לכולם אמן רק זכיות!
  11. המופרע

Football-icon-LG שיטתי 3/4 קבוע.

יש לי טופס קבוע בהשקעה קטנה שכל פעם שיש שני משחקים גדולים סטייל ליגת אלופות אני שולח אותו. משחק ראשון אתלטיקו מדריד נגד אינטר × קרנות אתלטיקו נגד אינטר × משחק שני דורטמונד נגד פ.ס.וו × קרנות דורטמונד נגד פ.ס.וו × שיטתי 3/4 בהשקעה קטנה תמיד. בהצלחה לכולם, הלוואי ותזכו תמיד 🍻
  12. א. מדריד - אינטר - X (יחס 3.15) מתחת ל-2.5 שערים (יחס 1.55) המשחק הראשון בסן סירו, הסתיים בניצחון של אינטר, 1:0 קטן, מה שמשאיר לאתלטיקו מדריד, לא מעט תקוות לקראת משחק הגומלין. הבעיה היא שהיא במומנטום לא טוב. היא ניצחה פעם אחת בלבד במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, כשהיא מדורגת במקום הרביעי בליגה הספרדית. אינטר מנגד, דוהרת לאליפות וגם במחזור האחרון, במשחק לא קריטי, עם סגל לא הכי חזק, היא ניצחה בחוץ 1:0 את בולוניה החזקה ואינטר כבר עם רצף של 13 ניצחונות ובסך הכול, 31 משחקים ללא הפסד, מאז ההפסד המקרי לססואולו בבית, בספטמבר שנה שעברה. למשחק היום תחסר אתלטיקו את אספיליקואטה ואת למר הפצועים. גם מריה חימנס בספק למשחק. אינטר מנגד, תחסר למשחק היום את אוגוסט ואת ארנאוטוביץ הפצועים, אבל גם בלעדיהם, אינטר צפויה שלא להסתבך יותר מדי ולדעתי, להעפיל לסיבוב הבא. אינטר לדעתי לא תפסיד כאן, ליין של פי 3.15 על תוצאת תיקו ואנדר 2.5 שערים, בליין של 1.55. דורטמונד - אינדהובן - 1 (יחס 2.05) המשחק הראשון בהולנד הסתיים בתיקו 1:1, תוצאה טובה לגרמנים שיצפו לסיים את הסיפור היום בבית. לאחר המשחק הראשון בין השתיים, הפסידה דורטמונד במפתיע, 3:2 בליגה מול הופנהיים אך ניצחה לאחר מכן פעמיים בחוץ, את אוניון ברלין ואת ורדר ברמן. אינדהובן מנגד כבשה עשרה שערים בשלושת המחזורים האחרונים עם שביעיה בזוולה ולאחר מכן תיקו מול פיינורד החזקה וניצחון חוץ נוסף מול גו האד. בסך הכול, אינדהובן עם רצף של שמונה משחקים ללא הפסד, בחמישה מהם היא ניצחה, כשדורטמונד עם שני ניצחונות בית בלבד, במהלך שבעת משחקי הבית האחרונים. דורטמונד היום ללא שלוטרבק המוצהב וללא הלר הפצוע. גם ריירסון בספק למשחק. ההולנדים מנגד, ללא סאיבארי וללא לאנג הפצועים. אינדהובן לא נופלת מהרמה של דורטמונד, לפחות לא העונה הזו, אבל הביתיות כאן לדעתי תעשה את ההבדל. הקהל הצהוב של דורטומנד, ידחוף את הקבוצה קדימה ומספיק ניצחון דחוק, בכדי להעפיל לסיבוב הבא. זה גם מה שיקרה לדעתי. 2.05 על הגרמנים כאן. לבאנטה - פ.צ. אנדורה - 1 (יחס 1.55) לבאנטה מדורגת במקום ה-11 בטבלה, תארח היום את אנדורה, שבמקום הלפני אחרון. לבאנטה אחרי ניצחון ביתי על גיחון, זאת אחרי רצף של שישה משחקים ללא ניצחון, במהלכם היא סיימה ארבע פעמים בתיקו והפסידה פעמיים. אנדורה מנגד, אחרי הפסד להואסקה, אחרי שניצחה את ויאודליד, ניצחונה היחיד במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה, בשישה משחקים היא הפסידה. לבאנטה תחסר היום את קוצ'וראשווילי הפצוע, כשאנדורה תשחק בסגל מלא, לא שזה ממש עוזר לה העונה. לבאנטה עדיין חולמת על הפליאוף העליון ומשלם אולי היא תצליח לעלות ליגה. בסיבוב הראשון, 2:0 לאנדורה, כשבעוהנ שעברה, שני ניצחונות ללבאנטה, בשלושה מפגשים שהיו בין השתיים. לבאנטה לא חזקה יותר משמעותית מאנדורה, אבל בבית, היתרון שלה יבוא לידי ביטוי וההימור שלי הוא כאן עליה. 1.55 לניצחון ביתי שלה.
  13. ליגה אינדונזית ראשונה, משחק בין פרסבאיה סורבאיה שנמצאת במקום ה12 בטבלה למדורה יונייטד שנמצאת במקום החמישי. משחק חשוב לשתי הקבוצות כשנשארו עוד 6 מחזורים לסיום העונה הסדירה, קבוצת הבית כדי להתרחק מהתחתית וקבוצת החוץ כדי לעלות למקום הרביעי ומעלה שמוביל לחצי גמר הפלייאוף ממנו היא רחוקה נקודה אחת. קבוצת הבית קבוצה טובה במגרשה הביתי שם לא הפסידה כבר חמישה משחקים רצופים וקבוצת החוץ לא מרשימה בחוץ. אבל בגלל חשיבות המשחק לדעתי קבוצת החוץ לא תפסיד היום. הווינר לא פתח לנו +1 כסינגל אבל ניתן לשלוח שני סינגלים על קבוצת החוץ ועל התיקו מה שמביא יחס של כ1.6. *הסימון: מדורה יונייטד לא מפסידה (נצחון או תיקו)
  14. פליקס - פוליטאנו מאצ' אפ = סימון X 2 שחקנים שהם לא הכובשים המרכזיים ואפילו לא המשניים בקבוצות שלהם. פוליטאנו עם 0 שערים ב10 משחקיו האחרונים. לדעתי סיכוי טוב מאוד שאף אחד לא יכבוש. מעל מתחת שערים עד דקה 15 דורטמונד/פס.וו = X משחק על עונה בשביל של המועדונים האלה. צופה פתיחה זהירה והרבה גישושים בהתחלה ללא סכנות על השערים. הראשונה ל3 קרנות ארסנל/פורטו = 1 הבאנקר להשלמת הטופס. ארסנל מגיעה היום לתקוף בזעם את השער של פורטו ואני מאמין שתשיג את ה3 קרנות שלה דיי מהר. יחס כולל 1.90
  15. ערב טוב חברים למרות הזמן הקצר בל נשכח לברך את חיילי צבא ההגנה לישראל אשר מחרפים נפשם בכדי שנתקיים ולהשבת כל חטופינו במהרה בימינו אמן! ה׳ אמור די לצרותינו ׳ושבו בנים לגבולם׳ להבדיל אלף הבדלות הערב במוקד ליגת האלופות ברצלונה נגד נאפולי המון נאמר על המשחק גם בצ׳אט וגם בכל מקום אפשרי טחנתי את המשחק מכל הכיוונים ועדיין למרות שבארסה מגיעה חבולה ופצועה אני רואה יתרון איכות מסויים ובשחקני ההכרעה עטורי הניסיון של כמו לבנדובסקי,גונדואן ובהגנה אפשר לציין את קאנסלו וקונדה כשטר שטגן חזר גם ההגנה נראת יציבה הרבה יותר אראוחו חוזר מפציעה ויתפקד כבלם לצידו של כוברסי הנער המצטיין. חבורת השחקנים הזו כבר כמעט זכתה בהכל בעונה שעברה זה התפקשש עוד בשלב הבתים אני מניח שצ׳אבי וחבורתו יעשו הכל בכדי שלא יקרה שוב בשמינית וינסו לסמן וי על המשחק ולהימנע מהארכה מיותרת כי גם ככה הספסל קצר מאוד. בארסה תצטרך למנוע ככל הניתן את משחק המעברים של נאפולי בכדי שלא תשלם על זה ביוקר ומנגד תצטרך להתיש את שחקני נאפולי בהנעת הכדור המפורסמת וברגע הנכון להכניס את הכדור לרוברט בכדי שייתן את הגול המיוחל! הסימון ברצלונה ניצחון ביחס 1.7 עוד הערב יתקיים משחק בו ארסנל תארח את פורטו ארסנל בכושר מדהים להוציא את אותו משחק בפורטו,גם פורטו נמצאת בכושר מצויין אך אני חושב שפערי הרמות מאוד גדולים וכל מה שארסנל זקוקה לו לכדי הארכה הוא גול אחד ויחיד שלדעתי ישכילו ויכבשו אותו אם כי לטעמי המשחק יסתיים ביותר מהפרש ששער בודד לטובת התותחנים סאקה,אודגרד,טרוסרד,רייס,מרטינלי,ז׳׳סוס ושותפיהם אין לדעת מניין ייתקפו אותם לא רואה את פורטו עומדת בפרץ 90 דק׳ אם כי בכדורגל כבר ראינו הכל נקווה שהיום הכל יילך לטובתי הסימון ארסנל ניצחון ביחס 1.2 כל אחד ישים לפי יכולתו,הנאתו וראייתו בל נשכח שלבסוף מדובר בהימור נקווה שייתפס בעזרת ה׳ בהצלחה!🤞
  16. פורטו 2 + יחס 1.90 ההמלצה מבוססת על הרגשה בעיקר פורטו קבוצה קשוחה עם המון אופי ושער בתוספת זמן נגד התותחנים שעם המסורת בשלבים מכריעים יכולה לקבל פיק ברכיים ... הרגשה שלי שאפילו פורטו יכולה להדיח את ארסנל אבל ליתר ביטחון אני עם פורטו 2+ שבמקרה הכי גרוע המשחק ימשיך להארכה בהצלחה
  17. ברצלונה נגד נאפולי שעת המשחק 22:00 צפוי להיות משחק מעניין ומסקרן אולי אפילו גם תוסס נקווה לראות עניין ושערים הסימון למשחק הוא ניצחון של ברצלונה ביחס 1.65 בהצלחה רבה לכולם
  18. ברצלונה ביחס 1.70 אחרי מה שהיה בנס ציונה שאפילו אני לא יודע איך לקרוא לזה אנסה ככה לחזור למסלול. מאמין מאוד ההארסה בטח בהרכב שראיתי שפותח, בארסה רוצה לראות רבע גמר אחרי המון כישלונות ואחרי 1-1 באיטליה שהיא הייתה טובה יותר אבל לא מספיק מדויקת היום זה לדעתי יספיק לניצחון ב-90 דקות.
  19. ארסנל - פורטו / מחצית - 1 (יחס 1.50) ארסנל - פורטו (1+) - 1 (יחס 1.55) המשחק הראשון בפורטוגל, הסתיים בתוצאה 1:0 לפורטו וארסנל תקווה מאוד לעשות היום מהפך, ולהעפיל לרבע הגמר. אחרי ההפסד, ניצחה ארסנל בשלושה משחקים רצופים, במהלכם היא כבשה 12 שערים וספגה פעמיים בלבד. מעבר לכך, ארסנל ניצחה ב-11 מתוך 13 משחקי הבית האחרונים שלה. פורטו מנגד, עם רצף של שלושה ניצחונות וארבעה בחמשת המשחקים האחרונים שלה, כשהיא הפסידה פעם אחת במהלך 15 המשחקים האחרונים שלה. ארסנל בסגל מלא היום, כשרק מרטינלי בספק למשחק. פורטו מנגד, ללא מרקאנו וללא סנוסי הפצועים. פורטו, עד כמה שהיא חזקה מאוד בפורטוגל ובכושר טוב, היא צפויה להתקשות מאוד היום באמירויות, אחד המגרשים הביתיים ביותר באירופה השנה. ארסנל להערכתי תנצח את המשחק הזה, כשאני לא חושב שהיא בונה על הארכה. ליין של 1.55 לניצחון שלה מעל גול, אני אקח אותה גם במחצית, בליין של 1.50. ברצלונה - נאפולי - 1 (יחס 1.80) המשחק הראשון באיטליה הסתיים בתיקו 1:1 וכל מה שבארסה צריכה זה ניצחון דחוק, בכדי להעפיל לרבע הגמר. אחרי המשחק הקודם בין השתיים, ניצחה ברצלונה פעמיים בבית, 4:0 מול חטאפה ו-1:0 על מאירוקה, לצד תיקו ללא שערים מול בילבאו בחוץ. היא עם 270 דק' ללא ספיגה מאז התיקו מול נאפולי, כשהיא לא הפסידה בשמונה משחקים רצופים. נאפולי מנגד, אחרי תיקו 1:1 בליגה מול טורינו, אחרי שני ניצחונות רצופים, אחד מהם על יובה, 2:1 בבית והשני, 6:1 מול ססואולו. נאפולי לא הפסידה בשישה משחקים רצופים ורשמה הפסד בודד במהלך תשעת המשחקים האחרונים. בארסה ללא סגן מלך השערים שלה, פראן טורס הפצוע. גם דה יונג, באלדה ופדרי הפצועים, לא ישחקו. נאפולי מנגד, מגיעה לספרד כשהיא ללא פצועים ובסגל מלא. בכל זאת, אני לא חושב שזה יספיק לה. ברצלונה מספיק טובה בכדי לנצח את המשחק הזה בבית מול הקהל שלה. נאפולי לא בעונה טובה בכלל ולדעתי הדרך האירופית שלה, תסתיים היום. 1.80 על הספרדים. בירמינגהאם - מידלסברו - 2 (יחס 2.10) בירמינגהאם מדורגת במקום ה-21 בטבלה, תארח היום את מידלסברו, שבמקום ה-11. בירמינגהאם בכושר רע, אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה, כשמנגד היא הפסידה פעם אחת, במהלך ששת משחקי הבית האחרונים. מידלסברו מנגד, אחרי שני ניצחונות רצופים, אחרי שני הפסדים רצופים, כשהיא הפסידה בשלושה מחמשת משחקי החוץ האחרונים שלה ושימו לב לנתון בו היא לא סיימה בתיקו, במהלך 12 משחקי חוץ רצופים ולמעשה סיימה בתיקו בודד במהלך 18 משחקי החוץ האחרונים שלה. בירמינגהאם היום ללא סנדרסון המושעה וללא בייליק הפצוע. מידלסברו מנגד, ללא סגן מלך השערים שלה, ג'וש קוברון הפצוע. גם פרי, האני, בנגורה ולניחן הפצועים, יעדרו היום. בסיבוב הראשון, 1:0 למידלסברו, שגברה על בירמינגהאם בכל ארבעת המפגשים האחרונים בין השתיים. אפרופו תוצאות תיקו, אז בין השתיים, לא הושגה תוצאת תיקו, בכל שבעת המפגשים האחרונים בינהן. מידלסברו טובה יותר על הנייר, ניצחון חוץ שלה היום, הוא בהחלט אפשרי. ליין של 2.10 עליה, אני אלך כאן איתה. קרלייל - בארסנלי - 2 (יחס 1.50) ליגה שלישית באנגליה, מפגש בין קרלייל, האחרונה בטבלה, אל מול בארנסלי, שבמקום החמישי. קרלייל מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים, עם ניצחון בודד במהלך 11 המשחקים האחרונים שלה, ביתר העשרה היא הפסידה. בארנסלי מנגד, אחרי תבוסה משפילה, 5:1 מול לינקולן, זאת אחרי תיקו ושלושה ניצחונות רצופים. ההפסד במחזור האחרון, הוא היחיד שלה, במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה. בסיבוב הראשון, 2:1 לבארנסלי, שצפויה להשיג ניצחון קליל גם היום. אמנם זה משחק חוץ, אבל קרליין חלשה מאוד. 1.50 על האורחים.
  20. Eden26

Football-icon-LG ליגה לאומית

מכבי הרצליה - מכבי יפו שני קבוצות עם מטרות שונות והבדלי תקציב גדולים ועדיין בליגה הלאומית כל תוצאה אפשרית. יפו היא קבוצת החוץ הטובה בליגה עם שבעה ניצחונות משמונת משחקי החוץ האחרונים בליגה, הרצליה מנגד בונה בעיקר על דור ג'אן ולמרות תקציב יחסית נמוך היא מצליחה להוציא תוצאות טובות גם נגד הגדולות ולכן רמת הביטחון נמוכה כאן כי הליגה הזאת לא צפויה בכלל. על הנייר הסגל האיכותי יותר נמצא בצד של יפו שטובה כמעט בכל עמדה על המגרש מהרצליה, בנוסף לזה היא קבוצת החוץ הטובה בליגה ויש לה כאן אחלה הזדמנות לעלות למקום השלישי במידה ותנצח. אני עם יפו בתקווה שיעשו הערב את העבודה ויוכיחו שהם קבוצה שצריך לספור אותה במאבק העלייה.
  21. 2 משחקים במוקד משחק 1: לאציו נגד אודינזה- X שערים לאציו שווה 1-2 שערים במשחק, ואודינזה שווה 0-1 שערים במשחק בממוצע , מאמין שיהיה לנו משחק שווה בין שתי הקבוצות האלו שבסופו יהיו 2 או 3 שערים במשחק. משחק 2: אלמריה+1 נגד סביליה - 1 אלמריה כבר 27 משחקים לא מצליחה לחבר ניצחון ואם לא יקרה לה נס היא בדרך הבטוחה לירידת ליגה, לאחרונה היה נראה שהיא בדרך לעשות ניצחון לאחר שהראתה השתפרות והצליחה להוציא תיקו מאתלטיק בילבאו ואתלטיקו מדריד החזקות אך איכזבה שוב בכך שהפסידה לסלטה ויגו, היום היא תארח את סביליה ואני מאמין שהיא תבוא לשחק פתוח וליצור מצבים כי אין לה מה להפסיד! לדעתי אלמריה היום תנצח אבל בכל זאת אני לוקח פה את ה+1 לרשת ביטחון. לסיכום: לאציו - אודינזה: X שערים (1.80) אלמריה+1 - סביליה: אלמריה +1 (1.60) סה"כ: 2.88
  22. דאבל מהליגות הראשונות של בלגיה וספרד. - משחק ראשון: שעה 17:00, ליגה בלגית ראשונה, אנטוורפן תנצח בחוץ את קורטריק ביחס 1.40. - משחק שני: שעה 22:00, ליגה ספרדית ראשונה, הלה ליגה, ג'ירונה תנצח בבית את אוסאסונה ביחס 1.45.
  23. דאבל זריז מהליגות הראשונות של שוויץ וקרואטיה, משחק ראשון מתחיל ב15:15. - משחק ראשון, שעה 15:15, ליגה שווייצרית ראשונה, סרבט ז'נבה תנצח בבית את לוזאן. יחס 1.55. - משחק שני: שעה 16:00, ליגה קרואטית ראשונה, רייקה תנצח בבית את אוסייק. יחס 1.40.
  24. ליגה צרפתית ראשונה, מחזור 25, משחק בין שטראסבורג שנמצאת בתחתית הטבלה במקום ה13 עם 26 נקודות, 2 נקודות מעל הקו האדום למונאקו שנמצאת במקום השלישי עם 42 נקודות. משחק חשוב לשתי הקבוצות, שטראסבורג מנסה לברוח מהתחתית הבוערת בעוד מונקו נלחמת על המקום השלישי לפחות שמוביל לשלב הבתים בליגת האלופות. אני הולך כאן על הקבוצה האיכותית יותר. *הסימון: מונאקו

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות