קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'טניס'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. טורניר מדריד ספרד חימר נשים wta, משחק בין יוליה פוטינצבה הקזאחית ליואה יאן הסינית. פוטינצבה שחקנית טובה, ראלי והגנה מעולים אבל חסרת הגשה ועוצמה. יואן הסינית נמצאת בסוג של עונת פריצה מבחינתה ועשתה טורנירים נהדרים על המשטח הקשיח אבל הוכיחה בטורניר רואן שהיא יודעת לשחק גם על חימר כשנצחה את שריף וגרצ'בה, שתי שחקניות טובות. השתיים נפגשו בתחילת השנה בטורניר הובארט באוסטרליה על המשטח הקשיח, שם נצחה יואן 2:0. מאמין שהסינית יכולה לנצח גם היום או לפחות להחזיק את הפלוס החביב שנתנו לנו. *הסימון: יואה יואן +2.5.
  2. דאבל מוקדם לבוקר מהמשחקים של מחר בטורניר מדריד ספרד חימר גברים Atp. שחקנים פייבוריטיים שאני מאמין שינצחו. שני המשחקים בשעה 10:45. - משחק ראשון: ז'ואו פונסקה הברזילאי ינצח את אלכס מיכלסן האמריקאי. יחס 1.35. - משחק שני: מתיאו ארנלדי האיטלקי ינצח את כריסטופר אוקונל האוסטרלי. יחס 1.30. בהצלחה
  3. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 ATP מדריד - נאדל vs בלאנש

רפאל נאדל vs דרווין בלאנש רפאל נאדל יעלה לשחק מחר בסיבוב הראשון במאסטרס במדריד נגד ילד בן 16 אמריקאי שקיבל WC (כרטיס חופשי). כאשר יצאה ההגרלה ובלאנש ראה שהוא קיבל את רפאל נאדל שגדול ממנו ב 21 שנים למשחק הפתיחה הוא העלה ברשת שלו ״חברים ואוו אני משחק נגד נאדל מה לעשות״ שם ידיים על הפנים ועשה פרצוף מפוחד. בלאנש בן ה 16 קיבל +7.5 משחקונים מהבוקיז ואני אישית לוקח את רפא כאן בשני ידיים. הילד האמריקאי לא שיחק המון על חימר בבוגרים אבל ששיחק נגד שחקנים מטופ 200 ומעלה הוא מקבל המון בראש. נגד סאנצ׳ז איזקיירו בטורניר w25 בבניקרלו הוא קיבל 6-0 6-1 גם בספרד, נגד דאלי בלאנש 600 בעולם הוא הפסיד 6-2 6-2. בלאנש שנתיים בסבב בקושי שיחק יש לו 20 משחקים על חימר סך כל הקריירה (הקצרה) שלו. זאת פעם ראשונה שהילד בן ה - 16 משחק בטורניר מעל itf אפילו צ׳לנג׳ר הוא עדיין לא שיחק. רפאל נאדל חייב לעשות תוצאה רצינית פה והאמת אני לא רואה את בלאנש לוקח מרפא יותר מ - 2 משחקונים וגם אם רפא יחליט לעשות כמה טעויות בלתי מחויבות עדיין 4 משחקונים! צריך בלאנש בשביל שהליין יתפס, אישית אני לא רואה איך הילד לוקח לרפא 4 משחקונים באמת יש פה ליין של 7.5 נכון רפא לא בכושר רפא חזר מפציעה זה לא רפא שהכרנו, אבל יש פה ילד יריב שלדעתי יעשה המון טעויות הוא מפוחד עוד לפני שהמשחק התחיל לדעתי הוא יעשה המון דאבל פולט, גם זה לא שבלאנש עשה תוצאות בסבב הנערים לתפוס תראש. עשה חצאי גמר ווימבלדון (נערים) חצי גמר רולאן גארוס (נערים) יש פה ממש ילד ללא טיפת אפילו מעט כלום שום נסיון אפילו צ׳לנג׳ר לא שיחק באמת יש פה ליין שרפא חייב לעבור! אני באמת לוקח ב 2 ידיים תמשחק הזה לדעתי רפא לא יתן לו להרים תראש לא בגלל שהוא יכול בגלל שהוא חייב! סגנון כזה של משחקים משפיע על אגדה כמו רפא ואבוי לספרדי להסתבך במשחק כזה, נגד קובולי רפא קיבל 4.5 ועבר בקלות תליין (למרות שקובולי היה חלש עדין שחקן טופ 70) אני עדיין חושב שרפא זה לא מה שהיה אפילו לא קרוב! אבל זה סגנון המשחקים שרפא בטורניר מאסטרס שהוא זכה בו 5 פעמיים אסור בתכלית האיסור לתת לילד להרים תראש לצבור בטחון אני חושב שרפא מההתחלה ירצה לסיים את זה לא לתת לילד בן ה 16 להרגיש שהוא יכול בכלל. רפא לא מזלזל במשחקים כאלה לאורך ההסטוריה היה משחקים בתקופות טובות שרפא קיבל גם -8.5 וגם -9.5 על החימר הוא לא זלזל אף לא לשנייה ולחץ מההתחלה. כל שחקן אחר לא משנה מי לא הייתי נוגע אבל ואוו יש פה ליין נחמד גם ליין משחקונים שבהחלט רפא צריך לעבור אם כל זה שהוא רק חזר מפציעה וניראה לא טוב בברצלונה זה משחק שרפא חייב פשוט חייב לנצח ובתוצאה גבוהה הוא קיבל פשוט הגרלה משמיים ואם רפא לא יפרק את הילד האמריקאי זה כבר לדעתי ישפיע עליו מנטלית ולפי דבריו הוא רוצה גם לשחק ברולאן גארוס וגם לייבר קאפ. אני חושב שרפא יעבור תליין בהחלט אפשרי. רפאל נאדל -7.5 משחקונים ביחס 1.65
  4. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 WTA מדריד - סיבוב ראשון

סופיה קנין (60) vs א.ק שמידלובה (68) האמריקאית בתקופה לא טובה בקריירה שלה, אחריי שהצליחה לשקם את עצמה מהפציעה הטורדנית האלופה האמריקאית נכנסה לגל הפסדים מטריד במיוחד, 8 טורנירים אחרונים קנין מפסידה בסיבוב הראשון! גם בתקופה שרק חזרה מהפציעה שלה לא היה לה גל הפסדים כזה גדול. שמידלובה שתמיד הייתה קונצנזוס לצד משחקים ענקיים משחקים לא טובים אבל שמידלובה זאת שועלה ותיקה הייתה בעבר בטופ 20 שחקנית שמתקשה על ההארד קור ותמיד שנכנסים לעונת החימר היא שוב מרימה ציפיות ונוסקת למקומות טובים שמידלובה חימריסטית מובהקת התזוזה המעולה שלה במיוחד המשחק ההגנתי שלה. קנין בתקופה היותר טובה שלה הייתה פה פייבוריטית מובהקת היא צעירה מחזיקת תואר גראנד סלאם הייתה בגמר הרולאן גארוס (שחקנית שאני מאוד אוהב) היא שחקנית התקפית מאוד ובימים אחרים הייתי מדלג פה, אבל שמידלובה כרגע התזוזה שלה טובה יותר קנין עם פציעה טורדנית תקופה לא טובה בלשון המעטה, לדעתי החימריסטית מסלובקיה תעבור שלב, המאזן ראש בראש 2-0 לאמריקאית, היום יש לסלבוקית ממש הזדמנות ענקית לנצח ולתקן תמאזן הרע נגד קנין לעשות סיבוב שני בטורניר מאסטרס יוקרתי מול שחקנית מחזיקה גרנד סלאם אבל עם המון המון בעיות מסביב בריאותיות ומקצועיות א.ק שמידלובה נצחון ביחס 1.75 * היום חלק מהמשחקים זה סיבוב ראשון 1/64 וחלקם זה עדיין מוקדמות שלב הגמר
  5. טורניר צ'לנג'ר אוסטרבה צ'כיה חימר גברים, משחק בין קולר זנדק הצ'כי המקומי לבנג'מין בונזי הצרפתי. לא ברור מה עובר על בונזי, הוא נראה על הפרצוף לאחרונה וצובר בעיקר הפסדים. קולר גם הוא בתקופה חלשה אבל הוא שחקן חימר מצויין ואני מאמין שהוא יכול לנצח. *הסימון: קולר זנדק.
  6. טורניר צ'לנג'ר אוסטרבה צ'כיה חימר גברים, משחק בין דימיטר קוזמנוב הותיק הבולגרי לגוטייה אונצ'לין הבלגי הצעיר. קוזמנוב שחקן טוב אבל לא נמצא בתקופה כל כך טובה. אני אוהב את הבלגי, שחקן עם ראלי מושלם, לדעתי ינצח. *הסימון: גוטייה אונצ'לין.
  7. נדיה פודורוסקה ביחס 1.90 אתחיל בעיקר מהסוף, הארגנטינאית מציגה טניס טוב לאחרונה בטח על חימר ומגיעה עם 5 ניצחונות מ-7 משחקיה האחרונים שבדרך היא זוכה במקסיקו בצ'אלנגר (טורניר סאן לואיס) שהיא מנצחת במהלכו גם את קוקיארטו האיטלקיה לעומת סינאקובה שלא שיחקה טניס כבר כחודש והמשחק האחרון שלה על חימר היה אי שם כמעט לפני שנה ברולאן גארוס בדיוק מהסיבה שהיא לא שחקנית חימר דגולה. אמשיך בזה שנדיה שחקנית חימר טובה ובכלל בכושר טוב בקריירה שלה. שתי השחקניות נפגשו כבר. הייתה זו נדיה שהביסה אותה 6-1,6-1 (זה לא היה כזה קל) בסין בספטמבר האחרון על המשטח הקשיח ואקבל אחלה ניסיון פה לקחת יחס שמן שהוא אפילו צודק. איך שלא הפכתי את התמונה הזו לא הבנתי את פשר פתיחת הליין. אקח את הארגנטינאית בתקווה שהיא תעשה את העבודה.
  8. טורניר מדריד ספרד חימר גברים Atp, משחק בין ברנבה זפאטה מיראלס הספרדי לאוגו קרביי הארגנטיני. מיראלס שחקן של 0 או 100. או שהוא מובס או שהוא מביס. יש לו ימים שלא הולך לו כלום ויש לו ימים שכל הפצצות נכנסות לו. קרביי שחקן יותר יציב לדעתי ויודע חימר ואני איתו. *הסימון: אוגו קרביי.
  9. אנדאה ואואסורי (157) vs פרן קומסנה (97) קומסנה מגיע אחריי זכיה בצ׳לנג׳ר אוויראס פורטוגל. האיטלקי מגיע אחריי משחק ענק נגד באוטיסטה אגוט בברצלונה שקיבל הזדמנות כלאקי לוזר. קצת לא מובן לי הליין ואסורי שחקן רשת מעולה סרב מאוד משמעותי לחימר אבל עדיין ההתעסקות שלו זה בעיקר בטניס הזוגות. קומסנה למרות הזכייה בפורטוגל ולמרות שהוא צעיר מבטיח בתוך הטופ 100 הוא מגיע לא בכושר שיא אבל אני חושב שחקן כזה שהוא חימריסט מובהק ממש הוא בקושי עולה על משטח ההארד קור שווה פה ליין של 3.5. מקצועית ואסורי כנראה ישחק המון על הסרב שלו יעלה לרשת בכל הזדמנות הבקהאנד שלו זה עקב אכילס שלו הוא מכה בקהאנד יד אחת ממש גרוע אחד הבקהאנדים הגרועים בסבב בגלל זה הוא משחק המון סלייס. אם קומסנה יבוא טוב מהפתיחה וישחק רק על הבקהאנד של ואואסורי הוא יוכל להוציא תוצאה במיוחד שהוא מגיע במומנטום של זכייה בצ׳לנג׳ר נחשב, קומסנה לא שחקן הכי יציב אז לא רציתי לקחת אותו בישיר יש פה פלוס יציב שווה לנסות אותו בפלוס פרנסיסקו קומסנה +3.5 משחקונים ביחס 1.65
  10. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 מאסטרס מדריד

מריה טימופיבה הצעירה שחקנית מעולה היא שחקנית חימר מצויינת. השחקנית בת ה 20 זכתה שנה שעברה בסוף עונת החימר בטורניר בודפשט שהיא בת 19 בלבד. היא פתחה טוב את 2024 באמצע הגיעה ירידה שלה ביכולת כולל הפסד אחד בבוגוטה לסוריבאס טורמו. פיונה פרו זאת חידה אחלה שחקנית שאתה לא יודע מה תקבל ממנה על המגרש שחקנית של מצבי רוח, טימופיבה לא שחקנית כזאת היא יציבה יותר לדעתי פרו המנוסה נגד דור העתיד היציב יותר, אני הולך עם טימופיבה שזכתה שנה שעברה בבודפשט הראתה יכולות גבוהות על החימר טורניר. מדריד מאוד יוקרתי מאסטרס בעל חשיבות עליונה לקראת הגראנד סלאם ברולאן גארוס לדעתי מריה תעבור שלב יש לה יכולות גבוהות מאוד על החימר מריה טימופיבה נצחון ביחס 1.6 בהצלחה חג שמח לכל בית ישראל לחיילי צה״ל בגבולות ושחטופיני יחזרו אמן במהרה
  11. טניס טורניר מדריד לוקאס פוי נגד טיאגו מונטיירו המשחק נערך על מגרש חימר הברזילאי אנדרדוג אבל על חימר הוא לא פרייאר בכלל ולדעתי יחזור לנצח אחרי 2 ההפסדים האחרונים על מגרש החימר הוא יותר טוב
  12. טורניר מדריד ספרד חימר גברים wta, משחק בין מריה אוסוריו סראנו הקולומביאנית לאולגה דנילוביץ' הסרבית. סראנו זכתה עכשיו בטורניר בוגוטה בארצה ויכולה להיות אצלה ירידת מתח. דנילוביץ' שחקנית חימר מצויינת ולדעתי יכולה לנצח. שווה נסיון ביחס גבוה. *הסימון: אולגה דנילוביץ'.
  13. הוגו גאסטון יפגוש את חמד מדיידוביץ (שחקן שאני מאוד אוהב) למשחק הכי מותח לטעמי היום (יותר מהמשחק של דומיניק תיאם). שני השחקנים שהם דור העתיד של המשחק כרגע באותו המוד הם לא הכי פוגעים על כל המשטחים, אבל יאמר לזכותם שכל משחק נמתח את הקצה בדרך כלל הם שחקנים שנכנסים לשלושה מערכות. חמד אחריי פציעה לא קלה, גאסטון לא בכושר טוב בכלל אבל כל משחק שלו נמתח לכל אורכו. שני שחקנים צעירים מי שאמורים להוביל תטופ 100 בשנים הקרובות לדעתי יהיה משחק פגז קשה מותח שיכניס אותנו לאובר מעל/מתחת 22.5 - מעל 22.5 משחקונים בהצלחה חברים מקווה להמשיך תתקופה הטובה יחד איתכם ועם המשכפלים
  14. טורניר מדריד ספרד חימר גברים Atp, משחק בין לוקאס פוי הצרפתי לטיאגו מונטיירו הברזילאי. פוי שחקן טוב אבל סבל מהרבה פציעות בשנים האחרונות ולא מרשים אותי כל כך מאז שחזר. מונטיירו שחקן מנוסה, שמאלי עם פורהנד קטלני לדעתי מנצח היום. *הסימון: טיאגו מונטיירו.
  15. לפעמיים אתה אומר כמה שחקן יפסיד לאותו יריב, אבל במיקרה שלפנינו זה כבר לא מיקרי לתאי סון יש מחסום נגד סנדגרן אפילו על החימר שהם נפגשו לפני שבועיים סוף סוף לקח תאי סון מערכה לסנדגרן ועדיין לא הצליח לנצח וסנדגרן עשה מהפך מפיגור 1-0 חזר על תאי סון וניצח. לדעתי במיקרה הנוכחי שסנדגרן מוביל 4-0 ראש בראש זה פשוט מחסום שתאי סון יצטרך לחפש מקום אחר לשבור תמעצור הזה במיוחד בטורניר שסנדגרן היה אלוף עליו בשנת 2017. אני אוסיף שכל הנצחונות של סנדגרן על תאי סון היו על אדמת ארה״ב וגם הפעם פה בסוואנה אני חושב שתאי סוו לא יצליח לשבור תמחסום נגד סנדגרן הוותיק שפשוט מאוד אוהב לנצח את בן ארצו על אדמה אמריקאית. טניס סנדגרן נצחון ביחס 1.6
  16. אין הרבה זמן לא שמתי לב לשעת המשחק המוקדמת , וינולאס מנוסה יותר ושחקן חימר טוב יותר משוורצמן ניצח אותו פעמיים בשני המפגשים האחרונים לדעתי היחס כאן היה צריך להיות הפוך , מול הקהל הביתי הספרדי יעשה את העבודה ויעבור סיבוב אלברט ראמוס וינולאס ניצחון - יחס 1.85 בהצלחה לכולם
  17. זריז, תיכף מתחיל, עוד ניסיון עקיצה באחלה יחס, טורניר מדריד ספרד חימר גברים Atp, משחק בין עבדאללה שלבייה הירדני לויט קופריבה הצ'כי. קופריבה שחקן מצויין גם על חימר אבל נמצא בתקופה לא טובה. שלבייה שחקן צעיר ומוכשר, שמאלי, גדל באקדמיה של נדאל בספרד, כבר ניצח את קופריבה על קשיח שנה שעברה, לדעתי יכול לנצח היום. *הסימון: עבדאללה שלבייה.
  18. מה שקרה לקלרה טאוסון אתמול בגמר טורניר אויראס בפורטוגל פשוט מדהים! אבל אני אישית בונה על המיקרה הזה לטובתנו לטובת הסימון שלנו פה. קלרה שיחקה אתמול נגד למנש בגמר בפורטוגל קרוב ל 3 שעות השחקניות כמעט נפלו מהרגליים. טאוסון הייתה בפיגור 5-0 מערכה שנייה שהיא כבר בפיגור מערכה הצליחה לחזור אבל עדיין הפסידה תמשחק! לדעתי זאת מכה מורלית קטלנית לבטחון של הדנית ששיחקה 3 שעות בסיום המשחק לא היה לה זמן להתאארגן והיא כבר צריכה להיות על המטוס בדרך למדריד למשחק שלה היום נגד סמרקובה. הדנית עייפה מותשת אחריי קרב של 3 שעות הבטחון שלה לדעתי נפול אחריי מה שקרה לה שם ויש פה הזדמנות אולי לתפוס אותה קצת עייפה מותשת ולא ערנית. היא נפגשה פעמיים עם סמרקובה בעבר ובשני הפעמיים היא ניצחה אותה ללא עוררין אבל היום לדעתי הסיפור יהיה אחר סרמקובה קיבלה פה אחלה הזדמנות לתפוס את הדנית ואני חושב שהיא גם תצליח סוף סוף להחזיק משחק נגדה, אני אוסיף שסרמקובה גם בכושר טוב מאוד לאחרונה נקווה שלא תאכזב והסלובקית תשחק שח מט טוב מול הצוות של הדנית. רבקה סרמקובה +3.5 משחקונים ביחס 1.7
  19. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 ברצלונה גמר הזוגות

מולטני/גונזלס vs נייס/זליינסקי פעמיים נפגשו שני הזוגות האלה בעבר, פעמיים ניצחו מולטני/גונזלס וגם בשני המפגשים האלו הם הגיעו כאנדר דוג. נייס/זליינסקי הם הזוג הבכיר יותר אין ספק אבל ויש אבל ענק מולטני/גונזלס ניצחו אותם כבר פעמיים בשנת 2023 על ההארד קור וגם בטורנירים יוקרתיים. אבל הנתון החשוב ביותר זה הנתון הבא כל הטורניר מהסיבוב הראשון מולטני/גונזלס מגיעים כאנדר דוג מוחלט לכל משחק שלהם ויש סיבה הם שיחקו נגד הזוגות הכי טובים בעולם והדיחו את כל המועמדים הבטוחים לזכייה זוגות שמדורגים בטופ 10 ואפילו הפסידו רק מערכה אחת!! לאחד הזוגות הבכירים בעולם זה קרה בחצי גמר. הם ניצחו זוגות כמו קולהוף/מקטיץ זוגות בכירים כמו ארוואלו/פאביץ פשוט טורניר פנטסטי של מולטני/גונזלס. נייס/זליינסקי התקשו כל הטורניר גם נגד זוגות אקראיים שחקני יחידים שהתחברו אך ורק לטורניר הנוכחי. מולטני/גונזלס אחלה זוג משחקים פצצה כרגע על החימר מדיחים את כל הפייבוריטים לזכייה הפסידו רק מערכה אחת וניצחו בעבר פעמיים את היריבים שלהם היום. לדעתי מולטני/גונזלס יניפו גביע יוקרתי אחריי המון נסיונות לדעתי הפעם זה שלהם הם פשוט משחקים כרגע בנחישות אדירה. מולטני/גונזלס מניפים גביע ביחס 1.75
  20. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 הגמר הגדול - BARCELONA 500

לקחתי מוקדם לדעתי היחס התאזן עד הגמר האם סוף סוף ה ACE MAN מנורווגיה ישבור את קו המים שלו ויקח טורניר 500? האם ציציפאס אחריי שני גמרים בברצלונה סוף סוף יניף פה גביע? המאזן ראש בראש בין שני היריבים 4-2 ליווני. לפני שבוע נפגשו שני השחקנים בגמר במונטה קרלו נגמר חד צדדי לחלוטין לטובתו של סטף. היווני עשה כבר שני גמרים בברצלונה ולא הצליח להניף עדיין גביע, קספר מעולם לא זכה מעל טורניר 250 למרות שהיה בהמון גמרים כולל של גראנד סלאם. החימר בברצלונה והתנאים שונים ממונאקו ולדעתי זה יהיה ממש חשוב מחר במשחק הגמר, החימר בבארסה קשה הרבה יותר והכדור בתזוזה במעוף לא עולה גבוהה ווהכדורים מגיעים מהר הרבה יותר זה משחק לטובתו של רוד שלא הפסיד עד עכשיו מערכה אחת בטורניר המון בגלל סגנון החימר והתנאים שהם משחקים לטובתו, היווני הראה המון חולשות פה בברצלונה יש סיבה שהוא לא הצליח להניף פה עדיין גביע, וקספר קספר זה הסיפור פה! ניצח סוף סוף את דגוקוביץ במונטה קרלו הראה אופי שם ענק עכשיו עושה גמר בברצלונה בטורניר 500! אם קספר רוד לא יניף כבר גביע מעבר ל atp 250 כנראה שכל הקריירה שלו תמשיך להיות תקועה שחקן כמו קספר רוצה לזכות בגראנד סלאם בטורניר מאסטרס ובשביל זה חייב להתחיל לשבור את המחסום ולזכות כבר בטורניר נחשק. יצא לי לראות את כל הטורניר פה בברצלונה לדעתי קספר יותר ממוכן להניף גביע ההשפלה שלו מול היווני במונטה קרלו הוא לקח אותה קשה לדבריו אם לא הפעם אם לא מול שחקן שאתה יודע ומכיר כולל הצוות שלך תחולשות שלו אם לא עכשיו אז מתי? לדעתי זה הזמן של ה - ACE הנורווגי לקחת סוף סוף טורניר יוקרתי ולקפוץ כבר למגרש של הענקים זה המקום זה הטורניר וזה חייב להיות הזמן אפשר לראות בעניים של קספר גם הוא יודע הוא לא הופך צעיר יותר למרות שהוא לא מבוגר אבל בטניס הזמן רץ רץ כלום לא מחכה לך והוא חייב כבר לעשות תוצאה ולדעתי הפעם זה של קספר והוא יכנס למים העמוקים וירים תצפיות מעצמו הוא כל כך רוצה ויש פה הזדמנות פז. לדעתי הפעם זה של הנורווגי קספר רוד מניף גביע ביחס 1.85
  21. טורניר ברצלונה ספרד חימר גברים Atp, משחק בין סטפנוס ציציפאס היווני לדושאן לאיוביץ' הסרבי הותיק. ציציפאס בכושר מצויין, סוגר כבר 8 נצחונות ברצף אבל הוא פוגש היום שחקן חימר מעולה ומנוסה שגם הוא בטורניר מצויין ולדעתי יעמוד בפלוס שנתנו לנו. *הסימון: דושאן לאיוביץ' +4.5.
  22. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 טורניר טלהאסי

קלווין האמרי לא שחקן יציב בשיא שלמותו שחקן שיכול לתפוס יום ולהציג אחלה טניס אבל שהוא לא פוגע זה קשה, אבל פה בטלהאסי משהוא ניראה מושלם אצלו להגיע לחצי גמר צ׳לנג׳ר זה משהוא שהוא חייב לקחת ב 2 ידיים במיוחד על חימר שעליו הוא יעיל יותר. ברגס שחקן טוב יציב עושה צרות לפעמיים לשחקנים מדורגים גבוהה שחקן יעיל מאוד ארגז כלים קטלני. שני השחקנים נפגשו כבר על חימר נגמר צמוד צמוד בשלושה מערכות. לא רציתי להסתכן עם שחקן כמו האמרי בפלוס אני מאמין שהוא יחזיק טוב תמשחק אבל אם נכנס למערכה שלישית אחריי שהוא היה ביתרון זה יכול להגמר לא הכי טוב אז אני עם האובר פה קלווין vs זיזו ברגס מעל/מתחת 21.5 - מעל 21.5 משחקונים
  23. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 חצי גמר שטוטגרט - 🔥

קוסטיוק בשבוע חלומי הכי טוב בקריירה שלה. המכונה האוקראינית השחקנית הכי מאיימת ומפחידה בסבב זאת שאף אחת לא רוצה להפגש מולה באמת ספרטנית מהסוג הכי מפחיד ומרתיע תשחק נגד וונדרושובה אלופה שחקנית על מחזיקת תואר גראנד סלאם מווימבלדון. חצי גמר קטלני קוסטיוק מנצחת 2 שחקניות טופ 10 בטווח של יומיים! זה משהוא שלא קורה בדרך כלל בסבב הנשים ובטוח שלא קרה בשנים האחרונות, האוקראינית הדיחה 2 פייבוריטיות לזכייה את קוקו ואת קינון ז׳אנג פשוט תצוגת תכלית מרשימה. הצ׳כית למרות הנצחון על סבאלנקה למרות שהיא חימריסטית מעולה היא בתקופה לא טובה ממש לא טובה חצי שנה כמעט שהצ׳כית לא מצליחה לייצר רצף של שלושה נצחונות כולל הפסדים לשחקניות מחוץ לטופ 20, האומנם הצ׳כית מראה בטורניר הזה מאיזה חומר היא עשויה אבל בצד השני יש פשוט שחקנית קטלנית שאני אישית טענתי פה בפורום לפני שנתיים שהיא שחקנית טופ 5 והיא בדרך הבטוחה למקום הזה. קוסטיוק שחקנית על תנו לה תבטחון תנו לה שקט והיא ״תקרע״ לגזרים כל מה שמגיע מולה תראה אופי מה שמאפיין אותה בטונוצ מול כל מה שמגיע מולה כולל 2 נצחונות בשלושה מערכות על 2 שחקניות טופ 10 פשוט שחקנית מטורפת שלדעתי גם תניף גביע גם אם היריבה שלה תיהיה המכונה מפולין אישית אני חזק עם האוקראינית היום מרתה קוסטיוק נצחון ביחס 2.25
  24. itayZ

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 Struff Jan-Lennard

טניס גברים מינכן גרמניה פליקס אליאסים נגד יאן סטרוף הסימון : יאן סטרוף רבע גמר טורניר מינכן מגרש , פליקס עבר את מרטר ודניאל, סטרוף עבר את ואן דם פליקס אולי מתחיל לחזור לעצמו אבל עדיין לטעמי לא צריך להיות פה פייבוריט , סטורף במגרש "הביתי" שלו חושב סטרוף מנצח פה בהצלחה
  25. דאבל טניס מהטורנירים של בוקרשט וברצלונה. - משחק ראשון: שעה 12:45, טורניר בוקרשט חימר גברים Atp, ז'ואו פונסקה הברזילאי הצעיר והמוכשר שהפתיע אתמול את סונגו האיטלקי ינצח את ראשון אלבוט המולדבי שהתקשה אתמול מול קובצ'ביץ' שהוא שחקן חימר די חלש. יחס 1.55. - משחק שני: שעה 15:45, טורניר מינכן גרמניה חימר גברים Atp, כריסטיאן גארין הצ'יליאני ינצח את אלכס מיכלסן האמריקאי שלא קשור לחימר. יחס 1.25
  • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות