קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'טניס'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. רינקי הייקטה (78) vs לוקס פוי (273) הצרפתי שמתחיל לחזור לעצמו אחריי העדרות ארוכה חוזר לכושר מציג טניס טוב עושה כמה צ׳לנג׳רים תוצאות מעולות לאט לאט חוזר לבמה המרכזית. הייקטה הכוכב האוסטרלי שחקן מעולה מה שמאפיין אותו זה לחימה הוא קטן ופייטר יש לו שחקן בקליבר גבוהה כמו פוי זה לא יהיה קל אבל לדעתי משחק של 3 מערכות. שני לוחמים על כרטיס לגמר המוקדמות אחד בכושר הרבה זמן השני היה מהטופ של הטניס לפני הפציעה, לדעתי יהיה פה קרב עקוב מדם הייקטה vs פוי - מעל 22.5 משחקונים ביחס 1.7
  2. שינטו מוצ׳יזוקי (147) vs דייגו שוורצמן (127) שוורצמן גמור אין לו בטחון הוא משחק רע הוא מגיע למשחקים ללא טיפת חשק הוא כבר לא מקבל כרטיסים חופשיים עד כדי כך שהוא צריך להאבק במשחקי מוקדמות בשביל להכנס לטורניר הבטחון שלו בריצפה ועוד הוא קיבל יריב כזה קשה במשחק הראשון של המוקדמות. הארגנטינאי מפסיד את כל המשחקים שלו מאז פתיחת העונה על כל המשטחים לשחקנים שמדורגים מחוץ לטופ 200 שוורצמן איבד כל חשק למשחק. שינטו אחלה שחקן בסוף עונת 2023 ניצח שחקנים כמו טיילור פריץ אצ׳ברי אלכסיי פופירין כולם בתוך הטופ 30. הבוקיז כבר המון זמן ממשיכים לתת לשוורצמן כבוד אבל הוא פשוט כבוי כפתור האון אופ שלו מכובה והיום הוא קיבל שחקן צעיר רעב וכל סיבוב פה זה המון כסף וניקוד כמעט כמו גראנד סלאם. אני חושב שהיפני לא יתן כלום חינם לשוורצמן והאמת שבמצבו של הארגנטינאי לא צריך הרבה לנצח אותו רק לבוא מנטלית חזק והיפני הוכיח שהוא יודע להגיע למשחקים הגדולים. אני עם היפני היום לא רק בגלל שהוא צעיר ורעב הרבה מההימור פה זאת החולשה של שוורצמן הוא פשוט משחק רע ממש רע ואם הבוקיז ממשיכים לתת לו כבוד אני ממשיך במגמה ההפוכה ואני נגדו היום כבר הרבה זמן וזה השתלם אין שום סיבה לעין ששחקן חזק מהקו האחורי כמו שינטו עם עתיד מזהיר לא ינצח שחקן עם חוסר בטחון כל כך גדול של שוורצמן. שינטו מוצ׳זיקו נצחון ביחס 2.25
  3. חריף אש

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 אינדיאן ווילס 🌶🔥

טורניר אינדיאן ווילס ארה"ב גברים קשיח Atp, משחק בין סומיט נגאל ההודי הותיק לסטפן דוסטניץ' האמריקאי הצעיר בן ה22. אז ככה, נגאל שחקן מצויין אבל לא הכי יציבי ולפעמים נוטה לזרוק מערכות כשלא הולך לו, פוגש נער אמריקאי חזק וגבוה (1.88 ס"מ) שאני מודה שלא הכרתי לפני כן אבל על פי התוצאות שלו ועל פי הצפייה בו שחקן לא רע בכלל, משחק רק על קשיחים וניצח שחקנים טובים ויש לנו פלוס נחמד עליו ולדעתי הוא יחזיק אותו. *הסימון: סטפן דוסטניץ' +4.5.
  4. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 דאבל אינדיאן וולס

חמד מדיידוביץ׳ (119) vs הוגו גרנייה (146) הסרבי שמקבל סיוע ומאמן מנובאק דגוקוביץ פורע שטרות ומניף גביע בנקסט ג׳נריישן. היריב שלו גרנייה שחקן טוב אבל לא יציב בכלל.שני שחקני קו אחורי חמד עם טניס חכם יותר טכני יותר, שני השחקנים עם סרב יעיל מאוד. אני חושב שיהיה פה קרב עד הסוף 3 מערכות שילכו צמוד הסרבי לא שיחק כבר חודשיים באופן פעיל זה לא מצא חן בעניי בהתחלה, אבל היכולות של חמד הרבה יותר גבוהות ולדעתי בסוף המשחק ובנקודות החשובות זה יגיע לידי ביטוי חמד מדיידוביץ׳ נצחון ביחס 1.4 שרה ביילק (130) vs היילי בפטיסט (105) הדיבור על בייליק בת ה 18 כדבר הבא מפעל הייצור הצ׳כי לא מפסיק לייצר מכונות מלחמה למשטח הטניס, יש האומרים שמדובר בשראפובה הבאה. היילי המקומית דווקא בתקופה טובה למה ההתאחדות האמריקאית החליטה לא לתת לה כרטיס חופשי להגרלה הראשית כניראה חוסר היציבות שלה מדבר גם אלייהם. משחק של הדור הבא של טניס הנשים שרה יותר מרשימה היא מאוד חזקה מנטלית זה לא ילך לה קל למה בפטיסט תרצה להוכיח שהגיע לה wc אבל אני חושב שכרגע ארגז הכלים של ביילק גדול על האמריקאית. שרה בייליק נצחון ביחס 1.55 בייליק + מדיידוביץ׳ - נשלח דאבל יחס 2.2
  5. סוף סוף קוסטיוק מתחילה לפרוע שטרות, האוקראינית זאת שחקנית טופ 10 שרק מחכים לפריצה שלה קדימה והיא כבר כל הכוח בפנים. פגולה כבר ניצחה אותה פעמיים בעבר אבל זאת קוסטיוק אחרת חדשה צעירה ומה זה רעבה היא באה לאכול תעולם ולדעתי זה זמן קוסטיוק. פגולה לא נראת טוב לאחרונה למרות ההגעה שלה לחצי זה היה במאבק עם בלינקובה ונגד שחקנית עם טניס כמו שלה לדעתי האוקראינית הגיעה מאוד מוכנה ראיתי תמשחק שלה נגד פבלינצ׳וקובה היא רותחת וגם על אדמה בייתית היא אמורה לנצח לא אתפלא אם היא תקבל עידוד יותר מפגולה הבייתית אני מעריץ את פגולה מאוד אז אני גם מאוד אובייקטיבי פה מרתה קוסטיוק נצחון ביחס 2.45 בהצלחה ושבוע טוב חברימוס
  6. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 גמר טורניר סאן דייגו

מרתה קוסטיוק (34) vs קאטי בולטר (49) איזה משחק גמר ענק שני שחקניות עם טניס דומה חזקות מאוד מהקו האחורי רגלים יציבות חזקות מנטלית קיבלנו את הגמר הגדול ביותר שיכולנו לבקש. שני השחקניות מעולם לא נפגשו זה קצת מקשה על ההימור אבל נסתדר. הבריטית הפתיעה את כל עולם הטניס שהצליחה לעשות פה גמר היא גם קוטלת בדרך את כל הפייבוריטיות לזכייה כולל אמה נבארו הקטלנית את מאיה חדד המדורגת בטופ סיד מקום 2 ואת דונה וקיץ. האוקראינית מה יש להוסיף אחת השחקניות הכי טובות בעולם אני מת עלייה טניס יעיל מאוד חזק מנטלית עוצמתי פשוט שחקנית מושלמת. אני אפתיע היום אבל אני הבריטית גם שאין לה נסיון לעומת יריביתה אני עדיין איתה בגלל שמקצועית היא יותר יעילה נכון למשחק הזה היא גם יותר טרייה היא פשוט פירקה כל מה שזז עד לגמר הזה והפסידה רק סט אחד למאיה חדד העקשנית היא גם מדיחה שחקניות בטופ 20 בדרך. מרתה צעירה מעולה אבל היא השקיעה המון מאמץ נגד פבלינצ׳וקובה אני חושב שהבריטית טרייה יותר הסרב שלה מפחיד שהוא נכנס באחוזים טובים. בולטר זאת האיס וומן של סבב הנשים אי אפשר להבחין עלייה כלום לעומת היריבה שלה שמאוד אמוציונאלית אני חושב שבגמר כזה ענק לפני המיני גראנד סלאם באינדיין וולס בולטר תידע להשתמש ביתרונות הממש קטנים שיש לה ותניף גביע יוקרתי בפעם הראשונה. קאטי בולטר נצחון ביחס 1.7
  7. טורניר סנטיאגו, צילה. משטח חימר פדרו מרטינז (101) - ארתור פילס (44) סימון 1 ביחס 2.25 ניסיון קודם ללכת נגד פילס לא הצליח והוא ניצח במשחקו הראשון על חימר העונה. פדרו מרטינז הספרדי מגיע אחרי נצחון נגד דיאז אקוסטה הארגנטנאי ב3 מערכות. ולפני כן בסיבוב הראשון מנצח את פרסיסקו פזארו ב2 מערכות. בשנתיים הקודמות פה סיים אחרי סיבוב ראשון ושנה לפני כן זכה בטורניר הזה. פילס הצרפתי נחשב לכשרון עולה אבל יש לו פחות ניסיון על החימר לעומת פדרו מרטינז יריבו היום. מגיע למשחק אחרי שניצח ב2 מערכות את סייבות וויילד הברזילאי. אני חושב שהיחס הנמוך פה לטובת הצרפתי הצעיר לא ממש צודק. החשש שלי הוא הזמן על המגרש ששינהם בילו עליו כי מרטינז כבר שיחק מעל 4 שעות ופילס רק שעה פלוס. אני אלך על מה שנחשב להפתעה מבחינת היחס עם מרטינז והניסיון.
  8. טופס משולב ב600₪ טניס יורוליג אלכסנדר בובליק מנצח את יירי להצקה קרדיט לסראדה בצ'אט מכבי תל אביב מנצחת את אלבה ברלין אחרת אפשר לסגור את הבסטה וללכת לים במרץ פרטיזן בלגרד אחרי הפסד לבאיירן לא רואה את אוברדוביץ מפסיד שוב בבית לאנדולו בהצלחה
  9. טורניר דובאי איחוד האמירויות קשיח גברים Atp, משחק בין אלכסנדר בובליק הקזחי ליירי להצ'קה הצ'כי. למרות שאני שונא לגעת בבובליק, איתו או נגדו החלטתי להמר כאן. בובליק בסופו של דבר שחקן די מוגבל שבנוי בעיקר על הגשה. הגובה שלו מקשה עליו בראלי והוא די מסורבל. הוא נהנה מהרבה מזל בשני המשחקים הקודמים מול מאשאכ ומול גריקספור. היום הוא פוגש שחקן עם הגשה טובה, אומנם לא כמו שלו אבל הגשה טובה ועוצמה שעולה עליו לדעתי בראלי. מתי שהוא המזל צריך להגמר לבובליק, מעריך שזה יקרה היום. להצ'קה פייבוריט כאן ואני מסכים עם הבוקיז. *הסימון: יירי להצ'קה.
  10. טורניר דובאי איחוד האמירויות קשיח גברים, משחק בין דניל נדבדב הרוסי לאלחנדרו דווידוביץ' פוקינה הספרדי. מדבדב אתמול התקשה מאוד מול סונגו שלדעתי שחקן פחות טוב מפוקינה על קשיח. פוקינה אומנם לא מרשים כל כך כאן ואתמול התקשה מאוד סט ראשון מול מנסיק ששיחק פצוע אבל כשמסתכלים על הרקורד שלו מול מדבדב על קשיח בשנה החולפת רואים שיש לו איתו מצ'אפ לא רע. פעם אחת הפסיד ב5 גיימים ופעם אחת לקח לו סט. יש לנו כאן פלוס חביב של 4.5 על הספרדי ולדעתי שווה נסיון. *הסימון: אלחנדרו דווידוביץ' פוקינה +4.5 משחקונים.
  11. חריף אש

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 דאבל טניס

דאבל טניס מטורניר קיגאלי רואנדה ומטורניר דובאי. - משחק ראשון: טורניר קיגאלי רואנדה חימר גברים, שעה 09:45, מרקו טרונגלטי ינצח את אמיליין וויסין, יחס 1.30. - משחק שני: טורניר דובאי קשיח גברים Atp, שעה 14:25, סבסטיאן קורדה ינצח את בוטיק ואן דה זנדשלופ, יחס 1.30.
  12. טורניר סנטיאגו צ'ילה חימר גברים Atp, משחק בין פאקונדו דיאז אקוסטה הארגנטיני לפדרו מרטינז הספרדי. השניים נפגשו ב2020 בארגנטינה שם ניצח מרטינז 2:0 קליל. מאז עשה אקוסטה התקדמות גדולה והוא נמצא בשיא הכושר והיכולת שלו כרגע ופייבוריט בצדק. אבל מרטינז שועל קרבות ותיק על החימר ונמצא גם הוא בכושר טוב, לדעתי לא ישמש תפאורה היום ויתן קרב. משחק של אובר משחקונים לדעתי. *הסימון: מעל 22.5.משחקונים.
  13. חריף אש

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 דובאי: הלו יאקוב

התלבטתי אם לגעת כאן, מקווה שלא אצטער. טורניר דובאי איחוד האמירויות קשיח גברים Atp, משחק בין יאקוב מנסיק הנער הצ'כי בן ה18 לאלחנדרו דווידוביץ' פוקינה הספרדי. מנסיק ממשיך בכושר החלומי שלו כשהגיע לגמר בדוחא ועבר בסיבוב הראשון בדובאי את צ'וריצ'. פוקינה ניצח את מרוזסאן. השניים נפגשו בדוחא שם ניצח מנסיק 2:0. אז נכון היחד עבר תקופה עמוסה וקשה לנצח את אותו שחקן פעמיים תוך זמן קצר אבל הוא הוכיח בקאמבק ובנצחון על צוריצ שהוא עשוי מחומר של גדולים. לקחתי +1.5 בתקוה שיקח לפחות סט היום מה שיעזור לפלוס. נקווה שנגיד בסוף "הלו יאקוב" ו "אוי אוי אוי דווידוביץ'" *הסימון: יאקוב מנסיק +1.5.
  14. אלברט ראמוס וינולאס - הספרדי הוותיק יתמודד מול הוגו דילאן מבוליביה לקרב שצריך ללכת צמוד.. 2 השחקים לא הכי עיקביים בתוצאות שלהם ולשניהם סיכויים דיי שווים לנצח תמשחק הזה אבל הספרדי הוותיק שחקן עם המון נסיון מוביל בצורה מוחצת 3-0 במפגשי העבר ואני חושב שהוא מסוגל להמשיך בקו הזה גם במפגש הקרוב.
  15. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 דובאי - מרטון פוצ׳ביץ׳

מרט פוצ׳ביץ׳ (77) vs יירי להצ׳קה (36) הצעיר הצ׳כי אחרי פתיחת עונה קטלנית לא מציג טניס יציב הוא מפסיד 2 משחקים רצופים ולא הציג תטניס שמאפין אותו, הצ׳כי הפסיד באוסטרליה למיכלסן הפסיד לרידרקנש במארסיי, ולהורקאש ברוטרדאם. ההונגרי היריב שלו שחקן קשוח ולמרות הדירוג שלו הוא שחקן יציב הטניס שלו לא משתנה הוא יודע להביא את עצמו למשטח כל משחק מחדש. מרטון עובר כבר שני סיבובי מוקדמות, הצ׳כי אם לא יתפוס יום מצויין ולאחרונה הוא מציג בדיוק הפוך יהיה לו מאוד מאוד קשה לעבור את ההונגרי. שני השחקנים אוהבים לשחק בטורנירים במזרח התיכון אבל לדעתי הנסיון של פוצ׳וביץ׳ על המשטחים האלה במדינות הערביות יכול להביא לו תסיבוב הבא. הצ׳כי לא במייטבו חתיכת הזדמנות להונגרי שכבר היה במעמדים כאלה יוקרתיים לחזור לנשום אוויר פסגות מרטון פוצ׳ביץ׳ +2.5 משחקונים ביחס 1.6 זרקתי כמה לירות על פוצ׳ביץ׳ ישיר בהחלט אפשרי אבל הסכום הגבוהה בפלוס שמחזק מאוד במשחק כזה
  16. טורניר סנטיאגו צ'ילה חימר גברים Atp, משחק בין פרנסיסקו קומסנה הארגנטיני לחואן פבלו ווריאס הפרואני. שני שחקני חימר טובים, השניים נפגשו בשנת 2022 בטורניר טיגרה בארגנטינה, שם ניצח ווריאס 2:0. היום נראה שווריאס בכושר קצת פחות טוב ולדעתי יתקשה יותר מול הארגנטיני ויתפתח משחק ארוך שילך לאובר. *הסימון: מעל 22.5 משחקונים
  17. יאניק האנפמן (50) vs מנואל סרונדולו (161) מה קורה לארגנטינאי הצעיר לא מובן מהטופ של החימר שיחק טוב על ההארד קור הדרדר בשנה האחרונה אבל את שנת 2024 יחסית פתח טוב הוא גם עוד צעיר הוא יתקן את זה בהמשך. הגרמני גם בתקופה רעה מפסיד לשחקנים מחוץ לטופ 100 גם על החימר שהוא מאוד אוהב. שני השחקנים נפגשו פעמיים המאזן 1-1. התלבטתי מאוד או לקחת את הפלוס של סרונדולו בגלל שהוא כבר עבר שני סיבובי מוקדמות אבל החלטתי ללכת על האובר בגלל שלאחרונה הוא מתקשה עם שחקנים בטופ 50. פעמיים ששני אלה נפגשו והמשטח העלה עשן כל משחק הופך לקרב לדעתי כושר לא טוב של שנייהם השבירות לא יגיעו כל כך מהר אני חושב שיהיה משחק עקוב מדם סרונדולו vs האנפמן - מעל 22.5 משחקונים 1.7 בהצלחה
  18. טורניר אוסטין ארה"ב קשיח נשים wta, משחק בין דריה סמניסטיה הלטבית בת ה21 לויקטוריה חימנז קסינצבה מאנדורה בת ה18. האנדורית שחקנית טובה ונחשבת לכישרון צעיר בטניס הנשים אבל היא חסרת עוצמה והגשה חלשה ונוטה לבצע הרבה שגיאות כפולות. סמניסטיה, נמצאת בכושר מצויין, לדעתי תנצל את החולשות של חימנז ותנצח מעל הליין. *הסימון: דריה סמניסטיה -4.5.
  19. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 דובאי - נגאל vs סונגו

סאמיט נאגל (97) vs לורנצו סונגו (49) איזה סיפור ההודי בן ה 26 מביא איתו למשטח. הוא היה במשבר כלכלי וקיבל עזרה מאוהדי טניס בעולם ותמיכה מהסבב, אבל כנראה זה העיר אצלו משהוא, המחבט מספר 1 של הודו פשוט נכנס לזון מטורף מאז נכנס למשבר (כבר יצא ממנו) עשה סיבוב שני באוסטרליה אחריי שעבר מוקדמות הדיח את בובליק שחקן טופ 50 בדרך, עשה גמר בצ׳לנג׳ר הלסינקי בסוף עונת 2023, ובתחילת 2024 נכנס לרצף מטורף של נצחונות כאשר הוא זוכה בצ׳לנג׳ר צ׳נאי ועושה חצי גמר בבלנגור, ההודי פשוט לקח את עצמו בידיים ופעם ראשונה בקריירה נכנס לטופ 100 בתקווה להחזיק מעמד. היריב שלו האיטלקי אין מה להוסיף משחק רע ממש רע תקופה גרועה זה כבר המון זמן, מה שמחזק לי תבחירה גם זה שסונגו מצליח להתמודד עם שחקנים ברמה שלו ומטה לכיוון הטופ 20 אבל מאוד מתקשה עם שחקנים כאשר הוא מגיע פיייבוריט זאת תקלה שהוא סוחב על עצמו מאז כניסתו לסבב ולדעתי זה עושה תהימור הזה מעט חזק יותר. אני לא משלה את עצמי ולא אף אחד סונגו זה השחקן היעיל פה בהחלט, אבל ההודי שקיבל wc (כרטיס חופשי) להגרלה של טורניר כל כך יוקרתי זאת הזדמנות של פעם בקריירה הוא חייב חייב לנצל את זה הוא גם קיבל יריב בהחלט שהוא יכול לתת לו פייט. נאגל vs סונגו - מעל 22.5 משחקונים ביחס 1.65
  20. חריף אש

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 דאבל טניס מדובאי

דאבל טניס מטורניר דובאי איחוד האמירויות קשיח גברים Atp, שני שחקנים צרפתים פייבוריטיים שלדעתי ינצחו. - משחק ראשון: שעה 12:00, משחק בין גאל מונפיס להוגו הומברט. מונפיס ניצח לפני כשבוע בצורה מרשימה את הומברט בדוחא 2:0 קליל, היום אני חושב שהומרט ינצח ונקום ספורטיבית במונפיס במשטח מהיר יותר מדוחא שיותר מתאים לו. יחס 1.30. - משחק שני: שעה 13:05, משחק בין לורנזו מוסטי לארתור קזאוקס. קזאוקס בכושר טוב יותר ומרשים יותר על המשטח הקשיח וינצח לדעתי. יחס 1.30.
  21. מקסימיליאן מרטרר- הגרמני יתמודד מול אוקונל האוסטרלי למשחק שצריך להיות שקול.. הגרמני סבל מכושר גרוע בתקופה האחרונה אבל נראה שהוא העלה את רמת הכושר והביצועים שלו במשחקים האחרונים.. אוקונל הפסיד 6 מתוך ה10 האחרונים והוא לא צריך להיות פייבוריט כזה גדול במפגש הזה.. אני חושב שיהיה משחק צמוד ושקול שילך למערכה שלישית ששם תיהיה אפשרות לגרמני לנצח תמשחק.
  22. טורניר דובאי המאזן בינהם 1:1 דניס מגיע למשחק הזה אחרי טורניר רוטרדהם מאירופה, הפסיד למונפיס ב2 שוברי שוויון. מנגד אנדי מארי מגיע לטורניר הזה אחרי 2 סיבובים בדוחא, הפסיד למנסיק ב3 מערכות הצ'כי שהציג טניס מצויין והגיע עד הגמר. אנדי מארי בעבר זכה הטורניר הזה. דניס שיחק בדובאי לפני שנתיים והגיע עד מעמד חצי הגמר פעמיים ברצף. אנדי שחקן שלא מוותר ויש לו את הניסיון, שני השחקנים בכללי לא בכושר פנטסטי אבל המשחק היום די שוויוני לדעתי. אני אלך עם הניסיון של אנדי בתקווה שיציג טניס טוב. יחס1.75 באתר המועצה. שירד בזמן כתיבת שורות אלו.
  23. רינקי הייג׳יקטה (79) vs אלכס קובאצ׳ביץ׳ (100) האמריקאי בכושר מעולה למה הייקטה פייבוריט פה אישית לא מבין נכון הוא ניצח אותו רק עכשיו האמריקאי אבל עדיין על סוג המשטח הזה והמשחק הענק שהוא נתן נגד ציציפאס לדעתי האמריקאי אחריי קרב עיקש יעבור שלב אלכס קובאצ׳ביץ׳ נצחון ביחס 1.7 בהצלחה
  24. דריה סביל (148) vs לינדה פרובריטובה (112) הילדה הצ׳כית הדור הבא של הטניס העולמי כנראה אחת מהגדולות שיהיו בסבב כרגע מתקשה מאוד אחריי סדרת פציעות החלפת מאמנים מתקשה לחזור לתלם אבל העתיד שלה כניראה טופ 10 אבל לא עכשיו. סביל הארנבת הזריזה מאוסטרליה בען השחקניות העקשניות והיעילות בסבב. לדעתי הארנבת מאוסטרליה תנצח פה ולמרות שהיחס לא מחמיא לטעמי כרגע הצ׳כית לא תסתדר עם המהירות והסרב היעיל שלה דריה סביל נצחון ביחס 1.6
  25. דלמה גלפי (134) vs מאי הונטמה (118) גמר המוקדמות בטורניר היוקרתי בסן דייגו. ההונגריה בכושר טוב פתחה טוב תעונה. היריבה שלה גם בכושר טוב. שני השחקניות לא מרבות לייצר רצף נצחונות אבל הן עקשניות ולמרות שהמיקום לא מחמיא להן לדעתי יהיה פה קרב רציני על מקום בסיבוב הראשון. גלפי vs הונטמה - מעל 21.5 משחקונים יחס 1.7
  • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות