קפוץ אל תוכן
שלח טופס
עדכון הנהלה: אנחנו מטפלים בתקלה רוחבית, נא סבלנותכם.

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'טניס'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. טורניר צ'לנג'ר ג'ירונה ספרד חימר גברים, משחק בין הנריק רושה הפורטוגלי הצעיר לכריסטיאן גארין הצ'יליאני. גארין שחקן חימר מצויין אבל לא נמצא בתקופה טובה וצובר בעיקר הפסדים. רושה נמצא בכושר מצויין, זכה רק לאחרונה בטורניר מורסיה ולדעתי יכול להקשות על גארין ואולי להפתיע. *הסימון: הנריק רושה +3.5.
  2. טורניר צ'לנג'ר נאפולי איטליה חימר גברים, משחק בין פרנססקו מאסטרלי האיטלקי לפייר יוז הרברט הצרפתי. אז אחרי שתפסנו את מאסטרלי ביחס יפה מול צ'קינאטו, לדעתי מאסארלי עדיף גם על החימר מהרברט שהוא שחקן קשיחים ובעיקר אולמות טוב ולמרות שגם חימר הוא יודע לשחק זה לדעתי לא המשטח שהוא מצטיין בו. מאסטרלי היה מצויין מול צ'קינאטו והוא מעט פייבוריט גם בעולם בעוד בווינר היחסים שקולים. *הסימון: פרנססקו מאסטרלי.
  3. טורניר צ'לנג'ר ג'ירונה ספרד חימר גברים, משחק בין ברנבה זפאטה מיראלס הספרדי לבנג'מין חסאן הגרמני/לבנוני. אני מאוד אוהב את חסאן על החימר, שחקן מצויין לדעתי אבל הוא פוגש היום שחקן ספרדי מנוסה שאומנם לא נמצא בכושר טוב אבל ניצח בסיבוב הראשון את רוקה בטאלה הספרדי שהוא שחקן בסגנון של חסאן. לאחר התלבטות החלטתי לקחת אובר משחקונים בליין הנמוך יחסית שנתנו לנו. משחק שלדעתי יכול ללכת לטייברייקים ול3 סטים. *הסימון: אובר 21.5 משחקונים.
  4. טורניר ג'ירונה ספרד חימר גברים, משחק בין שני שחקנים ספרדים: ניקולאס סנצ'ז איזקויירדו ופאבלו יאמאס רואים. לדעתי רואים שחקן טוב יותר וינצח נצחון משכנע. הליין גבוה לי מידי, אני אנסה 2:0. *הסימון: פאבלו יאמאס רואים 2:0.
  5. דאבל טניס מטורנירי החימר של נאפולי וג'ירונה. שני המשחקים ב10:45. - משחק ראשון: טורניר צ'לנג'ר נאפולי איטליה חימר גברים, פיליפ קראינוביץ' הסרבי בתקופה מזעזעת וסופר בעיקר הפסדים, מיכאל חירטס הבלגי בתקופה טובה מאוד ועשה שני נצחונות יפים בסיבובים הקודמים. אבל קראינוביץ' שהדרדר למקום ה446 בעולם בבסיסו שחקן טופ וחירטס שחקן צ'לנג'ר בעיקר. אני חושב שקראינוביץ' ירצה לעשות עונת חימר טובה ועשה הכנה טובה לטורניר. ואם זה כך הוא אמור לנצח. *הסימון: פיליפ קראינוביץ' ביחס 1.35. - משחק שני: טורניר צ'לנג'ר ג'ירונה ספרד חימר גברים, משחק בין מארק לאג'אל האסטוני הצעיר לגסטאו אליאס הפורטוגלי. לאג'אל שחקן כשרוני אבל מעדיף קשיחים ופחות משחק על חימר. אליאס המנוסה אמור לנצח כאן. *הסימון: גסטאו אליאס ביחס 1.35. בהצלחה
  6. טורניר צ'לנג'ר סאן לאופולדו ברזיל חימר גברים, משחק בין ג'יאנלוקה מאגר האיטלקי לגונסאלו אוליביירה הפורטוגלי. שני שחקנים ותיקים, לדעתי מאגר שחקן טוב יותר וינצח. מקווה בשתי מערכות חלקות. *הסימון: ג'יאנלוקה מאגר 2:0.
  7. טורניר צ'לנג'ר נאפולי איטליה חימר גברים, משחק בין מתיאו מרטינו הצרפתי לפרנקו אמנון האיטלקי. שני שחקני חימר טובים שלדעתי נמצאים ברמה דומה. משחק שיכול להיות ארוך עם טייברייקים ו3 סטים. *הסימון: אובר 22.5
  8. טורניר צ'לנג'ר סאן לאופולדו ברזיל חימר גברים, משחק בין שני ארגנטינים, ג'נארו אלברטו אוליביירי וחואן באוטיסטה טורס. אוליביירי לא בכושר טוב, סופר כבר 2 הפסדים רצופים על החימר ויריבו בכושר עדיף, מנצח 6 מ8 המשחקים האחרונים שלו. אבל אוליביירי שחקן טוב יותר, הרזומה שלו עדיף, הוא מתחרה בדרך כלל ברמות גבוהות יותר מטורס והוא רעב לנצחון וזה מה שיקרה היום לדעתי. *הסימון: ג'נארו אלברטו אוליביירי.
  9. טורניר צ'לנג'ר נאפולי איטליה חימר גברים, משחק בין מרקו צ'קינאטו האיטלקי הותיק לבן ארצו הצעיר פרנססקו מאסטרלי. מאסטרלי כבר ניצח את צ'קינטו שנמצא בשלהי הקריירה שלו וסובל מפציעות בשנים האחרונות בשנה שעברה. בעולם היחסים התהפכו ומאסטרלי פייבוריט. שווה לנצל ביחס מצויין בווינר. *הסימון: פרנססקו מאסטרלי
  10. טורניר מיאמי Atp ארה"ב קשיח גברים, משחק בין לורנזו מוסטי האיטלקי לבן שלטון האמריקאי. נכון שמוסטי לא הכי מרשים על קשיח ומעדיף חימר אבל לדעתי הוא יכול לתת קרב ראוי לשלטון ולא יובס היום. היחס על הפלוס משחקונים נמוך אז אני מנסה אובר. * הסימון: אובר 22.5 משחקונים.
  11. טורניר צ'לנג'ר סאן לואיס פיטורים מקסיקו חימר גברים, משחק בין ולנטין וצ'רוט ממונקו לברנרד טומיץ' האוסטרלי הותיק. טומיץ' שהיה שחקן טופ לפני הרבה שנים והסתבך עקב בעיות אישיות חוזר בשנים האחרונות לשחק ונמצא בכושר לא רע בכלל גם על החימר, כשהוא מנצח שחקני חימר טובים כמו דליאן ולוקח סט מקוריה. לדעתי הפלוס עליו מוגזם, יש לו נסיון והגשה טובה והוא יכול לעמוד בו ואולי גם להפתיע את ווצ'רוט. *הסימון: ברנרד טומיץ' +4.5
  12. טורניר מיאמי ארה"ב גברים קשיח Atp, משחק בין אלכס דה מינאור האוסטרלי ליאן לנארד שטרוף הגרמני. דה מינאור בעונה טובה אבל לדעתי הפלוס על שטרוף במשטח הקשיח מוגזם פה. שטרוף יכול עם ההגשה והעוצמה שלו להקשות על האוסטרלי כמו שעשה בכל מפגשי העבר ביניהם. * הסימון: יאן לנארד שטרוף +4.5
  13. טורניר מיאמי ארה"ב נשים קשיח wta, משחק בין מריה סקארי היווניה לאנה קלינסקיה הרוסיה. סקארי נראית טוב בטורניר הזה אבל הרוסיה נמצאת בכושר הטוב שלה אי פעם ולדעתי יכולה לנצח היום. אני עם הפלוס הקטן שנתנו לנו. *הסימון: אנה קלינסקיה +2.5
  14. טורניר מיאמי ארה"ב קשיח גברים Atp, משחק הבין יאניק האנפמן הגרמני לאדריאן מנארינו הצרפתי הותיק. השניים נפגשו פעם אחת ב2023 על דשא שם ניצח מנארינו ב2 מערכות צמודות. על המשטח הקשיח לדעתי האנמן עם העוצמה שלו יכול לנצח כאן. אני איתו ועם הפלוס הקטן שנתנו. *הסימון: יאניק האנפמן +2.5.
  15. טורניר מיאמי ארה"ב גברים קשיח Atp, משחק בין ניקולאס יארי הצ'יליאני לטיאגו סייבות' ווילד הברזליאי. מרגיש לי כמו משחק ארוך שילך לאובר משחקונים ואולי גם לשלושה סטים. *הסימון: אובר 23.5 משחקונים. הימור בונוס: אני לקחתי בנוסף גם 2:1,1:2 (שלושה סטים) ביחס 1.85
  16. דאבל טניס מטורניר מיאמי ארה"ב גברים ונשים. שנימהמשחקים ב16:45. - משחק ראשון: דניאל אלטמייר עשה נצחון יפה על מאיוט ולמרות שהוא לא כל כך אוהב משטחים קשיחים לדעתי יתן פייט לשטרוף שלא נמצא בכושר טוב. - הסימון: דניאל אלטמייר +2.5 ביחס 1.55. - משחק שני: התלבטתי כאן בגלל שאמה נבארו נצחה את פאוליני כבר פעמיים רצוף, הנצחון האחרון לא מזמן ואני לא אוהב לקחת שחקן אחרי נצחון קרוב. אבל נבארו זו שחקנית שאני מאוד אוהב והיא ווינרית ופייטרית גדולה ואני מקווה שתנצח שוב לפחות בישיר. * הסימון: אמה נבארו ביחס 1.45
  17. בתקווה שיחזרו לשחק הלילה במיאמי אחרי שהמשחקים הופסקו שוב בגלל הגשם. משחק בין זו לין הסינית לג'סיקה פגולה האמריקאית. גם כאן לטעמי ליין מוגזם. הסינית שחקנית לא רעה בכלל ולדעתי תקשה על פגולה. * הסימון: זו לין +5.5.
  18. בתקווה שיחזרו לשחק הלילה במיאמי אחרי שהמשחקים הופסקו שוב בגלל הגשם. משחק בין מריה טימופיבה הרוסיה ללינדה נוסקובה הצ'כית. לטעמי פלוס מעט מוגזם. נוסקובה שחקנית מצויינת אבל טימופיבה הוכיחה שהיא יודעת לשחק טניס ולדעתי תחזיק את הפלוס. * הסימון: מריה טימופיבה +4.5
  19. בתקווה שיחזרו לשחק במיאמי אחרי ששוב הופסקו המשחקים בגלל הגשם. משחק בין נעמי אוסקה היפנית ללינה סביטולינה האוקראינית. אוסקה עושה רושם חזרה לקחת ברצינות את הטניס לאחר שבשנים האחרונות לא הייתה כך כך איתנו, נכנסה לסוג של קצב טוב ויכולת שמזכירה את העבר. סביטולינה הלא נגמרת בכושר מצויין אבל כבר בכל זאת מעבר לשיאה ואני מאמין קאם אוסקה תגיע חדה ומרוכזת היא תנצח. * הסימון: נעמי אוסקה.
  20. טורניר צ'לנג'ר אסונסיון פרגוואי חימר גברים, משחק בין ג'יאנלוקה מאגר האיטלקי בן ה29 לרומן אנדרס בורוצ'גה הארגנטיני הצעיר בן ה22. זה כבר המפגש השלישי של השניים האלה תוך שבועיים. במפגש הראשון בורוצ'גה היה פייבוריט וניצח, במפגש השני מאגר כאנדרדוג בעיקרון הנפסד הקודם ניצח ועכשיו מאגר פייבוריט. לדעתי הארגנטיני לא יפסיד לו היום בתוך כשבוע שוב. בורוצ'גה בסוג של עונת פריצה ושווה את היחס המוגזם לדעתי שקיבל מהבוקיז. *הסימון: רומן אנדרס בורוצ'גה.
  21. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 מיאמי - מארי vs ברטיני

אנדי מארי (62) vs מתיאו ברטיני (124) אנדי אוהב לשחק במיאמי מאוד! הוא הניף פה פעמיים גביע ועשה פה תוצאות נהדרות. מתיאו חוזר מפציעה ברגל שהשביתה אותו חצי שנה פלוס כמה חודשיים לפה ולפה סל הכל בערך 10 חודשיים ברטיני לא משחק סדיר ובריא באופן מלא, ברטיני שיחק עכשיו בצ׳לנג׳ר פיניקס בשביל להכין את עצמו לטורניר פה במיאמי והפסיד רק בגמר לנונו בורחס הפורטוגלי. אנדי זה אנדי הוא מגיע נלחם ולמרות שדעתי עליו שהוא כבר לא צריך לשחק ברמות כאלה גבוהות זה יריב שהוא מאוד ישמח להדיח. נוצרה יריבות בין שני השחקנים האלה בשנים האחרונות, הם מדיחים אחד תשני בגראנד סלאמים כאשר הנצחון האחרון שייך למארי 3-2 באיסטרליה. לדעתי אנדי שאני לא חושב יעבור סיבוב שני שמא כוחות בשביל מיאמי הוא היה אלוף פה פעמיים המשטח הזה אהוד עליו מאוד לדעתי הוא צריך לנצל את הכושר הירוד של ברטיני שרק חזר מפציעה ולמרות תוצאה טובה של ברטיני בצלנגר פיניקס אני עם הבריטי פה אנדי מארי נצחון יחס 1.75 בהצלחה
  22. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 מיאמי - פרי vs כריסטיאן

ז׳קלין כריסטיאן (80) vs דיאן פרי (54) פרי הצרפתייה בכושר של חייה היא משחקת מוזר סלייסים ידיים רכות, כריסטיאן תלוי אם בא לה לשחק או לא. אני חושב שהכושר של פרי יעשה פה תעבודה ויתן לצרפתייה 2-0 נוח נגד זקלין שלא יהיה לה קל בתנאים במיאמי תוצאת מערכות מדוייקת 2-0 דיאן פרי
  23. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 מיאמי - בוסקה vs פוטינצבה

כריסטינה בוסקה (74) vs יוליה פוטינצבה (68) מפאת זמן אקצר. אני הולך עם הסרב של בוקסה ולמרות תקופה לא טובה שלה אני מאמין בסרב שלה שיחזיק מעמד. יוליה עקשנית חזקה משחק מעולה לדעתי יהיה משחק צמוד ובוקסה הצעירה תצליח עם העוצמה שלה להזיז את פוטינצבה ותיקח אותנו למשחק צמוד בוקסה vs פוטינצבה - מעל 20.5 משחקונים
  24. מחבט הלוהט

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 מיאמי - טסורנקו vs לינט

מגדה לינט (55) vs לוסיה טסורנקו (40) לא מצליח להבין תליין הזה שני שחקניות חזקות עקשניות סיבוב ראשון במאסטרס לין משחקונים לטעמי נמוך. לינט מתקשה לאחרונה אבל משחק שלה מסתיים בשלושה מערכות היא מאוד עקשנית ולוחמת, גם טסורנקו עקשנית אני חושב שיהיה לה משחק ארוך וקשה ממש סימון שאהבתי לינט vs טסורנקו מעל 21.5 משחקונים יחס 1.7
  25. המשחק הראשון הוא בין טסורנקו האוקראינית ללינט הפולנייה. בלי קשר אני חושב שטסורנקו שחקנית טובה יותר (למרות גילה המתקדם), וכשאני מוסיף לזה את העבודה שלינט נמצאת בכושר גרוע, קרי הפסידה ב- 8 מתוך 11 המשחקים האחרונים שלה החל משנת 2024, מוביל אותי לסימון על טסורנקו ביחס 1.4 המשחק השני הוא בין קארלה לפרוהביטובה. הילדה הצ'כית (עוד שבועיים תחגוג 17) חוזרת מפציעה, לא שיחקה בדיוק חודשיים, אבל היא שחקנית בעלת פוטנציאל ענק, מאזן ניצחונות-הפסדים מרשים מאוד, ואני צופה שהיא לא תתקשה מול הארגנטינאית (שהיא בעצמה לא רעה, יש לציין, אבל די הרבה מתחת לצ'כית לטעמי). יחס כולל 1.82 בהצלחה למשכפלים
  • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות