ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

חפש בקהילה: מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'טניס'.

• חפש לפי תגיות

.
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• מבוא לאורחים - מדריך הרשמה
    • מדריך הרשמה
  • המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • פורום המלצות Winner
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • זכיות
    • פספוסים
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

המערכת מצאה 1,727 תוצאות

1. פליקס אוגר - מתאו ברטיני - 1 גמר טורניר שטוטגרט גברים, המשחק יתקיים היום (16.06) בשעה 16:00 שעון ישראל. גמר בין צמד צעירים, עבור ברטיני האיטלקי מדובר בגמר ATP שלישי השנה(ניצח בשטוטגרט על חימר, הפסיד במינכן על חימר) והוא גם זכה בצ'אלנגר על המשטח הקשה, גם עבור פליקס אוגר הקנדי הצעיר בן ה-20 מדובר בגמר שלישי של ATP השנה אך הוא יצא בידיים ריקות בשני הגמרים, גם בריו דה ז'נרו על החימר וגם בטורניר ליון על משטח החימר, אני חושב שלא מן הנמנע לציין שפליקס הגיע עד לשלב חצי הגמר בטורניר מיאמי היוקרתי, שם הפסיד לאיסנר אחרי שני שוברי שוויון(שהפסיד לפדרר בגמר). למרות הרגליים הקרות שהקנדי קיבל בגמרים במהלך השנה אני חושב שהגמר הזה צמוד יותר ממה שהיחסים מראים, אני אלך עם "הפתעונת" ומאמין בניצחון של פליקס אוגר.
  2. HeNrY

tennis_PNG10405_17x17 Value

גאסקה גאסקה גאסקה שחקן הרבה הרבה יותר טוב נקודה ההימור היומי מבחינתי
  3. זאוו מנזס דודי סלע נשלח סכום בינוני ,לוקח את הסיכון ומשקיע ביחס הזה בהצלחה רבה לכולם!
  4. דאסטין בראון פליקס אוגר נשלח בהשקעה נמוכה
  5. אהלן חברים , ההמלצה שלנו להיום , ניקולאס ג'רי - ריצארד גאסקה טורניר הולנד ,שעת משחק צפויה :18:45 הצ'ילאני הצעיר יפגוש את ההצרפתי הותיק קצת רקע בקצרה,גאסקה הצרפתי חזר לא מזמן מפציעה די ארוכה במפשעה אחרי שעבר ניתוח מוצלח אך עדיין לא ניראה 100 אחוז ובנינו גם לא 70 אחוז ,לעומתו ג'רי ,שחקן צעיר מלא מטובציה וכישרון עם סרב חזק ומשחק מאוד אגרסיבי הדיח את ציציפאס היווני המצויין בסיבוב הקודם ,שחקן שמאוד קשה לשחק מולו על המשטח הנ"ל ,כמו שאמרתי משחק טניס מאוד אגרסיבי עם סרב חזק וולי טוב וטניס איקיו ברמה גבוה וגם מאוד קשה לשבור אותו במיוחד על הדשא שהסרב מאוד אפקטיבי על המשטח הזה,ג'רי מגיע למפגש כאנדרדוג מבחינת הבוקיז מה שבכלל לא משקף את יחסי הכוחות לדעתי ,למרות שאני ממש לא מזלזל בצרפתי שחקן מעולה אבל עדיין קצת מקרטע אחרי הפציעה הארוכה לא ניראה במייטבו , חברים אני הולך פה עם ג'רי הצעיר שמגיע למפגש כאנדרדוג מה שלדעתי כמו שציינתי לא בצדק ,קל ?לא אומר שזה יהיה ,אבל שווה ניסיון בשל הנסיבות שציינתי למעלה , הסימון שלנו ניקולאס ג'רי ניצחון ביחס 2.13 ברשת ברכה והצלחה חברים ושבת שלום ומבורכת!
  6. מריה סקארי - ג׳ניפר בריידי : 1 טורניר נוטינגהאם (משטח דשא) שעת משחק : 18:45 שתי השחקניות עברו שני שלבים בטורניר הנוכחי כאשר בריידי גם שיחקה ועפה ישר המשחק הראשון בטורניר הקודם שלה בדשא בסורביטון מול שחקנית מדורגת נמוך מהמוקדמות . בטורניר זה. סקארי עברה די בקלות בשתי מערכות חלקות את משחקיה, ובריידי קצת יותר התקשתה אבל שחיקה מול שחקניות קצת יותר טובות. המפגש היחידי בינהן לפני 3 שנים לטובת בריידי אבל פחות רלוונטי. לדעתי סקארי מותאמת יותר לשחק על דשא וישה לה יותר עוצמות והיא הסימון הנכון פה. ז׳ואו מנזס - דודי סלע : 2 טורניר קולומבוס (משטח קשה) שעת משחק : 20:40 משחק בסיבוב השני בין השניים. מנזס התקשה איבד מערכה ונהנה מפרישה בסיבובים הראשונים מול שחקנים שמדורגים יחסית נמוך מאוד. דודי לעמות זאת נמצא בכושר מצוין עבר ב 2 נערכות חלקות את 2 הסיבובים הראשונים כשאת האחרון ניצח את דה לי - שחקן נחמד שפגש הרבה לאחרונה ואותו גם ניצח בגמר טורניר ליטל רוק לא מזמן, טורניר שבו דודי נראה נהדר וזכה בטורניר לאחר הפסקה של הרבה זמן, ובכללי דודי נראה שחוזר לעצמו לאחר הפציעה שעבר ולדעתי הוא צריך לנצח את מנזס שהוא חימריסט באופיו, ועל המשטח הקשה ולאור המומנטום של דודי אני איתו. בהצלחה !
  7. טורניר שטוטגארט שעה 13:30, פויי מנצח את סטראף. כרגע אין במועצה מחר יפתח. אותו סיפור עם פויי, אוהב את הטורניר ומרגיש בו בבית, נקודות דירוג להגן עליהן, 3-1 על סטראף בh2h. 3 הנצחונות היו בשנת 2017. 2 מהנצחונות היו על דשא (גם בטורניר שטוטגארט) ושבוע לאחר מכן בטורניר האלה. ונצחון 1 על הארד (אינדיאן ויילס) הנצחון של סטראף היה ב2013 ככה שהוא לא רלוונטי מבחינתי. מאמין בו מאוד. דאבל מומלץ: דה מינואר ראוניץ' בראון גם שווה נסיון. בהצלחה לכולם.
  8. קביאטובסקי גומז גומז אמור לנצח כאן היחס פה לא מובן לי ,היה צריך להיות 1.30,1.40 על גומז אולי יש איזה סיבה שאני לא יודע למה היחס פה שקול
  9. בדוסה גיברט נטליה ויאחלנצבה בחרתי את היחס הגבוה כאן ,אני חושב שיש לה את היכולת לנצח אני אנסה
  10. טוב התחילה עונת הדשא, 2 סימונים טובים שמאתמול תפסו לי את העין ונשלחו כ2 סינגלים בודדים ושלישייה ביחד עם צ'וריץ'. טורניר דן בוש שעה 17:00+- האסה מנצח את גארין, מש' מספר 28 סימון 2. גארין בעונת פריצה מצויינת אבל הוא חימריסט, עשה נצחון טוב בסיבוב הקודם אבל זה לא יספיק לו מול האסה שהרבה יותר מנוסה וטוב על דשא. הסרב שלו טוב משמעותית משל גארין ואמור להיות פקטור חשוב (15 אייסים להאסה,4 לגארין בסיבוב הקודם). רב 7.25/10 טורניר שטוטגארט שעה 18:30+- פויי מנצח את מדבדב, משחק מס' 41 סימון 1 נתחיל מזה שאני חושב שפויי שחקן יותר טוב, מדבדב כשרון ומדורג מעליו, אבל התקרה של פוי יותר גבוהה. זה המשחק הראשון של מדבדב על דשא העונה, והוא בתקופה לא טובה עם 4 הפסדים רצופים. פויי ניצח בסיבוב הקודם את לופז 2-1 והיה טוב, פוי מת על הטורניר הזה, עונה 3 רצוף שהוא משתתף, (ורשם בטורניר הזה לפני שנתיים את הצלת הMP של העונה), לפי שנתיים פויי ניצח בגמר את לופז (2-1)וזכה בטורניר,שנה שעברה פויי הפסיד בחצי הגמר לראוניץ', ככה שיש לו נקודות דירוג להגן עליהן משנה שעברה. פויי ומדבדב נפגשו 3 פעמים בעבר כשפויי ניצח 3 פעמים (פעמיים על הארד ופעם אחת על חימר)2 נצ' הגיעו בטורנירים חשובים ( נצחון אחד היה ברולאן 18 והשני במאסטרס שנחאי). רב 8.5/10. הMP שפויי הציל: https://www.youtube.com/watch?v=mfr-lwDEGiY בהצלחה למשכפלים, יש לי המון אמונה ב2 הסינגים האלו. *חושב שגם ראוניץ' שווה נסיון אבל לא נגעתי.
  11. ג'יל סימון פליקס אוגר אלאיסים אני מסמן ברמת ביטחון נמוכה את הצרפתי ,אני לא מזלזל בקנדי ,אבל אני חושב שהצרפתי מנוסה ועדיף פה מכמה בחינות בפרט על דשא ביחס 2.05
  12. וולף אמור לנצח פה במשחק הזה ואני רואה כאן סיכויים סבירים ההימור הזה (הימורים נוספים בכיוון ,כמובן משחקים לא קלים העדפתי לבחור את האנדרוג גריט מינן מנצחת את גספאריאן לוקאס פויל מוביל על מדבדב במאזן המשחקים ביניהם 3-0 נראה שוב ניצחון של הצרפתי מילוש ראוניץ לא שיחק תקופה ממושכת דוקא עם רקורד טוב על דשא ,טסונגה נחלש מעדיף את הקנדי למרות שלא יודע בבירור באיה כושר נמצא פדריקו גאיו לדעתי יותר מסוכן ומשחק טוב יותר מגלאן (הפתעה גדולה אולי ביחס 3.75 קורנוט שובין מנצח את מולקר ) לסיה טסורנקו קריסטין פליפקנס לילה טוב מארצות מארה"ב כרגע לא מהמר ברשת זמנית ,בודק כמה אופציות ברשת
  13. ארנסטס גולביס - אוגר אליאסימה - 1 ביחס 1.85 הלטבי במשטח המועדף עליו שם העוצמות שלו באות לידי ביטוי, מנגד אליאסימה ערך רק 4 משחקים על הדשא וזה היה לפני 3 שנים, לדעתי גולביס ינצח פה והיחס שווה את זה. דאסטין בראון - ג'ון מילמן - 1 ביחס 1.75 בראון בטורניר ביתי במשטח שהוא כל כך אוהב מול מילמן האוסטרלי.כשבראון משחק על דשא זה שחקן אחר לגמרי והוא אמור לנצח היום את מילמן. פליסיאנו לופז - לוקאס פוי - 2 ביחס 1.65 לופז מתקשה נגד שחקנים עם עוצמה וראינו את זה שהוא הפסיד לקרלוביץ בטורניר סורביטון. פוי נתן עונת דשא בינונית עונה שעברה ואני צופה לו עונה טובה יותר, מה גם שבמשחק האחרון בין שני השחקנים על דשא ניצח פוי הצרפתי. בהצלחה חברים
  14. למרות שעבור קלארק זה משחק ביתי,וגם ניצח אותו לא מזמן על חימר אבל אני מנסה בכל זאת את האוסטרלי על דשא ,ברמת ביטחון נמוכה אני חושב שהסיכויים 50/50 עם נטייה לאוטסרלי בהצלחה
  15. משחק לא קל אבל אני חושב שמקנאלי עדיף במשחק ביתי נגד הברזילאי שנמצא יותר בכיוון של החימר,האמריקאי המקומי מאוהיו מופיע יותר במגרשי אולם,נראה כמו 50/50 אני מנסה את האמריקאי היו לו דוקא משחקים טובים באולמות טניס השנה
  16. נניח ויש משחק טניס בו שחקן אחד מוביל 1-0 במערכות ובמערכה השנייה מוביל 4-1 במשחקונים. השחקן היריב פרש והסימון של הווינר זה ביטול של המשחק? אז כל שחקן שפורש בענף הטניס יבטל את ההימורים עליו? מזה ההגיון הדבילי הזה והאם זה אפשרי בכלל? תודה!
  17. טורניר שטוטגרט גברים, גרמניה סטרופ לנארד - שפלבוב דניס - 1 מפגש רביעי בין שני השחקנים כשהמאזן עומד על 1-2 לטובתו של הגרמני(שני מפגשים על חימר ואחד באולם סגור). שניים מתוך שלושת המפגשים התקיימו עוד השנה, אי שם באמצע אפריל בטורניר מונטה קרלו ניצח לנארד, וכך גם עשה בסיבוב הראשון של הרולאן גארוס שהתקיים ממש לפני שבועיים. אומנם לנארד לא שחקן גדול על משטח הדשא ולא הגיע להישגים מרשימים במיוחד אך לעיני הקהל הביתי הוא מסוגל לנצח והיחס די מפנק. לא יודע אם המשחק יהיה סינגל בווינר
  18. בסיס: אונס גאבר מונאר סטרוף חיזוק: בראיינט-1
  19. טורניר שטוטגארט, שעה 12:00+-. מישה זוורב מנצח את טסונגה, ברשת יחס 3.75. מאמין יפתח בווינר לקראת השעה 11-10. בהצלחה למשכפלים.
  20. חג שמח חברים! אחרי שנתנו הפגזות בכדורסל עם מאזן חיובי מעולה אני הולך לנסות את מזלי בטניס! המשחק דומיניק טים - רפאל נדאל (תוצאה מדוייקת) הסימון: 3-2 / 2-3 אחרי הניצחון על נובאק דזוקוביץ אני חושב שלטיים יש הרבה מה להציע במשחק הזה והוא יילך עד הסוף, לדעתי ילך פה צמוד ונראה 5 מערכות. לא אתפלא גם אם דומיניק ייקח את המשחק ב3-2. בקיצור יחס לא רע של 3.5, נשלח כסינגל. בהצלחה וחג שמח.
  21. גמר הרולאן גארוס דומיניק תים נגד רפאל נדאל 16:00 בתקווה שמזג האוויר לא יפריע שוב.. הסימון 1 דומיניק תים +6.5 משחקונים ביחס 1.6 יומרני יהיה להגיד שלדעתי יש מצב גם שהוא מניף בסוף המישחק אבל ה6.5 זה טו מאצ׳... בהצלחה לכולם
  22. אני בטוח שכולם ואם לא כולם אז 90 אחוז פה עם נדאל אז היום אני הולך עם היחס בידיעה שכן אולי זה יקרה.. נדאל לא הרשים אותי מול פדרר שבוא נודה ביום כזה פדרר של לפני כמה שנים אונס אותו. מזג אוויר פה שם לא נתעסק ונייחס חשיבות. תיאם לעומת זאת שיחק טניס יפה ואני מאמין שדווקא הסגנון משחק של נדאל יכול לבוא לטובתו ביום כזה..יודע לתקוף.. מה שגוקוביץ עשה בצורה רעה וגם יודע להיות קיר שצריך (מה שלדעתי לא היה לפני שנה) גוקוביץ אחרי 26 משחקים ללא הפסד בגראן סלאם מפסיד במשחק צמוד נטו בגלל העצירות אחרת זה יכל להגמר מכוער. העייפות של תיאם לא פקטור מבחינתי ודווקא בגלל שהוא שיחק הרבה זה דקות מגרש שנתנו לו ביטחון נדאל לא קיבל עדיין מתמודד ראוי כמו תיאם. שוב אומר זה הימור ברמת ביטחון נמוכה יחסית אך כזאת שהיחס שווה. מערכה תיאם שווה לדעתי או אובר, הפלוס לא פשוט