ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Robin Hood

רשומים
 • מספר תכנים

  518
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

67 Excellent

2 עוקבים

קצת על Robin Hood

 • דרגה
  דירוג משתמש :
 • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

920 צפו בפרופיל
 1. Robin Hood

  סקרמנטו+7 - פורטלנד

  בהצלחה תותח
 2. הימור רבע ראשון ארמאני מילאנו 2- VS באמברג הסימון הוא 1 *ידוע לי שבעולם עומד על 0.5- למילאנו !
 3. Robin Hood

  דאבל יורוליג

  בהצלחה גבר אני עם הרוסים ב6
 4. בכל זאת פנר אלופת אירופה המכהנת בו לא נשכח לכן רק 6+. והם גם לא רעים הטורקים. הענין הוא שאת 2 הפסדים שלהם הם ספגו בחוץ. והם ישחקו מול הקבוצה בכושר הכי טוב באירופה והמועמדת לרשת את הכתר השנה. הרוסים בבית מושלמים 4 מ- 4! לדעתי מי שבוחר בטורקים יודע שהם יפסידו אך מסמתך שיתפוס את הלין אני פשוט לא אוהב להסתמך על המזל. הרוסים יכולים לגמור כל קבוצה ברבע 1. אוברדוביץ שועל קרבות ותיק אבל הוא לא משחק על המגרש הוא רק מזיז את הכלים. ולסיום החוק שלי לעולם לא להמר מול הרוסים בבית.(בייחוד שמדובר בצסק"א) בהצלחה בהצלחה
 5. Robin Hood

  המלצות יורוליג

  בהצלחה איתך בולנסיה זה השני החזק שלי להערב!
 6. תודה רבה תודה ובהצלחה
 7. תודה גבר אש בהצלחה לנו!
 8. בהצלחה מסכים בצסקא מאוד!
 9. צסק"א מוסקבה Vs פנר אולקר הסימון הוא 1!!! אני הולך עם הרוסים בבית. צסקא של השנה מסוגלת לפרק כל קבוצה ברבע אחד. לעומת חימקי מאתמול צסק"א קבוצה חזקה מאוד לדעתי הפיבוריטית לזכיה במפעל. פערי הרמות בין הקבוצות ברורים שבכל עמדה השחקנים של צסקא עולים על אלו של אולקר. אף פעם לא ללכת נגד הרוסים בבית. אולקר של הבית ושל החוץ אלו 2 קבוצות שונות. אולקר של השנה זו לא אולקר של לפני שנה או שנתיים עם כל הכבוד ויש כבוד. אם לבחור צד פה זה רק הרוסים! מאחל שבת מבורכת.
 10. Robin Hood

  NBA סינגל

  בהצלחה אחי