ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Galbar

רשומים
  • מספר תכנים

19
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

קצת על Galbar

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אמרו שהיד שלו נפוחה והוא קיבל זריקה, נקווה שזה לא יפריע לו לשחק יותר מידיי. נכנסתי איתכם בהצלחה לנו
  2. קיין וקול עולים לשחק שהם לא במיטבם, קיין אחרי תאונת דרכים וקול חולה, עדיין שווה לקחת את מכבי?
  3. Galbar

ברייטון - קריסטל פלאס

אני איתם מהבוקר בהצלחה לנו
  4. Galbar

אמיין & דיזון

אני חושב תיקו בהצלחה
  5. Galbar

tennis_PNG10405_17x17 סינגל טניס לבוקר

סליחה פרשה וכן לא ראיתי שזה כבר נכתב. בהחלט עשית את הבחירה הנכונה, וגם אני הלכתי איתך. היא פשוט שחקנית לא ספורטיבית, לא מתאים לפרוש בסוף המשחק.
  6. Galbar

tennis_PNG10405_17x17 סינגל טניס לבוקר

יאנצ'וק פרש
  7. משהו מסריח לי במשחק הזה נארה הרבה יותר טובה וגם כבר ניצחה אותה פעמיים על המשטח הזה, למה לפי אתרי ההימורים היא לא פייבוריטית? אני כמובן גם הייתי הולך עם נארה, אבל בגלל היחס המוזר אני חושב שאתרחק. בהצלחה
  8. קצת מלחיץ היה בסוף שלא תיהיה הארכה, אבל נתפס. כל הכבוד, מזל טוב.
  9. משחק קשה לניחוש, אבל אני גם מאמין באילת ושיפתחו חזק. לקחתי את אילת ברבע הראשון בפלוס 2. בהצלחה
  10. Galbar

tennis_PNG10405_17x17 טניס - ק וונדויי נגד י גורגס

אני גם רציתי ללכת איתה אבל לפי הנתונים של המשחקים האחרונים זה בעייתי, יש לוונדוי הגשות הרבה יותר טובות ואני לא יודע עד כמה אפשר לשבור אותה על המשטח הזה. בכל מקרה זה בהחלט שווה ניסיון, אני עדיין מתלבט. בהצלחה
  11. Galbar

דאבל טניס של שחמט

מסכים עם אוסטפנקו, אבל חושב שמוגורוסה תנצח את פליסקובה. בהצלחה
  12. Galbar

סימון טניס לשני

בהצלחה עם גאסקה לא רואה סיבה שזה יפול