ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Benben1239

רשומים
  • מספר תכנים

36
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

קצת על Benben1239

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הפועל חיפה- נצחון עשו שנה טובה עד עכשיו מאמין שיחזרו לנצח לסטר - נצחון , יחס נמוך אבל הם בריצה ממש טובה שערים 2 בפריז - אין מה לפרט פריז זאת פריז יחס 4.16 נשלח ב200 מביא ---> 832 בהצלחה למשכפלים
  2. Benben1239

סינגל איטלקי

הכנסתי לדאבל עם החזר על X
  3. Benben1239

סינגל בביטחון של בארסה

יובנטוס לא קבוצה , חשבתי ללכת על חולון
  4. Benben1239

פרישה מהפורום.

אבדה גדולה אם אתה מפסיק לפרסם 99אחוז מעריכים אותך תמיד יהיו קנאים שגם בהצלחות ילכלכו כי להם לא הולך חבל שאתה נכנע להם, אני הפסקתי לשלוח לבד כי אני רק מפסיד ואני משכפל רק אותך , אתה תגרום לי לפרוש מהווינר, מה אני יעשה כל היום ??
  5. אני איתך , שמתי חצי עכשיו וחצי בערב יש לי הרגשה הפלוס יעלה
  6. Benben1239

סינגל לפתיחת עונת הכדורסל מהמעניש.

לא צריך רמת בטחון חברה, אני שם סכום קבוע כל הימור של המלך ואני ברווחים , תמיד תלכו על סכום קבוע ובלי שינויים כי הכל יכול לקרות
  7. Benben1239

סינגל כדוריד של המעניש .

בהצלחה כמו תמיד שוכפל
  8. Benben1239

סינגל כדורסל לגמר מהמעניש בבטחון.

היה ברור עוד מאתמול שירד זה גמר והפלוס גדול מדי, מאמין שירד ל6 אפילו לזמן מוגבל שווה לחכות
  9. Benben1239

סינגל כדורסל לגמר מהמעניש בבטחון.

אני איתך בכל הכוח, אבל מאמין שהפלוס ירד מחר אז אני יחכה
  10. Benben1239

סינגל נוסף של המעניש והפעם מומלץ

שוכפל, בהצלחה
  11. יש לי שיטה שיושבת לי בראש כבר כמה שנים ואני רוצה לחלוק אותה איתכם שיטה שאני מתכוון להתחיל משבוע הבא אחרי שיש לנו קצת יותר אינדיקציה בנוגע לקבוצות השיטה עובדת בצורה כזאת בוחרים בסביבות ה20 קבוצות, וכל משחק שלהן שולחים איקס ואם מפסידים מכפילים בדקתי לעומק ועברתי עשרות קבוצות, ואני לא מדבר על הקבוצות הגדולות , לרוב קבוצת אמצע טבלה בממוצע עושות תיקו כל 3-4 משחקים, אנחנו מדברים פה על פרק זמן שהוא יחסית גדול בין שליחה לשליחה אבל זה חייב להתבצע בצורה עקבית הנוסחה הולכת בצורה הזאתי, נגיד והיחס הממוצע לתיקו הוא 2.7 נגיד ואנחנו מתחילים ב10 שקלים אכל כל אחד יכול להתחיל באיזה שלב שהוא רוצה 10x2.7=27-10=17 20x2.7=54-30=24 50x2.7=135-80=55 100x2.7=270-180=90 170x2.7=459-350=109 330x2.74=891-680=211 630x2.7=1701-1310=391 1200x2.7=3240-2510=730 זרקתי כאן סתם מספרים זה לא חייב להיות מדוייק אבל לפי דעתי ככל שמשקיעים יותר צריך להרווח יותר, קבילתם כאן דוגמה ל8 הכפלות עברתי על כמה ליגות ,ישראלית,צרפתית ראשונה,ספרדית ראשונה,אנגלית ראשונה ובזמן שבדקתי הורדתי את המשחקים נגד הקבוצות הגדולות כי משחקים נגדם לא נשלח לא מצאתי קבוצה שעברה 8 משחקים בלי תיקו, ואני מדבר על קבוצות של אמצע טבלה ולמטה קורה גם שיש התנגשות והקבוצות משחקים אחת נגד השניה ואז זה מוריד עוד הכפלה לקראת סוף העונה כדי לא לצאת מופסדים כ5 מחזורים לפני הסוף ברגע שיש זכייה מפסיקים לשלוח על אותה קבוצה אני כרגע בשלב של בחירת קבוצות, אני חייב לציין שהשיטה דורשת כסף נזיל רק לחודשיים הראשונה עד שהרווחים יתחילו להגיע ולכסות את ההכפלות הגבוהות אשמח לשמוע את דעתכם ולהמלצה על קבוצות נוספות שאתם מכירים שנוטות לתיקו
  12. Benben1239

סינגל כדורגל חזק מהמעניש בבטחון.

הולך איתך תמיד אבל בליגת הפח שלנו באמת הכל יכול להיות חושב ששערים 1 יותר חזק
  13. איפה שלחתם, לא מוצא את ההימור במועצה