ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Ronaldinho10

רשומים
  • מספר תכנים

41
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

קצת על Ronaldinho10

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. בהצלחה תותח! מכבי תא קשה לדעתי מקסימום ינצחו בשער. איתך x בסכנין ואשקלון בשער, לקחתי לטופס שלי תודה
  2. Ronaldinho10

SOCCERBALL_17x17 סינגל ליגה איטלקית

תודה רבה משה תודה
  3. שלום לכולם! היום אני רוצה להמליץ לכם על משחק שתפס לי מאוד את העין: מילאן נגד נאפולי מילאן מארחת היום את נאפולי למשחק מאוד מעניין, מילאן לאחרונה לא מרשימה עם שתי תוצאות תיקו בבית נגד סוסואלו ונגד אינטר (את האמת הייתי במשחק ואינטר הייתה מסוכנת ושלטה לאורך כל המשחק). למשחק היום יחסרו לה שחקנים מאוד משמעותיים בונוצ'י, רומאנולי וקונטי שהם כולם שחקני הגנה בעוד שני הראשונים הבלמים הקבועים. מילאן עוד נלחמת על מקום בליגה האירופית וליגת האלופות. מנגד נאפולי קבוצה טובה שנלחמת על האליפות עם יובנטוס נמצאת בתקופה סבירה עם נצחונות בית ותיקו בחוץ מול סוסואלו. היחס על נאפולי תפס לי את העין עוד לפני שראיתי את החיסורים במילאן, ולאחר מכן אני די בטוח שנראה פה ניצחון חוץ יקר של נאפולי. מי שמהמר ברשת מומלץ: נאפולי ישיר, נאפולי כפול, נאפולי תיקו אין הימור בווינר ניצחון ישיר של נאפולי ברמת ביטחון גבוהה. בהצלחה לכולם!
  4. תודה ובהצלחה תומר
  5. Ronaldinho10

SOCCERBALL_17x17 שלישייה לשבת

יש זכייה!!!
  6. Ronaldinho10

תודה לכולם
  7. Ronaldinho10

8iz_K7n_BLT_17x17 2 טורים מומלצים למוצ"ש

בהצלחה אלוף!
  8. Ronaldinho10

SOCCERBALL_17x17 ליגת העל מעיני השועל

סימונים טובים אך לא פשוט בכלל, בכל זאת השועל אומר כנראה הוא יודע. בהצלחה תותח
  9. Ronaldinho10

SOCCERBALL_17x17 כפולים למשחקי שבת

בהצלחה ותודה
  10. Ronaldinho10

שבת שלום לכל החברים פה נשלח טור פרנקפורט שאלקה 2-3 שערים המבורג בהצלחה ורק זכיות לכולם!
  11. Ronaldinho10

Winner2012_20x19 טור יום שלישי

בהצלחה תומר לקחתי קרנות שחטאר
  12. טוב לראות אותך שוב בהצלחה!
  13. Ronaldinho10

SOCCERBALL_17x17 דאבל כדורגל אנגלי ברשת

נראה מעולה בהצלחה תותח
  14. Ronaldinho10

SOCCERBALL_17x17 סינגל אלופות אדום

מסכים בהצלחה!
  15. בהצלחה שייקה התותח