ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Wafffle

רשומים
 • מספר תכנים

  8
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על Wafffle

 • דרגה
  דירוג משתמש :
 • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. למה זה מריח כמו מלכודת?
 2. Wafffle

  tennis_PNG10405_17x17 סינגל טניס של ביג

  זה לא ליין של פירוק, מספיקה שבירה אחת במערכה שנישיקורי יקח את הליין והוא יכול לעשות את זה מול שחקן חלש ממנו בהרבה. בכל מקרה היפני בעונה חלשה אז זה ההימור הנכון פה בהצלחה
 3. Wafffle

  tennis_PNG10405_17x17 S טניס

  תים +6 נדאל לא משחק טוב בזמן האחרון מול שחקנים הטופ וזה בעיה לידי ביטוי בשני משחקים האחרונים שהפסיד מערכה נגד שוורצמן ואם לא הפסקת הגשם היה יכול להיות גרוע יותר ובנוסף שיחק רע מול דלפו שנשבר מנטלית אחרי המערכה ה1. תים מציג טניס נפלא עם יכולת הגשות נהדרת יהיה משחק צמוד ולא פוסל נצחון של האוסטרי.
 4. הסיבה ההגינות היחידה שגולדן יפסידו את המשחק היום כי הם ירצו לחגוג את הזכיה בביתם ככה שאני איתך בהצלחה
 5. Wafffle

  Baseball_svg_17x17 סינגל בייסבול ללילה עם אינטואיציה

  חולק עליך, מיאמי ב5 משחקים אחרונים טובה יותר התקפתית ולפי דעתי יתרון גדול בעמדת הפיצ׳ר, למרות העונה הרעה עד כה היא פייבוריטית במשחק למרות שהיחסים לא מראים זאת בהצלחה
 6. שנה שעברה פוי הגיע לגמר במארסיי ואז בטורניר דובאי אחריו הגיע לחצי הגמר! הם שחקנים מקצוענים והם מקבלים על הניצחון ניקוד וכסף בנוסף רק התחילה העונה אז קשה לי להאמין שהם באים לזרוק משחק רק כי יש מאסטרס בהמשך. וכנראה שאם הם השקיעו בטורניר מארסיי ששווה 250 נקודות. למה שלא ישקיעו בדובאי ששווה 500 נקודות? יכול להיות שהם ינצחו כי בסופו של דבר זה ספורט אבל ההמלצה בנויה על השערות ולא על עובדות... בהצלחה!