ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Brawler

רשומים
  • מספר תכנים

69
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

8

קצת על Brawler

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. Brawler

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA מוקדם עם אינטואיציה

הפוך ממך הלילה חבריקו, אני דווקא חושב שהמשחק סופר חשוב לפופ מאחר שאם הוא לוקח את המשחק כאן ובתקווה שפורטלנד תפסיד ליוטה (שהמשחק שלה ישוחק מאוחר יותר מהמשחק הזה), אז סאן תצעד לעבר המקום הרביעי ותיקח את יתרון הביתיות בשניה האחרונה. זו היא דעתי, שפופ יביא את הניסיון הרב שלו הלילה וישתק את חד הגבה בהגנה וינצח את המשחק. לפי הבדיקות שלי, גם אם אורלינס תנצח, את הביתיות מהמקום הרביעי היא לא תיקח גם אם יוטה תפסיד וגם אם פורטלנד תפסיד, לכן יש לי גם חשש שאורלינס ירצו כבר מעכשיו לשמור כוחות לפלייאוף. כמובן שמאחל הצלחה ושמישהו מאיתנו ייקח, רק לא איקס
  2. Brawler

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA עם אינטואיציה

איתך בענק, שוכפל קל, בהצלחה אלוף!
  3. מאמין בביתיות שיפתחו חזק הערב.. את הכלים יש לכל השלושה. בהצלחה!!
  4. ליגת ווינר (סל): עירוני נס ציונה +3 נגד מכבי אשדוד - הסימון 1 ליגה אנגלית (רגל): ווטפורד נגד צ'לסי (מחצית ראשונה) - הסימון 2 NBA (סל): אינדיאנה -2 נגד וושינגטון - הסימון 1 יחס כולל לשילוב: 5.99 השקעה: 40 ש"ח זכייה צפויה: 240 ש"ח בהצלחה
  5. יורוליג: מילאנו - באסקוניה 1- הסימון הוא 2. NBA: שארלוט - טורונטו 1- הסימון הוא 2. NBA: פורטלנד 1- - סאן אנטוניו הסימון הוא 1. יחס 5.83 בהצלחה!!
  6. תודה רבה, גם לכם
  7. חימקי - אנאדולו +6 - הסימון הוא 2. אולימפיאקוס - צ'אסקא 1- (רבע ראשון) - הסימון הוא 2. יחס 3.24 בהצלחה!!
  8. Brawler

טור + סינגל

לפי דעתי יש לך טופס זוכה, אמן! ובהצלחה חבר
  9. דאבל: צאסקא vs ברצלונה 8+ .... סימון 2 שתי קבוצות קשוחות, מאמין בקרב צמוד, ברצלונה בפורמה טובה עם הגנה לא פחות טובה ולפי דעתי תעמוד בליין.. נראה כמו ליין נדיב במיוחד. ממפיס vs סאן אנטוניו 4- .... סימון 2 ממפיס עדיין פצועה עם שחקנים משמעותיים בחוץ, ככל הנראה חלקם יחזרו הלילה, מהצד שני נראה שסאן אנטוניו כבר התחברה לאחר פציעתם של שני שחקני מפתח, וכרגע שאחד מהם חזר במשחק שעבר וניצחו, אני מאמין שהלילה יהיה חיבור אפילו יותר טוב וינצחו מעל הליין, ביום עם הרכבים מלאים, הייתי הולך עם ממפיס בבית, אך אני לא רואה שבמצב הנוכחי ולאור הפצועים הרבים ממפיס יכולה לעצור את סאן אנטוניו וגם לא לעמוד בליין. שלישייה: צאסקא vs ברצלונה 8+ .... סימון 2 ממפיס vs סאן אנטוניו 4- .... סימון 2 אוקלהומה סיטי 4- vs מינסוטה .... סימון 1 בהצלחה לכולם!!
  10. הפוך ממך, אולימפיאקוס אוהבת לפתוח בכל הכוח