ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

המומחה

רשומים
  • מספר תכנים

10
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על המומחה

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ,נתפס סקרמנטו מנצחת רבע ראשון ביחס 4 היה לי תחושה (:
  2. לא יודע למה אני מריח הפתעה אני שלחתי ברשת רבע ראשון סקרמנטו ביחס 4 ומחצית ראשונה סקרמנטו מובילה ביחס 5 ,אבל זה תחושה שלי
  3. ביג הבעיה באתר 1x2 שתתחיל להרוויח כסף שמה מגבילים אותך בסכומי שליחה הורידו אותי ל50 דולר מקסימום בט באתר הזה עזבתי אותו עברתי לnitrogen bet אתר בין הטובים שיש
  4. בקטנה 50 דולר ,העיקר שיהיה משחק טוב לצפות.
  5. בשביל הספורט שולח ביחס 14 אדמונד 3-0 ב50 דולר
  6. וואלה קשה,לקחת 2 מערכות לנדאל לא בא ברגל נדאל נפצע רק בסוף המשחק ,ואדמונד גם ניצח את הגרוזיני 3-2 במערכות לא ממש מרשים משחק ממש ממש קשה אני אישית לא הייתי נוגע ,אבל בהצלחה
  7. המומחה

Winner2012_20x19 3 טורים יום רביעי

מקווה שתתפוס אחי ,שבוע מנוחה ןהתכוננות למשחק הזה אני הולך על דרושפקה-3 ברשת ביחס 1.75 ניצחון ב3 הימור מבוטל
  8. המומחה

Winner2012_20x19 3 טורים יום רביעי

שחקן בכיר של אלבה לא משחק עם ממוצע מאוד גבוה של נקודות (קראתי איפשהו) דרושפקה אחרי שבוע מנוחה ללא שום משחק(היצור יותר מוצלח ללכת עליהם לפי דעתי)
  9. המומחה

סינגל כדוריד - ליגת האלופות

לקחתי גם הבעיה שאלבורג טובה בבית בחוץ לא להיט בכלל מקווה שיהיה צמוד אני לקחתי ברשת ב+5 בהצלחה לנו