ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Haifawinner

רשומים
  • מספר תכנים

71
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

10 Good

קצת על Haifawinner

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. Haifawinner

N B A --- Rafael

ברוך שובך תותח משכפל הימור חזק
  2. Haifawinner

טופס 4 משחקים

נשלח כבר ? כי רואה שזה סטטוס המשך לשליחה יש מצב שלפעמים רושמים לך לא התקבל אשמח לראות שזה אכן עבר בלי קשר שיהיה המון בהצלחה טור אמיץ מאד
  3. רבעיית NBA נשלח ישיר ו 3/4 בהצלחה למשכפלים
  4. Haifawinner

NBA הסימונים המומלצים

רשימת קניות התכוון 😉
  5. ניסיון לתפוס 3 x בשלשלות ועוד אופס משחק תוצאה יש ימים שקמים ורואים תוצאה x בשלשלות בד״כ קרובים ללין להלן הטפסים
  6. אחרי נפילה כואבת אתמול בטופס nba רבעיה מושלמת שנפלה בסקרמנטו ב x ננסה שוב היום המשחקים נבחרו בקפידה מאמין בסימנים מאד בהצלחה
  7. Haifawinner

ליגה אוקראינה סינגל

אחי תרכז המלצות באשכול אחד ואם אפשר קצת הסבר אתה שם רק משחק בלי הסבר קצת קשה לקחת המלצות ככה רמת בטחון וכו תודה מראש
  8. Haifawinner

סינגל כדורסל מהמעניש לליגת העל.

סימן אמיץ מפתיע מאד אפשר קצת להבין למה? חיפה הובסה על ידי אשדוד חולון משתפרת ? מה רמת הבטחון שי
  9. אהלן חברים משחק מלברון נגד סידני 10:50 אז ככה הליגה הזו מרובת שערים שתי קבוצות התקפיות יש לא מעט תיקו בליגה זו בהרבה שערים אז ננסה תוצאה ראשונה 3:3 מצד סידני קבוצה חזקה מאד ויכולה להביס תוצאה שנייה 4:2 לאורחים בהצלחה
  10. לא מתאים זה פורום המלצות אף אחד לא מכריח אף אחד מה להמר מספיק עם הבכי כמו ילדים קטנים מציע להנהלת הפורום להשעות כל המגיב נגד ממליץ בפורום אחרי שההימור נופל להשעות לעד אולי ירתעו ונחסוך את ההודעות המיותרות האלה
  11. זה הטור שאני שולח לערב בהצלחה לי ולמשכפלים
  12. דווקא ארסנל הפילה אותי היה חסר גול לארסנל
  13. בליגה האירופיאית מנסה לצוד הפתעות כי זו הליגה שלא כולם סופרים הרבה מתחשבים במשחקי שבת הקרובים בקיצור חיפשתי שלוש קבוצות שיש להם כדורגל טוב שיכולות לעקוץ הנה מה שיצא 84 זניט רוזנבורג סימן שתיים 129 מארסיי גימראייש שתיים 221 הופנהיים בסאקשיר שתיים יחס מטורף 365 נשלח במקסימום בווינר 135₪ זכייה מקסימלית נשלח גם 2/3 בקטנה מכירים את הטפסים שאחת ל רואים עקיצות גדולות מקווה שזה יהיה הטופס הזה
  14. לאחר זכיה אתמול בתוצאה מדןייקת צלסי (טופס נמצא בזכיות) הנה הטור שלי לערב בהצלחה