ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

x factor

רשומים
  • מספר תכנים

237
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

17 Good

קצת על x factor

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. x factor

SOCCERBALL_17x17 דאבל אירופי

נתפס ..(:
  2. אתלטיקו מדריד מנצחת + אובר 1.5 (1.65) לאציו - זלצבורג === 1 (1.85) נשלח ב150 , סכום זכייה 415 . בהצלחה לכולם !
  3. x factor

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA

קל לדעתי בהצלחה
  4. גולדן סטייט - פיניקס+14 === 1 פירוט קצר : נתחיל מהפציעות..בצד של פיניקס אלה השחקנים שבחוץ: דווין בוקר , טייסון צ'נדלר , אלכס לן , טיג'יי וורן ואייזאה כנאן. אלפריד פייטון בספק .. אצל גולדן קרי בחוץ , כספי ואיגודלה בספק. פיניקס כבר הלכו לים ..פלוס הפציעות האלה אני לא רואה סיכוי שגולדן לא נותנים להם 25 ומעלה קל.. גולדן כבר התחילו לחזור לתלם מבחינת הפציעות ..ולדעתי יפרקו הלילה גם פורטלנד-15 אמור להיתפס בלי בעיה מומלץ ..המון פציעות אצל ממפיס. בהצלחה
  5. נראה טוב אבל גם לא אופתע אם פילי ינצחו מעל הליין בהצלחה
  6. x factor

SOCCERBALL_17x17 הימור ידידות של אופק

יפה אחי מברוק
  7. x factor

תודה..גם דטרויט נראה הימור טוב , התלבטתי בינו לבין אורלינס אבל הלב אורלינס ..
  8. x factor

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA הלילה

מסכים בהצלחה
  9. x factor

8iz_K7n_BLT_17x17 🏀סינגל NBA🏀

בהתחלה גם אני חשבתי שזה הימור טוב אבל לדעתי אחרי שקבוצה מקבלת 60 הפרש , היא צריכה להחזיר את הכבוד באולם הביתי ולדעתי יהיה משחק צמוד בהצלחה
  10. x factor

יוסטון - ניו אורלינס+8 === 2 הסבר קצר: קשה לשים נגד יוסטון במיוחד שהם בבית ..אבל אני חושב שזה הימור טוב . יוסטון כבר הבטיחו את המקום הראשון , לניו אורלינס יש עוד על מה להילחם מבחינת מהמיקום,הם רוצים להשיג את הביתיות בפלייאוף . שתי הקבוצות בכושר מעולה , אבל מה שמחדד לי את ההימור זה שאצל יוסטון אמבה מוטה בחוץ וגם כריס פול בספק גדול ואני מקווה שלא ישחק. לדעתי צפוי משחק צמוד מאוד שיש לי תחושה שאפילו ניו אורלינס ינצחו ..אבל מאמין מאוד שייקחו את הליין גם אם יפסידו . מאמין באנתוני דייויס שיביא היום תצוגה ויוביל את אורלינס לניצחון במגרש הקשה הזה.. בהצלחה לכולם!
  11. x factor

גם ה25 הפרש נתפס בול
  12. x factor

נתפס ..
  13. x factor

נשלח גם דאבל בקטנה מינסוטה-6 אינדיאנה-3