ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

mikemuse

רשומים
  • מספר תכנים

490
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

48 Excellent

1 עוקב

קצת על mikemuse

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. mikemuse

8iz_K7n_BLT_17x17 ספרס-וושינגטון

שיהיה המון בהצלחה אחלה הימור וושי אחלה קבוצה משחקת ממש טוב
  2. mikemuse

8iz_K7n_BLT_17x17 רבע ראשון ניצחון!

שיהיה לך ולנו המון בהצלחה עדיף כבר היה ללך נטו ממפיס ! היום ינצחו אותם בשני ספרות.
  3. שיהיה לכולם בהצלחה חברים פילדלפיה 76 על הפנים ! לא רואה אותה בכלל מנצחת. אולי ההפך חבר יקר ממפיס גריזליס ינצחו אותם בשני ספרות שיהיה לך המון בהצלחה.
  4. 295.פילדלפיה 76 - ממפיס גריזליס (‎+12) - הסימון הוא - 2 ממפיס הייום מנצחת ללא הפלוס. שיהיה לכולם בהצלחה מה עשו מפילדלפיה
  5. תודה רבה חברים שיהיה לבולם בהצלחה
  6. mikemuse

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל ליגה לאומית של משה

שיהיה לך המון בהצלחה חבר יקר
  7. שיהיה לכולם בהצלחה חברים שלושה סינגלים מובחרים ליום רביעי חמישי סינגל ראשון 152 . דנמרק עד 19 - בוסניה הרצגובינה עד גיל 19 - הסימון - 2 אחלה משחק. גם ביחס מטורף אני היום אם בוסניה אני מאמין שתנצח יהיה משחק לא קל אבל בכל זאת אני אם בוסניה ---- סינגל שני 283.סרו פורטניו - אינדפנדיינטה - הסימון הוא - 2 אינדפנדיינטה משחקת פשוט יותר טוב אני מאמין יהיה נצחון של 2-0. לאינדפנדיינטה --- סינגל שלישי 125.דנמרק - פנמה - הסימון - 2 אני מאמין שפנמה. תנצח. וגם היחס מטורף. אם כל הכבוד לדנמרק אבל משחקים מהירים של פנמה יעשו את העבודה
  8. mikemuse

8iz_K7n_BLT_17x17 דאבל אן בי איי

שיהיה לך המון בהצלחה משחקים קשים חבל על הזמן
  9. mikemuse

SOCCERBALL_17x17 שרוסברי

לא קשור למשחק כדורגל שיהיה לך המון בהצלחה משחק קשה במיוחד שנורתהמפתון אלופת התיקו !
  10. מזל טוב לכולכם מגיע לכם כל הכבוד
  11. מזל טוב חבר כל הכבוד גם היחס יפה
  12. mikemuse

SOCCERBALL_17x17 סינגל ודאבלים ליום ג

תודה רבה חבר !
  13. שיהיה לכולם בהצלחה סינגל אחד. ושמונה דאבלים ליום חלש -------------------------------סינגל------------------------------------- סינגל 340.ריאל גרסילסו - אוניון קומרסיו - הסימון הוא - 2 בליגות האלה הכל יכול להיות אז נטו הפתעה -------------------------דאבלים---------------------------------------- דאבל ראשון 316.קליפטונוויל - באלינמה יונייטד - הסימון הוא - 2 159.גאבוראנו - מונזה - הסימון הוא - 2 ------------- דאבל שני 316.קליפטונוויל - באלינמה יונייטד - הסימון הוא - 2 197.פנרבחצ'ה אולקר - מכבי תל אביב (‎+10) - הסימון הוא - 2 -------------- דאבל שלישי 316.קליפטונוויל - באלינמה יונייטד - הסימון הוא - 2 258.פנאתינאיקוס - הכוכב האדום בלגרד (‎+11). - הסימון הוא - 2 --------------- דאבל רביעי 316.קליפטונוויל - באלינמה יונייטד - הסימון הוא - 2 266.אלסנדריה - קראסה - הסימון הוא - 2 --------------- דאבל חמישי 316.קליפטונוויל - באלינמה יונייטד - הסימון הוא - 2 283.סוליהול מורס - ברומלי - הסימון הוא - 2 --------------- דאבל שישי 316.קליפטונוויל - באלינמה יונייטד - הסימון הוא - 2 249.בולון - קונקארנאו - הסימון - הוא - 2 -------------- דאבל שביעי 156.ג'יאנה ארמיניו - אולביה. - הסימון הוא - 2 197.פנרבחצ'ה אולקר - מכבי תל אביב (‎+10) - הסימון הוא - 2 -------------- דאבל שמיני 156.ג'יאנה ארמיניו - אולביה. - הסימון הוא - 2 164. לוקומוטיב קובאן - רג'יו אמיליה (‎+11)