ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

מנתח לעומק

רשומים
  • מספר תכנים

816
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

58 Excellent

Following 12 members

4 עוקבים

קצת על מנתח לעומק

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

285 צפו בפרופיל
  1. מנתח לעומק

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל כדורסל מהמעניש להעניש.

כמובן בהנחה שלא יהיה איקס
  2. מנתח לעומק

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל של העוקץ לעשות 8מ8 🔥🔥🤖

בעולם מינוס 6.5 לא מופרך לחשוב שהמועצה עלולה להעלות את הפלוס לשבע. מה שכנראה בטוח שלחמש הוא לא יגיע אז אני ממתין
  3. מנתח לעומק

SOCCERBALL_17x17 ארגנטינה & קולומביה

איציק עם מי אתה במשחק הזה? ארגנטינה או תיקו?
  4. מנתח לעומק

8iz_K7n_BLT_17x17 העוקץ מריח פוטנציאל עקיצה ורוצה 6מ6

אני חושב שאתה צודק שונציה יתאפסו על עצמם כבר הוכיחו שיכולים לנצח את סאסרי אבל בכל זאת אני לא שולח. ונציה לא יבואו להניף דגל לבן והחשיבה אומרת כבר פעמיים סאסרי עמדו בליין אז מה יקרה ננסה פעם שלישית אבל זה הנקודה שפה יכול להיות המלכודת ונציה יודעת שאם היא לא תנסה לנצח בחוץ אז נגמר הסיפור הם באים להלחם ואפילו לנסות לנצח באחד ממשחקי החוץ אבל בכל אופן אני נמנע ולא שולח על משחקי שבת אז שיהיה בהצלחה (ולשאלתך הצפויה נכון שיכול להיות שהייתי מרוויח אם הייתי שולח על משחקי שבת אבל בדרך כלל זה שאני לא שולח גם הציל אותי לדוגמא שגולדן היו בפיגור ושלחתי עליהם וניצחו בחוץ שלחתי כבד מאוד ביחס לשליחות שלי (באיזור 500 תפוזים (= שקלים...) תפס ונהניתי אחר כך היה עוד משחק בשבת בבית של גולדן לא נגעתי, וגולדן הפסידה נהיה 3-1 אז הנה חסכתי את הכסף הזה. ובגלל ההפסד הלא צפוי ההוא הבנתי שגם אם הכל נראה טוב גולדן יכולה להפסיד לטורנטו העונה אז גם בלילה האחרון שרציתי מאוד לשלוח גולדן ובסכום יפה כי הם היו עם גב לקיר וטורנטו ינסו לסגור עניין בבית במשחק 7 ולא בחוץ במשחק 6...בסוף תומפסון נפצע וגולדן הפסידה אז שוב חסכתי עוד 500 נקי בזכות התמרור אזהרה שנתנן לי אותו משחק שלא הימרתי עליו. ולך תדע עם המזל שלי עוד הייתי ממשיך לרוץ עם גולדן ומחכה שיחזרו לבית כדי להכפיל עליהם על ההפסד הראשון ואז היו אוכלים בבית 4-2 והייתי מפסיד סכום גדול יותר. אני חייב לשתף כי אני עדיין בהלם מהזכיה של טורונטו ומההבנה של ההפסד שהיה יכול להיות לי לא האמנתי שגולדן לא תיקח אליפות בסוף והייתי אמור להיות מושקע כבד מאוד מאוד אפילו 1000 -2000 שח כי זה משחק של פעם בשנה לקבוצה שבתכלס הטובה בעולם יותר מטורנטו שגם היו אמורים לנצח אילולי תומפסון נפצע והייתי אמור לאכול הרבה קש אבל אותו משחק ששוחק בשבת ולא שלחתי עליו שימש לי תמרור אזהרה שגולדן לא הכל יכולה וגם לא ממש צפויה שמנצחים בחוץ ומפסידים בבית.)
  5. מנתח לעומק

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל n.b.a מוקדם

איך חשבת על טורנטו הייתי בטוח שגולדן לוקחת נס שלא הימרתי
  6. תודה על הסימונים - שוכפל א. טמפה בי רייס -1 ב. ניו יורק מטס -1 +אנדר 26 שלשות גולדן + קוואי לאונרד +3 נקודות נגד סטף קרי יישר כוח על הסימון
  7. מנתח לעומק

8iz_K7n_BLT_17x17 תודה על הפצצה , ממשיכים ללילה

חבר דבר ראשון מזל טוב על הטופס ושתמשיך כך הלאה אבל! נדרשת רגישות לכספי הציבור. אם אתה לא בטוח בהמלצה אל תזרוק משפטים יש כאן ממי ללמוד, לדוגמא אני כמעט ולא ממליץ רק אם ממש יש ערך ואני בטוח לא שמסופק וזורק כיוונים באויר וגם שאני כותב בדרך כלל זה רק בצ'אט לעיתים רחוקות מעלה המלה כי אני לא בטוח. ידידי אני שמח ששינית את דעתך לכיוון הנכון וגם הרווחת כסף מזה אבל מה אם מישהו שכפל אותך הפוך כשאמרת ראשון. חד משמעית אני מצטרף לדעתו של העוקץ ושל ששון. מותר לשנות כיוון, אבל אסור לזרוק כיוונים, ואם אתה לא בטוח תאמר אני לא סגור אבל יתכן שאלך על קבוצה פלונית נכתב כביקורת בונה ולא להתנגח בהצלחה. והכי מצחיק ( נכתב רק לשם הבדיחה ) אם מחר גולדן יפסידו ואתה תקום ותעלה טופס על טורנטו ותגיד בסוף הלכתי לתחנה ושיניתי את דעתי ומי ששכפל אותך לא ידע איפה לשים את עצמו
  8. מנתח לעומק

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל גמר ליגת ווינר של העוקץ 🏆💛💙

עוד עקיצה לתפארת מבית העוקץ ששוכפלה בפני עצמה וגם כדאבל עם סאסרי מזל טוב גדול יישר כוח על הסימון העוקץ זה מותג
  9. מנתח לעומק

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל פלייאוף איטלקי 🔥🔥🔥🔥😎

כנראה שהשתיה חריפה עשתה את שלה במקום לכתוב את זה בהמלצה על מכבי רשמתי כאן אז שיהיה לבריאות נכתוב את זה שם אגב גם כאן שכפלתי אבל לא כאן המקום ששייך לתגובה על השכפול של עקיצת מכבי
  10. מנתח לעומק

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל פלייאוף איטלקי 🔥🔥🔥🔥😎

עוד עקיצה לתפארת מבית העוקץ העוקץ זה מותג שוכפל ב130 +כדאבל עם סאסרי ב15, זכיה נחמדה.