ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Voxero

רשומים
  • מספר תכנים

915
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

Voxero היה הזוכה היומי במאי 18

Voxero קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

116 Excellent

Following 4 members

1 עוקב

קצת על Voxero

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת 01/06/1995

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. Voxero

8iz_K7n_BLT_17x17 שלשת כדורסל יורוליג

נחמד מאוד אחי, אני אישית הלכתי עם פנר מגיעה ראשונה ל 20. לדעתי פנר תפתח חזק ובמיוחד שנותנים מינוס שלוש ברבע ראשון מסמן לנו שכנראה תהיה פתיחה מוחצת של פנר על בסקוניה.
  2. Voxero

8iz_K7n_BLT_17x17 דאבל לחמישי

וואלה אחי לא עדיף פנר ראשונה ל20? זה תלוי מאוד בשלשות של מילאנו..... כמו כן בסקוניה לא טובה בפתיחת משחקים..
  3. מכבי נתנה משחק מטורף ועם שלשות מחצי מגרש של וולבקין ומלא מזל מצד מכבי נגמר ככה. זליגירס הרבה פחות מוכשרת ממכבי, אין להם שחקני צבע כאלה טובים ואין להם קלעי שלשות כמו של מכבי. זה ההבדל.
  4. שכח מתסריט שריאל תפסיד . הקבוצה בכושר הכי טוב באירופה על מה אתה מדבר אתה משווה אותם למונאקו? אולי יתפס הליין אבל ריאל תנצח.
  5. האמת שידעתי שתבחר את הקבוצה עם הגב אל הקיר, ריאל יכולה בקלות לנצח מעל 15. בהצלחה אחי הפעם אני בחוץ
  6. Voxero

8iz_K7n_BLT_17x17 שלישייה מצויינת

תודה רבה אחשלי היקר זכינו כולנו עם הטור הזה, עוקב אחריך! תודה גבר
  7. Voxero

8iz_K7n_BLT_17x17 BRAWLER - EUROLEAGUE

חושב שמכבי יכולה ומסוגלת לנצח מעל הליין את הכוכב, אני חושב שמכבי הפעם תנצח באיזור ה10-13 הפרש. בהצלחה אחי ובקשר לחימקי מאמין שיחזיקו תליין.
  8. משחק על הליין סיכוי גבוה אפילו לאיקס. מאמין שגם יהיה סקור נמוך.
  9. Voxero

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל לאקי 777

בהצלחה אחי כנראה אשכפל
  10. מזל טוב אחי מזל משמיים מאוד שמח בשבילך ושרק תזכה ותרוויח .