ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

noznoz

רשומים
  • מספר תכנים

343
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

25 Excellent

Following 0 members

noznoz does not follow anyone.

2 עוקבים

קצת על noznoz

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

448 צפו בפרופיל
  1. noznoz

Football_icon_LG סינגל רגל

תודה על המידע החשוב. לתשומת ליבם של אלו שלא שלחו ומתכוונים.
  2. noznoz

Winner2012_20x19 טופס להיום בערב

תמיד עדיף לשלוח כסינגלים. בהצלחה.
  3. אין דעה בטניס יוון נראית רק מאוד בתקופה האחרונה. דור הנפילים של קראגוניס, סמסריס וחבריהם כבר מזמן לא שם, ומנגד לאיטליה יש נבחרת צעירה ומתחדשת (לצד כל מיני קוואלירלאים מבוגרים שלא מפסיק להבקיע). לאיטליה יש המון מה להוכיח לנוכח הכשלונות האחרונים. מסכים. בהצלחה.
  4. noznoz

8iz_K7n_BLT_17x17 הפועל תל אביב 6+

נוטה להסכים, אך המשחקים בדרייב אין אף פעם לא צפויים ולכן אני לא נוגע. בהצלחה.
  5. noznoz

Football_icon_LG סינגל רגל

בקצרה: מילטון קינס בתקופה איומה. שום דבר לא הולך לה לאחרונה. מנגד מגיעה בריסטול, קבוצה שראויה להיות בפסגת הליגה. לא כל כך ברור מדוע הווינר מעלה את היחס עליה, בעוד שבעולם היחס ירד מהבוקר. אני עם הבייתיים. בהצלחה.
  6. noznoz

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל סל

שתי הקבוצות מגיעות למשחק אחרי מספר משחקים בהם התקשו מאוד. החבורה של גודס כשרונית יותר אך אלו של רמי הדר לא פראיירים בכלל. ראשון, שהתקשתה מאוד במשחקי החוץ שלה בעונה שעברה, מגיעה לאחר מסעות ארוכים ברחבי אירופי ונראה שהקבוצה עוד לא הצליחה להתחבר בצורה טובה. באר שבע ינסו להשיג ניצחון ביתי ראשון לעונה. אני מאמין שהמשחק ייגרר למשחק צמוד מאוד ובו הפלוס יהווה גורם משמעותי. בהצלחה.
  7. noznoz

1f3c8_20x19 NFL WEEK 6

חבל שאלו היחסים שהמועצה מציעה. אחרת הייתי מצטרף לחגיגה, יש לי בדרך כלל סימונים מעולים בפוטבול. אך הם לא רוחיים ביחסים שהמועצה מציעה (60% הצלחה שכידוע לא רווחיים בטווח הארוך. בהצלחה
  8. noznoz

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל סל

איכשהו יצאתי בשם ועין מה24 שעות האחרונות עם תפיסה של אלבה. אבל אלה החיים! (כולל Xים בכדורסל במועצה...) פנינו קדימה. שבת שלום לכולם.