ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

כפיר12345

רשומים
  • מספר תכנים

39
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

Following 0 members

כפיר12345 does not follow anyone.

קצת על כפיר12345

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אהלן שותף כל הכבוד על חצאי הגמר ווילבקין הלך מעולה גם מונרו שנתפס ממש בסוף וכמו שאמרתי היחס עליו ירד במהלך היום ואכן קרה. גם טיוס ולונג נתפס יפה סה''כ היה ערב מוצלח לגבי הגמר כמובן שמסכים איתך ואותו ראש במאצ' אפים , טישמן החזק אין ספק גם בלייזר הימור טוב 2 השחקנים האלה בכושר מצויין וגודס סומך עליהם מאוד בחצי הגמר הם שיחקו 30 דקות כל אחד ווילבקין לונג אין ספק שמאצ' אפ קשוח ביותר , אבל אני הייתי הולך על ווילבקין הוא יקח על עצמו את רוב המשחק יזרוק הרבה הוא רעב להביא תואר למכבי , לונג יתקשה מכבי תעשה לו חיים קשים בהגנה עם דיאנדרה קיין בהצלחה אח יקר
  2. אהלן חבר יקר בהצלחה גדולה. מסכים איתך בענק במאצ' אפים ממש אותו דעה , אוסיף ואחזק שלדעתי דרל מונרו -1 הימור ממש טוב ולא אופתע אם במהלך היום היחס ירד ל1.65 בערך. גם קמרון לונג לדעתי הימור לא רע בכלל , אבל זה כבר לא פשוט כי מהצד השני פלדין יכול לתפוס יום סקוטי וזוסמן מסכים בגדול , חשבתי גם על טיוס שיקח את זלמנסון
  3. לקחתי את קאזינס , אחרי שלוני גמר את העונה לא נשארו כמעט גבוהים לגולדן סטייט , קאזינס יעלה את הרמה הלילה תודה ובהצלחה גדולה אח יקר
  4. מסכים בסימון , סדרה ששווה חמישה משחקים מתחילת הדרך בהצלחה בוסמן היקר
  5. בהצלחה חבר יקר. יש דעה על אחד המאצ' אפים במשחק של טורונטו גולדן סטייט ? קרי ניראה לי טוב מאוד
  6. גם אריאל שיחק 35 דקות שזה דבר שלא חשבתי שיקרה , הייתי קונה לפני המשחק 18 נקודות לקולשוב אין לי תלונות אליו נתן אחלה משחק הגיע למספר נקודות שהיה אמור להספיק אבל אריאל תפס מחצית ראשונה נדירה שלשות עם הקרש כמעט מהחצי אכזרי מאוד אבל יאללה להימורים האחרים הכל לטובה אתה ממליץ מעולה
  7. איכס איכס איכס איזה גועל נפש קולשוב 2 דקות לסיום מוביל 16:18 השופטים המכורים האלה שורקים לבלתי ספורטיבית לאדם אריאל שבכלל לא הייתה פשוט מגעיל אם זה לא מכור אז מה כן
  8. איזה תסכול קולשוב כבר הוביל 0:6 , 7:11 ועכשיו אריאל מוביל במחצית 11:15 נזכר לתפוס יום גם כן זה נקווה שייתפס מחצית שנייה
  9. אחרי שאתמול היינו חלוקים בדעה על אמארה , היום אני איתך ובגדול !!! מסכים ב3 המאצ' אפים , הכל ניראה טוב מאוד האמת בהצלחה חבר
  10. קח בחשבון שג'וש אוונס לא נרשם למשחק היום בירושלים , מה שאומר שירושלים נשארה עם 2-3 גבוהים גג אמארה אליהו וטיישון תומאס , מה שאומר שאמארה יישחק הרבה היום יחסית גם אני ב2 המשחקים הראשונים הייתי עם דונאלסון אבל היום עם אמארה
  11. אחלה סימונים מסכים מאוד יש עוד מאצ' אפים שניראים טוב ? היום נתנו מלא
  12. כפיר12345

8iz_K7n_BLT_17x17 דאבל לשישי שבת

בהצלחה חבר נוטה להסכים ברוב. רק אני רציתי לשלוח על לאורי , תראה אומנם אין סיכוי ששוב ייגמר 9:30 ללאורי כמו המשחק הראשון אבל עדיין לאורי יותר חשוב ומשמעותי לטורונטו מאשר בלדסו למילווקי שמה יש הרבה שחקנים שיכולים לעשות נקודות וגם לאורי משחק יותר דקות הימור לא קל
  13. כפיר12345

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל חזק של אשר ל NBA

הימור טוב מאוד. גם מידלטון -1 ניראה לא רע
  14. כפיר12345

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל nba ברמת ביטחון גבוהה

בהצלחה תותח מסכים בהימור