ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

שחמט

רשומים
  • מספר תכנים

283
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

44 Excellent

1 עוקב

קצת על שחמט

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שחמט

tennis_PNG10405_17x17 סינגל טניס של שחמט

מלאדנוביץ'במשחק נהדר מנצחת 2-1 ונותנת לנו זכייה . ברכות חמות למשכפלים
  2. קטרינה סיניאקובה - כריסטינה מלאדנוביץ' - הסימון הוא 2 ביחס 1.65. בגלל חוסר זמן לא אפרט אבל לדעתי זה סינגל ממש טוב . בהצלחה לכולם חברים
  3. שחמט

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל סל של שחמט

מילאנו מנצחת בקלילות מקווה שמישהו שכפל חברים
  4. טרנטו - מילאנו - הסימון הוא 2 ביחס 1.80 מילאנו היום זוכה באליפות בהצלחה לכולם חברים ושבת שלום!
  5. שחמט

קרבר עם ניצחון קליל 6-1 6-3 והסינגל נתפס ביחס מעולה . ברכות למשכפלים
  6. אנג'ליק קרבר - קרולין גארסיה- 1 ביחס 1.65 קרבר בטורניר מעולה עד כה לא השמיטה מערכה אחת ב3 משחקים, ניצחה בצורה מרשימה את ברטן ההולנדית המעולה על החימר ולדעתי תנצח את גארסיה הצרפתייה שתמיד איכשהו לא מגיע לשלבים הגבוהים. סמנו ניצחון של הגרמנייה, בהצלחה חברים
  7. לדעתי סטריקובה תנצח פה די בקלות, בהצלחה אחי
  8. שחמט

tennis_PNG10405_17x17 סינגל טניס של ביג

נראה טוב מאוד בהצלחה חבר
  9. מדיסון קיז - מיכאלה בוזרנצקו- 2 ביחס 1.95 הרומנייה בטורניר חלומי עבורה והיא יכולה להמשיך עם החלום מול קיז שהחימר הוא לא המשטח האהוב עליה. נ.ב הסימון הזה קרץ לי ובגלל זה פתחתי עוד אשכול אני לא נוהג לעשות את זה אבל היה חשוב לי להציע לכם את הסימון הזה ביחס מעולה. בהצלחה לכולם חברים
  10. קארן קצ'אנוב- אלכסנדר זברב - 1 ביחס 2.65 ראיתי את קצ'אנוב משחק והוא גם הביא זכייה נהדרת נגד פויי ומשהו פה אומר לי להמשיך ללכת עליו גם נגד הגרמני האדיר שנראה די שביר בטורניר הזה ומגיע למשחקים של 5 מערכות. לדעתי קצ'אנוב ראוי למשחק צמוד פה ויכול לגנוב ניצחון כי הוא נראה נהדר בטורניר. אם היה פלוס משחקונים הייתי לוקח את זה בשתי ידיים אבל בגלל שאנחנו במועצה יש לנו רק ניצחון ישיר אז אני הולך עם הרוסי המעולה. בהצלחה לכולם חברים
  11. שחמט

הסינגל נתפס חברים ברכות חמות למשכפלים
  12. לוקאס פוי - קארן קצ'אנוב- 2 ביחס 1.80 הרוסי המעולה נראה טוב עד כה ברולאן גארוס ומול פוי הלא יציב קצ'אנוב יכול וצריך לנצח . בהצלחה לכולם חברים!
  13. שחמט

tennis_PNG10405_17x17 טניס בשעה שתיים

ההסתכלות על הדירוג ממש לא טובה זה לא העניין בכלל בטניס, אני עם קואבס בכל זאת בהצלחה חבר
  14. ג'יזרמו גרסייה לופז - אדריאן מנארינו- 2 ביחס 1.65 הצרפתי בטורניר ביתי ולדעתי הוא גם יותר מוכשר מהספרדי וכשהיחסים פה שווים אני לוקח בשתי ידיים את מנארינו. בהצלחה לכולם חברים!
  15. שחמט

tennis_PNG10405_17x17 סינגל טניס נשים מדריד לשעה 16:00

אני עם ברטן בהצלחה אחי