ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

פיפא

רשומים
  • מספר תכנים

28
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על פיפא

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לדעתי גרמניה לא מגיעה לחצי, אין לה שחקני קלאץ ומאני טיים כמו קלוזה פודולסקי שווייני לאם וגומז(של לפני 4 שנים) יחד עם רמת הציפיות מהם והיכולת החלשה אני מאוד אופתע אם היא תדבר חזק בטורניר, לגבי הזוכה מבחינתי זה או ברזיל או צרפת
  2. טעות להסתכל על המשחק אימון של הסעודים נגד הגרמנים, נראה שמשהו עובר על גרמניה היא משחקת בלי חשק ומאוד מבוךבלת, גם אני התרשמתי מהיכולת של הסעודים עם הנעת כדור טכנית מהירות ועוד, אבל זה היה נראה שהם משחקים נגד גרמנים זחוחים ולא מתורגלים. הרוסים באים אש מההתחלה, ולדעתי ינצחו את הסעודים במשחק רב שערים
  3. בלי פול עם פול זה גיים 7 בבית של יוסטון והקהל יצא מדעתו היום, המחצית שניה הסופר עגומה שלה במשחק מס 6 לא תחזור בשנית הלילה, פלוס מאוד מכובד ויש לי תחושה שהשופטים ילבשו אדום היום.. בהצלחה
  4. קשה, בוסטון עד כה ניצחה 4/5 בחוץ בפליאוף, וזה בא נגד קבוצה שכמעט אף שחקן שם לא היה במעמד חצי גמר, סטיבנס צפה את ה"סופה" המתקרבת, והסופה הזאת נקראת היל תומפסון וסוויש שנכנסו לסדרה, שלא נדבר על לברון ולאב שמספקים את הסחורה, מה שכן יש פלוס מכובד, ובגלל זה ההימור הופך לרלוונטי, כי 2-2 יהיה בוודאות השאלה אם הליין יתפס? כל מה שאני אאחל לך זה בהצלחה מקווה שתתפוס
  5. הסימון החם של היום. בהצלחה חבר
  6. אין שערי חוץ במשחקי פליאוף באנגליה
  7. קייבו אחת הקבוצות חוץ הגרועות בליגה, היא באה עם המון לחץ, בולוניה איכותית יותר, במשחק מול יובה אפשר היה לראות שהם משחקים כדורגל אפקטיבי למרות שהפסידו בולוניה צריכה נקודה להשאר והיא תרצה לעשות את זה כמו שצריך יש ערך מצוין על בולוניה
  8. פיפא

8iz_K7n_BLT_17x17 דאבל חצי גמר פלייאוף NBA מאת האביר האפל!

לבוסטון אין מענה ללברון וגם אם יהיה אז יש את לאב קורבר סוויש והיל שרוצה להוכיח את עצמו כשחקן עילית.. קליבלנד תטייל בסדרה הזאת
  9. בולוניה צריכה נקודה להשאר, קייבו חייבת נקודות עם מאמן חדש וניצחון גדול מחזור קודם, בנוסף זה איטליה ליגה לא מהאמינות באירופה, מה שכן דווקא כל זה מסתדר לי עם זה שבולוניה תנצח אני כנראה אשכפל, בהצלחה לנו
  10. אפשר הסבר על בוסטון? הפרשים עם 2 ימי מנוחה מבוסטון ובכושר שיא
  11. פיפא

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל Nba של הסולטן

פילי פילי פילי ושוב פילי. כי כשאין מה להפסיד+מומנטום=3-2 אחרי 4 משחקים בראון מבין את התכסיסים של סטיבנס, יש לו קהוצה יותר מוכשרת ודינמית היום פילי מחזירה את הסדרה לחיים
  12. העונה הזאת כבר לא ישחקו כדורסל באייר קנדה, מקווה בשבילך שזה יסתיים צמוד, בהצלחה.
  13. ללכת נגד לברון לאב קורבר וסוויש בשיא שלהם בבית.. לא יודיייע בכלל אבל בהצלחה רבה אבי!
  14. חברים, יש רצוי ויש מצוי, שיש לך שחקנים כמו שאקה, וולבק וקוסיילני, אתה בלחץ יכול להוציא תיקו באלאבס, זה לא כוחות היום אין מה לפנטז, וכן אני רוצה שארסנל תעלה ותקח את הגביע כי זה מרגש, אבל יש גבול
  15. פיפא

SOCCERBALL_17x17 ארסנל

בהצלחה הימור ברמת קושי= לנצח את אורי ששון במכות, אתלטיקו מנוסה וטובה בכל עמדה במגרש, אני עם אתלטיקו שתנצח 2-0 אגב שלחתי על ארסנל במשחק הקודם ואני עדיין בהלם מהנפילה