ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

kingcr7

רשומים
  • מספר תכנים

10
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

Following 0 members

kingcr7 does not follow anyone.

קצת על kingcr7

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. פולין עד 21 נגד בלגיה עד 21 -2222222 הבלגים עם סגל הרבה יותר טוב,שחקנים שמשחקים בליגות הבכירות באירופה הפולנים עם שחקנים מהליגה המקומית בלבד מאמין בניצחון בלגי אפילו יותר משער! בהצלחה!
  2. לא שווה בכלל זה משחק שלא צפוי בו יותר משער אחד אז ביחס 2.75 לא משתלם בהצלחה
  3. kingcr7

SOCCERBALL_17x17 Xavi קופה אמריקה 2 #

סאנצז ומינה נועלים את השער 0-0 בסיום
  4. kingcr7

SOCCERBALL_17x17 סינגל נטו רגש #2

מסכים איתך סלומון רונדון וגוזפ מרטינז בכושר מצוין פרו עם התקפה לא משהו לדעתי שכוללת את פאולו גרירו הקשיש,כריסטיאן קואבה האפור ואנדרה קרייו שבירידה,רק גפרסון פרפאן שחקן נהדר למרות שלשחקני פרו יש הרבה יותר ניסיון לעומת הונצואלים אבל אני גם הלכתי עם ונצואלה בענק שיהיה לנו בהצלחה!
  5. ונצואלה נגד פרו-1 ונצואלה נגד פרו- קרנות 1 ארגנטינה נגד קולומביה-x
  6. kingcr7

SOCCERBALL_17x17 שמינייה מיוחדת

יפה מאוד תגבה 300 צפון אירלנד איקס ותיקח כסף בטוח
  7. ונקובר נגד טורונטו-1 טורונטו עולה עם כמה מחליפים למשחק בעיקר בקישור ובנוסף היא קבוצת חוץ לא משהו בהצלחה
  8. לא מבין מה הקטע שלך,נראה לי שפספסת את הפואנטה של הפורום. כל המטרה פה היא המלצות וזה ממש לא מה שאתה עושה,אתה פשוט מודיע מה הימרת וגם אם מישהו פה באמת רוצה להעתיק הוא לא יכול ואני לא מדבר על זה שאתה מהמר בדרך הזויה לדעתי (הולך במחצית שלא יובקע עוד שער בחצי השני) לפי מה שאני רואה אתה לא מהמר לפי סטטיסטיקות אתה פשוט אוהב אנדרים ואוהב להיות בלחץ חצי שלם שלא יכנס שער. בכל זאת בהצלחה
  9. מולדה ב נגד סרפסבורג ב - 2 יחס 4 בווינר לנצל מהר היחס ברשת ירד ל2 לא יודע להגיד למה אבל שווה לנצל נשלח כשלישיה כי המשחק לא סינגל