ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

adg

רשומים
  • מספר תכנים

105
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

12 Good

Following 0 members

adg does not follow anyone.

10 עוקבים

קצת על adg

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

595 צפו בפרופיל
  1. ססארי - ונציה +7 1 תוצאה בהערכה : 77-90.
  2. עם ה +9 הימור טוב בשבילי, אם יעלה ל 10 עוד יותר טוב אחינו זה לא מפריע כלום בכיוון שבחרתי להימור... אני לא פזיז סה"כ מעלה מוקדם למי שרוצה לשכפל או כך יהיה לו יותר זמן לקבוע צד משלו... אין לנו הרבה זמן חבר צריך להחזיר קצת
  3. מכבי תל אביב - ראשון לציון +9 222222222 כמהמר ובמיוחד ראיתי למשחק הזה כהימור ולא כמשחק בין שתי רמות שונות אלא אני מסתכל על זה מזווית אחרת לגמרי.... הימור טוב למי שמחפש.
  4. תודה רבה יקרים שלי.... לצערי אנחנו בסוף עונת הספורט ומעט הימורים נשארו הלוואי ואוכל להחזיר קצת במה שנשאר
  5. חבר יקר תודה על הפרגון, שמע אחי גולדן בסוף תקח אליפות אבל עם ההימור הזה הייתי מתרחק כי אולי תהיה הארכה מה שאני צופה זה משחק צמוד שינוע בין 2 עד 8 הפרש ולא שולל הארכה אבל בסוף גולדן תנצח בגלל זה אני אומר לגבי ההימור כדאי להתרחק ולחקות למשחק הבא ומה הם יהיה הליין.
  6. תודה חברי היקר עליי, היו ימים.... אין מה לעשות לצערי זאת החיים.. נקווה רק טוב לכולם וימים שמחים, אלוהים ישמור חבר יקר.
  7. ירד ל +1 , גם שווה את ההימור ... אפילו בלי ליין ססארי תשווה בסדרה .
  8. ונציהססארי +2 222222222 ניצחון לססארי בלי הליין! כמובן הימור טוב מי שמחפש.
  9. צודק אחי, פחות פעיל נכון אבל אתה מכיר את התפיסות שלי בהימורים, אתה זוכר את ימי הזהב שהיו פה אבל אין מה לעשות אחי החיים לפעמים מקשים עלינו ויש דברים שלא בידינו ואנחנו צריכים להשתמש בשכל ולא בלב כדי לעבור את הקשיים... בהחלט לפעמים אני מתגעגע לחזור ולדפוק את המועצה כמו פעם אבל אין מדי חשק כמו שהיה לי בהימורים... מאחל הצלחה לך ולחברה.
  10. מברוק למי שמילא את הכיס בכסף ומי שהפסיד יקח עוד המלצה ממני אם יש עוד כאלה בימים הקרובים כי אנחנו כבר בסיום העונה ואין הרבה כבר ושיחזיר קצת מההפסידים שלו. חבריי היקרים..... מי שמכיר אותי משנים קודמות ושכפל ממני את הטפסים זכה והחזיר בשני ההימורים האלו הרבה הפסדים. תודה ולילה טוב.
  11. ...... בחיאת דינק הרגת אותי מהצחוק אל תחזור על זה .
  12. אלוהים ישמור עליכם חבריי היקרים על לבי..... .... מי שהשקיע , מחר אני אחזיר לו מה שכבר הלך ממנו .
  13. אחרי מילוי הכיס אתמול בכסף נמלא אותו היום עוד קצת אז זה לא מפריע גם ..... אנאדולו אפס - פנרבחצ'ה אולקר +3 222222222 . כל אחד שיש לו דעה אחרת , שאלוהים ישמור אותו .
  14. למרות שציפיתי דו ספרתי של גולדן , אבל ההימור נתפס והכסף כבר בכיס שלי הולאלא ......
  15. אחי אני לא נביא ולא כלום.... חכיתי הרבה זמן להזדמנות הזאת 4 חודשים כמעת בהפסקה כדי לשים את כל מה שבכיס שלי על ההימור הזה.... כמה חיכיתי לדבר הזה וניצלתי את ה פלוס הנדיב שאכן נתנו לגולדן ומיום ראשון כבר שלחתי ואהבתי גם לשתף אותכם בחגיגה שתהיה פה.... בסוף גולדן אלופים והימים יראו לנו את זה. טורנטו עשו עבודה יפה ועשו את שלהם זה הוא עד לפה ונגמר הסיפור לצערי... דוראנט וקרי יניפו את צלחת האליפות ביחד.