ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

winandgo

רשומים
  • מספר תכנים

200
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

19 Good

1 עוקב

קצת על winandgo

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

307 צפו בפרופיל
  1. בהצלחה אופיר התותח שוכפל
  2. winandgo

tennis_PNG10405_17x17 סינגל טניס של ביג

ברכות לשולחי טים נתפס קל.
  3. winandgo

לא רואה שום סיכוי שזה יקרה. טים שיחק נפלא אתמול וגרם לנדל להראות רע. אני הפוך ממך ברמת בטחון גבוהה שטים ינצח. שיהיה בהצלחה לכולם ושבת שלום
  4. אני חושב שאם התרחיש שאתה אומר יקרה זה במידה וההפרש יהיה ממש גדול מכוון שלימי מנוחה יהיו משמעות גדולה לקראת הגמר מול גולדן(ככל הניראה) ואני לא רואה את יוסטון זורקת כלכך מהר את הספסל לשחק.
  5. טוב התחיל בזה שיוסטון משחקת כדורסל מדהים בעיניי וגיימס הארדן פשוט מציג כדורסל מושלם יחד עם כריס פול והכי יפה פה זה שגיימס הארדן להבדיל מלברון וווסטברוק עדיין עושה את זה בלי לפגוע במשחק הקבוצתי ואפילו משפר את המשחק הקבוצתי. אני פשוט לא רואה איך אפשר לעצור אותו וגם אם איכשהו יעצרו אז הוא ידע לייצר את האסיסיטים. אני באמת מאמין שיוסטון השנה יכולה אפילו לזכות באליפות ולהסתכל גם לגולדן בלבן של העין. יוטה מגיעה ללא רוביו ודנטה אקזום כך שאני לא חושב שיש לה את הכלים לכפות משחק צמוד. למרות שיוטה כבר גנבה משחק אחד ביוסטון דווקא בגלל זה אני מאמין שיוסטון תבוא מפוקסת ותעקוף תליין עוד לפני הרבע הרביעי. הסימון שלי יוסטון -12 עם גיבוי לאיקס שהוא חשוב כי בכל זאת זה פלוס גבוה. בהצלחה לכולםםםם.
  6. winandgo

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל ליגה לאומית של משה

בהצלחה תותח
  7. winandgo

מזל טוב כל הכבוד
  8. אז אם כבר מגיבים אולי כדאי גם להעלות המלצות בו ניראה כמה אתה טוב. להבדיל מהשניים האחרים שהתגובות שלהם לגטימיות אתה ממש לא סופר את תגובתיך(סראדה)
  9. קונטה אחרי הניצחון על ריברקובה חוזרת לדעתי לכושר הטוב שלה אחרי שניצחה את רבריקובה. בפברואר ניצחה חלק 2_0 את ברנרדה פרה. קונטה כמה דרגות טובה יותר ולא תתקשה לנצח פה לדעתי. הסימון שלי קונטה חזקקק. מתחיל ב21:00.. בהצלחה לי ולמשכפלים. מאמין מאוד בסימון הזה המשחק הכי טוב בעיני לקחת היום.
  10. winandgo

tennis_PNG10405_17x17 פילידלפיה -7 בוסטון

תודה חברים בהצלחה לי ולמשכפלים מאמין שמחר בבוקר נחייך וירד ל-6 שמחזק עוד יותר את הסימון
  11. פילי שהיית פביירוטית וקיבלה - מפתיחת הסידרה הצליחה לא רק לא לעקוף את הליין אלה גם להפסיד בכולם. ומי קובע את הליין והאם הם כלכך טיפישים שם בוגאס? שלש פעמים ברצף לתת מינוס לפילי והיא אפילו לו מנצחת בנקודה משחק אחד מתוך 3? אז הלילה הסטטיסטיקה תתיישר בעיניי וזה בדיוק המשחק שלבוסטון לא יהיה כלכך נורא אם תוריד רגל מהגז. מצד שני פילי לא תבזה את עצמה בלי ניצחון ביתי היום. ההימור שלי פילי חזקקקק בדו ספרתי. ב ה צ ל ח ה
  12. כל הכבוד מברוקקקקק