ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

toto111

רשומים
  • מספר תכנים

60
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

קצת על toto111

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

269 צפו בפרופיל
  1. נשלח תיקו מאמין מאד בהימור הזה
  2. במשחק בין מצרים לרוסיה שני הגנות חזקות יחסית אני לא רואה שערים במשחק הזה. תרשמו לפניכם זה יהיה המשחק הראשון ללא שערים 0-0.
  3. toto111

SOCCERBALL_17x17 איסלנד

הימור מעניין איסלנד שמים גול עד דקה 15 יחס פי 10. בהצלחה.
  4. toto111

SOCCERBALL_17x17 סעודיה

הפתעה שמתי ניצחון לסעודים על רוסיה. יש לי הרגשה חזקה שהסעודים יפתיעו את הרוסים החלשים. בהצלחה.
  5. כל הכבוד נצחון לפאלרמו.
  6. יש לי הרגשה שזה מסוג המשחקים שיגמרו בתיקו ללא שערים. לקחתי x
  7. זה הטוב משבעה מילאנו יבואו נחושים בידיעה שניצחון היום יבטיח למעשה את האליפות
  8. אחרי שראיתי את המשחק האחרון שטרנטו ניצחו אני כמעט משוכנע שהם יפסידו הפעם טרנטו לא ישחזרו את היכולת ההגנתית מהמשחק הראשון צופה ניצחון בהרבה מעל הליין סמנו מילאנו - 2 בהצלחה. מילאנו הרבה יותר איכותית והם יעלו למאזן 3-1 . בהצלחה למשכפלים.
  9. נראה לי 165 גבולי זה יכול בקלות להיות מעל. בהצלחה.
  10. חושב כמוך שוכפל.
  11. toto111

8iz_K7n_BLT_17x17 קנריה +4 רבע ראשון

קנריה מנצחים ב2 הפרש רבע ראשון. ברכות למשכפלים
  12. לדעתי אחלה הימור. יש מצב לפתיחה צמודה לפחות ברבע הראשון מול ריאל. בהצלחה.
  13. toto111

8iz_K7n_BLT_17x17 אבינו מנחש סל ספרדי

גם אני שמתי עליהם
  14. היי חבל על הכסף שלכם תקנו פיצה טובה ותראו את המשחקים. בליינים כאלה הכול יכול להיות אל תתפתו להמר לא מתקרב לליגה הזאת. בהצלחה למשכפלים
  15. כל הכבוד פגעת בכל השלושה. שאפו