ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

קובי

רשומים
  • מספר תכנים

64
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

קצת על קובי

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

412 צפו בפרופיל
  1. קובי

8iz_K7n_BLT_17x17 מכבי 1+ בטון

כל הלוקחי מכבי למיניהם.אתם חיים בסרט.עצוב שאנשים עדיין לא קלטו את הרמה ומפסידים כסף לשווא.חבל
  2. קובי

8iz_K7n_BLT_17x17 מכבי נגד פנא ! - להיות או לחדול

חשמל בהיכל?אולי בתאורה רק.מכבי לא רמה ויפסידו היום מעל 10
  3. ההימור הכי הגיוני להיום.מכבי חלשים ולא יעזור פה הרצון לא לאבד את הסיכוי לשמינייה.פנא מנצחים ושבוע הבא תבוסה קשה בבסקוניה , קבוצה פי אלף יותר טובה ממכבי ולדעתי יקשו על הרוסים בהצלבה
  4. קובי

SOCCERBALL_17x17 המלצה ראשונה שלי

בהצלחה שיהיה
  5. מבין אותך אבל אפשר להגיד את זה בצורה יותר מכובדת כמו שהגבת עכשיו שזה יותר ברור ומכובד
  6. התגובה לא לעניין וחבל שיש אנשים שרק ''מחפשים'' מתי שיש נפילות.אפשר להתנגד ולהביא תגובות ענייניות מבלי להעליב
  7. קובי

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל חולונייה

מסכים.בהצלחה לנו
  8. נוטה לסופר טנקר התכוונת.שבת שלום לך ולכולם
  9. ראינו את היכולת מול נס ציונה הדי חלשה.מכבי יספגו 85,90 נקודות ואם לא יהיו להם אחוזים מעולים מהשלוש מכבי ינוצחו מעל 10 לפחות
  10. תגיד יובל,חוץ מהנ''ל יש לך איזה דעה על המשחק?
  11. מכבי של השנה לא הרבה יותר טובה משנה שעברה ואתה לא יכול להשוות את הרצליה של שנה שעברה לחולון של השנה שלדעתי הטובה בליגה נכון להיום.בקשר לתוצאה נחיה ונראה כי נראה לי שיש מצב שהביתיות של חולון תלחיץ אותה לדעתי הגזמת קצת עם הללא ספק
  12. הטיעון ממש לא משכנע .להזכירך ,בעונה שעברה,קבוצה הרבה פחות טובה מחולון של היום,בני הרצליה,ניצחו את מכבי בקלילות 3 פעמים בליגה.מכבי קבוצה בינונית ביותר וחולון לדעתי מרשימה העונה.הבעיה פה זה הביתיות של חולון שרק תפריע לחולון עצמה. אני לקחתי חולון בפיק אז לא אאחל לך בהצלחה
  13. הכל תלוי בצסק''א ואם הם באים ברצינות למשחק אז המשחק יכול להיות צמוד עד המחצית והבריחה תבוא ברבע השלישי.מכבי חלשים ולא ברמה של טופ 8 והתוצאה שלי זה 94-79 צסק''א קלללל
  14. קובי

8iz_K7n_BLT_17x17 יורוליג מהמעניש להעניש.

אז ממה שאני מבין ממך זה שגם אתה חושב שצסק''א לא יתאמצו יותר מידי היום כי למעשה התוצאה היום לדעתי תלויה אך ורק בצסק''א.אישית אני לא מבין איך אפשר להמר על קבוצה כמו מכבי בכל המשחקים
  15. קובי

8iz_K7n_BLT_17x17 יורוליג מהמעניש להעניש.

בטעות נשלח לי מלא פעמים.סליחה ומחילה