ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

אילן

רשומים
  • מספר תכנים

1,719
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

2

אילן היה הזוכה היומי ביוני 5

אילן קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

129 Excellent

קצת על אילן

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אני אהיה הוגן איתכם אני סיימתי את ההימורים שלי להיום,ולכן אני לא מהמר על המשחק הזה.פשוט ראיתי הימור טוב שיש סיכוי שהוא יכול להתפס, וחשבתי להציע לכם אותו.מדובר על משחק 239:בין אל נאסיונל לברצלונה ספורטינג קלאב,ההמלצה שלי:ניצחון לברצלונה. מפאת קוצר הזמן אני אקצר,אין מאה אחוז בהימור אז תהמרו בשיקול דעת ובסכום הגיוני בלבד,אני מאחל לכם בהצלחה רבה
  2. אילן

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל wnba

תראה כל יחס ששווה זכייה,צריך לחטוף בשתי ידיים.היו לי היום זכיות יפות מאוד גם ביחס נמוך שצירפתי למשחקים אחרים,פעם אחת ביום אחר לקחתי גם יחס של 1.45 וצירפתי אותו למשחקים אחרים.אם זה משחקים שאתה מאמין בהם אז אין שום בעיה,הבעיה היחידה שאין מאה אחוז לפני משחק,המאה אחוז זה רק אחרי שהמשחק נגמר ותפסתה את ההימור.בהצלחה רבה
  3. אילן

SOCCERBALL_17x17 סינגל מונדיאל בית ה

מזל טוב עומרכל הכבוד
  4. אילן

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל wnba

כל מה שאתה מעלה ואתה חושב שיש לו סיכוי לזכייה אז בסדר גמור,לפעמים מהמר יכול לקחת הימור ביחס נמוך,ואם יש לו עוד הימור ביחס נמוך אז הוא מצרף הימור להימור ואז יש לו יחס יפה יותר.בהצלחה רבה
  5. אילן

SOCCERBALL_17x17 ברזיל-שוויץ

יש מצב כי ניימאר הוא הנמר של ברזיל,כמו שרונאלדו הוא בעל רגל הזהב של פורטוגל,אם יש פנדל אז באופן טבעי הוא יבעט,אם יש אסיסטים לשער כל עוד שהוא פנוי אז הוא יקבל אותם,אבל שווייץ יודעים מי זה ניימאר והם יציבו עליו שמירה מאוד צמודה מה שיקשה עליו מאוד,אבל פריצה מהירה שלו לרחבה יכולה להניב הכשלה מצד שוויץ והוא ילך לבעוט מהנקודה הלבנה.בהצלחה רבה
  6. אילן

SOCCERBALL_17x17 יש סיכוי?

יש סיכוי לזכייה,רק שהאנגלים היהירים לא יקלקלו לך,הם צריכים לשחק כאילו שנבחרת ברזיל משחקת מולם, ולא לזלזל אם ישחקו בשיא הרצינות והדריכות הראויה אז הנצחון מובטח.בהצלחה רבה
  7. אילן

SOCCERBALL_17x17 גרמניה-מקסיקו

שלום יואב היקר לא ירדתה לסוף דעתי,אני אתן לך דוגמא קטנה,העבודה שלי זה עם אנשים,לא פעם אדם פלוני מתלונן הנה השעה כבר לדוגמא:תשע וחצי והבנאדם עדיין לא הגיע,אני אומר לאותו אדם חכה עכשיו רק תשע וחצי,קח בחשבון אולי יש פקקי תנועה,אולי הענין ככה מן הא לדא תוך 10 דקות האדם הגיע והכל בא על מקומו בשלום,לא תמיד זה כך אבל מעל 90 אחוז מהמקרים שאנשים מאחרים או לא מגיעים בכלל הטענות הן מוצדקות,גם קח בחשבון לדוגמא שאדם משקיע המון כסף על הימור והוא מפסיד,אז קשה לו מאוד באופן טבעי לאחל מזל טוב לאנשים בפורום שזכו.אני גם כתבתי שלאחל מזל טוב לכל אחד שזכה בפורום זו לא תמיד משימה קלה,כי לכל אחד יש את העניינים שלו,אני כשלעצמי משתדל לאחל מזל טוב בלי להתחייב.בהצלחה רבה
  8. אילן

8iz_K7n_BLT_17x17 דאבל סל - מאליאס

מזל טוב
  9. אילן

SOCCERBALL_17x17 12 משחקים לבחירתכם

שלום חברים יקרים! מתוך 12 המלצות שהמלצתי לכם נתפסו 8. קוסטה ריקה 1+ not. סוגנדל yes. ריינין 1+not. קרלסטאד יונייטדyes. פלקנברגyes. אגרסונדyes. אנדר שערים בהאלמשטדnot. אולנסאקר 1+yes. מיודאלןyes. אלסונדyes. טרומסדלן 1+yes. יירבnot. מזל טוב למי שבחר את הבחירות הנכונות.
  10. אילן

SOCCERBALL_17x17 גרמניה-מקסיקו

שלום וברכה Winner היקר,מזל טוב ,מזל טוב,מזל טוב ,אני מאוד שמח בשבילך שזכיתה,ואני גם מאוד שמח שמאחלים לך כאן מזל טוב,אתה רואה יש כאן חברים טובים בפורום לא תמיד הם יכולים לאחל מזל טוב,לכל אחד יש את הבעיות האישיות שלו,ולא תמיד הם יכולים לפרגן,לפעמים לחברים פה גם אין מצב רוח,העיקר לדון לכף זכות,ותמשיך להמליץ במה שאתה מאמין,כל הכבוד לך ובהצלחה בהימורים הבאים
  11. אילן

SOCCERBALL_17x17 12 משחקים לבחירתכם

למתקשים,משחק מספר 22(התחיל)קוסטה ריקה 1+, משחק מספר 67:סוגנדל ניצחון, משחק מספר 71:ריינין 1+, משחק מספר 73:קרלסטאד יונייטד ניצחון, משחק מספר 76:פלקנברג ניצחון, משחק מספר 83:אגרסונד ניצחון, משחק מספר 132:אנדר שערים בהאלמשטד הסימון הוא 2, משחק מספר 147:אולנסאקר 1+, משחק מספר 149:מיודאלן ניצחון, משחק מספר 155:אלסונד ניצחון, משחק מספר 159:טרומסדלן 1+, משחק מספר 161:יירב ניצחון. בהצלחה רבה מקווה שעכשיו מובן יותר,ושיתפסו כמה שיותר משחקים
  12. בחרתי 12 משחקים שנראים לי הכי ריאליים להתפס, כל אחד יכול לבחור לו את המשחקים הכי חזקים לפי שיקול דעתו ולהרכיב לו טופס אחד או כמה טפסים,המשחקים הם לפי סדר התוכניה של הווינר בלבד, ולא לפי מה יותר עדיף.להלן ההמלצות,משחק מספר 22:קוסטה ריקה 1+, משחק מספר 67:סוגנדל ניצחון, משחק מספר 71:ריינין 1+, משחק מספר 73:קרלסטאד יונייטד ניצחון, משחק מספר 76:פלקנברג ניצחון, משחק מספר 83:אגרסונד ניצחון, מספר מספר 132:אנדר שערים בהאלמשטד הסימון הוא 2, משחק מספר 147:אולנסאקר 1+, משחק מספר 149:מיודאלן ניצחון, משחק מספר 155:אלסונד ניצחון, משחק מספר 159:טרומסדלן 1+, משחק מספר 161:יירב ניצחון.נא להמר בשיקול דעת,בהצלחה רבה ובסופה שמחה רבה(תגובה מתבקשת לחברי הפורום:לא מן הנמנע שלא כל ההמלצות נתפסות,ולכן אם ברצונכם להשקיע את כספכם היקר בהימורים אלה,אז נא לחשוב בכובד ראש ובשיקול דעת אם הימורים אלה מתאימים לכם)רק זכיות,נא להמר בסכום הגיוני ולא מופרז,מומלץ מאוד לראות דעות ותגובות נוספות בפורום לפני שמהמרים