ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Casspi23

רשומים
  • מספר תכנים

27
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

Following 0 members

Casspi23 does not follow anyone.

קצת על Casspi23

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. Casspi23

8iz_K7n_BLT_17x17 ראפטורס +3

הראפטורס ממוקדים ומשחקים באופן מאוד יציב. לא ברור לי למה בבית טורונטו מקבלים +3 גם אם דוראנט פותח. לדעתי גם אם גולדן ישחק טוב הפעם המשחק יהיה צמוד. צופה אלופה חדשה
  2. Casspi23

8iz_K7n_BLT_17x17 NBA רבע ראשון

אהלן אשמח לדעת איך הגעת למסקנה הזאת. תודה! בנוסף, שילבתי את ההמלצה בטופס אז תודה נוספת
  3. Casspi23

SOCCERBALL_17x17 דבל לערב

קאפפנברג פתחו חזק ענק את העונה. בהצלחה
  4. מכבי תפתח טוב בבית עם האנרגיות של הקהל. למכבי זה משחק קריטי אבל היא פחות טובה. לכן אני הולך עם מכבי רבע ראשון. בקיצור מכבי תנצח את הרבע גם בלי הפלוס +2, מכבי!
  5. אלוף. סימונים יפים מאוד אגב 2 משחקים היו הערב של איקסים לפי השיטה. גם בגרמנית וגם בספרדית, שניהם נגמרו תיקו. עלה והצלח בוס
  6. Casspi23

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל יורוליג עם אינטואיציה

הימור מצוין. כל הכבוד!
  7. אני אוהד מכבי וקשה לי ללכת נגד המועדון כי אני בטוח שננצח בכל מקרה, הרבע הראשון יהיה עם חולון. יבוא עם ארגיות טובות והתלהבות כשבולדן לא בצבע ואולי גם קיין (שעבר תאונת דרכים). הליין הוא +2 לחולון ובמשחק -4 למכבי. כשיש הפרשים כאלו (לא +1, בגמר גביע!) אני משתדל לזנק ולתפוס. אחריי לילה פורה אתמול אני מאמין שגם היום אני אמשיך. נשלחו 75 שקלים על חולון+2 רבע ראשון
  8. בוסמן למדתי ממך לא מעט, אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל ואלו טוטנהאם וליברפול מבחינתי, ולכן אני לא אשים שם איקס. לא יהיה שם תיקו. נראה מבטיח אבל. בהצלחה!
  9. 4 ליין רבע במדריד נראה קשה מדיי מסכים עם ההימורים בפנא. בהצלחה
  10. Casspi23

SOCCERBALL_17x17 דאבל אליפות

תודה אבל זאת התרסקות. 3:0 דקה 18 לאפולון