ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

המרסק

רשומים
  • מספר תכנים

259
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

34 Excellent

1 עוקב

קצת על המרסק

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. קל ששוכפל בהצלחה אופיר התותח !!
  2. חבר אתה חייב ללמוד לשלוט בעצמך זאת לא פעם ראשונה שאתה מגיב באשכול שהמשחק המומלץ בו החל, כשבמקרה ההימור התחיל לא טוב, אפילו בהצלחה לא כותב ורק מטיח בכל מי שלקח את ההמלצה.. זה לא מכובד ודרך אגב, יש דבר כזה שנקרא מהפך בכדורגל אז מה אם הקבוצה בפיגור ? עכשיו למשל 1-1 ועדיין לא מחצית ככה שהכל יכול להיות.
  3. בהצלחה תותח לוקח הכל כרגיל!
  4. המרסק

tennis_PNG10405_17x17 סינגל טניס של ביג

תודה מיכאל שכנעת אותי נכנסתי גם
  5. המרסק

tennis_PNG10405_17x17 דאבל טניס של אבינו

שוכפל בהצלחה גיבור
  6. המרסק

מונדיאל 2018 - הזוכה ומלך השערים

אחד לאחד מה שאני חושב שיקרה במונדיאל הזה, רק שאני הוספתי גם צרפת זוכה וניימאר מלך השערים, בהצלחה !
  7. המרסק

8iz_K7n_BLT_17x17 דאבל כדורסל לרשת

זה טיזר של 4.5 נקודות, בגלל זה היחס הוא 2 עגול בהצלחה סימונים לא רעים בכלל
  8. המרסק

SOCCERBALL_17x17 מונדיאל מאת רגאצי:

תודה רבה על האשכול, קשה לי לראות את פולין לא עוברת את שלב הבתים, ואת אנגליה עוברת את השמינית ... אמבפה למיטב הבנתי לא יפתח את המונדיאל כי נפצע במשחק האחרון ככה שלהיות מלך השערים יהיה לי קצת קשה, מסכים איתך בצרפת, חושב שגם בלגיה מסוגלת להפתיע ולהגיע רחוק וכנל לוקאקו בהבקעת השערים. בהצלחה בהכל!
  9. לא רואה ערך בהימור הזה... לדעתי אם ירושלים תעלה לצורך העניין, המינוס יהיה נמוך ועדיף יהיה לשלוח על הגמר מכבי פשוט ביחס 1.8 רגיל עם מינוס נמוך... גם אם חולון תעלה המינוס לא יהיה בשמיים, על מאני ליין בגמר תקבל אותו יחס אם חולון תעלה, ויחס גבוה יותר אם ירושלים תעלה... בהצלחה בכל מקרה מאמין ומקווה שתיקח ותרוויח!
  10. המרסק

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA ב1130

בהצלחה נשמה אני חושב שגולדן תאכל אותם 20 הפרש בהצלחה בכל מקרה
  11. המרסק

tennis_PNG10405_17x17 דאבל בהשקעה

הצגה מברוק תותח שרק נמשיך לרסק !
  12. מסכים מאוד, בהצלחה !